Autor Wątek: PES 2012 - Football Life(BaL, ML,CB) - problemy, błedy, pytania.  (Przeczytany 283623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Knl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2010r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 07, 2011, 00:49:36 »
czy u was lepsi zawodnicy także biegają tylko w 8 podstawowych kierunkach? niektórymi zawodnikami jak np. Messi czy Sanchez tylko tak dam rade biegać nawet na analogu;/
nie tyczy się to tylko FL ale tam też się to objawia;/

Niektórzy zawodnicy posiadają skill card Speed Merchant, odpowiada ona za szybką i gwałtowną zmianę kierunku biegu podczas dryblingu. Na początku może ci się to wydawać uciążliwe, ale polecam opanować bieganie takim Messim czy Robbenem, a uwierz mi że nie sposób ich zatrzymać ;]

Offline menkol

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dębica
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.09.2010r.
  • Hala Madrid !
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 08, 2011, 18:06:57 »
głupie pytanie. gdzie moge zmienić poziom trenerów w ml bo obecni są na poziomie 3 ?

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 08, 2011, 18:13:46 »
Jak zakładasz nową karierę to musisz włączyć 4 funkcje od dołu

Club Managerese czy coś podobnego ;)
" border="0

Offline menkol

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dębica
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.09.2010r.
  • Hala Madrid !
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 08, 2011, 19:58:24 »
dziękuje za pomoc ;d

Offline cancel-sky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 09, 2011, 13:41:47 »
Zapewniłem sobie awans w Master League do pierwszej ligi z D2 już 6 meczy przed końcem sezonu. I po następnym rozegranym meczu pokazało mi, że z biletów dostałem tylko 8 000 euro, gdzie zawsze dostawałem 54-57 tysięcy. I tak jest teraz po każdym meczu (nie skończyłem jeszcze sezonu). Czy to dlatego, że kibice odpuścili sobie już przychodzenie na stadion, skoro ich drużyna ma już pewny awans i nie ma sensu dopingować?
Dziwne to trochę, ale może chodzi o to właśnie, by nie zapewniać sobie zbyt wcześnie awansu albo wygranej w lidze, bo wtedy kibice się nudzą, więc mniej kasy jest.
Mam nadzieję, że to nie jest żaden błąd albo nie zrobiłem czegoś głupiego;-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 14:08:28 wysłana przez cancel-sky »

Offline SZTUKA

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 212
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.11.2010r.
  • Ten Zły
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 09, 2011, 16:59:33 »
a bez spolszczenia to co za problem grać ?

jedni mają problem bo np. angielski słabo u nich i dlatego czekają na spolszczenie .

Ruszam w swoją stronę wszystko ma być załatwione
konsekwentnie właśnie dlatego jest dziś tak pięknie
w ciągłym pędzie,wciąż biegnę wiem,że coś z tego będzie


===Korona Kielce===

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 09, 2011, 18:08:47 »
jeśli maja problem to niech poduczą się w języku, granie w grę po angielsku pomoże

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 11, 2011, 07:57:48 »
 a jesli ktos nie chce uczyc sie jezyka ? wez sie chlopie troszke ogarnij,ja chce spolszczenie bo duzo lawiej bedzie sie gralo,umiem angielski dosc dobrze i radze sobie z tymi komunikatami w ML ale czasem padaja jakies zdania ktore rozumiem po swojemu a byc moze znacza cos troche innego,wiec nie mow ludziom zeby uczyli sie angielskiego tylko dlatego zeby swobodnie pograc w pes,bo pes to ma byc zabawa,rozrywka a nie kurs jezyka angielskiego, nie kazdy musi umiec komunikatywnie angielski,a zeby w ml zrozumiec ciagle narzekania pilkarzy trzeba dosc dobrze znac jezyk,watpie zeby chlopak np. bedac w 1 gimnazjum zrozumial wszystko co tam pisza,a gra ma byc rozrywka dla wszystkich

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 11, 2011, 08:47:52 »
Akurat angielski to język, który każdy powinien mieć opanowany dość dobrze - a szczególnie człowiek z grupy wiekowej, która odwiedza te forum.
" border="0

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 11, 2011, 10:23:10 »
a jesli ktos nie chce uczyc sie jezyka ? wez sie chlopie troszke ogarnij,ja chce spolszczenie bo duzo lawiej bedzie sie gralo,umiem angielski dosc dobrze i radze sobie z tymi komunikatami w ML ale czasem padaja jakies zdania ktore rozumiem po swojemu a byc moze znacza cos troche innego,wiec nie mow ludziom zeby uczyli sie angielskiego tylko dlatego zeby swobodnie pograc w pes,bo pes to ma byc zabawa,rozrywka a nie kurs jezyka angielskiego, nie kazdy musi umiec komunikatywnie angielski,a zeby w ml zrozumiec ciagle narzekania pilkarzy trzeba dosc dobrze znac jezyk,watpie zeby chlopak np. bedac w 1 gimnazjum zrozumial wszystko co tam pisza,a gra ma byc rozrywka dla wszystkich

pff no jasne nauka jest passe

Nederland dobrze prawi

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 11, 2011, 12:40:22 »
Dla wszystkich twierdzących że języka uczyć się nie trzeba.








Poza tym przyda się także w wielu grach :)

Offline mksboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 13, 2011, 13:30:17 »
Panowie mam pewien problem,sam nie wiem co robię źle. Rozpoczynam karierę w ML wybieram powiedzmy Juventus.Na początku wszystko ładnie,pięknie kasa się zgadza jestem na "+". Jednak po rozegraniu 5-10 meczy w sezonie nagle jestem na minusie 8 albo nawet 15 mln.Próbowałem już bardzo uszczuplać kadre ,zwalniać niepotrzebnych piłkarzy,nic nie pomaga.Na początku myślałem,że po poprostu budżet nie wyrabia po zatrudnieniu nowych piłkarzy których kupiłem z początkiem sezonu(Nagatomo,Eto'o). Spróbowałem więc rozpocząć od nowa nie kupując nikogo lecz znowu wylądowałem z długami po rozegraniu ok 8 meczy!. Sytuacja się powtarza również w innych klubach których próbowałem (bayern m. tottenham,liverpool).Gram na professionalu.Nie wiem już co mam robić,żeby nie mieć długów.Dodam,że nie jestem ogórkiem który pierwszy raz gra w Pesa,w poprzednich wersjach takich problemów nie miałem,zawsze zamykałem budżet na plusie.prosze o pomoc,porady.

Offline AupaAtleti

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.06.2011r.
  • Atleti na Wieki
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 13, 2011, 21:15:42 »
nie wiem, może spróbuj tańszego trenera, scouta, mniej w inwestycjach i powinieneś być na Plusie.

Offline cancel-sky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 13, 2011, 22:10:11 »
Panowie mam pewien problem,sam nie wiem co robię źle. Rozpoczynam karierę w ML wybieram powiedzmy Juventus.Na początku wszystko ładnie,pięknie kasa się zgadza jestem na "+". Jednak po rozegraniu 5-10 meczy w sezonie nagle jestem na minusie 8 albo nawet 15 mln.Próbowałem już bardzo uszczuplać kadre ,zwalniać niepotrzebnych piłkarzy,nic nie pomaga.Na początku myślałem,że po poprostu budżet nie wyrabia po zatrudnieniu nowych piłkarzy których kupiłem z początkiem sezonu(Nagatomo,Eto'o). Spróbowałem więc rozpocząć od nowa nie kupując nikogo lecz znowu wylądowałem z długami po rozegraniu ok 8 meczy!. Sytuacja się powtarza również w innych klubach których próbowałem (bayern m. tottenham,liverpool).Gram na professionalu.Nie wiem już co mam robić,żeby nie mieć długów.Dodam,że nie jestem ogórkiem który pierwszy raz gra w Pesa,w poprzednich wersjach takich problemów nie miałem,zawsze zamykałem budżet na plusie.prosze o pomoc,porady.

Ja np. na Top Player nie zainwestowałem w nic poza trenerem, który jest następny do wyboru zaraz po domyślnym, którego nam dają. Nie inwestowałem więcej kasy w młodzików, ani fanów, nie kupowałem lepszego lekarza i innych trenerów, skautów, itp., bo wiedziałem, że będzie krucho. Jedynie ściągnąłem baaardzo średnich grajków na wypożyczenie, by się grało trochę lepiej, a totalnych rzadziaków sprzedałem, jak ktoś chciał albo zwalniałem... pod koniec sezonu mam niecałe 1,5mln, więc wcale kolorowo nie jest. Ale jest awans, więc będą lepsi sponsorzy, to może coś się zacznie w końcu dziać;-)
Także musisz naprawdę zrezygnować praktycznie ze wszystkiego na początku;-) To dobry manewr twórców, byś nie miał po jednym sezonie zarządzania drugiego Chelsea;-)

P.S. Btw. czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniej strony? :

"Zapewniłem sobie awans w Master League do pierwszej ligi z D2 już 6 meczy przed końcem sezonu. I po następnym rozegranym meczu pokazało mi, że z biletów dostałem tylko 8 000 euro, gdzie zawsze dostawałem 54-57 tysięcy. I tak jest teraz po każdym meczu (nie skończyłem jeszcze sezonu). Czy to dlatego, że kibice odpuścili sobie już przychodzenie na stadion, skoro ich drużyna ma już pewny awans i nie ma sensu dopingować?
Dziwne to trochę, ale może chodzi o to właśnie, by nie zapewniać sobie zbyt wcześnie awansu albo wygranej w lidze, bo wtedy kibice się nudzą, więc mniej kasy jest.
Mam nadzieję, że to nie jest żaden błąd albo nie zrobiłem czegoś głupiego;-)"
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 22:11:48 wysłana przez cancel-sky »

Offline mariush

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location: tu hola
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.03.2010r.
  • i am what i am
Odp: PES 2012 Football Life.
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 17, 2011, 20:58:15 »
Skille idą w górę ale trzeba mieć dobrego "coacha". Gdy miałem tego najtańszego staty piłkarzy nie wzrastały - a nawet gorzej - malały zawodnikom którzy na bank są przyszłościowi. Po pierwszym sezonie zatrudniłem tego coacha za 500 tys. i różnica zauważalna. Gdyż większość graczy poprawiło swoje noty a debeściak Shimizu dobił do Overalla 80. Przez co mam problemy z nim bo wszysvcy chcą go kupić a nie mam w kadrze drugiego takiego lidera po sprzedaży Feghouliego za 5,5 mln.
Tak czy inaczej popieram stwierdzenie, iż KONAMI skopało fakt że nie można ustawiać indywidualnego treningu skoro było to możliwe w kilku poprzednich wersjach.


cześć! może mam głupie pytanie....ale po wypowiedzi kolegi wyżej widzę że jednak można zmieniać trenerów, chciałbym się dowiedzieć gdzie można to zrobić? gdzie się ustawia ile chcę płacić trenerom? gdzie się ich wybiera? no szuka mszukam i nie mogę do tego dojść... proszę o podpowiedź :)

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 17, 2011, 21:45:10 »

cześć! może mam głupie pytanie....ale po wypowiedzi kolegi wyżej widzę że jednak można zmieniać trenerów, chciałbym się dowiedzieć gdzie można to zrobić? gdzie się ustawia ile chcę płacić trenerom? gdzie się ich wybiera? no szuka mszukam i nie mogę do tego dojść... proszę o podpowiedź :)

trenera, doktora skauta itd. mozesz zmieniac jak sie nie myle przed poczatkiem kazdego sezonu.

Offline mariush

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location: tu hola
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.03.2010r.
  • i am what i am
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 18, 2011, 14:37:15 »
trenera, doktora skauta itd. mozesz zmieniac jak sie nie myle przed poczatkiem kazdego sezonu.

wyczytałem już na poprzednich stronach tego tematu że żeby móc zmieniać trenerów lekarzy i skautów trzeba przy zakładaniu nowej ML włączyć "Club Managment" a jeśli się tego nie zrobiło to czy istnieje jakaś możliwość żeby włączyć to w czasie ML? czy trzeba zakładać od nowa?

wchodząc w ustawienia master ligi ta opcja jest na szaro i nie można jej włączyć już, ale może jest jakiś program który to odblokowuje? taki program do zmiany ustawień w ML?

Offline Master_o

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2011r.
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 18, 2011, 15:44:13 »
Dla wszystkich twierdzących że języka uczyć się nie trzeba.








Poza tym przyda się także w wielu grach :)
mogłeś mi to mówić pare lat temu bo teraz to juz za pozno

Bossman

  • Gość
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 18, 2011, 16:01:37 »
Oj angielski to podstawa dla ambitnego człowieka. Jeżeli nie chcesz kiblować w Polsce zarabiając średnio 2-3 tysiące, wyjedź za granice i zarabiaj 2x więcej :). Ja nauczyłem się część języka dzięki różnych gier. A dzięki znajomości tego języka z grami nie mam problemów. Więc na spolszczenie czekam cierpliwie, i niech nawet wyjdzie w marcu :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 18, 2011, 16:36:10 »
I to twierdzi ktoś, kto po przyjściu ze szkoły przez 4 godz. siedzi w internecie, a resztę czasu spędza przy grach?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012 - Football Life - problemy i pytania.
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 18, 2011, 16:36:10 »