Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235188 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RM by, mojsesh | Statystyki / Oceny / Podsumowanie pracy Mou /
« Odpowiedź #1200 dnia: Styczeń 31, 2012, 16:03:16 »

Wydanie: 81

Sytuacja w najsilniejszych ligach Europy.


W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam co działo się w sezonie 2013/14 w najlepszych ligach Europy. Zacznijmy może od Anglii. Tutaj Mistrzostwo zdobył po raz drugi z rzędu Manchester City, który wyprzedził drugi Liverpool o sześć punktów. Zaskoczeniem może być ponowna bardzo wysoka pozycja Aston Villi. Tym razem ów zespół zajął czwarte miejsce. Do rozczarowań sezonu można zaliczyć Manchester United, który znalazł się na szóstej pozycji. We Francji walka o mistrzostwo toczyła się do samego końca. Tak zaciekłą bitwę wygrało zdołać Ol. Marsylia, które o punkt wyprzedziło drugie PSG. Rozczarowaniem sezonu jest postawa Ol. Lyon, który nawet nie awansował do Ligi Europy. We Włoszech ponownie mistrzem został Inter Mediolan, który wyprzedził drugie Napoli o trzy punkty. Zaskoczeniem może być wysoka czwarta pozycja Palermo. Natomiast rozczarowaniem, jest to, że ani Roma ani Milan nie zagrają chociażby w lidze europy. W Holandii mistrzostwo zdobyło Twente, które aż o osiem punktów wyprzedziło drugie PSV. Rozczarowaniem sezonu jest bardzo słaba pozycja Ajaxu. Klub ten zajął dziesiątą pozycję. W Portugalii Mistrzem została Benfica, która miała tyle samo punktów co Braga, jednak tutaj zadecydowały bezpośrednie pojedynki w których Benfica była znacznie lepsza. W Niemczech Mistrzostwo zdobył Bayern Monachium, który wyprzedził drugą Borussie aż o 19 punktów. W drugiej lidze hiszpańskiej na trzech pierwszych miejscach znalazły się takie ekipy jak Ossasuna, Rayo oraz Recreativo de Huelva i to właśnie one w sezonie 2014/15 zagrają w pierwszej lidze Hiszpańskiej.

Barclays Premier League:

Mistrz: Manchester City
Król Strzelców: A. Carroll (33)

Ligue 1:

Mistrz: Ol. Maryslia
Król Strzelców: Ibrahimović (31)

Seria A:

Mistrz: Inter Mediolan
Król Strzelców: Pato (26)

Erdivisie:

Mistrz: Twente
Król Strzelców: Mertens (19)

Liga Zon Sagres:

Mistrz: Benfica
Król Strzelców: Oscar Cardozo (23)

Bundesliga:

Mistrz: Bayern Monachium
Król Strzelców: Raul (23)

Liga Adelante:

Awans: Osasuna, Rayo, Recreativo de Huelva
Król Strzelców: Lekić (21)



Wywiad z nowym trenerem Realu Madryt!


Dziś na zwołanej konferencji prasowej został przedstawiony nowy trener Realu Madryt. Jak już było wiadome od dawna trenerem Królewskich został Joachim Löw. Kontrakt Niemca z Realem Madryt będzie obowiązywał do sezonu 2016/17, czyli trzy sezony.

Witam trenera. Co skłoniło pana do zmiany otoczenia?

Witam wszystkich. Co mnie skłoniło? W zasadzie to nic <śmiech> Real porozumiewał się już ze mną pod koniec roku 2013, także miałem sporo czasu do namysłu. Po kilku tygodniach skontaktowałem się z prezesem i odpowiedziałem mu, że chętnie skorzystam z jego oferty, lecz pierw wypełnię kontrakt w Niemczech.

Dostaję pan wielki klub. To zdecydowanie inne szkolenie niż te co pan przeprowadzał podczas zgrupowań.

Tak, tak zdecydowanie jest to inny system szkolenia, choć mam już pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Real to bardzo dobry klub i mam nadzieję, że będziemy walczyć o najwyższe cele.

Nie uważa pan, że dostaję gotową maszynę do zdobywania trofeum? Planuje pan jakieś zmiany?

Powiem tak. Real to zespół, który ma wielu piłkarzy światowego formatu. Wiem, że takim składem możemy osiągnąć bardzo wiele, choć ja będę chciał tutaj zabrać ze sobą kilku piłkarzy, których miałem zamiar szkolić podczas zgrupowań.

A można wiedzieć jacy będą to gracze? I czy planuję pan kogoś sprzedać?

Wszystko dowiecie się w swoim czasie. Mogę wam jedynie zdradzić, że piłkarz ten przyda się w Realu. Jest bardzo szybki oraz występuję na skrzydle. Sprzedać? Jeżeli ktoś nie będzie chciał grać w mojej drużynie to dam mu wolną rękę. Mamy szeroką kadrę i nie ukrywam, że ja wolę grać znacznie węższym składem..

Cele na sezon?

Utrzymać się w lidze <śmiech>, a tak na serio to będę starał się poprowadzić Real to wielu sukcesów na domowym podwórku oraz w europie. Mam nadzieję, że piłkarze szybko zrozumieją o co mi chodzi i nasza gra będzie wyglądała bardzo ładnie, a przede wszystkim zabójczo skutecznie.

No i na tym zakończymy. Bardzo dziękuje panu za udzielenie kilku odpowiedzi na moje pytania oraz życzę samych sukcesów z Realem Madryt!

Również dziękuje <śmiech>.



Transfery na obecną chwilę w ekipie Realu Madryt.


Odeszli:

Po sezonie 2013/14 wraz z odejściem Jose Mourinho z klubu odeszło dwóch graczy. Niespodziewanie z klubem pożegnał się drugi kapitan Realu Madryt - Sergio Ramos oraz wieczny rezerwowy Eden Hazard. Transferu Belga można było się spodziewać, bowiem na pewno frustrujące było dla niego siedzenie na ławce. Ofertę za zawodnika złożył Włoski Inter Mediolan, który zaproponował aż 61 milionów €! Zarząd Królewskich bez najmniejszego wahania zdecydował się na sprzedaż Belga. Kolejna oferta wpłynęła za Sergio Ramosa. Piłkarz ten ostatni sezon zagrał poniżej oczekiwań i wiedział, że jego pozycja nie jest już aż tak mocna. Po piłkarza zgłosiło się FC Porto, który wyłożyło aż 50 milionów €! Klub po rozmowie z piłkarzem zdecydował się na ten ruch transferowy. Klub także na liście transferowej ma takich piłkarzy jak: Hulk, Higuain, di Maria oraz Carvalho.

Przyszli:

Wraz z przyjściem Loewa do ekipy Realu Madryt musiało przybyć także trochę Niemców. Klub oficjalnie negocjuję z takimi graczami jak Marin, Matthias Zimmermann oraz piłkarzami z napadu, których jak dotąd nazwisk nie ujawniono. Klub chce pozyskać Zimmermann z tego powodu, że odszedł Serio Ramos, a klub musi mieć zmiennika dla Šime Vrsaljko. Gracze z napadu do klubu dołączyli by tylko wtedy, gdy z klubu odzeszli tacy piłkarze jak Hulk czy też Higuain. Oficjalnie jednak można już potwierdzić, że do Madrytu przybędzie Marco Marin, który został kupiony za 22 miliony €! My mamy nadzieję, że negocjacje z pozostałymi graczami także dojdą do skutku.



Ps. Panowie transfery zrobiłem takie, a nie inne ponieważ przyszedł do klubu nowy trener z Niemiec, także chce pościągać kilku Niemców, którzy są bardzo utalentowanymi piłkarzami. Mam nadzieję, że to rozumiecie.
Ps2. Właśnie się dowiedziałem, że w tym okienku pozyskam tylko Marina, także na przebudowę składu musicie poczekać do zimowego okienka.. Sorry mam nadzieję, że takie nie dopatrzenie zdarzyło się już ostatni raz..



Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1201 dnia: Styczeń 31, 2012, 16:22:07 »
ale transfery !:D sprzedałeś Hazarda i Sergio Ramosa za ogromne pieniądze :D Belg odszedł za 61 mln Euro a Ramos za 50 mln Euro :D Kupiłeś młodego Marco Marina, który w Niemczech uznawany jest za wielki talent :D
W Barclays Premier League Manchester City zwyciężył i dopiął swego :D

PS.: w jakim klubie gra Zlatan Ibrahimović? :D tak z ciekawości pytam :P

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1202 dnia: Styczeń 31, 2012, 16:25:00 »
Transfery jak najbardziej na plus, sprzedaliście dwóch, mało przydatnych dla drużyny graczy za bardzo dużą kwotę, szkoda że w tym okienku uda ci się tylko ściągnąć Marina, jestem ciekawy jak ten gracz spisze się w Madrycie.
Mam nadzieję że Loew będzie dalej kontynuował, dobrą prace Mourinho, i poprowadzi Real do sukcesów.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1203 dnia: Styczeń 31, 2012, 16:53:39 »
Grubo zapłacili za Hazadrda bo aż 61 milionów euro.To na pewno wielkie zaskoczenie ale w końcu za wielkich piłkarzy trzeba trochę grosza wyłożyć.Ramos też odszedł ale już za mniejszą sumkę czyli 50 milionów.To też bardzo sporo.

Właśnie podłączam się do pytania kolegi odnośnie Ibry.Bo z tego co widzę to gdzieś w Francji gra ale gdzie?

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1204 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:50:57 »
Ładne podsumowanie. Cieszy mnie tytuł mistrzowski Manchesteru City i król strzelców zdobyty przez Raula, brawo! Co do wywiadu no to Low wypowiada się dobrze, na luzie. Woli mieć węższą kadrę pewnie dlatego, że nie umie dobrać optymalnego zestawienia i będzie miał za dużo dylematów :D. Transfery hitowe, sprzedać za 61 mln euro rezerwowego no to jest sztuka. Ramos poszedł także za wielką sumę, do klubu przyszedł dobry gracz. Czekam na kolejnych ale to już pewnie w zime :D.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1205 dnia: Styczeń 31, 2012, 20:43:38 »
Podsumowanie bardzo dobre. Cieszę że że Loew został trenerem, ma on bardzo duże doświadczenie w tej roli. Nie wiedziałem że po tylu sezonach, Hazard jest wart aż tyle. Ale dobrze że go sprzedałeś, piłkarz nie odnajdywał się w składzie i teraz może sobie pograć w Interze. Ponadto szkoda że Ramos odszedł, w Porto to on mi nie pasuję, niech się tam trzyma i niech gra jak do tej chwili w Realu :). Marin to dobry piłkarz, jestem pełny że zalepi dziurę po Hazardzie. Powodzenia w nadchodzącym sezonie :).
" border="0

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1206 dnia: Luty 01, 2012, 12:58:45 »
Loew robi teraz kolonie Niemiecką w Madrycie :D Ale to bardzo dobry trener, zna się na swoim fachu. Szkoda że udało się kupić tylko Marina. Myślałem że kupi jeszcze jakiegoś napadziora, Mario Gomeza np.

ps. Carroll królem strzelców Premiership :D Dobre, jedna z rzeczy nie realnych do wykonania w rzeczywistości :D

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1207 dnia: Luty 01, 2012, 13:55:07 »
ooo Ibra gra w lidze francuskiej ciekawe gdzie :) .
Nowy trener sprzedaje za wielką kasę rezerwowych zawodników ! Widać ,że to będzie inny Real niż ten pod wodzą Mourinho . Ciekawe czy Hulk odejdzie szczerze mówiąc to bardzo go lubię i wolałbym byś go zatrzymał :)
No zobaczymy jak to będzie dalej !

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1208 dnia: Luty 01, 2012, 16:31:03 »
No Loew wypowiada się bardzo rozsądnie i podchodzi do wszystkiego z dystansem i luzem. Nie boi się pracy w tak wielkiej firmie, ciekawi mnie jak się spiszę. Niestety praca w klubie a w reprezentacji to dwie różne rzeczy. Ale transfery zrobiliście, zarobiliście sporo kaski. Kupiliście tylko Marina, oby spełnił pokładane w nim nadzieję. (Jak grałem Werderem to umiał zrobić coś z niczego).

PS. Podsumowanie bardzo fajne i przyjemne dla oka. City ma tytuł ehhh, mój biedny Manchester... >:(

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1209 dnia: Luty 01, 2012, 16:56:46 »
Fajne transfery ;) Mi się podobają. ;) Mam nadzieję, że reszta zawodników  z tych wystawionych także odejdzie bo chce wiedzieć trochę świeżości w składzie. Kilku młodych Niemców w szczególności.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1210 dnia: Luty 01, 2012, 18:51:25 »
Wielka szkoda, że Ramos odchodzi z Madrytu. Bardzo lubię tego gościa, no skoro jednak poziom już nieco mniejszy no to chyba było warto, jeszcze za taką cenę. Na Hazardzie też zrobiliście niezły interes, gratulacje. Marin to ciekawy zawodnik, na pewno pasujący do koncepcji Loewa, jednak obawiam się, że skończy podobnie jak Hazard z mianem "wiecznego rezerwowego".

Offline matpi1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2012r.
    • Malaga CF
  • Gram w: ...
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1211 dnia: Luty 01, 2012, 19:07:29 »
Sprzedałeś Sergio, wielka szkoda, jeden z moich ulubionych piłkarzy, jak dla mnie był on taką ikoną Realu Madryt. Jest to mój pierwszy komentarz w twojej karierze, i muszę przyznać że bardzo podoba mi się to, w jaki sposób ją prowadzisz. Podoba mi się podsumowanie, Löw trenerem, całkiem dobry pomysł.

W wolnej chwili, wpadnij do mnie. :)

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1212 dnia: Luty 01, 2012, 19:20:32 »
Szkoda, że Sergio Ramos pożegnał się z klubem, no ale jeżeli ostatnio nie najlepiej się spisywał to zrobiliście dobrych ruch sprzedając go do FC Porto. Tam na pewno będzie grał w podstawowej jedenastce.  Eden Hazard za 61 mln (wow) … lepiej już chyba nie mogłeś go sprzedać.  W ogóle podziwiam Cię za wytrwałość w tym co robisz.

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1213 dnia: Luty 01, 2012, 19:25:30 »
Widzę że nie szczypałeś się z transferami  :D Ja osobiście nigdy bym nie sprzedał Sergio Ramosa ale to nie ja prowadzę to karierę  ;) Kupno Marina to świetny pomysł ja kiedyś go kupiłem i byłem z niego bardzo zadowolony  ;) Powodzenia w kolejny sezonie z nowym trenerem  :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1214 dnia: Luty 01, 2012, 20:10:07 »
Pozbycie się Hazarda i Ramosa to krok w tył.
Ten drugi grał poniżej oczekiwań, ale bez przesady.. skreślać po 1 nieudanym sezonie? Hazardowi mogłeś dawać więcej szans, ale to twoja kariera. Inter wyłożył kupę kasy, więc trochę na tym wyszłeś.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1215 dnia: Luty 01, 2012, 21:31:14 »
Löw jest świetnym trenerem i chyba jedynym na tę chwilę, który nadawałby się na szkoleniowca Królewskich. Wielka szkoda, że Sergio odszedł jest, a właściwie już był częścią Galacticos. Poprzedni sezon nie był zły, ale nadchodzący będzie z pewnością lepszy. Powodzenia i wytrwałości w dalszym pisaniu, mam nadzieję że przynajmniej dobijemy do 100 stron.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RM by, mojsesh | Pozostałe ligi europy / Słowa Loewa / Transfery /
« Odpowiedź #1216 dnia: Luty 01, 2012, 22:45:37 »
Los Blancos Noticias
Wydanie: 82

Prezentacja stroi na sezon 2014/15.


Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze projekty nowych stroi. Widome było, że będą się na nich znajdować wszelakie dodatki koloru zielonego. Dziś przed południem oficjalnie przedstawione nowe stroje. Strój domowy dla graczy z pola prezentuje nam Marcelo. Trykot ten już standardowo przybrał białe barwy, jednak ciekawie prezentującym się dodatkiem są zielono-czarne paski. Strój wyjazdowy prezentować przyszło gwieździe Realu Madryt - Cristiano Ronaldo. Trykot także nie zmienił barwy i pozostał nadal czarny, lecz tutaj dość ciekawym pomysłem błysnęli projektanci zamieszczają gwiazdę, która symbolizuję, jakim Real jest utytułowanym zespołem. Stroje bramkarskie standardowo prezentował Casillas. Domowy strój został obrany w kolory żółci i zieleni natomiast strój wyjazdowy jest w kolorze czerni, przez którą przewijają się zielone paski.

Za wykonanie stroi bardzo serdecznie dziękuję użytkownikowi: Bambaryla!



Liga BBVA
1. kolejka

Löw świetnie zaczyna pracę w Madrycie. Udany debiut Marina!


Real Madryt 3-0 Valencia
17' Marcelo (Marin), 42' Ozil (Marin), 57' Ronaldo (Marin)


Królewscy w meczu inauguracyjnym rozgrywki ligowe sezonu 2014/15 mierzyli się z ekipą Valencii z którą bez najmniejszych problemów wygrali 3-0 (2-0). Ostatni raz Królewscy z tą ekipą spotkali się na zakończenie ubiegło sezonu i jak wiemy w tamtym spotkaniu padł remis.. Dziś spotkanie było już znaczne inne. Pierwsze co zrzuca się w oczy to wyjściowa jedenastka. Widać już, że Löw będzie dawał grać  reprezentantom Niemiec, bowiem w pierwszym składzie wybiegł Contento zaś Marcelo przeniósł się do pomocy gdzie radził sobie bardzo dobrze. Druga sprawa to wystawienie od początku Marina, jednak jak to się okazało potem był to strzał w dziesiątek, bowiem piłkarz ten od samego początku był wyróżniającą się postacią na boisku.

Przejdźmy teraz do analizy tego spotkania. Pierwsza bramka padła w 17 minucie. Tutaj swoim geniuszem błysnął Marco Marin. Niemiec po efektownym balansie ciała zwiódł dwóch rywali po czym dośrodkował piłkę w pole karne. Futbolówka spadła na nogę Marcelo i ten strzałem z powietrza daję prowadzenie Królewskim. Kolejna bramka miała miejsce w 42 minucie. Szybka klepka Królewskich i Marin wraz z Ozilem wychodzą we dwójkę przeciwko bramkarzowi Valencii. Nowy nabytek Królewskich mógł oddać strzał, jednak zdecydował się na podanie piłki do Ozila, a ten bez wahania skierował ją do siatki. W drugiej połowie byliśmy świadkami jednej bramki. Marco, który dziś na boisku był praktycznie wszędzie podał do Higuaina. Argentyńczyk po krótkim dryblingu dograł na szósty metr do Ronaldo, a Portugalczyk mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki.

Podsumowując gra Królewskich znacznie różni się od tej z ubiegłego sezonu. Real dłużej utrzymuję się przy piłce i częściej wymienia podania przez co gra staję się miła dla oka. Fantastyczne spotkanie rozegrał dziś Marin, który był autorem dwóch asyst.

Marco Marin - Wydawało się, że przyjdzie do Realu po to aby od czasu do czasu wejść z ławki. Ten jednak już w swoim pierwszym meczu pokazuję, że trener będzie musiał na niego częściej stawiać. Niemiec w dzisiejszym spotkaniu popisywał się dobrymi zwodami, ale co najważniejsze zaliczył aż dwie asysty.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
9/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..




Los Blancos Noticias
Wydanie: 83

Ganso graczem AC Milanu!


Wydawało się, że po przyjściu do Realu będzie jednym z najlepszych piłkarzy świata... Jednak szybko się przekonaliśmy, że kupno tego piłkarza było za wczesne.. W pierwszym sezonie Brazylijczyk niczym wielkim nie zachwycał.. Z tygodnia na tydzień stawał się co raz słabszym piłkarzem.. Miał odejść już zimą zeszłego sezonu, jednak Mourinho dał mu jeszcze jedną szanse. Teraz gdy stanowisko trenera objął Löw Ganso został już całkowicie skreślony. Nowy szkoleniowiec Królewskich uważa, że bardziej w roli zmiennika Ozila widzi młodego Enzo Zidane. Ofertę za Brazylijczyka złożył włoski AC Milan. Suma transferu wyniosła aż 32 miliony €!



Panowie.. Sprzedałem Ramosa i Hazarda dlatego, że dwójka tych piłkarzy nie odpowiadała mojej koncepcji gry.. Ramos z sezonu na sezon grał już co raz słabiej, dlatego wolałem go sprzedać niż posiadzić na ławce.. Mam nadzieję, że rozumiecie :D.

Aaa.. i szukam jeszcze osoby chętnej, która zajęła by się stworzeniem dla mnie nowych grafik do kariery czyli: Los Blancos Noticias, Liga BBVA, CdR, LM. Mam nadzieję, że ktoś poświęci mi te kilka minut i wykona dla mnie te grafiki. Szczegóły na PW! :D



Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Stroje na sezon 2014/15 / Udany debiut Marina oraz Löwa |
« Odpowiedź #1217 dnia: Luty 01, 2012, 22:55:42 »
Piękne stroje. Ten Bambaryła to jednak magik jest ;). Co byśmy zrobili bez niego ;(? Inauguracja sezonu z Valencią piękna. 3:0 z nimi to rewelacyjny wynik, sam byłem bliski upokorzenia ich ale z nimi grał jeszcze słupek i poprzeczka. Transfer Marina hitowy! To co zrobił na inauguracje to poezja, coś czuje, że będzie waszą gwiazdą w tym sezonie. Barca na inauguracje dostała i już uciekłeś im na trzy oczka ale pamiętaj - ligę wygrywa się w El Clasico ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: RM by, mojsesh | Stroje na sezon 2014/15 / Udany debiut Marina oraz Löwa |
« Odpowiedź #1218 dnia: Luty 01, 2012, 23:26:37 »
Ja bym Ci zrobił grafikę z przyjemnością, ale nie umiem :(

Stroje domowy i wyjazdowy piękne, ale bramkarskie takie zbyt oczojeb*e. Fajny pomysł z gwiazdą - Bambaryli czy Twój?
Mecz bez historii. Cieszy na pewno dobry debiut Marina, szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu. Ja na Twoim miejscu raczej sprowadziłym Reusa ;) Wychwyciłem tylko jedną nieścisłość: dlaczego dwukrotnie wspominasz o dwóch asystach Niemca, a przy wymienionych strzelcach jego nazwisko pojawia się w nawiasie trzy razy?
Ale za Ganso dużo zapłacili :o Biorąc pod uwagę jego występy w Realu - mocno przesadzili. Macie dobrego negocjatora :D

Coś czuję, ze to będzie wielki sezon dla Realu ;)


PS. Ankieta mało aktualna ;)



Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: RM by, mojsesh | Stroje na sezon 2014/15 / Udany debiut Marina oraz Löwa |
« Odpowiedź #1219 dnia: Luty 01, 2012, 23:48:09 »
super stroje mi sie bardzo podobaja, fajnie prezentuje sie domowy, a bramkarski troche przypomina mi kitsy celticu glasgow z tego sezonu, tylko jakies tam alternatywne. mecz na inauguracje bardzo dobry i dopiales swego w nim, nowy nabytek zaliczyl hat-tricka asyst i zostal graczem meczu, kto by sie spodziewal ze od poczatku zacznie sie splacac. co do transferu ganso, to popieram low'a, enzo zidane moze byc przyszloscia realu, jak kiedys legenda byl jego ojciec.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: RM by, mojsesh | Stroje na sezon 2014/15 / Udany debiut Marina oraz Löwa |
« Odpowiedź #1219 dnia: Luty 01, 2012, 23:48:09 »