Autor Wątek: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)  (Przeczytany 111182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:00:10 »
Vidal, Vucinic - Gracze dobrzy, ale to gracze klasy B ;)
Pirlo - Wielki Gracz, jeszcze 4 lata temu gracz klasy A, ale gdyby takim dalej był Milan by go nie oddał..
Del Piero gdyby miał z 7 lat mniej to i takim systemem 4-3-3 mogłby grac z boku teraz to juz piłkarz z ost. prostą


Jeżeli uważasz ze Vucinic to piłkarz klasy B...to chyba oceniasz to tylko dlatego że grał w Romie,i nie osiągnął nic z reprezentacja...Piłkarz leniwy ale on próbuje,podaje,rozgrywa piłki. to bardzo przydatny zawodnik i na pewno klasy B to on nie jest.
Vidal dopiero ma 24 lata on się ciągle rozwija oglądałeś chociaż kilka meczy w jego wykonaniu ? Waleczny,nieustępliwy,trochę chaotyczny ale co się mu dziwić skoro chce grać w meczu jak najlepiej i 90% meczach mu to wychodzi...
z Pirlo może i swoje lata ma ale to wciąż gracz klasowy jeden z najlepszych rozgrywających,zgodzę się że to już  nie to co kilka lat temu ale wciąż można na mim polegać i niech Milan żałuje swojej decyzji bo Aquliani nie zastąpi jego nigdy.
Del Piero wciąż może ciągnąc grę,ale wiadomo musi odpoczywać choć w ostatni meczu mógł dostać urazu na całe życie i były z niego drugi Karol Bielecki ;/

P.S Pamiętej obejrzyj sobie mecze z udziałem Vidala,zmienisz zdanie zapewniam Cię ;)

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:07:29 »
Taa Vidal gra naprawdę świetnie. Widziałem go ostatnio w meczu z Ceseną (w TV oczywiście) gdzie...strzelił dość ładny rzut karny

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:25:19 »
OK diego nie mam kablówki a na necie też oglądnąć nie moge meczów chocby Juve, ale Vucinicia znam bardzo dobrze - technika, rozegranie, wykonczenie... Tylko jeśli dla Ciebie Vucinic to zawodnik klasy A to Messi, Ronaldo, Xavi, Iniesta, Ibra czy Rooney itd. muszą mieć nowe kryteria..
" border="0" border="0

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:38:33 »
To jest format światowej klasy,ale zauważ że twoje porównanie polega tylko na tym kto ile strzelił lub za asystował ;)
Nie ma co porównywać obecnego Juve ( rozwija się pod calciopolli) do Manchesteru,Realu czy tam Barcy...
Vucinic może czasami gra zbyt egoistycznie,ale to nie umniejsza jego umiejętnościom :)
Wszystkich których wymieniłeś grają w klubach aktualnie lepszych od Juve co idzie z parą gdzie gra im się łatwiej,nie sugeruje tutaj że gdyby taki Vucinic grał w Barcelonie,Realu,Manchestrze to by walił bramkę co mecz ale na pewno grał by  jeszcze lepiej,tylko wiesz co jest najgorsze ? Jemu musi się chcieć potrafi zagrać 45 min świetne a drugie spartoli jak amator,on naprawdę potrzebuje świetnego motywatora a na pewno takim jest aktualny trener Juve Antonio Conte,który stawia na niego i rzadko go zawodzi.

Taa Vidal gra naprawdę świetnie. Widziałem go ostatnio w meczu z Ceseną (w TV oczywiście) gdzie...strzelił dość ładny rzut karny

To jest jakaś pół ironiczna wypowiedź ? "Taa" ?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:01:29 »
nie kolego ja nie pisałem nic o tym że jak zawodnik strzela więcej i asystuje jest gwiazdą światowego formatu, Messi, Cr7 czy Ibra, to nieosiągalne umiejętności i poziom dla Vucinica i jeżleli tego nie wiesz to pardon!!! ;) Sam mówisz że zawodnicy których wymieniłem grają w lepszych klubach od Juve. Ale w najlepszych klubach grają najlepsi Ibra nie od razu grał w Milanie ale był geniuszem i z Ajaxu wyciągnęło go kolejno wtedy wielkie Juve potem Inter i Barca, jeżeli Vuciniciem się te kluby nie interesuja odp. jest prosta to nie jest gracz z umiejętnościami na największe kluby a jezeli on jeszcze focha robi że połowę zagra dobrze drugą nie to także nie ma mentalności wielkiego zawodnika
" border="0" border="0

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:31:57 »
nie kolego ja nie pisałem nic o tym że jak zawodnik strzela więcej i asystuje jest gwiazdą światowego formatu, Messi, Cr7 czy Ibra, to nieosiągalne umiejętności i poziom dla Vucinica i jeżleli tego nie wiesz to pardon!!! ;) Sam mówisz że zawodnicy których wymieniłem grają w lepszych klubach od Juve. Ale w najlepszych klubach grają najlepsi Ibra nie od razu grał w Milanie ale był geniuszem i z Ajaxu wyciągnęło go kolejno wtedy wielkie Juve potem Inter i Barca, jeżeli Vuciniciem się te kluby nie interesuja odp. jest prosta to nie jest gracz z umiejętnościami na największe kluby a jezeli on jeszcze focha robi że połowę zagra dobrze drugą nie to także nie ma mentalności wielkiego zawodnika

Kłania się czytanie ze zrozumieniem przyjacielu :)
Nie pisałeś ale o to ci głownie chodziło,i nie wykręcaj się ;) Przecież napisałem że Ci zawodnicy to jest światowa klasa ? Czy ty mnie czytasz uważnie ?!? Co do Ibry do najlepsze lata miał w Interze, lecz dla mnie to zwykły "najemnik" choć zawodnik doskonały...
Skąd wiesz że się nim nie interesowały ? Wybrał ligę włoską i tam grał,sam na jego miejscu nie zmieniał bym ligi bo liga włoska może ostatnio i spadła poziomem ale to jest jedna z najtrudniejszych lig europy i nie wiem czy wymieniane gwiazdki przez twoją osobę poradziły by sobie z takim stylem gry..

Cytuj
a jezeli on jeszcze focha robi że połowę zagra dobrze drugą nie to także nie ma mentalności wielkiego zawodnika

Tutaj to już całkiem chciałeś zabłysnąć ale się nie udało,On nie robi focha, on jest leniwy,raz mu się chce raz nie,choć jak już pisałem jeżeli będzie dobrze zmotywowany gra na pełnych obrotach jak teraz w Juve.
Focha to robi ta pseudo gwiazdka Tevez który psuję atmosferę poprzez swoje "widzimisię"
A to są dwie rożne sprawy,dużo może i wiesz ale na temat "gwiazdek" ale futbol jest szeroką dziedziną możemy tak dyskutować w nieskończoność  oczywiście nie widzę przeszkody ale jaki to ma sens,skoro nigdy nie dojdziemy do kompromisu,cała nasz dyskusja jest jałowa...

Radzę Ci szerzej spojrzeć na piłkę nożna i nie stawać tylko na 2 ligach Angielska I Hiszpańska,jedna już się robi nudna ze względu na dominacje dwóch hegemonów Hiszpanii,A druga robi się także nudna lecz to jeszcze nie teraz.
Trochę obiektywizmu bym Ci radził,bo nazwanie Vucinica zawodnikiem klasy B jest nie na miejscu i podważa jego doświadczenie zawodowe,

Ciekaw jestem jak nazwał byś naszych rodaków z ekstraklasy zawodnicy klasy E ? Tutaj oceniał nie będę bo nie mam zbyt dużej wiedzy o Polskiej lidze,ze względu na obrzydzenie korupcją aczkolwiek w pucharach im kibicuje,jakże i reprezentacji;)

Pozdrawiam Diego333 Fan Seria A i Juventusu.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 07, 2011, 00:05:20 »
Kłania się czytanie ze zrozumieniem przyjacielu :)
Nie pisałeś ale o to ci głownie chodziło,i nie wykręcaj się ;) Przecież napisałem że Ci zawodnicy to jest światowa klasa ? Czy ty mnie czytasz uważnie ?!? Co do Ibry do najlepsze lata miał w Interze, lecz dla mnie to zwykły "najemnik" choć zawodnik doskonały...
Skąd wiesz że się nim nie interesowały ? Wybrał ligę włoską i tam grał,sam na jego miejscu nie zmieniał bym ligi bo liga włoska może ostatnio i spadła poziomem ale to jest jedna z najtrudniejszych lig europy i nie wiem czy wymieniane gwiazdki przez twoją osobę poradziły by sobie z takim stylem gry..
Chodziło mi o umiejętności indywidualne o strzelaniu i asystowaniu nic nie pisałem chyba że mi to w końcu pokażesz?! Ale jak wiesz lepiej ode mnie to... Nie definiowałem swojego słowa "Klasa A" czy B ale klasa zawodnika kojarzy mi się z jego umiejętnościami a Statystyki bardziej z liczbami bramek i asyst ale o nich nic nie wspominałem.. Liga Włoska jest w tej chwili za Niemiecką więc tak z nią słabo dawno nie było to co mówisz o La Liga mogę powiedziec o Serie A - ACM i Inter i kto więcej Roma, Juve, Napoli...? Jeżeli tak to z drugiej strony Valencia, Villareal i Atletico. Mówienie że gwiazdki szczególnie z Anglii i Hiszpanii nie poradziliby sobie we Włoszech nie ma sensu.
Cytuj
Tutaj to już całkiem chciałeś zabłysnąć ale się nie udało,On nie robi focha, on jest leniwy,raz mu się chce raz nie,choć jak już pisałem jeżeli będzie dobrze zmotywowany gra na pełnych obrotach jak teraz w Juve.
Focha to robi ta pseudo gwiazdka Tevez który psuję atmosferę poprzez swoje "widzimisię"
raz mu się chce raz nie i to nie jest łaska?!! Jak piłkarz jest leniwy to sie mu nie powinno płacić pensji i tyle bo to jego obowiązek i praca! Motywować to się powinien tym że musi opłacić dom i utrzymać rodzinę a także tym że może coś jeszcze osiągnąc na płaszczyźnie sportowej ze swoim klubem czy samemu indywidualnie i jeżeli on nie potrafi się zmotywować to nigdy nie będzie wielkim graczem
" border="0" border="0

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 07, 2011, 20:35:55 »
To jest jakaś pół ironiczna wypowiedź ? "Taa" ?

Nie, ja tak ujmuję jako słowo ''tak'', żeby się nie powtarzać

u mnie ''pół ironiczna'' wypowiedź to ''taa jasne'' :)

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 13, 2011, 20:37:38 »
Ponoc Chelsea lapie zakusy na Robinho lub Pato :)
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Jeffreo

  • Gość
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 16, 2011, 13:46:13 »
Milan zagra z Arsenalem (ależ sensacyjny mecz :o)

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 16, 2011, 15:10:12 »
heh ciekawe kto przejdzie szkoda ze jeden z wielkich klubow odpadnie juz w 1/8

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:05:00 »
Coś Arsenal szczęścia nie ma. Rok temu Barca, teraz Milan. Oczywiście nie ma co Anglików skazywać na porażkę.

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:06:36 »
Dostanie wpierd** od Milanu się skończy dzień dziecka.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:27:38 »
A ja tam nie przekreslam Kanonierow licze na remis w jednym spotkaniu a w rewanzu roznie bywa. Tym bardziej ze zarowno Van Persie jak i Ibrahimovic graja na poziomie.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 04, 2012, 14:12:50 »
Dzisiaj AC Milan gra z Paris Saint Germain na Orange Sport o godzinie 16:30, będziecie oglądać ?
" border="0

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 04, 2012, 16:53:03 »
Dzisiaj AC Milan gra z Paris Saint Germain na Orange Sport o godzinie 16:30, będziecie oglądać ?

oczywiście że tak :)

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 08, 2012, 17:07:34 »
08.01.2012
Atleti Azzurri D'Italia; 15:00


0:2


Strzelcy

22'     Ibrahimovic (rzut karny)  0:1
82'     K.P. Boateng (asysta Ibrahimovic) 0:2

W  17. kolejce Serie A, AC Milan pokonał w Bergamo tamtejszą Atalantę 2:0.




Pięknie rozpoczęty rok 2012 zasłużonym zwycięstwem. Za ładną drugą bramkę jak i zwycięstwo -  DZIĘKUJEMY !!! :D





krótka Zapowiedź następnej kolejki


Następny mecz na pewno będzie trudniejszy już przez sam fakt jego renomy.
Milan już za tydzień 15.01.2012 spotka się z największym rywalem: Interem Mediolan który to wczoraj pokonał na własnym terenie Parmę 5:0

Zapowiada się emocjonujące spotkanie, które mam nadzieję będę miał szansę obejrzeć

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:21:32 »
Pato w PSG za 35mln :O:O:O
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:30:52 »
wp czy onet?
...

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:46:04 »
Francuskie media (AFP).
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:46:04 »