Autor Wątek: Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...  (Przeczytany 136748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 30, 2011, 15:09:55 »
No i cóż już nie ma McManus'a, czas pokaże czy ten ruch był dobry.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 30, 2011, 15:18:06 »
Ej twoja kariera jest na prawdę genialna, czytałem setki karier, pisałem tu jako jeden z pierwszych, chyba tylko Mejor był wcześniej i wiem co mówię. Relacja z meczu w formie komentarza na pewno nie będzie popularna na forum bo nie wielu osób potrafi włożyć tyle emocji w komentowanie co Ty. Klub wybrałeś bardzo ciekawy, jeden z moich ulubionych w Championship. Popraw troszkę estetykę i jak dla mnie kariera kompletna. Odejście McManusa bardzo mnie zmartwiło bo nie ma co się oszukiwać ale nie łatwo będzie go zastąpić. Może Upson czy Woodgate tak ale taki Niko Bungert raczej nie będzie w stanie go zastąpić bo po pierwsze brak mu doświadczenia w Angielskiej Lidzie oraz jego aklimatyzacja może potrwać kilka tygodni. Mauricio Victorino jest w dokładnie takiej samej sytuacji a wiec apeluje o transfer młodego aczkolwiek ogranego piłkarza z Wysp Brytyjskich.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 30, 2011, 15:22:29 »
10 dni do końca okienka

Okienko transferowe wkracza w decydującą fazę. Niestety póki co, obietnice Leo i zarządu o wzmocnieniach ograniczyły się tylko do zakupu młodego niedoświadczonego Walsha. Czyżby to miałbyć koniec zakupów? Strata McManusa i nie zakupienie w to miejsce innego obrońcy może skończyć się bardzo źle dla zespołu.

OFICJALNIE WALSH ZAPREZENTOWANY KIBICOM



    
Walsh: Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią zespołu, który walczy o PL. Swansea nie dawała mi szans na występ w żadnym z meczów a wypożyczenie do klubu z 2 ligi nie było dla mnie satysfakcjonujące. Cieszę się, że trener Beenhakker zapewnił mnie, że dostanę szansę pokazania się. Zrobię wszystko by pokazać się z dobrej strony.




OFICJALNIE: JEST OFERTA ZA ROGERA!


Zawiedzeni kibice, brakiem ruchów transferowych, mogą naprawdę nabrać powietrza. Włodarze klubu zaproponowali za Rogera A.E.K Ateny 1.500.000 euro. Czy ta cena zadowoli greckich właścicieli? Wydaje się, że cena za piłkarza to minimum 2 mln euro. Czyżby miało dojść do jakiejś wymiany?

OFICJALNIE: SĄ ROZMOWY Z MCCARTNEY'EM



Jak podaje angielskie The Sun. Lewy obrońca McCartney wyraził chęć przejścia do ekipy z M'Boro po tym jak dowiedział się, że Scout'ci tego klubu są bardzo zainteresowane jego usługami. 30 latek, wie, że Leeds ma iluzoryczne szanse na awans do Premiership i nie zamierza tracić czasu w zespole, który gra w kratkę. Czyżbyśmy mieli naprawdę niesamowity transfer niesamowicie doświadczonego piłkarza na lewą obronę? Czekamy z niecierpliwością na finał tych rozmów.

NIEOFICJALNIE:



Właściciel Cruzeiro, jest przekonany, że żadnych rozmów na temat Victorino nie prowadzi i, że zawodnik jest mu potrzebny. Tylko dobra cena byłaby w stanie go przekonać do transferu. Czy walczące z czasem M'Boro, jest w stanie wyłożyć sumę zadowalającą prezesa by załatać dziurę po McManusie? Pieniądze ze sprzedaży przecież są....  
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 30, 2011, 15:25:25 »
Jednak Welsh :( Nie jest on tak klasowym piłkarzem jak twój były kapitan ale może jednak się sprawdzi. Nie mniej jednak nadal czekam na transfer solidnego środkowego obrońcy ale realny transfer.
Jak na razie to moja ulubiona kariera, nie popsuj jej jakimiś zupełnie nie realnymi transferami :)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 30, 2011, 16:04:20 »
7 dni do końca okienka

Ostatnie ruchy włodarzy M'Boro napawają optymizmem. Rozmowy z kolejnymi piłkarzami wydają się być na dobrej drodze i być może już niedługo do zespołu dołączą naprawdę klasowi piłkarze. Tymczasem klub boryka się z problemami zatrzymania niektórych piłkarzy. Zarówno Martin jak i bramkarz Wolverhampton nie planują wiązać się na dłużej z ekipą M'Boro. Ikeme zawiedziony jest brakiem występów i chce wrócić do swojego klubu a Martin nie widzi możliwości porozumienia w sprawie podwyżki i bardzo możliwe, że odejdzie z klubu za darmo.

OFICJALNIE A.E.K ODRZUCA OFERTĘ ZA ROGERA



Niestety, właściciele A.E.K nie widzą możliwości porozumienia z M'Boro w sprawie transferu polskiego rozgrywającego. Kwota 1.5 mln euro w żaden sposób nie zadowala prezesa greckiej ekipy. Czy Leo, zrobi wszystko by pozyskać swojego ulubieńca? Zostało bardzo mało czasu! Całą sytuacją zażenowany jest sam Roger, który wypowiedział się dla Boro News:
 
Roger: Martwi mnie to, że zespół chce trzymać mnie na siłę. Nie dostaję szans gry, ciągle narzeka na mnie i trener i kibice, że pieniądze, które za mnie zapłacili zostały wyrzucone w błoto. Mam dosyć atmosfery w tym klubie i jeśli będzie konieczność, sam zapłacę karę umowną i zerwę kontakt z Grecją. Źle się tu czuję i nie rozumiem polityki tego klubu.




OFICJALNIE: MCCARTNEY O KROK OD MIDDLESBROUGH


Jak się okazuje, ostatni apel McCartneya, do władz Leeds, strasznie podirytował zespół i prezes klubu nie godzi się na takie zachowanie. Za wszelką cenę, chce pozbyć się piłkarza, który nie docenia tego co daje mu jego pracodawca. Transfer do Middlesbrough ma wynieść około 1.500.000 eur.


OFICJALNIE: KLUB POTWIERDZA: 3 NOWYCH JESZCZE W TYM OKIENKU


Na taką informację, z niecierpliwością czekali kibice. Po tym jak szef finansowy klubu Anthony Howard, przedstawił zestawienie dochodów i rozchodów klubu, dziennikarze, od razu zadawali pytania o tabele środków przeznaczanych na transfery. W rubryce środki dostępne widnieje kwota 4 mln euro. To na pewno wywołało uśmiech na twarzach sympatyków Lwów, którzy wiedzą, że taka kwota może naprawdę jeszcze namieszać w ostatnich dniach okienka

NIEOFICJALNIE:



Victorino odmówił gry w meczu ligowym. Czyżby w ten sposób chciał przeforsować transfer do nPOWER?  



Na temat transferów wypowiedział się jeden z ekspertów i fanów M'Boro Jose Amneschia:

Odejście McManusa bardzo mnie zmartwiło bo nie ma co się oszukiwać ale nie łatwo będzie go zastąpić. Może Upson czy Woodgate tak ale taki Niko Bungert raczej nie będzie w stanie go zastąpić bo po pierwsze brak mu doświadczenia w Angielskiej Lidzie oraz jego aklimatyzacja może potrwać kilka tygodni. Mauricio Victorino jest w dokładnie takiej samej sytuacji a wiec apeluje o transfer młodego aczkolwiek ogranego piłkarza z Wysp Brytyjskich.

Na ten apel odpowiedział menadżer Leo Beenhakker:

Na pewno strata McManusa to nie mały cios ale zakontraktowanie ogranych piłkarzy z angielskich boisk jest mało prawdopodobne. Niestety praktycznie wszystkie kluby chcą trzymać swoich zawodników i rozmowy przesuwają na letnie okienko. My tego czasu nie mamy i robimy co w naszej mocy, by zakontraktować doświadczonego środkowego obrońcę. Pieniądze jakie oferowało Napoli były zbyt dobre by zrezygnować. Dzięki temu klub ma pewność, że w razie jakiejś tragedii (brak awansu, kontuzje odejścia) będą pieniądze by utrzymać obecną 11. Widziałem Victorino w akcji i bardzo mi zależy, by pojawił się u nas nawet na razie jako rezerwowy. Wydaje mi się, że mamy odpowiednią jakość i sztab trenerski by wprowadzić go na angielskie boiska.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 16:45:12 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 30, 2011, 16:44:24 »
José Amneschia :D
Fajnie komentarz wprawiłeś w życie :)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 30, 2011, 19:02:15 »
4 dni do końca okienka

4 dni do końca i wielkie emocje przed nami. Nadal nie ma 100% pewności czy którykolwiek piłkarz podpisze kontrakt z klubem Boro. Czas ucieka a Lwy straciły w tym okienku ostoje obrony i w to miejsce póki co kupili młodego prawego obrońcę, Walsha. Tak naprawdę, ostatnie 3 transfery są w bardzo różnych położeniach. Szanse na Rogera, strasznie spadły, Victorino za wszelką cenę chce zatrzymać klub. Jedyna w miare pewna sytuacja to transfer McCartney'a, który po dość odważnych słowach (zresztą jak i Roger) praktycznie otworzył sobie drogę do zespołu

OFICJALNIE: McCARTNEY NA RIVERSIDE? TYLKO FORMALNOŚĆ



Sprawa przenosin McCartney'a wydaje się być pewna. Zawodnik wyraża chęć dołączenia do M'boro jednak kwoty ewentualnego transferu nie podaje się. Czyżbyśmy mieli w ogóle nie poznać ceny tego piłkarza? Być może uda się oddać Martina w to miejsce i zaoszczędzić troche grosza.... wszystko przed nami... zegar tyka...
 
McCartney: Jestem niesamowicie szczęśliwy, że uwolniłem się z niewoli Leeds. Sytuacja stawała się nie do zniesienia. Ciągłe sprzeczki z zarządem, czy w kwestiach finansowych czy w kwestiach co klub chce osiągnąć w tym sezonie, psuły atmosfere i nie graliśmy jak na nas przystało. Licze na kilka lat dobrej gry dla Middlesbrough.




OFICJALNIE: RAMSDENS PRZEDŁUŻA UMOWĘ DOTYCZĄCĄ SPONSORINGU LWÓW


RAMSDENS decyduje się na kontynuowanie wspołpracy z zespołem Middlesbrough. Właściciele zadowoleni są z zysków jakie generuje klub i nie zamierzają w najbliższym czasie oddawać miejsca na koszulkach.


OFICJALNIE: KLUB ZATWIERDZA ROZBUDOWĘ GŁÓWNEJ TRYBUNY.


Fani na pewno z wielką niecierpliwością czekali na informację, czy zespół, który ma aspiracje na grę w Premier League, jest w stanie zrobić coś dla powiększenia ilości miejsc na stadionie. Okazuje się, że rezerwy finansowe, zostaną przeznaczone (tuż po okienku transferowym) na rozbudowę głównej trybuny, która ma pomieścić aż 15 tys. fanów. Obecnie stadion mieści 35 tys widzów. Trybuny boczne mają pojemność po 7.5 tys natomiast główna i przeciwległa po 10 tys. Rozbudowa ma zakończyć się przed startem nowego sezonu, jeśli tylko Middlesbrough awansuje do Premier League. Jeśli nie, trybuna zostanie oddana w połowe przyszłego sezonu.

NIEOFICJALNIE: Victorino walczy o BORO!:



Victorino odmówił gry w kolejnym meczu ligowym. Sytuacja łudząco przypominająca zachowanie wielu piłkarzy, którzy w ten sposób chcieli wymusić transfer na swoim trenerze.

Trener Cruzeiro: Victorino jest kontuzjowany, stąd jego nieobecność w kolejnym spotkaniu. Jeśli byłby w pełni sił na pewno by wystąpił.



« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 19:13:34 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 30, 2011, 19:13:42 »
Jestem tu pierwszy raz i jestem pod wrażeniem na plus oczywiście.

Filmiki są super nikt tutaj takich nie robi jak ty jest to sporo roboty dla ciebie ale warto te pare minut przesiedzieć i posłuchać.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 30, 2011, 19:24:15 »
2 dni do końca okienka!!

Czas transferów dobiega końca. Ekipa z Middlesbrough nadal nie ma zakupionego środkowego obrońcy. Jedynie sytuacja McCartney'a wyjaśniła się dzisiaj rano. Czy zdążymy przed godziną 0?

OFICJALNIE: McCARTNEY JEST NASZ!



TAK TAK TAK! Tyle udało nam się usłyszeć od dziennikarzy podczas konferencji, kiedy oficjalnie podpis pod kontraktem złożył były zawodnik Leeds United. Kwota transferu została ujawniona. Zespół z Riverside zapłacił tyle ile zapowiedziało Leeds 1.4 ml euro. Jak na tej klasy zawodnika, cena nie jest wygórowana i na pewno to duży sukces dla Lwów. McCartney jest piłkarzem grającym na lewej obronie i z powodzeniem zastąpi na tej pozycji Benneta, który teraz będzie mógł spokojnie ogrywać się w rezerwach.
 
MC: Dobrze, że ta chora sytuacja dobiegła końca. Mam nadzieję, że teraz wszystko wróci do normy i że pomogę Lwom w awansie do angielskiej ekstraklasy.




OFICJALNIE: A.E.K ATENY ZGADZAJĄ SIĘ NA NEGOCJACJE. CZY NIE ZA PÓŹNO?


Roger Guerreiro, rezerowowy rozgrywający greckiego AEK'u, dostał w końcu zielone światło od właściciela i trenera klubu. Niestety czas, który pozostał pozwala tylko na 1 podejście ofertowe. Czy kwota zaproponowana przez M'Boro wystarczy by od razu zakontraktować reprezentanta Polski?




« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 19:27:39 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 30, 2011, 19:33:55 »
Bardzo dobrze, że kupiłeś McCartneya, jest dobrym i doświadczonym obrońca. Jeżeli jeszcze Victorino dołączy to jestem spokojny o przyszłość tego klubu. Roger jak dla mnie nie zbyt potrzebny, w środku pola jest sytuacja nawet dobra a do BPL są potrzebni zawodnicy waleczni, najlepiej wychowankowie .

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 31, 2011, 00:46:41 »
1 dzień do końca okienka

Przed nami ostatni dzwonek. McCartney oficjalnie został zaprezentowany klubowi i już wiemy, że na 100% zajmie miejsce Benneta, który nie czuje się w żaden sposób rozczarowany. Na pewno dostanie swoje szanse i Leo na spokojnie będzie rotował składem jeśli zajdzie taka potrzeba.

OFICJALNIE: McCARTNEY JUŻ W TRYKOCIE MIDDLESBROUGH



Lewy obrońca ma pomóc w awansie do angielskiej ekstraklasy. Testy medyczne przeszedł bez problemów i jest gotowy na debiut w meczu z Blackpool. Czy wystąpi od pierwszych minut? Wszystko okaże się na dniach.
 



OFICJALNIE: JEST OFERTA ZA ROGERA. WÓZ ALBO PRZEWÓZ.


Włodarze klubu, przystali na prośbę Leo Beenhakkera i złożyli ofertę w wysokości 1.500.000 mln euro za piłkarza. Jeżeli A.E.K nie przyjmie tej oferty szansa na wysłanie nowej jest praktycznie zerowa. Na szczęście obsada pomocy nie jest najgorsza i na pewno ten transfer nie jest tak konieczny jak środkowego obrońcy, który do dziś dnia nie został zakontraktowany!


OFICJALNIE: JEST ZGODA NA TRANSFER VICTORINO! CZY STARCZY CZASU?




Trochę niespodziewana sytuacja z obrońcą. Prawie wszyscy skazywali już to okienko na porażkę, że nie podniosą się, nawet po zakupie McCartneya. Środkowy obrońca został sprzedany a my nadal nie mamy pary do Hines'a. Nagle dzwoni telefon i jest zgoda kilka godzin przed końcem okienka na transfer Victorino. Czy Boro jeszcze będzie walczyło o piłkarza, który strajkował i właściwie pokazywał, że chce przyjechać do Anglii? Wydawałoby się, że raczej są mu to winni. Zrobił co w jego mocy by pokazać, że mu zależy czy to poświęcenie zostanie dobrze odebrane przez jakby nie patrzeć potrzebujące na gwałt obrońcy, Middlesbrough? Wszystko zostanie wyjaśnione w najbliższych kilku godzinach!




Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 31, 2011, 11:11:19 »
nie wiem czy Roker Perejro by ci się przydał. ale walcz o niego  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 31, 2011, 16:26:28 »
Ach te plotki są szalone, już macie dobrego zawodnika jakim jest McCartney. Jak dojdzie Victorino i Roger to może być naprawdę super skład na BPL.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 31, 2011, 16:57:18 »
8 godzin do końca okienka

Ostatni dzień i wielkie emocje. Przed nami naprawdę ostatnie godziny, w których można jeszcze powalczyć o środkowego obrońcę i ewentualnie wysuniętego pomocnika. Na horyzoncie już tylko Roger i Victorino.... czas ucieka....


OFICJALNIE: A.E.K ODRZUCA OFERTĘ ZA ROGERA!


Jak się okazuje, nie 1.500.000 a 1.200.000 euro, złożono za Rogera Guerreiro. Ta oferta nie spodobała się A.E.K owi, który uczula przed ostatnią ofertą złożoną w ostatnich minutach okienka. Jeśli nie będzie zadowalająca zespół nie puści Polaka do nPOWER.


OFICJALNIE: OFERTA ZA VICTORINO ODRZUCONA!




Middlesbrough złożyło ofertę w wysokości 870.000 tys. za obrońcę z Cruzeiro. Kwota w żaden sposób nie zadowala osób odpowiedzialnych za transfery. Czyżby, Victorino przeszedł nam koło nosa?



Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. TRANSFER DEADLINE I WALKA DO OSTATNICH MINUT!
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 31, 2011, 17:41:59 »
2 godziny do końca okienka

Ostatnie godziny i zwroty akcji! Tuż przed zamknięciem okienka Boro niemal pewne pozyskania obrońcy i pomocnika!


OFICJALNIE: ROGER NA RIVERSIDE!


Wszyscy, którzy nie wierzyli już w powodzenie transferów w tym oknie musieli się nieźle zdziwić. Jak podają media, Roger jest już w drodze do Middlesbrough by złożyć podpis przed wybiciem godziny "0". Zostało mu 50 km więc tuż przed końcem powinniśmy być szczęśliwymi posiadaczami lewonożnego pomocnika. Oficjalna prezentacja ma nastąpić na 2 dni przed meczem.


OFICJALNIE: VICTORINO O KROK OD M'BORO. JEST POROZUMIENIE!




Nie wiadomo ile więcej musieli zaproponować włodarze Boro za zawodnika Cruzeiro by klub zdecydował się puścić piłkarza na wyspy. Wiadomo już, że oferta została zaakceptowana a sam piłkarz jest już na miejscu.

Victorino: Nie wierzyłem, że uda mi się dołączyć do ekipy Leo Beenhakkera. Z dnia na dzień, moja nadzieja na grę na wyspach trochę, malała ostatecznie pogodziłem się z brakiem porozumienia i przystąpiłem do pełnego treningu w Cruzeiro. Niesamowicie zaskoczony byłem faktem, że po 15 min musiałem przebrać się i lecieć na wyspy by dogadać warunki z M'Boro. Czuję, że to może być mój sezon!!!


Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Jest ostateczna decyzja w sprawie VICTORINO I ROGERA...
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 31, 2011, 17:50:04 »
Ciesze się a szczególnie z transferu Victorino bo mam wrażenie, że godnie zastąpi McManusa choć nie od razu ale od przyszłego sezonu będzie pewnym punktem obrony.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Jest ostateczna decyzja w sprawie VICTORINO I ROGERA...
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 31, 2011, 17:55:11 »
Roger, nie pamiętam żeby ktoś go miał u siebie w drużynie w karierze :)
" border="0

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Jest ostateczna decyzja w sprawie VICTORINO I ROGERA...
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 31, 2011, 18:19:01 »
TRANSFER WINDOW CLOSED!

Okienko transferowe zamknięte! Jedno z najbardziej szalonych okienek dla ekipy z Riverside. Po sprzedaży McManusa, za ponad 5 mln euro, byliśmy świadkami niesamowitej karuzeli, która z dnia na dzień, kręciła się w różnych kierunkach. Pieniądze z transferu 1 zawodnika zostały wydane na zakup aż 4 nowych piłkarzy! Każdy z zawodników przeszedł testy medyczne, został zaprezentowany fanom i również przydzielono numery każdemu piłkarzowi. Piłkarze, którzy zasilili zespół Czerwonych Lwów to:

Walsh, Victorino, McCartney i Roger Guerreiro łączna kwota transferów to 4.340.000 mln euro. Reszta pieniędzy zostanie dołożona do rozbudowy głównej trybuny.


Na temat transferów wypowiedział się Leo Beenhakker jak i ekspert Jose Amneschia.

JA: Ciesze się a szczególnie z transferu Victorino bo mam wrażenie, że godnie zastąpi McManusa choć podejrzewam, że nie od razu. Co do Guerreiro nie jestem pewien czy odnajdzie się na angielskich boiskach ale paru Brazylijczyków już mieliśmy na wyspach, więc nie wykluczone, że i on znajdzie swoje miejsce. Co do transferu Walsha i McCartney'a to możemy być zadowoleni. Perspektywiczny 18 letni prawy obrońca z powodzeniem może powoli ogrywać się z 1 zespołem a lewy, "EM SI", z pewnością wie jak pomóc drużynie grać jeszcze lepiej i jestem przekonany, że to on pociągnie ten zespół do przodu


Leo: Nie widziałem innej możliwości jak załatanie dziury po kapitanie w środku obrony. Nie wiem co bym zrobił jeśli Victorino nie dołączyłby do naszej ekipy. Na szczęście wszystko skończyło się prawie, że, po naszej myśli i jestem zadowolony z nowych zawodników. Uprzedzając wszystkich oświadczam, że kapitana drużyny wybiorę dopiero parę sekund przed meczem, by mieć 100% pewność, że dokonałem prawidłowego wyboru. Na pewno nie będzie to żaden z nowo pozyskanych piłkarzy.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Middlesbrough F.C. rusza runda wiosenna! Awans w zasięgu!
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 31, 2011, 18:24:57 »
Więc wiosnę czas zacząć  ;D
Transfery dokonałeś dobre, bardzo mnie ciekawi jak się sprawdzi Roger i kogo wybierze Leo jako kapitana. Obyś z meczu na mecz był coraz bliżej Premier League :)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Jest ostateczna decyzja w sprawie VICTORINO I ROGERA...
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 31, 2011, 18:33:12 »
Walsh, Victorino, McCartney i Roger Guerreiro łączna kwota transferów to 4.340.000 mln euro.
mały błąd, usuń to "mln" bo wychodzi na to że wydałeś 4 340 000 000 000 € :D

Roger hit transferowy dla Polaków
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Middlesbrough F.C. Jest ostateczna decyzja w sprawie VICTORINO I ROGERA...
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 31, 2011, 18:33:12 »