Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235282 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 05, 2011, 16:30:06 »
świetnie ;) Zwycięstwo z Villarrealem zawsze wpłynie pozytywnie na zawodników bo to silny klub a widzę w ich kadrze kilka wzmocnień jak Toivonen czy Pereira. Twój skład wygląda za to imponująco. Masz w czym wybierać a szczególnie w linij ofensywnej zespołu. Ronaldo znowu strzela bramkę, znowu jest faworytem do zdobycia Złotej Piłki ;) Ani jednego zawodnika z Premier League..heh ciekawie ;)

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 05, 2011, 17:36:57 »
Ciężki mecz z Żółtą Łodzią Podwodną, ale na szczęście dowiozłeś szczęśliwy wynik do końca meczu. Ronaldo jak zwykle niezawodny i na pochwały również zasłużył Ozil, który miał 2 asysty. Moim zdaniem CR10 już na 90% zostanie piłkarzem roku 2012. Powodzenia w dalszych meczach :).
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 05, 2011, 18:08:07 »
No, no dawno mnie tu nie było i rozegrałeś trzy świetne spotkania, dwa w lidze i jedno w Copa Del Rey.
W końcu udało Ci się złamać kompleks Villarealu, szkoda dwóch straconych bramek w końcówce ;).
I świetnie grał również(M)Ozil z Granadą strzelając dwa gole i asystując przy jednej z bramek :).
Powodzenia dalej i zajrzyj do mnie w wolnym czasie, bo wkrótce zaczynam Marsylią ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 05, 2011, 19:31:30 »
Mimo, że Villarreal nic w tym sezonie nie gra i zajmuje dopiero 16 lokatę, to jednak są bardzo doświadczoną drużyną i napsuli Wam sporo krwi. To jednak Wy możecie dopisać sobie kolejne 3 punkty :) Wpadnij do mnie!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 19:33:52 wysłana przez mpoesp »

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 05, 2011, 20:47:58 »
Rossi troszkę postraszył, ale ostatecznie udało Ci się wygrać. Oezil po raz kolejny pokazuje, że jest w bardzo wysokiej formie. Cały czas nie odpuszczasz Barcelonie i z niecierpliwością czekam na Grand Derbi.  :)
Wydaję mi się, że Ronaldo będzie tryumfował. ;P

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #465 dnia: Grudzień 05, 2011, 20:50:09 »
Trudna przeprawa ale dałeś rade. Brawo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Świetny Ozil | Pierwsze przymiarki do laureata ZP |
« Odpowiedź #466 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:00:37 »

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów.


Real Madryt 3-1 Besiktas

50' Higuain, 67' Hulk (Higuain), 90' Benzema (di Maria) - 53' Simao

53' Sakho - 39' Guti


Królewscy mimo iż przez prawie całą drugą połowę grali bez jednego gracza to i tak wygrali dość okazale z ekipą Turecką bo aż 3-1 (0-0). Pierwsza połowa wskazywała, jednak na to, ze walka o trzy punkty będzie trwała w najlepsze, jednak początek drugiej części gry pokazał nam, że Królewscy chcą szybko zdobyć bramki. Tak też się stało, ale w ekipie Królewskich błąd także popełnił Sakho, który celowo sfaulował rywala i musiał opuścić plac gry...

50min. - Po rzucie rożnym dla ekipy Tureckiej, Królewscy ruszają z kontrą. Tam od połowy boiska drybluję Higuain. Argentyńczyk mijał w bardzo efektowny sposób rywali i gdy doszedł w obręb pola karnego przelobował bramkarza i mógł się cieszyć z kolejnego już trafienia w tym sezonie.

53min. - Sam na sam z Casillasem biegnie Pektemek, jednak Sakho zaczął biec coraz szybciej i w końcu dognił rywala, jednak było już za późno na jakiś zabawy i młody Francuz po prostu sfaulował gracza rywali. Sędzia bez wahania wywalił go z boiska. Arbiter podyktował, jednak rzut wolny, bowiem gracz został sfaulowany na 16 metrze. Do wykonania stałego fragmentu gry podchodzi Simao i pewnym strzałem doprowadza do remisu w tym spotkaniu.

67min. - No i znów nie zawodny Higuain drybluję tym razem akcję ciągnął lewą stroną i ciężko było mu oddać strzał tak więc Argentyńczyk podał piłkę na 11 metr do Hulka, a ten strzałem do pustej bramki ponownie wyprowadza Real na prowadzenie.

88-90min. - Pierw po faulu na Karimie Benzemie mamy rzut karny dla Królewskich. Do wykonania jedenastki podchodzi właśnie Francuz i.. niestety fatalnie uderza. Bramkarz wznawia grę, a piłkę przejmuję di Maria. Argentyńczyk podał do Benzemy, a ten tym razem już z akcji zdołał trafić bramki i szybko odkupił swoje winy.

Królewscy wygrywają, choć mecz wcale nie był taki łatwy. Sakho dostał czerwoną kartkę tak więc nie zagra w kolejnym meczu. Jak widać Francuz może i jest dobrym stoperem, jednak w pewnych sytuacjach sobie nie potrafi poradzić. Kolejne spotkanie to już ligowy mecz z Saragossą, z którą jak wiemy Real przed rokiem uległ aż 5-2..., jednak na wiosnę w rewanżu pewnie zwyciężył.



Statystyki turniejowe





Wydanie: 45.

Problemy finansowe dopadły także Madryt..


Dziś dowiedzieliśmy się, że już zimą tego roku z ekipy Królewskich może odejść wiele graczy i tu nie jest mowa o graczach rezerwowych. Jak pisze oficjalna madrycka prasa z klubu mogą odejść tacy zawodnicy jak: Carvalho, di Maria, Higuain, Benzema, Hazard czy też Kaka. Spowodowane jest to, że klub nie ma zbyt wielu pieniędzy, a to wszystko przez to, że Królewscy swoje wielkie pieniądze wylali w błoto. Pewno teraz wielu z was zadaję sobie pytanie czy to koniec Realu Madryt? Odpowiedź brzmi jasno: NIE. Miejmy nadzieję, że Szefostwo klubu upora się z tym problemem, a wcześniej wymienieni gracze pozostaną w ekipe Jose Mourinho. Na ten temat drodzy czytelnicy będzie was na bieżąco informować.

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #467 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:06:12 »
Dobrze sobie poradziłeś grając w 10 i wygrałeś. Szkoda by było stracić tak dobrych zawodników.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #468 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:11:05 »
Besiktas postawił Ci trudne warunki, po strzelonym golu Higuaina, udało im się szybko wyrównać, ale grunt to zwycięstwo :).
Zajrzyj do mnie, bo ja jestem Twoim stałym komentatorem,a Ty się już dawno nie udzieliłeś w temacie z moimi karierami. Liczę,że to nadrobisz ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Redboy1993

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #469 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:51:59 »
Bardzo dobra wygrana z Besitasem w Lidze Mistrzów, chociaż nie przyszła ona łatwo. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej padły 4 gole. Szkoda tego czerwa dla Sakho. W samej końcówce meczu Benzema nie wykorzystał krniaka, ale chwilkę później bramkarz (i to sam Rustu) dał Wam prezent, który Benzema już wykorzystał i tym samym się zrehabilitował.

Widzę, że kryzys nie minął i Realu. Żeby podratować kasę klubową, klub pozbędzie się czołowych graczy. Zobaczymy co dalej z tego wyniknie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #470 dnia: Grudzień 06, 2011, 12:50:39 »
No na szczęście udało się wygrać z Besiktasem, chociaż było to nie łatwe spotkanie. W pierwszej połowie nie potrafiliście przedrzeć się przez defensywę rywali, jednak w drugiej od razu wzięliście się do roboty. W 50 minucie ładną akcją popisał się Higuain i w bardzo ładnym stylu tą akcję wykończył. Niestety 3 minuty później sam na sam z Casillasem wybiegał napastnik gospodarzy i Sakho podjął nieco dziwną decyzją. Wiedział, że skończy się to czerwoną kartką - chyba brakło w tym przypadku doświadczenia. Rzut wolny niestety także został wykorzystany i z tego faulu Francuza nie było korzyści. Jednak w 67 minucie znów pokazał się Higuain, który po świetnej akcji podał do Hulka, a ten musiał jedynie dołożyć nogę i skierował piłkę do pustej bramki. W końcówce jeszcze Benzema nie wykorzystuje karnego, jednak chwilę później rehabilituje się po błędzie bramkarza. Ważne trzy punkty, bo po tej czerwonej kartce mecz mógł się ułożyć różnie.
Kryzys, kryzys... Ciekaw jestem jak dalej rozwinie się sytuacja. Może pora sprzedać starszych zawodników takich jak np. Kaka, zrobić miejsce młodszym (Ganso, Ozil czy nawet Hazard, akurat w przypadku Kaki), którzy przecież właściwie słabsi o wiele nie są. Mam nadzieję, że rozsądnie to rozwiążecie i klub na tym nie ucierpi.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #471 dnia: Grudzień 06, 2011, 15:12:41 »
Dobrze, że udało się Wam wygrać, macie komplet punktów w LM, zmierzacie w dobrym kierunku, coraz bliżej Wam do awansu. Chociaż tak na prawdę ten mecz zaczął się dopiero w drugiej połowie, po pięknej indywidualnej akcji bramkę zdobył niezawodny Gonzalo Higuain. Niestety niewiele później sodówka uderza do głowy młodego Sakho i bezmyślnie fauluje rywala na 16 metrze, dając gościom szansę na bramkę, którą niestety wykorzystali. Jednak to u Was gra Higuain, który przeprowadza kolejną indywidualną akcję, po której jednak nie może oddać strzału, więc widząc dobrze ustawionego Hulka, bez wahania oddaje mu piłkę, a ten pakuje ją pustaka. W końcówce mieliście karnego, którego nie wykorzystał Benzema. W niewielkim odstępie czasowym dostał okazję na poprawkę z akcji i to na szczęście się mu udało.
Macie problemy finansowe, z których jak najszybciej trzeba wybrnąć. Moim zdaniem rozsądnym będzie sprzedanie Kaki i Benzemy, zawodnicy ci na pewno wiele będą kosztować, a ich obecna forma nie przekonuje do tego, aby zostali. A co do Kaki, to ma kilku młodszych kolegów, którzy mogliby go zastąpić na OP, choćby np. Ganso lub Hazard.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:16:40 »
Łatwej przeprawy z Turkami nie miałeś. W pierwszej połowie bardzo dobrze spisywała się defensywa Besiktasu, ale zaraz po przerwie zdołałeś odkryć jej słabość. Twoja radość nie trwała jednak długo, bowiem rywale wyrównali 3 minuty później. Na szczęście swoje drugie trafienie zanotował Higuain, a później gości dobił Benzema.  :)

Problemy finansowe pojawiają się prędzej czy później w każdym klubie. Mam nadzieję, że szybko z nich wyjdziesz, choć rozwiązanie wydaje się tylko jedno - sprzedaż kilku graczy.  :)

Offline sebastian1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:18:02 »
CO!? Real Madrid na skraju bankructwa?! DŻIZYS! Co się dzieje! Jeśli Real straci takich piłkarzy, będzie kapa. To oni praktycznie tworzą piękno w Madrycie, bez nich nie będzie to samo. Wygrywanie meczu nie bedzie juz przychodzilo z taką łatwościa. Bądzmy jednak dobrej mysli, ze uda sie jakos ogarnąć ten bałagan. Real Madrid to wielki klub i nie może się tak łatwo rozpaść!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:51:49 »
Sprzedać kilka gwiazd a postawić na wychowanków i po woli wprowadzać ich do składu nie zwracając uwagi na overall bo on większego nie ma znacznie w ML, który szybko potrafi się zmienić. :) W ciągu sezonu nawet +/- 10 :D
Mecz z Turkami do których straciłem szacunek po meczu derbowym z Galatą gdzie z poniewierali takiego świetnego człowieka jak Eboue :(  Nienawidzę rasizmu. Ciesze się, że wygrałeś :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Mecz w LM | Poważne problemy Królewskich !!!! |
« Odpowiedź #475 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:07:31 »

6. kolejka Ligi BBVA.


Saragossa 1-4 Real Madryt

38' Ronaldo, 57' Ronaldo, 85' Benzema (Coentrao), 90' Ronaldo (Lass) - 55' Braulo (Camara)

6' Xabi Alonso, 90' Sakho


Królewscy po łatwym spotkaniu pokonują przed ostatnią siłę ligi 1-4 (0-1). Mecz od początku pokazał, że o zwycięstwo będzie łatwo, jednak z biegiem czasu Królewscy przekonywali się, że rywal gra dobrze w defensywie. Ekipa Mourinho jak wiemy potrafi rozmontować każdą defensywę i także rozmontowali Saragossę. Tutaj katem został Ronaldo, który trafił aż trzy razy..

38min. - Akcje można oglądać do znudzenia. Ronaldo otrzymuję piłkę z głębi pola i zaczął mijać rywali w bardzo dziecinny sposób, gdy dotarł do bramki oddał bardzo mocny strzał tuż pod poprzeczkę i dał prowadzenie swojemu klubowi.

55min. - Niestety w drugiej połowie gospodarze potrafili odpowiedzieć. Mamy rzut rożny piłka trafia do Camary, a ten oddaje strzał głową, jednak z tego strzału wynikło podanie z którego skorzystał Braulo i pewnie z dwóch metrów pokonał Casillasa.

57min. - Ronaldo szybko ruszył do ataku i niestety, albo i " stety " został sfaulowany w polu karnym. Sędzia bez wahania wskazuję na wapno, a do piłki podchodzi sam poszkodowany i pewnym strzałem ponownie wyprowadza Real na prowadzenie.

85min. - Wchodzący na boisko w 75 minucie Coentrao po prostu błyszczał. Zawodnik brał udział w każdej akcji organizowanej przez Królewskich. Właśnie po jego podaniu w 85 minucie bramkę zdobył Benemza, który tym trafienie rozwiał nadzieje gospodarzą.

90min. - Lass przejmuję piłkę i biegnie z nią na bramkę. Biegnąc ujrzał będącego na dobrej pozycji Ronaldo i mu zagrał piłkę, a Portugalczyk minął rywali i trafił swojego trzeciego gola w tym meczu, a ósmego w tym sezonie.

Było to łatwe spotkanie, jednak nadal Królewscy są na drugiej pozycji w tabeli. Oczywiście przegrywają tylko stosunkiem bramek. O lidera powalczą za trzy tygodnie gdzie zmierzą się właśnie z Barceloną.


Statystyki ligowe


1. runda Copa Del Rey - rewanż.

Almeria 2-8 Real Madryt

67' Ulloa (Guerbert), 84' Ramon - 11' Joselu (Higuain), 14' Hulk, 17' Enzo Zidane, 27' Joselu (Hulk), 61' Joselu (Enzo Zidane), 72' Higuain, 86' Kaka (Joselu), 90' Kaka (Higuain)

Wybaczcie drodzy czytelnicy mojej kariery, ale meczy takich w których awans już sobie zapewniłem w pierwszym meczu nie będę opisywał ich rewanżu. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Co do samego meczu to było to genialne spotkanie. Geniuszem ponownie błysnął Joselu, który trafił aż trzy bramki. Z czego cieszyć ma się także Zidane, który zanotował asystę oraz sam trafił bramkę w zawodowym meczu. Jedyne czego można żałować to dwóch straconych bramek.




Wydanie: 46.

Podsumowanie Września.


Mecz z Saragossą był ostatnim meczem w miesiącu Wrzesień. Królewscy w owym miesiącu rozegrali osiem meczy z czego wszystkie wygrali. Miesiąc ten był bardzo udany dla całego Realu pod względem wyników, jednak w tym miesiącu dopadł Real kryzys z którego nie widać wyjścia, jednak pozostańmy na razie optymistami i myślmy, że wszystko zakończy się dobrze. Rywalami Królewskich w miesiącu Wrzesień były takie zespoły jak: Ossasuna, Real Murcia, Liverpool, Granada, Almeria, Villarreal, Besiktas oraz Saragossa. Poniżej przedstawimy państwu najważniejsze statystyki oraz wybierzemy piłkarza miesiąca oraz mecz miesiąca.

Statystyki - Wrzesień.

Rozegrane mecze: 8
Wygrane mecze: 8
Przegrane mecze: 0
Zremisowane mecze: 0
Zdobyte bramki: 28
Stracone bramki: 10
Średnia zdobytych bramek na mecz: 3,5
Średnia straconych bramek na mecz: 1,25


To był bardzo ciężki wybór. Wielu piłkarzy zasługiwało na te miano, jednak najlepszym z nich w minionym miesiącu wydawał się: Cristiano Ronaldo. Portugalczyk we Wrześniu zdobył aż osiem bramek, a rozegrał siedem spotkań. Jest to bardzo imponująca nota, jednak na wielką pochwałę za miniony miesiąc zasługuje także Higuain, Benzema oraz Ozil. Piłkarze ci gdy byli na boisku grali na bardzo wysokim poziomie, jednak sporo im brakowało do znakomitego Ronaldo. Nam pozostaję wszystkim pogratulować i życzyć kolejnego udanego miesiąca w którym Real zmierzy się z Barceloną.

Piłkarz miesiąca: Cristiano Ronaldo.
Mecz miesiąca: Liverpool 2-3 Real Madryt

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
W spotkaniu z przedostatnią drużyną ligi wygrywacie na wyjeździe 4-1,kapitalne zagrał w tym meczu Ronaldo,który trafił Hat-tricka.
W rewanżowym spotkaniu Copa De La Rey znowu świetnie zaprezentowała się wasza młodzież dzięki której wygraliście aż 8-2,fenomenalnie zagrał Joselu który zdobył trzy bramki i jedną asystą oraz Zidane,który pokazuję że ma potencjał na gracza pokroju swojego ojca.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Bardzo pewnie ograłeś Saragossę, a kolejny znakomity mecz rozegrał Ronaldo. Często zdobywasz gole w ostatnim kwadransie.  :)
Wynik spotkania z Almerią mówi sam za siebie. Fajnie, że Joselu ustrzelił hat-tricka.
Wrzesień był miesiącem bardzo udanym. Wygrałeś wszystkie mecze, a w dodatku byłeś bardzo skuteczny. To dobry prognostyk przed batalią z moją ukochaną Barceloną.  :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Powiem krótko, stworzyłeś najlepszą karierę w tej chwil na forum. Do niczego nie mogę się przyczepić, no może to tylko to, że jest tyle gwiazd u ciebie. Ale widzę, że młodziaki też robią niezłe wrażenie, szczególnie ten mecz z Almerią 8;2, widać mają wielki potencjał. Widzę że w tym roku Barca dobrze wystartowała i będzie cieżko do ogryzienia w tym sezonie co zapowiada wielkie emocje. Fajny pomysł z tymi podsumowaniami sezonu i graczem miesiąca. Oby tak dalej Mosjeh. Gratuluję.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Cóż za pogrom w CDR nad Almerią, Real ma naprawdę zdolną młodzież :D.
Bardzo dobrze poradziłeś sobie z Saragossą, tą samą,która Ciebie pokonała w tamtym sezonie, chyba 4-2 czy jakoś tak.
Powodzenia w październiku, oby udało się stracić mniej niż 10 bramek :D.
Zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer