Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235254 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy zaczynają źle spotkanie, lecz potem..... |
« Odpowiedź #700 dnia: Grudzień 23, 2011, 14:21:15 »
Znowu bardzo źle zacząłeś, ale ostatecznie tryumfowałeś. Zacząłeś dominować już w końcówce pierwszej połowy, ale fani "Królewskich" na gole czekali do drugiej połowy. ;P Strzelanie zaczął Benzema, a dzieła zniszczenia dokonali Hulk i Ronaldo. Portugalczyk chyba nieprędko przestanie strzelać.  :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy zaczynają źle spotkanie, lecz potem..... |
« Odpowiedź #701 dnia: Grudzień 23, 2011, 14:22:02 »
Znów szybko tracicie gola i znów przez Carvalho, chyba jego czas w Królewskich dobiegł końca. Zapata powinien się od niego okazać dużo lepszy, dobrze, że go pozyskałeś. Do przerwy przegrywałeś ale kwestią czasu było rozbicie Sociedad, znów świetny mecz Ronaldo, który śrubuje swoje rekordy. Barca nie chce się potknąć i obawiam się, że już tego nie zrobi. " Kto nie wygrywa klasyków nie wygrywa ligi " :).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy zaczynają źle spotkanie, lecz potem..... |
« Odpowiedź #702 dnia: Grudzień 23, 2011, 15:23:35 »

Faza pucharowa Ligi Mistrzów - Półfinał.

" Za słabi na Milan.. "



AC Milan 2-1 Real Madryt

26' Van Bomel (PK), 70' Pato (Robinho) - 20' Higuain

26' Casillas, 55' Ozil


Królewscy mimo walki ulegli w wyjazdowym spotkaniu 1/2 Ligi Mistrzów 2-1 (1-1). Mecz był bardzo zacięty. Obie ekipy wiedziały o co grają. Milan w zeszłym sezonie także grał w półfinale, gdzie niestety odpadł przegrywając dużą ilością bramek z Manchesterem City. Tym razem piłkarze z San Siro dobrze bronili swoją bramkę, a od czasu do czasu wyprowadzali bardzo groźne kontry. Królewscy jako pierwsi wyszli na prowadzenie, jednak następnie strzelał już tylko Milan i to on jest jedną nogą we wielkim finale.

20min. - Piłkę na boku boiska dostaję Kaka. Brazylijczyk świetnie zacentrował na głowę Benzemy, jednak Francuza jakimś cudem uprzedził Yepes, który tak wybił piłkę, że podał na trzeci metr do Higuaina. Argentyńczyk wykorzystał taki " prezent " i strzałem do pustej bramki zdobył gola.

26min. - Rusza kontra Mialnu. Piękne podanie z głębi pola od Van Bommela dostaję Seedorf. Holender biegnie z piłką na bramkę Casillasa, jednak Hiszpan sfaulował byłego gracza Królewskich i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Van Bommel i pewnym strzałem w prawy róg doprowadził do remsiu.

70min. - Pato krążył na linii spalonego po czym świetnie urywa się defensorom. Brazylijczyk był sam na sam z Casillasem i pewnym strzałem po krótkim rogu umieścił piłkę w siatce.

Królewscy przegrywają, lecz faktem pocieszającym może być to, że za tydzień jest jeszcze rewanż w Madrycie. Ta jedna strzelona bramka na San Siro powoduję to, że Królewskim wystarczy wygrać tylko 1-0, aby awansować dalej. Po tym meczu wpłynęła bardzo smutna wiadomość, bowiem na treningu kontuzji naraził się Sergio Ramos oraz Eden Hazard. Obaj zawodnicy będą pauzować przez 2 tygodnie, a to oznacza, że w rewanżu z Milanem na prawej obronie zagra młody Chorwat.



Pozostałe mecze


Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #703 dnia: Grudzień 23, 2011, 15:26:18 »
Osiągnęliście mimo wszystko niezły wynik w Mediolanie, mając w perspektywie rewanż u siebie. Drugim finalistą jest na pewno Barcelona, która rozstrzelała Sevillę na wyjeździe. Macie więc doskonałą okazję, by wreszcie "ugryźć" wielką Barcę. :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #704 dnia: Grudzień 23, 2011, 15:31:29 »
Ojej Milan z wami wygrał ale gol Higuaina daje nadzieje na awans do finału i zmierzenie się z Barceloną, która robiła na wyjeździe Sevillę. Szkoda, że Ramos dostał kontuzji bo nie wiem jak poradzi sobie Vrsaljko ale mam nadzieje, że dobrze. Powodzenia!

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #705 dnia: Grudzień 23, 2011, 17:54:15 »
Milan jest trudnym rywalem u siebie i to było widać, ale na szczęście to pierwszy mecz i rewanż u siebie, i masz jeszcze w dorobku jedną bramkę na wyjeździe. Kontuzja Ramosa i Hazarda na pewno nie przeszkodzą ci w drodze do finału :D
" border="0

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #706 dnia: Grudzień 23, 2011, 18:17:46 »
Nie dałeś rady Milanowi, ale gol Higuaina może okazać się decydujący w kontekście awansu do finału, w którym na pewno zagra Barcelona, która rozjechała jak walec Sevillę. W lidze wygrałeś dość wysoko z Racingiem i Getafe, choć z byłym klubem Smolarka straciłeś gola w drugiej minucie, a z Getafe od 2 minuty grałeś w osłabieniu po czerwonej kartce dla Ozila.Widać Barcelona chcę Ci odebrać wszystko co może, nie daj się, pokaż że jesteś lepszy ;).
Powodzenia dalej ;)!!
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #707 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:24:43 »
"Za słabi na Milan" to nieadekwatne określenie. Po prostu jeden mecz Ci nie wyszedł, a Real z pewnością nie jest drużyną słabszą od Milanu. Szkoda kontuzji, choć taki talent jak Sime Vrsaljko powinien sobie poradzić ;)



Offline kowal2709

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #708 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:44:01 »
Dobry mecz z Milanem tylko niestety porażka ale w rewanżu myślę że wygrasz z nimi na luzie. I  życzę ci powodzenia w lidze bo mało kolejek do końca a z Barcą idziecie łeb w łeb  :)

Zapraszam do mnie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Polska Piłka 12/13 Zapraszam!!!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Za słabi na Milan... | Kontuzja Ramosa... |
« Odpowiedź #709 dnia: Grudzień 23, 2011, 20:31:27 »

35. kolejka Ligi BBVA.

" Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? "



Real Madryt 3-1 Gimnastic de Tarragona

1' Higuain (Ozil), 66' Higuain (Kaka), 85' Higuain (Ozil) - 29' Viguera (Longas)

8' Varane - 20' Manuel

 

Królewscy bo dość ciężkim meczu wygrali z ostatnią ekipą w lidze 3-1 (1-1). Mecz zaczął się świetnie po niespełna minucie gry Królewscy prowadzili już 1-0, jednak potem to beniaminek dochodził do głosu i zdołał wyrównać. W drugiej połowie znów błysnął Higuain, który zdobył kolejne dwie bramki. Królewscy wygrywają i są liderami, ale o tym później...

1min. - Higuain podaję do Marcelo, a ten szybko dogrywa w wolną uliczkę do Ozila. Niemiec od razu zacentrował w pole karne, a tam strzałem głową gola zdobył Higuain.

29min. - Po akcji gości następuję rzut rożny. Longas świetnie zacentrował w pole karne, a tam strzałem z przewrotki gola zdobywa Viguera.

66min. - Kaka otrzymuję piłkę z głębi pola i podąża z nią na bramkę. Gdy już wyszedł sam na sam z bramkarzem zdołał podać do Higuaina, który strzałem do pustej bramki wysuwa Real na prowadzenie.

85min. - Kopia akcji z pierwszej minuty. Ozil ponownie wbiega w wolną uliczkę i centruję w pole karne, gdzie świetnie odnalazł się Higuain i strzałem głową ustala wynik spotkania.

...Królewscy wygrywają i wchodzą na pozycję lidera, bowiem Barcelona swój mecz z Osasuną zaledwie zremisowała 2-2. Królewscy mają obecnie dwa punkty przewagi, a do końca sezonu pozostały jeszcze trzy mecze. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się historia z przed kilku miesięcy. Real wtedy także miał dwu punktową przewagę, a w następnym meczu już ją stracił..



Statystyki ligowe





Wydanie: 63.

Podsumowanie Kwietnia


Kwiecień to bardzo pracowity miesiąc dla piłkarzy Mourinho. W tym miesiącu Królewscy zagrali dwa ciężkie mecze w 1/4 ligi mistrzów, gdzie o awans trzeba było być niespokojnym do końcowych minut. W tym miesiącu Real także zagrał bardzo dobre zawody w ofensywie, gdzie strzelał wiele bramek. O owym miesiącu ekipa Mourinho mierzyła się z takimi zespołami jak: Manchester City (dwukrotnie), Racing Santander, Getafe, Real Sociedad, AC Mialn oraz Gimnastic de Tarragona. Poniżej przedstawimy państwu najważniejsze statystyki i wybierzemy najlepszego i najgorszego piłkarza miesiące oraz wybierzemy najlepszy i najgorszy mecz.

Statystyki - Kwiecień

Rozegrane mecze: 7
Wygrane mecze: 5
Przegrane mecze: 2
Zremisowane mecze: 0
Zdobyte bramki: 22
Stracone bramki: 10
Średnia zdobytych bramek na mecz: 3,14
Średnia straconych bramek na mecz: 1,42

Statystyki łączne (sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień)

Rozegrane mecze: 56
Wygrane mecze: 47
Przegrane mecze: 7
Zremisowane mecze: 2
Zdobyte bramki: 166
Stracone bramki: 61
Średnia zdobytych bramek na mecz: 2,96
Średnia straconych bramek na mecz: 1,08


W tym miesiącu po raz trzecim w tym sezonie nagrodę najlepszego piłkarza uzyskał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk świetnie rozprowadzał grę Realu, ale także i dużo strzelał, bowiem Ronaldo w tym miesiącu strzelił aż 9 bramek. W gronie trójki najlepszych piłkarzy znalazły się jeszcze takie nazwiska jak Ricardo Kaka oraz Gonzalo Higuain. Portugalczyk znów pokazał, że jest prawdziwym liderem tej drużyny i w każdym momencie potrafi ją pociągnąć do przodu. My mamy nadzieję, że Ronaldo poprowadzi Królewskich do finału Ligi Mistrzów.

Najlepszy piłkarz miesiąca: Cristiano Ronaldo
Najgorszy piłkarz miesiąca: Ricardo Carvalho
Najlepszy mecz miesiąca: Real Madryt 4-2 Manchester City
Najgorszy mecz miesiąca: Manchester City 3-2 Real Madryt
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2011, 01:45:17 wysłana przez mojsesh »

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #710 dnia: Grudzień 23, 2011, 20:42:09 »
No, w końcu odskoczyłeś Barcelonie, yeah ;D.
Trzy mecze do końca sezonu, już nie powinni Cię dogonić ;).
Cieszy hattrick Higuaina, to pokazuję,że chcę,abyś go wybrał na piłkarza miesiąca ;).
Powodzenia z Milanem, liczę, że wygrasz, typuje: 3:1 ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #711 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:12:35 »
Tym razem dobrze zacząłeś mecz. ;P Formą błysnął Higuain, który skomplementował hat-tricka. Wskoczyłeś na fotel lidera, ale nie możesz być jeszcze pewny swego. Do końca zostały 3 kolejki i jeszcze wszystko może się zdarzyć.  :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #712 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:31:52 »
No po słabym meczu na San Siro w lidze rozbiliście Beniaminka. Bardzo dobre zawody rozegrał Higuain, może tak być że tymi 3 bramkami przybliżył was do tytułu ale jeszcze 3 kolejki. Trzeba ciągle być czujnym. Niedługo rewanż z Milanem, nadal macie wielkie szansę na awans. Trzeba tylko dobrze zagrać w ofensywie. :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #713 dnia: Grudzień 23, 2011, 22:08:17 »
Teraz przychodzi najważniejszy miesiąc! Tutaj się rozstrzygnie kto zostanie mistrzem Hiszpani. W końcu ( niestety ) udało Ci się odskoczyć Barcelonie na 2 punkty, jednak oni znowu nie dadzą za wygraną i każde Twoje potknięcie może kosztować Cię tytuł. Podsumowanie miesiąca jak zwykle świetne. Super się to czyta ;)

Wpadnij do mnie ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #714 dnia: Grudzień 23, 2011, 22:14:15 »
Brawo! :D Masz szczęście, że Barca zgubiła punkty, no ale szczęściu trzeba pomóc :) Igła widzę w kapitalnej formie ;)

PS. Może dodawaj inne wyniki z kolejki, ok?



Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #715 dnia: Grudzień 23, 2011, 22:29:36 »
No i stało się, Barca straciła punkty. Zostały 3 kolejki do końca, ale to ty rozdajesz karty.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #716 dnia: Grudzień 23, 2011, 23:30:44 »
Abyś to utrzymał, świetne spotkanie Higuaina :D Barca się potknęła ty to wykorzystałeś teraz czekać tylko na koniec sezonu
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | " Hart-trick warty Mistrzostwa Kraju ? " |
« Odpowiedź #717 dnia: Grudzień 23, 2011, 23:58:53 »
Półfinał - rewanż.

" Higuain znów załatwia nam finał "



Real Madryt 4-2 AC Milan

8' Kaka (Ganso), 78' Benzema (Xabi Alonso), 105' Fabio Ceontrao (Xabi Alonso), 116' Higuain (Ronaldo) - 26' Flamini (Abate), 111' Taiwo (PK)

44' Xabi Alonso


Królewscy po dwóch godzinach zdołali wygrać 4-2 (1-1). Mecz był nie zwykle wyrównany. Gra toczyła się głównie w środku pola. Królewscy już w ósmej minucie objęli prowadzenie, a gola zdobył Ricardo Kaka. Niestety jeszcze przed przerwą rywale zdołali wyrównać. W drugiej połowie to znów Królewscy dołożyli gola, który spowodował, że w meczu była jeszcze dogrywka. W dodatkowych trzydziestu minutach obie ekipy dawały z siebie wszystko, jednak lepiej na tym wyszedł Real i to on awansował.

8min. - Ganso holuję piłkę po czym podaję do Kaki. Brazylijczyk szukał miejsca do oddania strzału, a gdy już takie znalazł to oddał mocny strzał, po którym piłka wpadła do bramki.

26min. - Abate świetnie drybluję na lewej stronie. Do niego dobiega Sakho, lecz jego wślizg był nie udany i Włoch dośrodkował w pole karne, a tam świetnie odnalazł się Flamini, który zdobył bramkę.

78min. - Benzema wszedł na boisko w 72 minucie, a już sześć minut później cieszył się z gola. Bark w bark na boku walczył Alonso z Abate. Ostatecznie to Hiszpan wygrał ten pojedynek i pewnie dośrodkował w pole karne,  a tam bramkę głową zdobywa Benzema.

105min. - Królewscy pod koniec pierwszej części dogrywki dość często atakowali bramkę Milanu. Po jednej z akcji nastał rzut rożny. Piłkę w pole karne centruję Alonso, a tam świetnie do niej wyskakuję Coentrao i pewnym strzałem głową zdobywa trzeciego gola.

111min. - El Shaarawy świetnie drybluję w polu karnym, jednak Casillas go sfaulował po czym sędzia podyktował rzut karny. Do wykonania " 11 " poszedł Taiwo i pewnym strzałem zdobył bramkę.

116min. - Królewscy wiedzieli, że jak nie trafią bramki to mogą się pożegnać z finałem. W 116 minucie Ronaldo po świetnym zwodzie mija Abate i wychodzi sam na sam z Amelia. Portugalczyk nie oddał strzału, lecz podał do Higuaina, a ten pewnym strzałem daje awans Królewskim.

Real wygrywa, lecz było to spotkanie pełne emocji. W finale Królewscy spotkają się z Barceloną, która wygrała w dwu meczu 9-5 z Sevillą. Mecz ten na pewno pokaże kto obecnie jest najlepszy w Europie. Bukmacherzy typują, że swoje szóste trofeum zdobędzie Barcelona, jednak miejmy nadzieję, że to Królewscy włożą do gabloty 11 puchar Europy.



Pozostałe spotkania


* - Jeżeli ktoś by miał zamiar brać tą grafikę na samej górze posta niech pierw zapyta mnie o zgodę. :).

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #718 dnia: Grudzień 24, 2011, 00:16:04 »
Na wstępie gratuluję objęcia fotelu lidera, teraz wygrywasz wszystko i kolejne trofeum twoje. W końcu się potknęli - pewnie tak to skomentowałeś :D. Co do meczu z Milanem no to widowisko na miarę futbolu z najwyższej półki. Po 90 minutach 2:1 czyli dogrywka a tam znów wiele emocji. Najpierw strzela dla Ciebie Fabio ale zaraz po tym z karnego ładuje Taiwo i to wtedy Milan był w finale jednak grałeś do końca i ten niesamowity Higuain zapewnił Ci awans do finału! Brawo! Dziękuj mu bo to jego gol we Włoszech dał nadzieję Realowi a w Madrycie pozbawił tej nadziei Milan. W finale mecz z Barcą i będzie to spektakl, stawiam na 2:1 dla Ciebie!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 24, 2011, 01:01:44 »
No no ale się działo w tym spotkaniu. Twoi gracze musieli dać z siebie maksa. Bardzo dobra zmiana Benzemy, wchodzi i kilka minut później wpada gol dający wam dogrywkę. Tam się działo, już macie 3:1 ale 9 minut przed końcem Taiwo was wyrzuca z LM. Na szczęście w kluczowej akcji CR7 zachował zimną głowę i podał do lepiej ustawionego El Pipity i dzięki temu zagracie w Finale z Barceloną. Zapowiada się mega ciekawe spotkanie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dwie godziny emocji w Madrycie | Kto trafił do finału?
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 24, 2011, 01:01:44 »