Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206539 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline cristen11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:15:26 »
Zagrałem z 20 meczy i muszę stwierdzić, że PES 12 nie jest tak dobry jak miał być,a FIFA 12 na pewno będzie lepsza.Czytałem  REJESTRACJA lub LOGOWANIE i według nich FIFA 12 oddaliła się od PES'A

8lackjack

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:17:12 »
Osobiście na razie się nie wypowiadam na temat tego dema, będzie to 100% za miesiąc to będzie można oceniać, bo niestety jak na razie średnio. Jest progres no ale to jeszcze nie to, jak mówię ocena przyjdzie z czasem.

Odnośnie tego blura czy tam prościej mówiąc rozmycia jedynym ratunkiem jest gra na ustawieniach low gdzie takowy nie występuje. Tak czy owak na ustawieniach medium czy high wygląda to nie najgorzej ale tylko grając przy dużej/natywnej rozdzielczości, przy niższych niestety rozmycie to jest coraz intensywniejsze co raczej jest oczywiste.

Tutaj jeszcze ponowię pytanie, być może ktoś nie dojrzał: czy ktoś opanował już drybling pod względem używania prawego analogu? Dokładnie mówiąc chodzi mi o przypisywane pod odpowiedni kierunek analogu "tricki" z poziomu link feints przy modyfikacjach personal data?

Offline lolek1

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 263
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:27:49 »
przeciez przeciwnikom sie wogole nie da odebrac pilki.. gosciu przechodzi moich obroncow jak messi w swojej slynnej akcji na YT tej porownywanej z akcja maradony... a nawet jak mi sie uda go zatrzymac to zawsze jest faul.. a no i jak wam sie uda zrobic wslizg zanim zawodnik poda to jestescie dobrzy. Czuje tez jakbym nie mial wogole swobody w podaniach gdzie ma leciec pilka, nawet jak te kreski w ustawieniach dam na minimum to nic nie daje ;c

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:29:43 »
Zagrałem z 20 meczy i muszę stwierdzić, że PES 12 nie jest tak dobry jak miał być,a FIFA 12 na pewno będzie lepsza.Czytałem  REJESTRACJA lub LOGOWANIE i według nich FIFA 12 oddaliła się od PES'A
Om nom nom. Ciekawe ile za ten artykuł zapłaciło EA...

Ten spór nie ma sensu. Starsi, bardziej wymagający gracze wybiorą PES'a, dzieci FIFĘ. Proste.

Offline seba12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Zgierz
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:33:07 »
80 % pobierania i komputer sam przechodzi w stan wstrzymania i pobieranie sie automatycznie wylączyło
szlak by to trafił

i zaczynam pobierać od początku :(
'Dla Was to tylko piłka,dla Nas to sens życia'

Offline pesmaniac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Kg
  • Wiadomości: 1107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2008r.
    • Status GG
    • Fotochromy
  • Gram w: PES 6, PES 2013, FIFA 11
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #365 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:33:21 »
nowy PES jest pocieszny :) nie mogę znaleźć innego słowa jak narazie. nieprzewidywalny, a rajdy drużyny przeciwnej jak za dawnych czasów Pele i Maradony :D Da się grać. :) po demie nie da się całkowicie ocenić, lecz tymczasem moja skromna ocena to 7 . Czekam na pełną wersję .
\o/ Glory Glory Man United! \o/

Offline cristen11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:34:24 »
A ja wybiorę to i to xD
Już są dodatki do Dema PES2012

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:35:13 »
No ja seduje z prędkością 29 kb maks niestety ale nie wiem czy to ten sam torrent.

Jak to jest z tym sterowaniem prawym analogiem? Mam piołkarza po prawej, naciskam ten prawy analog i kieruję go w dół - piłkarz rusza do przodu, ok. A da się tym piłkarze sterować? Bo na filmikach wyglądało, że tak.

Mi sciągneło się ponad 1 MB/s :)

co do sterowania prawym analogiem to jest wprowadzone w dwóch opcjach:
1) sam kierujesz zawodnikiem który ma wybiegać i gdzie ma wybiegać albo tyko dajesz mu kierunek i puszczasz to tam biegnie
2) asystowanie komputerowo dajesz tylko który zawodnik ma wybiegać a komputer wybiera gdzie pobiegnie


przeciez przeciwnikom sie wogole nie da odebrac pilki.. gosciu przechodzi moich obroncow jak messi w swojej slynnej akcji na YT tej porownywanej z akcja maradony... a nawet jak mi sie uda go zatrzymac to zawsze jest faul.. a no i jak wam sie uda zrobic wslizg zanim zawodnik poda to jestescie dobrzy. Czuje tez jakbym nie mial wogole swobody w podaniach gdzie ma leciec pilka, nawet jak te kreski w ustawieniach dam na minimum to nic nie daje ;c

da się da odebrać piłkę, ale jeśli chodzi o to co piszesz to tak samo komputer ma problemy z odebraniem piłki jak się ją dobrze prowadzi przy nodze :)



Ale strzela się za łatwo, ale chyba nie ma złotego środka. w 11 leciała piłka w kosmos przeważnie, w 12 będzie wszystko w bramkę, bo jak tuż obok to fajnie, realistycznie by było że taka niecelność lekka. ale to dopiero 80% kodu gry, jeszcze bardzo wiele zostanie zmienione. Rok temu oficjalne demo różniło się od pełnej wersji to teraz będzie tak na pewno. a jeszcze te updaty wydawane po premierze też zmianiają gameplay

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:36:14 »
Ten spór nie ma sensu. Starsi, bardziej wymagający gracze wybiorą PES'a, dzieci FIFĘ. Proste.
Jose, takie stwierdzenie jest równie dziecinne...
" border="0" border="0

Offline piterekMNH

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: CW
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2010r.
  • piterek - zajebisty koleś ! ^^
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:36:41 »
Zagrałem z 20 meczy i muszę stwierdzić, że PES 12 nie jest tak dobry jak miał być,a FIFA 12 na pewno będzie lepsza.Czytałem  REJESTRACJA lub LOGOWANIE i według nich FIFA 12 oddaliła się od PES'A

typki z onetu są dobrymi kumplami dla EA Sports, przychodzą do nich pograć do ich siedziby w wersje alpha, dostają jako jedni z pierwszych informacje więc nic dziwnego, że dla nich FIFA 12 to rewolucja, a PES 12 został skopany ;/

Om nom nom. Ciekawe ile za ten artykuł zapłaciło EA...

Ten spór nie ma sensu. Starsi, bardziej wymagający gracze wybiorą PES'a, dzieci FIFĘ. Proste.

Ja wybiorę jedno i drugie  ::)



Offline gregory97

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.11.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:41:32 »
Rozegrałem kilka meczy i według mnie ta część jest jakaś dziwna. Kamera jest tak daleka że ledwo widać piłkarzy, a bliższa że prawie nie widać innych. Niby jest wszystko świetnie dopracowane, ale nie ma sie takiego poczucia jak kiedyś. Może tylko ja tak mam, ale po tych kilku meczach już mi się zbytnio nie chcę grać. W 2011 DEMO grałem do premiery prawie ciągle z 2010, 2009, 2008, 6 było tak samo. No, a ta część jakoś mnie nie bawi. Teraz napiszę plusy i minusy"

+Dobra ofensywna gra przeciwnika (w przeciwieństwie do 2011)
+fajne animacje
+wybór piłkarzy do których się podaje ze stałych fragmentów
+atmosfera
+według mnie dużo lepsza kontrola 360

-Trochę za słabe strzały
-podania zawsze dochodzą do celu nie ma opcji podania za mocno
-bramkarze (ale to chyba poprawią w pełnej wersji)
-trening tak się napaliłem, a tu obronny jakiś dziwny, a w ataku trzeba zrobić tak jak ci każą żadnej swobody. W 6 była gra w dziada na której większość z was spędziła dużo czasu, a tu jej nie będzie chyba.
Aupa Atleti

Offline cristen11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:42:19 »
Dla tych co wnerwia intro  :) REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Mixer151

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.08.2011r.
  • Były fan pesa ! :)
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:42:53 »
Om nom nom. Ciekawe ile za ten artykuł zapłaciło EA...

Ten spór nie ma sensu. Starsi, bardziej wymagający gracze wybiorą PES'a, dzieci FIFĘ. Proste.

Buhahaha, tym postem udowodniłeś, że to Ty jesteś dzieckiem :D ;D
Były fan pesa ! :)

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:44:18 »
Ale dlaczego dziecinne? FIFA jest ładna i prosta. Mozna się przy niej zrelaksować bo nie ma nic lepszego jak przejśćie Messim całego boiska na jednym zwodzie z piłeczką przyklejoną do nogi za pomocą super glue. :)

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:45:15 »
szkoda że sami nie możemy ocenić także fify. bo artykuły w prasie to wychwalają pod niebiosa że ho ho :D

Pes narazie nie zachwyca. są plusy jak i minusy.

a najbardziej wkurza mnie ta grafa - to rozmycie, wygląda przez to jak gra z pegazusa a nawet gorzej.
Oby ktoś im to uświadomił i żeby to zmienili.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:45:28 »
Kurde... wytłumaczcie mi o co chodzi w tym treningu!
Obrona i Atak.
1 zadanie z obrony zrobiłem bez problemu, ale tam dalej jest że trzeba zrobić 2 wślizgi, czy coś takiego... mam problemy z tym. Zrobił to ktoś?
No i te 1 zadanie z "ataku", też nie kapuje.

POMÓŻCIE!

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:48:18 »
A ja wybiorę to i to xD
Już są dodatki do Dema PES2012

no tylko aż dziw bierze, że jeszcze nie pojawił się żaden tweak który umożliwia zmianę czasu meczu (np na 15 minut)

Offline Mixer151

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.08.2011r.
  • Były fan pesa ! :)
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:50:00 »
Ale dlaczego dziecinne? FIFA jest ładna i prosta. Mozna się przy niej zrelaksować bo nie ma nic lepszego jak przejśćie Messim całego boiska na jednym zwodzie z piłeczką przyklejoną do nogi za pomocą super glue. :)

W PESIE jest to samo, tyle, że w FIFIE na wyższym poziomie bez asyst tego nie zrobisz.W PESIE zmiana poziomu na wyższy gówno daje, nadal tak samo tępa obrona i ciotny bramkarz.
Były fan pesa ! :)

Offline cristen11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:54:32 »
Są dodane nowe drużyny do dema REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:56:49 »
Dziwne to demo, bo niby jest ok, ale są też błędy, które mocno irytują. Cała otoczka wokół stadionu jest rewelacyjna, że też KONAMI nie wpadło na to wcześniej. Graficznie nie ma praktycznie żadnej różnicy od wersji 2011 (może malutkie kosmetyczne) i stwierdzam to z 100% przekonaniem. Efekt blur, trochę nie na miejscu, ale zbytnio nie przeszkadza. Wiadomo będą zwolennicy i przeciwnicy tego efektu, ale daje sobie rękę uciąć, że niedługo powstanie jakiś programik, który tego blura będzie usuwał. Strzały z dystansu trochę mają za mało powera, ale są na pewno lepsze od tych z poprzedniej części, choć wymaga to jeszcze dopracowania. Największe rozczarowanie, to rzecz jasna bramkarze. Naprawdę nie wierzę, że nie da się ich lepiej poprawić. Obrona bardziej mądrzejsza - lepiej kryje, dobrze się ustawia przy kontratakach - duży plus. Zdarzył mi się też dość niecodzienny brutalny faul typu: MŚ w mecz Holandia - Hiszpania (pamiętacie wejście De Jonga z wysoko uniesioną nogą?) - wygląda to bardzo realistycznie. Fajne animacje piłkarzy, pokazują gdzie im piłkę zagrać, baź mocno denerwują po nieudanej akcji.
Ogólnie jest dużo plusów, ale jest też sporo wad, które trzeba wyeliminować przed wypuszczeniem pełniej wersji. Póki co, nie wierzę, że KONAMI spierdzieli tą edycję gry ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:56:49 »