Autor Wątek: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!  (Przeczytany 104103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #360 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:12:28 »
tak, bo to DEMO
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #361 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:18:01 »
Witam. Tak się zastanawiam czy wam też się kasują ustawienia po wyjściu z gry. Tam gdzie wybiera się strony tworzę sobie ustawienia ze swoim imieniem i jak wyjdę to znowu jest data 1.. Macie tak?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0" border="0

Rafeal

  • Gość
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #362 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:23:53 »
Kamera Pitch jest świetna. Grając Rangers vs. Tottenham wygrałem 5:1 przy all asysty off i najwyższej formie w czasie 10 min. Ale następnym mecz na tej kamerce już nie był taki klarowny. Inter vs. Bayern, komp chyba się zbuntował... dostałem 0:10 :) Dziko się gra na tej kamerze.

Bramkarze już są nieco lepsi. Lecz ich reakcja pozostawia wiele do życzenia... Momentami nie wiedzą co robią.
Oby Konami wypuściło znaczącą poprawkę dla bramkarzy.

Nie kiedy zawodnicy biegną na oślep z atakiem, po przejęciu przez przeciwnika piłkę. Trochę irytuje. Przełączanie na zawodnika który włącza się do obrony powoduje u niego lekką zamułkę/zastój.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 22:33:26 wysłana przez Rafeal »

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #363 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:33:48 »
Mi też się podoba nowy pesik...szczególnie te animacje ruchów, podań, strzałów, składania się do wrzutek MIODZIO !  ;D

Zamawiajcie oryginalną wersje i zmierzymy się w lidze online, gdzie poziom jest jeszcze trudniejszy niż jakiś tam TOP PLAYER  ;)

Offline flex

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2009r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #364 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:41:11 »
animacje ruchow pilkarzy ktorzy polkneli kij od szczotki i pchnieciem stopa potrafia poslac pilke na 10 metrow wzwyz i 40 w dal, no kutwa realizm pelna geba :>

Offline tomn95

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #365 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:50:31 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

odblokowanych zostało kilka rzeczy ale i tak nadal muszę po wyjściu z gry ustawiać od nowa wszystko no nic pewnie taki urok dema. Gram w pesa od 6 i ta wersja ogólnie jest na + dla mnie lepsza niż poprzednia.

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #366 dnia: Wrzesień 15, 2011, 22:53:38 »
animacje ruchow pilkarzy ktorzy polkneli kij od szczotki i pchnieciem stopa potrafia poslac pilke na 10 metrow wzwyz i 40 w dal, no kutwa realizm pelna geba :>

To weź może odpal pes2012

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #367 dnia: Wrzesień 15, 2011, 23:03:51 »
da sie jakos wylaczyc te rozmycie?
Da się ;) wystarczyło tylko poszukać na forum - REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #368 dnia: Wrzesień 15, 2011, 23:25:09 »
Ale ten program wył. efekt blur, bo nie widzę takiej opcji?
" border="0" border="0

Offline daro2005

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.08.2009r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #369 dnia: Wrzesień 15, 2011, 23:29:54 »
Ludzie bardzo dynamiczna gra pięknie! w porównaniu do pes 11 to wymiata! A ci co powiedzą ze w tym roku fifa jest lepsza to brak mi słow......tam jest powolna schematyczna rozgrywka ;/

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #370 dnia: Wrzesień 16, 2011, 00:01:28 »
Rozumiem, że po jakimś czasie można wyczuć, jak piłkarz strzeli w danej sytuacji(uwzględniając prędkość, kąt, nogę itp itd) w zależności od tego jak naładujemy pasek (na razie jak dla mnie trochę loteria), ale do jasnej ku*rwy... biegnę np. Riberym centralnie na bramkę(20-25m od bramki) ścinając lekko na prawo, strzelam z R2 wychylając gałkę tak, aby strzelił w swoją prawą stronę, a on obija lewy słupek. I już tak kilka razy miałem. Coś zdecydowanie jest z tym nie tak :/

Generalnie feeling bardzo fajny, tempo szybsze niż w demie 1 i można robić małe ping-pongi, bramkarze fajnie bronią trudne strzały, ale mają problemy ze słabymi, które nadal plują przed siebie. Pograłem dzisiaj PvP i grało się naprawdę przyjemnie :)

P.S: Widziałem kilka opinii twierdzących, że fifa jest za łatwa - rozumiem, że to nie odnosi się do dema fify 12 tylko do starszych edycji, gdzie klepało się po sznureczku od bramki do bramki ? Albo do jakiegoś niskiego poziomu w demie 12-tki ? Przez 3 lata rozegrałem tysiące meczy w konsolową fifę, grywając w lidze z ludźmi reprezentującymi nasz kraj na różnych imprezach, i z CPU muszę się nakombinować, żeby coś pograć na Professional albo World Class (tak samo jak większość moich znajomych). Więc prosiłbym nie pier*dolenie farmazonów :D
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline flex

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2009r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #371 dnia: Wrzesień 16, 2011, 00:22:13 »
uzylem tweaka odblokowujacego ustawienia azeby zagrac 20 minutowy mecz, moj boze ta gra to istny pastisz, to nigdy nie powinno wyjsc ze studia, nagromadzenie bugow w fizyce pilki i zachowaniu naszych pilkarzy jest poprostu nieowybrazalne, przegralem 4:3 i nie czuje zadnej odpowiedzialnosci za ktorakolwiek stracona bramke- 2 padly po jakichs niewytlumaczalnych zachowaniach moich obroncow, ktorzy potrafia stac jak wryci zamiast ruszyc do znajdujacej sie o metr pilki mimo wscieklego wciskania przeze mnie przycisku zmiany zawodnika, 3 bramka byla jeszcze ciekawsza bo pilka uderzajaca w mojego obronce robiacego wslizg zamiast sie odbic od zewnetrznej czesci piszczela jakims magicznym sposobem przeniknela przez niego i odbila sie od stopy w kierunku mojej bramki tuz pod nogi napastnika rywali, a 4 tradycyjnie z rzutu wolnego z odleglosci ok. 30 metrow po wczesniejszym faulu jaki automatycznie zrobili moi zawodnicy wpadajac na siebie i na przeciwnika Oo
chcecie dzieci pograc w ostatnia prawdziwa symulacje pilki noznej to wlaczcie PES'a 6 i pierd... tu farmazonow, ze krol powrocil, bo kazdy normalny producent po ujrzeniu tego gowna zamknal by studio, ktore to stworzylo a pracownikow wyslal na Syberie, ale to przeciez Konami, mistrzowie chaosu i zabugowanych gier

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #372 dnia: Wrzesień 16, 2011, 01:05:42 »
Aha, zapomniałem napisać, że samo rozprowadzanie akcji w PES 2012 to dla mnie czysta przyjemność  jak za dawnych lat :) Jak ustawię w PESie, że gram 4-3-3 to czuję, że gram 4-3-3, jak skrzydłami to skrzydłami, jak posiadanie piłki i środkiem (ustawienie a'la Inter), to środkiem i posiadanie piłki :) W fifie zawsze mi tego brakuje  8)

Najśmieszniejsze jest to, że w fifie poprawili wszystko co mnie irytowało w poprzednich odsłonach (mega pressing, ping-pongi, zbyt łatwe prostopadłe, strzały) i powinienem się w nią zagrywać, a i tak po kilku meczach włączam demo PESa i gram w nie ze 2-3 razy dłużej niż to fify  :D

EDIT:  Stało się :D Zacząłem przechwycać dużo piłek w obronie, akcje mi się kleją coraz bardziej, zaczynam ogarniać strzały. Zaczyna być pięknie mimo, że CPU potrafi mi strzelić 2-3 gole w meczu z główki albo wykorzystać większość wolnych z bliska albo bramkarz coś od*ebie itp, a mimo to banan ciągle na mordzie :) Jednak tego feelingu w czasie rozgrywania akcji nie zastąpi żadna fifa. Jeszcze gdyby online na PS3 działał w miarę przyzwoicie, to już w ogóle byłoby pięknie :)  Heh, już prawie 2 w nocy, a ja ciągle próbuję ograć Bayern grając Tottenhamem. Nie uważam, że Top Player jest za bardzo wyśrubowany. Po 3 latach przerwy, ale wielu latach z ISSem i PESem do edycji 2008, jestem w stanie powalczyć na TP z CPU jak równy z równym, więc przypuszczam, że osoby który ciągle grały w PESa ładnie muszą ogarniać temat ;)

Change cursors - semi-assisted
Pass support - 0
Wszystkie asysty powyłączane.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2011, 01:47:48 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #373 dnia: Wrzesień 16, 2011, 01:49:20 »
uzylem tweaka odblokowujacego ustawienia azeby zagrac 20 minutowy mecz, moj boze ta gra to istny pastisz, to nigdy nie powinno wyjsc ze studia, nagromadzenie bugow w fizyce pilki i zachowaniu naszych pilkarzy jest poprostu nieowybrazalne, przegralem 4:3 i nie czuje zadnej odpowiedzialnosci za ktorakolwiek stracona bramke- 2 padly po jakichs niewytlumaczalnych zachowaniach moich obroncow, ktorzy potrafia stac jak wryci zamiast ruszyc do znajdujacej sie o metr pilki mimo wscieklego wciskania przeze mnie przycisku zmiany zawodnika, 3 bramka byla jeszcze ciekawsza bo pilka uderzajaca w mojego obronce robiacego wslizg zamiast sie odbic od zewnetrznej czesci piszczela jakims magicznym sposobem przeniknela przez niego i odbila sie od stopy w kierunku mojej bramki tuz pod nogi napastnika rywali, a 4 tradycyjnie z rzutu wolnego z odleglosci ok. 30 metrow po wczesniejszym faulu jaki automatycznie zrobili moi zawodnicy wpadajac na siebie i na przeciwnika Oo
chcecie dzieci pograc w ostatnia prawdziwa symulacje pilki noznej to wlaczcie PES'a 6 i pierd... tu farmazonow, ze krol powrocil, bo kazdy normalny producent po ujrzeniu tego gowna zamknal by studio, ktore to stworzylo a pracownikow wyslal na Syberie, ale to przeciez Konami, mistrzowie chaosu i zabugowanych gier
Po co Ty grasz w tą grę jak tak na nią narzekasz? Nie przekonuje Cię a mimo to do niej wracasz czyli jednak coś Cię do niej przyciąga. Bramki jakie straciłeś (dziwne zachowanie obrońców), rzut wolny... Sam to sprokurowałeś i narzekasz że gra słaba. Bo zapewne Twoje gole jakie zdobyłeś były całkowicie prawidłowe po pięknych akcjach bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem i zasłużyłeś na 3:0 a nie porażkę 3:4 :)
To co w tym Pesie jest na duży plus to to że piłkarze jak są lekko trąceni nie upadają, lekko się potykają i nadal mają piłkę, biegną dalej. W poprzedniej wersji robili dziwne piruety, tracili piłkę i nie dało się odzyskać nad nimi kontroli przez 2-3 sekundy (czasem nawet nie dało się zmienić na innego zawodnika wtedy :/)

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #374 dnia: Wrzesień 16, 2011, 01:53:11 »
Nie przekonuje Cię a mimo to do niej wracasz czyli jednak coś Cię do niej przyciąga.
To jest właśnie ta magia :D Pobluźnisz pod nosem, pójdziesz do kuchni albo na chwilę do komputera albo zagrasz w demko fify... po czym wracasz i dalej tniesz w PESa :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #375 dnia: Wrzesień 16, 2011, 03:32:14 »
Po co Ty grasz w tą grę jak tak na nią narzekasz? Nie przekonuje Cię a mimo to do niej wracasz czyli jednak coś Cię do niej przyciąga. Bramki jakie straciłeś (dziwne zachowanie obrońców), rzut wolny... Sam to sprokurowałeś i narzekasz że gra słaba. Bo zapewne Twoje gole jakie zdobyłeś były całkowicie prawidłowe po pięknych akcjach bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem i zasłużyłeś na 3:0 a nie porażkę 3:4 :)
To co w tym Pesie jest na duży plus to to że piłkarze jak są lekko trąceni nie upadają, lekko się potykają i nadal mają piłkę, biegną dalej. W poprzedniej wersji robili dziwne piruety, tracili piłkę i nie dało się odzyskać nad nimi kontroli przez 2-3 sekundy (czasem nawet nie dało się zmienić na innego zawodnika wtedy :/)

lukaszeq a ja po prostu dodam jedno zdanie - pes jest po prostu bardzo realistyczny (przeciez nie ma gry doskonalej, tak samo jak w realnym swiecie zdarzaja sie BŁĘDY...wiec dziwne byłoby jakby gra była bezbłędna skoro w realu nie jest idealnie:)

a to, że ktoś narzeka na gameplay... to nie umie grac i nie zrozumie ten ktos, że to po jego swiadomych ruchach "gra ma bledy" (pomijam bugi bo od nas niezalezne)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2011, 03:33:59 wysłana przez damianq87 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #376 dnia: Wrzesień 16, 2011, 08:44:18 »
i wraca jak bumerang pes 6 .... coz fajnie by bylo wydawac ta sama gre z poprawiona grafika ale to juz fifa przerabiala

Offline flex

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2009r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #377 dnia: Wrzesień 16, 2011, 09:16:20 »
wy jestescie chorymi na umysle fanboyami PES'a :D jakbym mial czym w przyzwoitej jakosci i czas to nagralbym filmik z dokladnym zoomem i spowolnieniem tego chaosu i koszmarnych bledow gry w ciagu dluzszego meczu i kazdy skonczony debil nie moglby juz polemizowac z moimi argumentamu, a wy macie taka zajawke z tego, ze mozna fajnie podawac czy nasi pilkarze lepiej sie organizuja w ataku, ze kompletenie nie widzicie, ze ta gra jest jak 30% kodu, nad ktorym Konami powinno pracowac jeszcze z pol roku bo znow wypuscili niegrywalnego kmiota gdzie o zwyciestwie lub o porazce nei decydujesz ty tylko [cenzura]...fizyka rozgrywki setki bugow

i wlasnie po wczorajszym meczu wyje..to demo wiec dzieci nie, nie wracam do niego, jak pisalem chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac w dluzszym wymiarze czasowym - 20min, spodziewalem sie tego nagromadzenia bledow i kuriozalnych bramek i oczywiscie Konami mnie nie zawiodlo :)

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #378 dnia: Wrzesień 16, 2011, 09:20:08 »
pokaz mi czesc bez bugow jakiejkolwiek gry.
Ja wiem ze ciezko sie wygrywa  bo ani bieganie ani 1-2 podania nie wlaza ani na wolne pole nie za dobrze.  Rozumiem ze jest lepsza alternatywa gra bez bugow?  W fifie byli  dotychczas bramkarze cyborgi i strzelalo sie na kilka sposobow zawsze pewnych.

Jak nie chce bugow to wylaze sam pokopac w pilke. A osobiscie nie widzialem gry bez nich.

Ja wogole nie wiem czemu sie tu spuszcza ktos nad kuriozum bledow na pewno Konami zrobi gre pod ciebie nastepna bo czytaja.

No albo sie chce zagrac albo juz zmiany w pewnym wieku sa nie do zaakceptowania i nauka gry od nowa. u niektorych wczesniej

I jeszcze sprawa fizyki-jaka by ona nie byla to dzieki niej kazda bramka jest inna od poprzedniej i nie wiadomo kiedy wpadnie taka że szczeka opada. Najlepiej chyba byloby oskryptowac wszystko w cholere tyle ze to nie bylby pes
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2011, 09:24:42 wysłana przez longfly »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 16, 2011, 09:25:20 »
wy jestescie chorymi na umysle fanboyami PES'a :D jakbym mial czym w przyzwoitej jakosci i czas to nagralbym filmik z dokladnym zoomem i spowolnieniem tego chaosu i koszmarnych bledow gry w ciagu dluzszego meczu i kazdy skonczony debil nie moglby juz polemizowac z moimi argumentamu, a wy macie taka zajawke z tego, ze mozna fajnie podawac czy nasi pilkarze lepiej sie organizuja w ataku, ze kompletenie nie widzicie, ze ta gra jest jak 30% kodu, nad ktorym Konami powinno pracowac jeszcze z pol roku bo znow wypuscili niegrywalnego kmiota gdzie o zwyciestwie lub o porazce nei decydujesz ty tylko ****...fizyka rozgrywki setki bugow

i wlasnie po wczorajszym meczu wyje..to demo wiec dzieci nie, nie wracam do niego, jak pisalem chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac w dluzszym wymiarze czasowym - 20min, spodziewalem sie tego nagromadzenia bledow i kuriozalnych bramek i oczywiscie Konami mnie nie zawiodlo :)

powiem Ci tak... wiekszosc bugow nie zobaczysz  podczas szybkiej akcji... Ty piszesz o zoomie.. a mnie zoom nie interesuje, bo mnie to wali czy komus reka przeszla przez tulow czy nie... bo to tylko zobaczysz na powtorkach ;/ poza tym czy bugi (szczegolnie graficzne) maja wplyw na calość rozgrywki? watpie w to

gram na kamerce PITCH i wez traf na buga gdzie cos cialo przenika.. to albo w oczach masz zooma i spowolnienie albo nie wiem co.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 16, 2011, 09:25:20 »