Autor Wątek: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)  (Przeczytany 111191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 10, 2011, 01:23:02 »
O gicor ;] Ale se tam klepali przy końcu mogli od razu do bramki wejść
Druga połowa super w wykonaniu Milanu, niestety bez przypieczętowania tego bramką.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 10, 2011, 15:40:13 »
Najbliższy mecz
Faza grupowa Champions League
13.09.2011, godz. 20:45
FC Barcelona - AC Milan

(Zapowiedź meczu w poniedziałek lub wtorek)




Co sądzicie o tym spotkaniu ? Jakieś przewidywania? a może ktoś odgadnie wynik ? :D

Oto co po meczu z Lazio powiedział Ibra, zarówno o remisie z lazio jak i nadchodzącym spotkaniu:
Snajper Milanu Zlatan Ibrahimovic ma nadzieję, że rossoneri wyciągną wnioski z meczu z Lazio Rzym. "Przysnęliśmy. Jeśli zagramy tak z Barceloną... Na szczęście udało nam się odbudować i wrócić do gry. Powinniśmy wygrać ten mecz. Absolutnie nie możemy wyjść z takim nastawieniem na pojedynek z Barceloną. To będzie trudny mecz. Niemniej naszym celem jest zagranie w najlepszy możliwy sposób".

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 10, 2011, 15:46:51 »
Stawiam na 3:1 dla Barcelony.
" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 10, 2011, 15:58:13 »
Stawiam na 3:1 dla Barcelony.

Wygrać z barcą nie będzie łatwo, jak dla mnie remis byłby też sukcesem, gdyż jak powiedział Adriano Galliani: "Do Barcelony jedziemy bez psychicznego obciążenia, jedziemy zagrać z najsilniejszym obecnie zespołem świata, ale to my jesteśmy wciąż najbardziej utytułowanym klubem. Mamy wielkich mistrzów i zdecydowanie nie będziemy stawiać barykad, to nie jest częścią naszego DNA. Na Camp Nou zagramy z podniesioną głową. To piękne grać przeciwko Barcelonie, a w listopadzie przywitać ją na San Siro, to będzie wielki spektakl. Wszyscy patrzymy z wiarą w przyszłość". "

Allegri niestety nie jest wielkim taktykiem jak mourinho, mam nadzieję że Milan nawiąże równą walkę z przeciwnikiem, taki mecz na samym początku sezonu nie wróży jednak nic dobrego na nieogranych w bojach Mediolańczyków.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 13, 2011, 12:30:41 »
Zapowiedź meczu

FC Barcelona - AC Milan

Milan występ w Lidze Mistrzów w tamtym sezonie nie może zaliczyć do udanego. Drużyna prowadzona przez Massimiliano Allegriego po zajęciu drugiego miejsca w grupie G, odpadła w następnej rundzie z Tottenhamem Hotspur. Plaga kontuzji oraz niemożność gry styczniowych nabytków Rossonerich sprawiły, iż Milan nie przeszedł do kolejnej rundy.

Już teraz, na samym początku przygody z LM, we wtorkowy wieczór z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać Mexes oraz Taiwo, uraz leczy również Mathieu Flamini. Dodatkowo zawieszony na trzy mecze jest Gennaro Gattuso za incydent z ubiegłego sezonu. Kontuzji na treningu doznał również Zlatan Ibrahimovic, a w dalszym ciągu poza grą jest Robinho.

We wtorkowy wieczór na bramce Rossonerich powinniśmy ujrzeć Christiana Abbiatiego. Przed nim prawdopodobnie zagra czwórka obrońców: Ignazio Abate, Thiago Silva, Alessandro Nesta oraz Gianluca Zambrotta. W pomocy prawdopodobnie wystąpią Mark Van Bommel, Alberto Aquilani i Clarence Seedorf. Duet napastników powinien tworzyć Alexandre Pato wraz z Antonio Cassano. Za ich plecami rolę tequaristy powinien pełnić Kevin-Prince Boateng.


Do meczu Milanu z Barceloną pozostały godziny. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął trener Massimiliano Allegri. Oto słowa, jakie wypowiedział szkoleniowiec rossonerich na katalońskiej ziemi: "Nieszczęśliwe podczas treningu Ibra poczuł ból w swoim udzie i uszkodził mięśnie. Będziemy grali bez naszego najbardziej fizycznego piłkarza. Poza grą dalej jest Robinho, mamy Pato i Cassano. Ibra nie zagra także w spotkaniu z Napoli, ponieważ pozostało tylko pięć dni, a to bardzo krótki okres, żeby go odzyskać. Inzaghi? I tak nie byłby w stanie grać. Jutro [dzisiaj] mamy bardzo ważny mecz, pierwszy w Champions League. Kwalifikacja do kolejnej rundy zależy od tego i rewanżowego spotkania. Barcelona gra najlepszą piłkę na świecie, więc musimy być ostrożni i szanować przeciwnika, ale nie możemy być przestraszeni. Cierpieliśmy w spotkaniu z Lazio, ponieważ od dawna nie graliśmy. W porównaniu z zeszłym sezonem, rozegraliśmy mniej spotkań i dlatego jeszcze nie jesteśmy w super kondycji. Boateng? Jest zdrowy".


FC Barcelona w ubiegłym sezonie po pokonaniu w finale Manchesteru United sięgnęła po czwarty tutuł Ligi Mistrzów. W tym roku drużyna prowadzona przez Josepa Guardiolę chcę powtórzyć to osiągnięcie i stać się pierwszym klubem, który zdobył ten tytuł dwa razy z rzędu. Pierwszym na drodze do zrealizowania tego celu stanie AC Milan, który wraz z katalońską ekipą jest faworytem do awansu z grupy H. Podczas letniego okna transferowego do Barcelony dołączyli tacy piłkarze, jak Alexis Sanchez i Cesc Fabregas. Z tego pierwszego podczas wtorkowego meczu nie będzie mógł skorzystać Gaurdiola, gdyż zawodnik podczas ostatniego ligowego meczu nabawił się kontuzji. Do pełnej dyspozycji trenera wrócił natomiast kapitan Blaugrany Carles Puyol, który uporał się już z kontuzją i będzie w stanie wystąpić we wtorkowym meczu z Milanem. Jednak długa przerwa w grze może skłonić trenera Barcelony do wystawienia Javiera Mascherano, który tworzyłby parę stoperów wraz z Gerardem Pique. Za nimi na bramce niemal pewny występ ma Victor Valdes, który od kilku lat nie rozstaje się z pierwszym składem Barcelony. Na bokach obrony powinni wystąpić Daniel Alves oraz Eric Abidal. W pomocy prawdopodobnie zagrają Xavi i Iniesta, którzy z tyłu będą wspomagani przez Fabregasa lub Busquetsa. Trójkę w ataku powinni tworzyć Pedro, David Vila oraz zdobywca złotej piłki Lionel Messi.

Trener FC Barcelony Pep Guardiola nie zgodził się z ogólną opinią, że jego zespół jest faworytem w pojedynku z Milanem. "Kiedy rok temu wygraliśmy Ligę Mistrzów w Rzymie, powiedziałem coś co powtórzę teraz: nie jesteśmy faworytami, ponieważ nikt nigdy nie zdołał wygrać Ligi Mistrzów dwukrotnie podrząd. W ciągu trzech lat, dwa razy tryumfowaliśmy w Champions League i raz osiągnęliśmy półfinał. Jesteśmy gotowi, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik". Zapytany o Zlatana Ibrahimovicia, Guardiola odparł: "Szkoda, że Ibra nie przybędzie. Moa opinia na jego temat się nie zmieniła. Zawsze powtarzałem, że to fantastyczny zawodnik i dalej tak uważam. Pomógł nam w zdobyciu 99 punktów w lidze. Z tego co wiem, jest bardzo szczęśliwy w Milanie, a ja jestem zadowolony z niego".


OSTATNI MECZ

Ostatni raz zespoły spotkały się ze sobą 26.04.2006 roku. Wówczas w meczu półfinałowym Ligi Mistrzów na Camp Nou padł bezbramkowy remis, a katalońska drużyna awansowała do finału.

Statystyki poprzednich spotkań

Mecze pomiędzy tymi drużynami miały już miejsce jedenaście razy: 4 wygrane Barcelony, 4 wygrane Milanu i 3 remisy. Na Camp Nou dwa razy wygrywali gospodarze, dwa razy padł remis, a raz Milan odniósł zwycięstwo. Na San Siro trzy razy wygrywali gospodarze, raz padł remis, a dwa razy lepsi okazali się piłarze Barcelony. We wszystkich tych potyczkach obie drużyny zdobyły po 14. bramek. Zawodnikiem, który najwięcej bramek strzelił Milanowi w barwach Blaugrany był Rivaldo z trzema trafieniami na koncie. Największymi katami Barcelony w barwach Milanu byli Massaro, Albertini i Szewczenko, którzy zdobyli po dwie bramki.

04.11.1959 Puchar Europy: Milan - Barcelona 0:2
25.11.1959 Puchar Europy: Barcelona - Milan 5:1
23.11.1989 Superuchar Europy: Barcelona - Milan 1:1
07.12.1989 Superpuchar Europy: Milan - Barcelona 1:0
18.05.1994 Liga Mistrzów: Milan - Barcelona 4:0
26.09.2000 Liga Mistrzów: Barcelona - Milan 0:2
18.10.2000 Liga Mistrzów: Milan - Barcelona 3:3
20.10.2004 Liga Mistrzów: Milan - Barcelona 1:0
02.11.2004 Liga Mistrzów: Barcelona - Milan 2:1
18.04.2006 Liga Mistrzów: Milan - Barcelona 0:1
26.04.2006 Liga Mistrzów: Barcelona - Milan 0:0



Moja osobista opinia:
Bez kluczowych zawodników w ataku, może być ciężko o gole na terenie przeciwnika. Pato ostatnio zakończył sezon bez formy i nie wiadomo jak będzie teraz, cassano - musi mieć z kim pograć. Boateng - on może coś zagrać ale sam przeciwko defensywie Barcy też za wiele nie zdziała. Van Bommel pewnie już na początku spotkania zapracuje na żółtą kartkę i potem jego gra będzie jeszcze bardziej koślawa by nie wylecieć, albo wyleci przed zakończeniem spotkania.
Bez Ibry zdolnego do magicznych zagrań i strzałów z każdej pozycji (strzelać ma jeszcze kto, ale...
Bez Robinho który jest dobry technicznie i potrafi przejść jednym zwodem kilku zawodników (nie ma niestety zamiennika dla niego)
Z Barceloną w mega formie, mimo ostatniego remisu w lidze. Zobaczymy. Przegraną przyjmę jako kibic, tylko pod warunkiem że będzie po walce ze strony Milanu i emocjonującym meczu z obu stron. Niech zagrają na miarę najbardziej utytułowanej drużyny.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2011, 20:00:05 »
Jakbyście mieli linka z tym meczem to prosze o wstawke
" border="0" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2011, 20:18:12 »
Jakbyście mieli linka z tym meczem to prosze o wstawke
proszę bardzo.  REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Najlepszy piłkarz świata Lionel Messi występujący na co dzień w ekipie FC Barcelony, która jest przyszłym rywalem Milanu w Lidze Mistrzów, udzielił krótkiej wypowiedzi dla La Repubblica. Argentyńczyk mówił o wtorkowej batalii z Milanem oraz wspomniał o zremisowanym meczu ligowym z Real Sociedad. Oto jego słowa: "Milan to bardzo mocna drużyna. Posiadają wspaniałych napastników. Graczy pokroju Pato, Robinho, czy Cassano nie można lekceważyć. Ostatni wynik ligowy? Nasz sobotni remis nie można uznać za sukces. Musimy teraz patrzeć tylko na siebie i skupić się wyłącznie na Milanie".

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2011, 21:14:53 »
proszę bardzo.  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ku-wa nie idzie mi  :(
" border="0" border="0

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2011, 21:36:07 »
Mi tylko ten śmiga. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jak tak dalej będzie Barca grała to bramka nr 2 kwestią czasu. Swoją drogą w jakich okolicznościach wpadła bramka na 0:1 w 1 min bo wtedy nie oglądałem?

Edit: Dobra już wiem jak wyglądał gol nr 1, pokazywali w studiu.  :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 21:41:09 wysłana przez Irius »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 13, 2011, 21:54:34 »
Mi tylko ten śmiga. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Też padaka >:( Wk_rwia mnie ten mój net
" border="0" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 13, 2011, 22:45:02 »
FC Barcelona 2 - 2 AC Milan





(no i niestety. Przewidywania się sprawdziły. Milan dobrze zaczął strzelając gola już w pierwszej minucie spotkania. Potem gra gości się zakończyła jeżeli chodzi o piłkę na połowie przeciwnika. Strata gola była kwestią czasu i po czasie zdobywają gola katalończycy. W drugiej połowie strata drugiej bramki po rzucie wolnym (moim zdaniem źle ustawiony bramkarz - za blisko słupka stał i przez to nie zdążył). Trochę poprawiła się gra z przodu, ale tylko trochę. Później też zmieniony nielubiany przeze mnie Bommel (który oczywiście na początku spotkania dostał żółtko za swoją głupotę- bo nawet nie za faul)

Niestety osłabiony z najlepszych atakujących Milan nie miał szans na wyprowadzenie składniejszych akcji. Seedorf z Pato niestety sami z przodu sobie nie poradzą.

Napisałem już tyle a tu GOOOL!!! 2:2 !!! cudowny wynik !!! dwóch z przodu nie mieli szans jak pisałem, ale przy rzucie rożnym sytuacja jest odmienna :)  wrażenia po meczu niestety nie zmieniają się ale wynik bardzo cieszy, jest pkt i remis z Barceloną


P.S - a chciałem postawić na remis 5zł kurs był :) ale nie postawiłem

ale postawiłem na inne mecze i ładnie weszło :)

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2011, 22:54:23 »
Kapitalny wynik tym składem z taką drużyną na takim terenie. Wiadomo coś na temat Inzaghiego, jest w ogóle brany pod uwagę przy wybieraniu kadry ?

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2011, 23:01:33 »
Kapitalny wynik tym składem z taką drużyną na takim terenie. Wiadomo coś na temat Inzaghiego, jest w ogóle brany pod uwagę przy wybieraniu kadry ?

Dokładnie.

Co do Inzaghiego - nie ma go na liście do LM

Co do pominięcia Inzaghiego na liście do LM: (na konferencji prasowej z 8.09.2011)
Allegri wypowiedział się na temat Pippo Inzaghiego, który został pominięty na liście piłkarzy powołanych na mecze Ligi Mistrzów: "Rozmawiałem z Inzaghim dzień po zgłoszeniu listy i powtórzyłem mu to, co powiedziałem przez telefon. Jestem pierwszym, który był rozczarowany, ale zawsze staram się dokonywać wyborów z myślą o dobru Milanu. Jednak faktem jest to, że Inzaghi zapisał się w historii Milanu, zwłaszcza w Europie, i w styczniu będzie miał okazję powrotu na listę".

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 13, 2011, 23:19:49 »
Nie spodziewałem sie remisu ładnie Milan
" border="0" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 14, 2011, 22:44:42 »
Komentarze pomeczowe: po meczu Barcelona:Milan

MASSIMILIANO ALLEGRI: "Ten wynik to remis. Nic więcej, nic mniej. Był to ważny mecz i byliśmy do niego świetnie przygotowani pod względem kondycyjnym. Graliśmy dobrze na początku i mieliśmy szansę na podwyższenie prowadzenia na 2-0. Zaprezentowaliśmy się dobrze i daliśmy im niewiele. Myślę że 2-2 to niezła nagroda. Kolejną rzeczą, która sprawia że jestem szczęśliwy jest fakt że przy 2-1 nie załamaliśmy się. Jakie są różnice między Barceloną a nami? To jest piłka nożna, oni wykorzystują swoje umiejętności a my nasze. Zagraliśmy tak jak chcieliśmy i tak jak do tego byliśmy przygotowani, wychodziło nam to lepiej w drugiej połowie. Jutro ocenimy stan zdrowia Boatenga i zobaczymy co będzie dalej".


Adriano Galliani przyznał, że Milan miał wielkie szczęście remisując w  końcówce z Barceloną we wtorek. "Mieliśmy bardzo dużo szczęścia" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie. "Mogliśmy zobaczyć, że oni mieli 70% posiadania piłki, ale Barcelona jest niesamowita pod tym względem, po prostu nie można im odebrać piłki". Mimo, że klub z Katalonii 2 razy odnalazł drogę do siatki Rossonerich, Galliani jest zadowolony ze sposobu, w jaki jego ukochany klub doprowadził do remisu. "Defensywa spisała się znakomicie, szczególnie Silva i Nesta w środku. Borykaliśmy się z problemem wchodzącego z prawej strony Alvesa, ale po wejściu Urbiego, sprawy wyglądały lepiej. To co wczoraj grał Milan to nie było catenaccio, Barcelona świetnie utrzymywała się przy piłce, więc byliśmy zmuszeni cofnąć się głębiej. To co próbuje powiedzieć, to że napastnicy Blaugrany cofają się do linii pomocy, aby pomóc w odbiorze piłki i dlatego Barcelona dominuje, oni wszyscy pracują ciężko". Galliani znany z wyrażania emocji swoimi gestami podczas meczu, przyznał że w meczu na Camp Nou zachowywał się najlepiej jak mógł: "Siedziałem koło prezesa Sandro Rosella, dlatego siedziałem spokojnie i nawet nie drgnąłem. To była najtrudniejsza rzecz jaką zrobiłem w życiu" - przyznał z uśmiechem na zakończenie bezwłosy dżentelmen.


Trener Barcelony Pep Guardiola zaraz po meczu postanowił podzielić się swoimi uwagami dla mediów: "Jeżeli Milan przyjechał się bronić, to udało im się. Myślę jednak, że tak nie było i jestem zadowolony z nacisku mojej drużyny. Zabrakło nam kolejnego utorowania drogi do bramki, ale Milan jest dobrym przeciwnikiem. Ogólnie trudno grać z rywalem, którego pomocnicy pracują na środku obrony. Musimy poprawić kilka elementów. W piłce nożnej ciągle trzeba się doskonalić. Nie powinno się mówić czy wyniki jakie padają w meczach są sprawiedliwe, więc nie pytajcie mnie o to. Milan to wielki zespół i podziwiam go od zawsze. Uważam, że osiągamy dobre rezultaty i będzie jeszcze lepiej, ponieważ to dopiero pierwsze spotkanie".



A na koniec smaczek z dnia dzisiejszego.

Inter 0:1 Trabzonspor

Cieszmy się razem z turkami i oczywiście polskimi zawodnikami grającymi w klubie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 22:46:24 wysłana przez kdetys »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 14, 2011, 23:57:54 »
kdetys dawaj zawsze skrót po meczu ;]
" border="0" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2011, 00:22:34 »
kdetys dawaj zawsze skrót po meczu ;]
Ok, postaram się zapamiętać :)

Barcelona - Milan:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


No i jeśli chodziło Ci o mecz interu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 00:24:05 wysłana przez kdetys »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 15, 2011, 00:41:05 »
O ten drugi niekoniecznie, bo widziałem jak Inter sie osmiesza na POLsacie ;] ale ten pierwszy OK tylko jakbys mógł to bardziej obszerny bo mam limit i nie chce mi sie szukac highlightsów ;]
" border="0" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 15, 2011, 00:47:44 »
O ten drugi niekoniecznie, bo widziałem jak Inter sie osmiesza na POLsacie ;] ale ten pierwszy OK tylko jakbys mógł to bardziej obszerny bo mam limit i nie chce mi sie szukac highlightsów ;]

12 minutowy skrót to jest bardzo obszerny, przeważnie trwają 2 minuty i są same gole, czasem 5-7 minut z najlepszymi akcjami, tutaj jest aż 12 minut, także chyba więcej się nie znajdzie.

a jednak znalazłem, ale nie na youtubie także nie mam jak zamieścić - także kliknij sobie i masz oddzielne skróty dla pierwszej i drugiej połowy REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 15, 2011, 00:58:09 »
Sorry stary ::) :P Chodziło mi właśnie o taki mniej obszerny cos 3/4 min. Już pózno i człowiek głupote nieraz palnie :P ;)
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 15, 2011, 00:58:09 »