Autor Wątek: Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...  (Przeczytany 139280 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 24h do końca. Khalifa sprzedany! Bates zostaje na dłużej!
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 31, 2012, 10:47:16 »

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 24h do końca. Khalifa sprzedany! Bates zostaje na dłużej!
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 31, 2012, 11:15:44 »
Bardzo szkoda ,że Hall ma raka to będzie na pewno wielka strata . Khalifa odchodzi zobaczymy jak poradzicie sobie bez niego no i jak on poradzi sobie w nowym klubie .
Bardzo dobrze ,że Beat zostaje na dłużej bo z nim będzie łatwiej niż bez niego .
Trochę zarobiliście na tym Khalifie więc klub ma trochę kasy jednak do końca okienka tylko 24 godziny więc zobaczymy się wydarzy .

Powodzenia !

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. 14h do końca! Nadal brak wzmocnień! Czas ucieka!
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 31, 2012, 12:12:41 »

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Middlesbrough F.C. 14h do końca! Nadal brak wzmocnień! Czas ucieka!
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 31, 2012, 12:23:38 »
Im bliżej do zamknięcia okna transferowego, tym sytuacja jest coraz bardziej ciekawa i nerwowa. Kuszczak hmm ciekawe czy uda się go pozyskać. Przykro mi że Khalifa odszedł, no ale ciężko było go zatrzymać, a kasę zapłacili za niego dobrą. Mam nadzieję że w ostatnich godzinach uda się zakupić jeszcze jakiegoś dobrego gracza bo jest to konieczne po takich stratach w postaci transferu Khalify oraz McCartneya.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. 24h do końca. Khalifa sprzedany! Bates zostaje na dłużej!
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 31, 2012, 12:26:29 »
Pięknie piszesz :) Niezwykle ciekawy odcinek. Bardzo niepokojące wieści z Riverside - kontuzję odnosi Zemmana, a odchodzi do Feyenoordu Ben Khalifa, czyli jeden z najważniejszych Twoich graczy. Fajnie, że Leo nie żywi do niego urazy, jest młody i wiadomo, dużo głupstw przychodzi mu do głowy. Najpierw powiedział, potem pomyślał. Duże znaczenie ma zapewne również fakt, iż odchodzi właśnie tam, gdzie odchodzi. Doskonale wiemy, jak Beenhakker ukochał Feyenoord i gdzie by nie pracował, ta nazwa będzie się obijać wszystkim o uszy. Musisz kogoś sprowadzić, bo z trzema (lub nawet czterema, po przyjściu Harmasha) pomocnikami nie dasz rady zagrać całego sezonu... Może jakieś wypożycznie z góry tabeli?

Szkoda Halla, ale nie wiem, czy istnieje nowotwór, który wymagałby wycięcia, a mógł swobodnie przebywać przez rok w organiźmie bez większych konsekwencji.

Co ja pacze? Następny post ;D

McDonald zdecydowanie robi dobrą minę do złej gry. Nie jest tak wesoło, jak mówi - rak to nie jest choroba, którą można by się nie przejmować, a i przed Boro chyba jeszcze cięższe czasy, niż się wydaje (i dlatego kariera jest ciekawa :) ). Kuszczak bardzo by się przydał, ale sam sobie jakby zaprzeczasz kupując re-borna Chalkiasa... Mam nadzieję, że Harmash mimo wszystko dołączy do Waszego zespołu i wniesie nieco świeżości i nowej jakości. A jest w stanie, bo to niezwykle utalentowany chłopak.
Fajnie, że zarząd ufa Leo, bo zmiany trenerów nigdy nie odciskają pozytywnego piętna na drużynie, chyba, że jest już bardzo źle. Tym bardziej nie ma sensu zwalnianie szkoleniowca, kiedy nawet nie zdążył jeszcze rozegrać choćby jednego meczu nowego sezonu.
Macie dramatycznie niski budżet, ale trzeba sobie radzić.



Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka! Co z tym Harmashem?!
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 31, 2012, 14:19:46 »





Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka! Co z tym Harmashem?!
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 31, 2012, 14:26:31 »
Szkoda, że nie udało się pozyskać Tomka, bo to naprawdę dobry zawodnik. W FA Cup trafiliście na Tottenham z którym, mam nadzieję, wygracie ;) Super kariera i liczę, że zobaczymy kiedyś takie gwiazdy na Riverside. ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka! Co z tym Harmashem?!
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 31, 2012, 15:30:59 »
Dużo się dzieje w klubie, nie wiem, czy aby na pewno dobrego. Tych transferów trochę za mało według mnie, macie dość wąską kadrę, szczególnie w linii pomocy (może jakaś kompleksowa prezentacja składu?), ale moim skromnym zdaniem na utrzymanie w PL powinno wystarczyć. Liczę, że nową gwiazdą klubu zostanie Harmash - potencjał ma, ale teraz będzie występował w zupełnie nowej, o wiele mocniejszej lidze, nie jest u siebie... Młody chłopak i trzeba się nim dobrze zaopiekować. Co do Kuszczaka, coś czułem, że go nie sprowadzicie, pewnie weto postawił Leo, który z niewiadomych powodów nigdy nie darzył Tomka sympatią.
Fajnie, że obniżacie ceny biletów, bo w poprzednim sezonie frekwencja nie była rzeczą, którą 'Boro mogło się pochwalić światu.
Obawiam się, że mimo bojowego nastawienia, z Kogutami jesteście bez szans.



Redboy1993

  • Gość
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka! Co z tym Harmashem?!
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 31, 2012, 17:32:48 »
Trochę mnie tutaj nie ma i już kilka nowych wiadomości. Widzę, że zespół się sypie. U Halla wykryto raka płuc, drugi gracz ma pół sezonu z głowy, kilku zawodników odchodzi (Khalifa do Feyenoordu, czy McCartney do Dynama). Cieszę się, że udało Wam się pozyskać Harmasha dosłownie tuż przed zamknięciem okienka transferowego. Mam tylko nadzieję że się sprawdzi, a przeciwnicy będą żałować jego pobytu tuż przed 16-ką :D Szkoda tylko że Kuszczak nie zgodził się przejść :(

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Koniec okienka! Co z tym Harmashem?!
« Odpowiedź #349 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:29:54 »

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #350 dnia: Kwiecień 01, 2012, 16:34:38 »
Fajnie, że prezentujecie dobrą formę, a jeszcze bardziej cieszy gol debiutującego Harmasha. Upatruję w nim lidera Waszej drużyny :) Mecz był dramatyczny, więc może w 1. kolejce BPL w końcu stadion się zapełni? Oby.

Wypatrzyłem dwie niezgodności w tekście:
a) Najpierw piszesz "zderzył się z Kotelesem", a chwilę później Harmash pokonuje Sandomierskiego.
b) "wykorzystał z zimną krwią piłkarz Chelsea Londyn, Kevin de Bruyne" Jak zawodnik Chelsea, to co tu robił? :D



Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #351 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:09:24 »
Świetnie, że sprowadziłeś Harmasha, to ciekawy zawodnik który fajnie grywa na boku pomocy. W środku też czasem go w Wiśle wystawiałem i nieźle sobie radził :) Czekam na pierwszy mecz sezonu!

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #352 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:36:26 »
Fajnie, że prezentujecie dobrą formę, a jeszcze bardziej cieszy gol debiutującego Harmasha. Upatruję w nim lidera Waszej drużyny :) Mecz był dramatyczny, więc może w 1. kolejce BPL w końcu stadion się zapełni? Oby.

Wypatrzyłem dwie niezgodności w tekście:
a) Najpierw piszesz "zderzył się z Kotelesem", a chwilę później Harmash pokonuje Sandomierskiego.
b) "wykorzystał z zimną krwią piłkarz Chelsea Londyn, Kevin de Bruyne" Jak zawodnik Chelsea, to co tu robił? :D
De bruyne jest na wypożyczeniu z CFC. Faktycznie mój błąd z bramkarzem.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #353 dnia: Kwiecień 01, 2012, 18:35:25 »
Możesz podać nazwę patcha do angielskiej championship? Albo najlepiej link do niego?
Warriors by undertaknen

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #354 dnia: Kwiecień 01, 2012, 22:44:22 »
pesedit.com
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #355 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:12:59 »
Debiutancki gol Hermasha coś wspaniałego Teraz tylko czekać na następne jego bramki;) Dobry mecz w wykonaniu obu drużyn ale twoja ekipa była tego dnia lepsza i wygrała ;)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Middlesbrough F.C. Ostatni sprawdzian. Boro zwycięskie. Harmash strzela!
« Odpowiedź #356 dnia: Kwiecień 02, 2012, 23:20:42 »
Cieszy mnie gol Harmascha ale jeszcze bardziej cieszy mnie genialne spotkanie McDonalda. Ja nadal liczę, że od się przebudzi i zacznie grać na prawdę dobrze bo ostatni sezon był nie najlepszy w jego wykonaniu. Teraz musi być najlepszym strzelcem :)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ruszamy! Skład i stroje na sezon 2013/2014.
« Odpowiedź #357 dnia: Kwiecień 03, 2012, 01:27:24 »

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ruszamy! Skład i stroje na sezon 2013/2014.
« Odpowiedź #358 dnia: Kwiecień 03, 2012, 01:58:43 »
Jest zajebiście od strony graficznej, to bardzo mi się podoba. Nieco gorzej z tekstem, ale i tak czyta się go całkiem przyjemnie. Fajna sytuacja ze strojami, skoro sponsor techniczny chce dzielić się z drugim (Nike vs Adidas) nawet nie wiem czy taka sytuacja jest możliwa.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Middlesbrough F.C. Ruszamy! Skład i stroje na sezon 2013/2014.
« Odpowiedź #359 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:28:25 »
Tak jak już mówiłem, czeka Was bardzo ciężki sezon. Te mrzonki władz klubu o Lidze Europy troszkę mnie rozśmieszają, tym bardziej, że w Premier League aby dostać się do tych rozgrywek, należy zająć piąte miejsce w końcowej tabeli... A w Pucharze Anglii także większych szans nie macie, bo trafiliście w pierwszej rundzie na Tottenham.
Kadra dość silna, ale bez przesady, na pewno nie na czołówkę EPL. Nawet wcześniej nie zwróciłem uwagi na tego Maierhofera :P

Co do strojów - sytuacja kompletnie nierealna, jeśli się ma kontrakt z jakąś firmą, nigdy nie będzie tak, jak opisałeś. Na tym szczeblu to się chyba nigdy nie zdarzyło. Ja taki przypadek pamiętam - LKS Nieciecza w I lidze polskiej 2010/11 :)



TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Middlesbrough F.C. Ruszamy! Skład i stroje na sezon 2013/2014.
« Odpowiedź #359 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:28:25 »