Autor Wątek: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)  (Przeczytany 111187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 18, 2011, 15:17:29 »
Zapowiedź meczu

Napoli - Milan
Miejsce: Stadio San Paolo, Neapol
Godzina: 20:45


Milan mimo, iż wydaje się być faworytem tego spotkania łatwego zadania miał nie będzie. Zdziesiątkowana kadra Rossonerich z pewnością pogarsza sytuację Allegriego.
W niedzielny wieczór trener Milanu Massimiliano Allegri nie będzie mógł skorzystać z dziewięciu graczy: Inzaghiego, Robinho, Ibrahimovicia, Kevina-Princa Boatenga, Flaminiego, Ambrosiniego, Gattuso, Boatenga i Mexesa. Powołani na mecz natomiast zostali dwaj piłkarze wracający po kontuzji Taye Taiwo oraz Stephan El Shaarawy.



Drużyna prowadzona przez Waltera Mazzariego w tamtym sezonie niejednokrotnie pokazywała, że jest jedną z czołowych włoskich drużyn. Wysokie trzecie miejsce w lidze w tamtym sezonie doskonale to pokazuje. W tym sezonie Napoli celuje znacznie wyżej, bowiem chcą stanąć na samym szczycie ligowej tabeli i sięgnąć po trzecie mistrzostwo kraju w historii klubu. Drużyna w tym sezonie dobrze zaczęła swój marsz po to trofeum. W pierwszej kolejce Serie A podopieczni Waltera Mazzariego pewnie pokonali na wyjeździe AC Cesene 3:1. Równie dobry rezultat Napoli uzyskało w Lidze Mistrzów, gdzie na wyjeździe Azzurri zremisowali z Manchesterem City. W ekipie Napoli pod znakiem zapytania stoi występ Ezequiela Lavezziego, który kontuzji nabawił się w spotkaniu z angielskim gigantem. Poza Argentyńczykiem trener Napoli Walter Mazzarri będzie miał do dyspozycji cały zespół.



OSTATNI MECZ

Ostatni raz zespoły spotkały się ze sobą 28.02.2011 roku na San Siro w Mediolanie. Wówczas drużyna prowadzona przez Massimiliano Allegriego rozbiła ekipę Napoli 3:0. Bramki dla Rossonerich zdobyli wtedy Ibrahimovic 49'k, Boateng 77', Pato 79'.

historia spotkań:
 




Mój Typ: (a raczej moje nadzieje)
Będzie to na pewno o wiele cięższy mecz niż ten z poprzedniego sezonu. Napoli z wielkimi aspiracjami, w pełnym składzie, na swoim terenie, Milan bez połowy składu... na pewno będzie ciężko z taką plagą kontuzji. Pechowo zaczął się sezon dla rossonerich mimo dwóch remisów, brak podstawowych zawodników może przeszkodzić w zdobywaniu punktów.
Z nadzieją na dobrą i konsekwentną grę Milanu będę oglądał to spotkanie (taką jak zaprezentowali w drugiej połowie meczu z Lazio). Są duże szanse na zwycięstwo i tylko na nie liczę. Ale kim zagrać pod koniec drugiej połowy ? nie ma kto wejść na atak, na pomoc, brak zmienników. Dlatego rozstrzygnąć mecz trzeba w pierwszej połowie.

Wiadomość z ostatniej chwili:
Ezeqiuel Lavezzi, którego występ w spotkaniu z Milanem stał pod dużym znakiem zapytania, prawdopodobnie wystąpi w tym spotkaniu. Gwiazdor Napoli przeszedł badania, które wykazały niegroźny uraz. Jednak diagnoza potwierdza, iż pomocnik powinien odpocząć jedno spotkanie. Sam zainteresowany podzielił się swoimi uwagami w tej sprawie za pośrednictwem portalu Twitter: "Miałem już badania i jak się okazało uraz jest drobny. Lekarze radzą mi, abym odpoczął jedno spotkanie. Jednak wiem, jakiej wagi jest mecz z Milanem. Mam nadzieję, że trener da mi grać w niedzielę!".

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 18, 2011, 21:21:14 »
Ale szczupak
" border="0" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 18, 2011, 22:22:06 »
Cavani pozamiatał
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 19, 2011, 00:18:25 »
Napoli 3:1 Milan
0:1 Aquilani 12’
1:1 Cavani 13’
2:1 Cavani 36’
3:1 Cavani 51’



     


Niestety, po statystycznie dość wyrównanym spotkaniu, osłabiony przez plagę kontuzji Milan musiał uznać wyższość rywala z Neapolu.

Z tego co zdążyłem zauważyć ze spotkania to Napoli po stracie gola zyskało inicjatywę, tak jakby Milan stwierdził że jeden gol wystarczy w tym meczu. A w końcówce spotkania grali w kółko to samo (rozgrywanie bliżej prawej strony boiska i wrzutki w pole karne gdzie albo nikogo nie bylo, albo jeden zawodnik w czarnym stroju) i tym sposobem nie dało się nic zrobić, zagrali to bez pomysłu i mniejszego sensu wg mnie.
Skromny opis spotkania z mojej strony, ponieważ oglądając mecz z kobietą u boku niewiele się widzi i pamięta z meczu ;) (może to i lepiej)
Cóż, jestem niezadowolony z postawy Milanu, ale takim składem spodziewałem się takiego wyniku.


Noty pomeczowe wg GOAL

Abbiati 6; Abate 6, Nesta 5,5, Thiago Silva 5,5, Bonera 5,5 [65' Antonini 6]; Nocerino 6, Van Bommel 5,5 [65' Emanuelson 6], Seedorf 6; Aquilani 7 [77' El Shaarawy]; Pato 5, Cassano 6,5.



Dodam jeszcze wypowiedź z przed meczu strzelca wszystkich bramek:

"Do każdego meczu zawsze podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Chcemy wszystkim udowodnić naszą wartość. Zwyciężamy dla mieszkańców Neapolu, którzy na to zasługują. Zdziesiątkowany zespół Milanu? Nie chcę się o tym wypowiadać. Mówię tylko na tematy związane z Napoli. Graliśmy w Lidze Mistrzów, mamy szeroką kadrę, jest wielu zawodników gotowych dać z siebie wszystko na boisku. Liczę na szybki powrót Lavezziego. Jeśli nie zdąży wrócić na Milan, to jestem pewien, że znajdzie się piłkarz, który go zastąpi i da z siebie wszystko".

na koniec jeszcze skróty z tego spotkania:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>



Nie ma się czym chwalić, ale... tabela ligowa po dwóch kolejkach

najważniejsze w tej chwili - być wyżej od interu :P

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 19, 2011, 10:25:01 »
No grubo Matador usidlił Diabła ;)
" border="0" border="0

Beninho

  • Gość
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 19, 2011, 19:44:27 »
No Cavani naprawdę miał fuksa że zrobił takie coś Milanowi, Oczywiście brawa dla Aqualiniego, świetny mecz w jego wykonaniu, dobrze by było jakby Milan go wykupił bo widać że tu radzi sobie świetnie. Tak oczywiście to brawa dla Napoli za całokształt meczu. Milan w lidze wygląda cieniutko, 14 miejsce ale liczę i na pewno wy też na odrobienie strat przez Rossonerich, Świetny mecz z Barcą, z taką formą to okażemy się lepsi od Barcy, Trzeba będzie się brać za szukanie bramkarza bo Abbiati ma 34 lata, liczę na transfer jakiegoś młodego, świetnego bramkarza np. Sergio Asenjo ale wszystko może się zdarzyć, na świecie jest wiele młodych bramkarzy i za rok może się okazać że jest kolejny taki talencik co De Gea czy Szczęsny.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:38:44 »
KOMENTARZE POMECZOWE :

MASSIMILIANO ALLEGRI: "Graliśmy dobrze do momentu zdobycia przez Napoli drugiego gola. Wiedzieliśmy, że to będzie mecz w takim stylu i powinniśmy poprowadzić go lepiej. Powinniśmy wykazać się piłkarską złością, a byliśmy wolni. Mamy 7 goli w dziesięć dni, to oczywiste, że musimy się poprawić, ale powinniśmy również zachować spokój, bo pomimo widocznych problemów kadrowych, zespół radził sobie dobrze. Uważam, że sędzia był bardzo dobry. Jeżeli było zagranie ręką przez Cannavaro, a on go nie widział, to zachował się odpowiednio nie odgwizdując przewinienia. Był to dla nas niefortunny wieczór. Poradzimy sobie z tym zespołem w kolejnych spotkaniach z Udinese i Ceseną, nawet jeśli nie uda nam się odzyskać żadnego zawodnika. El Shaarawy zaprezentował się dobrze, ale musi wejść w rytm Serie A, który różni się od tego w Serie B". (no słabo zagrał i czarno widzę jego dobrą grę w kolejnych meczach - ale póki plaga kontuzji to ma szansę się ograć- jak wykorzysta to dobrze, jak nie to bym mu podziękował)



CHRISTIAN ABBIATI: "Nie jest to, aż tak ważna porażka, ponieważ jesteśmy dopiero przy drugim meczu ligowym, ale musi nas to skłonić do refleksji, musimy natychmiast wrócić na właściwy kurs. Mieliśmy szybki remis, potem mieli od nas trochę więcej szczęścia - nawet jeśli sam nie wierzę w farta i pecha. Zbyt łatwo straciliśmy drugiego gola, ale później mieliśmy wciąż szansę na wyrównanie. Przy drugim golu Cavani zagrał dobrze, uderzył silnie i precyzyjnie. Jeśli traci się gola przy uderzeniu na na bliższy słupek, dla mnie jest to zawsze wina bramkarza. Zwycięstwo w środę będzie szczególnie ważne, zwłaszcza by podnieść morale zespołu".





Clarence Seedorf,: Legendarny już pomocnik uważa, iż jest zbyt wcześnie by mówić o dominacji Napoli, a także zapewnia, iż Milan wróci na właściwy tor: "Rozpoczeliśmy dobrze spotkanie strzelając bramkę, ale nie potrafiliśmy udokumentować przewagi drugim golem i już po kilkunastu minutach musieliśmy odrabiać straty. Później przyszedł trzeci gol Cavaniego i wszystko się posypało. Jest zbyt wcześnie by mówić, że Napoli nam uciekło. Jesteśmy silni w grupie by przezwyciężyć wszystkie problemy i dla tego też wiem, że wrócimy na właściwy tor. Teraz myślimy o Udinese".






STARCIE NESTY Z ARONICĄ:
Obrońca Milanu Alessandro Nesta oraz piłkarz Napoli Salvatore Aronica, wywołali wczoraj po meczu burdę w szatni. Obaj zaleźli sobie za skórę już podczas meczu. W 62' spotkania sędzia Paolo Tagliavento pokazał piłkarzom żółte kartki za wzajemne niesportowe zachowanie. Wygląda na to, że obaj postanowili dokończyć sprawę po ostatnim gwizdku sędziego.







No Cavani naprawdę miał fuksa że zrobił takie coś Milanowi, Oczywiście brawa dla Aqualiniego, świetny mecz w jego wykonaniu, dobrze by było jakby Milan go wykupił bo widać że tu radzi sobie świetnie. Tak oczywiście to brawa dla Napoli za całokształt meczu. Milan w lidze wygląda cieniutko, 14 miejsce ale liczę i na pewno wy też na odrobienie strat przez Rossonerich, Świetny mecz z Barcą, z taką formą to okażemy się lepsi od Barcy, Trzeba będzie się brać za szukanie bramkarza bo Abbiati ma 34 lata, liczę na transfer jakiegoś młodego, świetnego bramkarza np. Sergio Asenjo ale wszystko może się zdarzyć, na świecie jest wiele młodych bramkarzy i za rok może się okazać że jest kolejny taki talencik co De Gea czy Szczęsny.

wiesz nie ma co patrzeć narazie na miejsce, dopiero dwa rozegrane mecze - do tego z trudnymi przeciwnikami. Czas pokaże co dalej.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 19, 2011, 22:02:02 »
liczę na transfer jakiegoś młodego, świetnego bramkarza np. Sergio Asenjo
To on nie jest trzecim bramkarzem Atletico po Joelu i Courtoisie?
" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 21, 2011, 23:51:09 »
Niestety nie było mnie cały dzień w domu - dlatego nie pojawiły się ani zapowiedź meczu, ani komentarz po meczu.


Milan 1:1 Napoli

SKŁADY:

AC MILAN: Abbiati - Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Nocerino, Van Bommel, Seedorf, Aquilani, Cassano, Pato.

UDINESE: Handanovic - Benatia, Danilo, Domizzi, Basta, Isla, Badu, Asamoah, Armero, Torje, Di Natale.

 

BRAMKI:

29' - Di Natale

64' - El Shaarawy



Szkoda niewykorzystanej przewagi wg statystyk.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 22, 2011, 10:44:18 »
Po obejrzeniu skrótu spotkania mogę się wypowiedzieć.

Spora przewaga milanu ale mogli też przegrać bo udine też miało swoje słupki. Nieskuteczność i brak wielu zawodników (kolejny Pato złapał kontuzję) niestety niekorzystnie wpływa na postawę drużyny...

Sędzia także powinien karę dostać, ponieważ Inzaghi wywrócił się faulowany w polu karnym i od razu protestował o karnego - w świetle obecnych przepisów, albo karny, albo żółta dla Inzaghiego... sędzia faul widział ale nie chciał odgwizdać, a żółtej nie mógł dać bo faul był ewidentny. Co to za sędzia co boi się gwizdnąć jak widzi faul



Komentarze pomeczowe:

MASSIMILIANO ALLEGRI: "Gol dla Udinese był wypadkiem, Christian w drugiej połowie świetnie obronił dwa ważne strzały. Jestem zadowolony z tego co pokazali chłopcy w obliczu problemów: po urazie Pato i incydencie Abbiatiego mogliśmy przegrać, ale ze spokojem i porządkiem drużyna znowu zaczęła grać i wyrównaliśmy. Mieliśmy kilka dobrych okazji, aby uzyskać przewagę, pod koniec również ryzykowaliśmy. To zasłużony punkt, zdobyty tak, jak czasami zdobywane są punkty ważne dla wygrania scudetto. Forma Cassano wzrosła, dużo biegał, dawał radę w środku, musi tak trzymać. Pato złapał kontuzję, jutro ocenimy w jakiej jest kondycji, mamy nadzieję mieć go do dyspozycji najszybciej jak to możliwe, ponieważ dobrze rozpoczął ten sezon. Młodzi chłopcy nie powinni być pociągani do odpowiedzialności, ale ważne by wiedzieli co przynosi ich nieuwaga na boisku. El Shaarawy powinien zachować spokój i czuć się komfortowo, ponieważ w sobotę jest kolejny mecz. Zwlekałem z wejściem Inzaghiego, gdyż od dłuższego czasu był poza składem, ponadto zespół był zmęczony i nie chciałem ryzykować".


Także wypowiedź strzelca bramki warto przytoczyć:
STEPHAN EL SHAARAWY: "Doświadczyłem ogromnych emocji dzisiejszego wieczoru, żal mi remisu, ale zagraliśmy dobry mecz. Muszę podziękować Inzaghiemu, dał mi wiele wskazówek na ławce i powiedział, że muszę zachować spokój. Podziękowania należą się również Cassano za świetne podanie, wyłożył piłkę idealnie pod moje nogi dzięki czemu zdobyłem gola. Nie spodziewałem się wejść tak szybko, ale trzymałem się blisko Cassano i próbowałem grać swoje. Jestem naprawdę zadowolony. Gramy bez wielkich mistrzów, a dziś zatrzymany został również Pato, nie wiem czy odzyskamy go na sobotę, ale ja będę gotowy. Jestem jeszcze młody, ale staram się dać z siebie to co najlepsze. Czuję się bardzo dobrze, latem pracowałem przez dwa miesiące nad zwiększeniem siły mięśni. Myślę, że ćwiczenia dały dobre rezultaty. Strzelenie tutaj gola to rzecz nie do opisania. Wpisanie się na listę strzelców przed stadionem tifosich to wyjątkowe doświadczenie. Lepiej odnajduję się na lewym skrzydle, dzięki temu mogę skupić się na strzelaniu. Mam nadzieję, że trener da mi więcej szans na udowodnienie mojej wartości".


No i ten po którego błędzie tracimy gola:
CHRISTIAN ABBIATI: "Gol dla Udinese przyszedł jako mój błąd i jest mi żal zespołu. Po meczu przeprosiłem również kibiców. W drugiej połowie drużyna znalazła remis i była blisko zwycięstwa. To trochę niefortunny okres, ale zaliczyliśmy wspaniały występ przeciwko zespołowi, który w mojej opinii, prezentuje jedną z najlepszych form w lidze. Aktualnie cały zespół jest kontuzjowany, w takiej chwili musimy trzymać się razem, by to przezwyciężyć. Od jutra skoncentrujemy się na Cesenie, którą podejmujemy w sobotę na swoim stadionie".

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 23, 2011, 16:54:49 »
Świetny mecz po przerwie, Milan pokazał charakter plus Boateng cały czas na fali.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 23, 2011, 21:48:40 »
Świetny mecz po przerwie, Milan pokazał charakter plus Boateng cały czas na fali.
heh, a ja akurat nie mogłem oglądać... :/

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 23, 2011, 21:58:37 »
Prince-boateng facet ma atomowe uderzenia, wszystkie jego bramki sa oddane z ogromna sila, pelen podziw dla tego zawodnika.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 23, 2011, 22:31:21 »
Prince-boateng facet ma atomowe uderzenia, wszystkie jego bramki sa oddane z ogromna sila, pelen podziw dla tego zawodnika.

Piękny jego mecz. Ciekawe ile więcej strzałów oddał w tym meczu. czy po prostu idealnie skuteczny :D

Dobrze że wygrali bo przegrać taki mecz i to 3:0 to byłaby hańba !

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 24, 2011, 10:48:52 »
To mi sie podoba przegrywali 3:0 i doprowadzili do 3:4. Wiecie jaka ocene dostal Boateng za ten mecz?

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 24, 2011, 16:44:22 »
To mi sie podoba przegrywali 3:0 i doprowadzili do 3:4. Wiecie jaka ocene dostal Boateng za ten mecz?
prosze bardzo oto noty pomeczowe:

Noty pomeczowe wg Sportmediaset
Abbiati 5; Abate 5,5, Nesta 6, Yepes 6, Antonini 5,5; Ambrosini 4 [46' st Aquilani 6,5], Van Bommel 5, Nocerino 6,5; Robinho 5 [46' st Boateng 9]; Ibrahimovic 5,5, Cassano 6 [89' El Shaarawy bn].


Noty pomeczowe wg GOAL
Abbiati 5; Abate 5,5, Nesta 5,5, Yepes 6,5, Antonini 6; Ambrosini 5 [46' Aquilani 7,5], Van Bommel 6, Nocerino 6,5; Robinho 4,5 [46' Boateng 9]; Ibrahimovic 6, Cassano 7 [89' El Shaarawy BN].



Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 24, 2011, 16:49:33 »
Kevin-Prince Boateng może być z siebie dumny, ponieważ dzięki wczorajszemu hatr-trickowi, znalazł się w dziesiątce najszybszych hat-tricków. Prince znalazł się na dziesiątym miejscu. Poniżej pełna lista.

 

1. Tommy Ross [Ross County - Nainr County 8:1] - 90 sekund

2.Gerd Muller [Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 6:5] - 4 minuty

3. Robbie Fowler [Liverpool - Arsenal 3:0] - 4 minuty

4. David Villa [Atlhetic Bilbao - Valencia 0:3] - 5 minut

5. Marco van Basten [AC Milan - Atalanta 3:1] - 6 minut

6. Jermaine Defoe [Tottenham - Wigan 9:1] - 7 minut

7. Laszlo Kiss [Węgry - Salwador 10:1] - 7 minut

8. Ole Gunnar Solskjaer [Nottigham Forest - Manchester United 1:8] - 10 minut

9. Marco van Basten [AC Milan - IFK Goteborg 4:0] - 10 minut

10. Kevin-Prince Boateng [Lecce - AC Milan 3:4] - 14 minut



Komentarz pomeczowy:
KEVIN PRINCE BOATENG: "Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wygraliśmy, a ja strzeliłem trzy gole. To dla mnie wielki dzień. Mam bardzo dobry kontakt z kibicami, wielu z nich było na meczu, dla nas ich obecność jest niezwykle ważna. Zdobyliśmy bardzo istotne punkty w klasyfikacji, to kluczowa sprawa. Na treningu dużo pracowałem nad uderzeniami, gdy strzały na bramkę są silne, stają się trudniejsze dla bramkarza. Dzisiejsze trzy gole dedykuję mojemu synkowi, który ma właśnie trzy latka. Każdego dnia gram na 100% i czuję się ważny dla tego zespołu".

MASSIMILIANO ALLEGRI: "Na temat pierwszej połowy jest naprawdę niewiele do powiedzenia, byliśmy tragiczni, całkowicie niezdolni do gry. W drugiej części spotkania przeciwnicy nieco zrezygnowali, nasze podejście było zupełnie inne, uwierzyliśmy, że możemy wygrać, dlatego uważam, iż zwycięstwo jest zasłużone. Pierwsza połowa musi nas skłonić do refleksji, aby więcej się to nie powtórzyło. Jeśli chodzi o Boatenga i Aquilaniego, miałem zamiar wpuścić ich kiedy mecz będzie już trwał. Nie wierzyłem, że przed końcem pierwszej połowy może być 3-0. Później weszli, dobrze zagrali, drużyna dobrze reagowała. Uważam, że to był wielki występ i wielki rezultat, gdyż zwycięstwo, gdy ma się do odrobienia trzy gole to piękna rzecz. Ważne było, aby wygrać i nadal to robić. Fundamentalne jest, by drużyna pozostała skoncentrowana i umiała utrzymać motywację".


jak ja nie lubę jak allegro mówi że trzeba wyciągnąć wnioski z tego że tragicznie grali. Zawsze gdy tak grają potem tak mówi. Niech wkońcu wyciągną z tego wnioski a nie ciągle popełniają ten sam błąd myśląc że mecz wygra się sam.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 30, 2011, 22:59:27 »

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 31, 2011, 11:20:54 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Więcej informacji - co jest z cassano - prawdopodobnie dziś. NIe zagra w najbliżyszym meczu LM

Dodatkowa informacja o kolejnym (prawdopodobnym) osłabieniu na mecz:
Pomocnik Milanu Kevin-Prince Boateng może nie zagrać w meczu z Bate Borysów, z powodu urazu kolana, jakiego nabawił się w spotkaniu przeciwko AS Romie.

Mecz z mistrzem Białorusi może zapewnić Milanowi awans do kolejnej rundy Champions League. Aby tak się stało rossoneri muszą przywieźć z trudnego terenu komplet punktów. Czy bez Prince'a rossoneri będą w stanie tego dokonać?

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 05, 2011, 15:04:02 »
Piłkarz Milanu - Boateng postanowił zakończyć karierę reprezentacyjną. Powodem takiej decyzji są trapiące zawodnika ostatnio kontuzje, które utrudniaja mu grę na wysokim poziomie na dwóch frontach.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 05, 2011, 15:04:02 »