Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235240 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #740 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:30:14 »
Brawo, emocjonujące spotkanie. Z Valencią nigdy nei jest łatwo, jednak Ty sobie poradziłeś. To może być dla Ciebie niezapomniany sezon, CDR już masz, PD w kieszeni, a najtrudniej będzie z Blaugraną w LM. Jeszcze piszesz o dwóch wcześniejszych trofeach, więc jak dobrze pójdzie, przebijesz Barcę z 2009 :P



Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #741 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:37:27 »
Wielkie gratulacje ! Wygrana w Copa del Rey ! Valencia nie pokazała nic specjalnego w tym spotkaniu i wygrałeś :D Czekamy na zakończenie sezonu w Primera Division :D
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #742 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:40:33 »
Brawo za wygranie Copa Del Rey. Nie było łatwo z Valencią. Fajnie, że Lass trafił bardzo go lubię. W drugiej połowie Centrao strzelił bramkę i wiadomo było że puchar będzie wasz. Nawet kiedy Aduriz zdobył gola na 2:1, nie było szans na waszą porażkę. Gratuluję kolejne trofeum pada waszym łupem. Tak jak piszesz, jak dobrze pójdzie wpadnę w wasze łapska jeszcze 2 trofea. I będziecie ich mieli aż 5 za ten sezon.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #743 dnia: Grudzień 25, 2011, 15:01:42 »
Bardzo ciekawe spotkanie. Z początku dość wyrównane, jednak już w 8 minucie zdobyliście bramkę, świetnie zachował się Kaka, dobrze wypatrzył Higuain a Lass nie miał problemów, żeby umieścić piłkę w siatce. Dobrze, że nie dopuściliście wtedy Valencii do zdobycia bramki, bo mogłoby się zrobić mało ciekawie. Na szczęście bramka nie wpadła a z biegiem czasu Wy dołożyliście drugą. W 70 minucie Coentrao bardzo mocnym strzałem przełamał ręce bramkarza i byliście już bardzo blisko zwycięstwa, chociaż Valencia nie zmierzała się poddawać. W 83 minucie świetnie zachował się Aduriz i bez problemu pokonał Casillasa, jednak było to wszystko na co było stać "Nietoperze" w tym spotkaniu i możecie dopisać sobie kolejny puchar do kolekcji. Gratulacje.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #744 dnia: Grudzień 25, 2011, 17:11:22 »
Udało Ci się dobić do 100 punktów, choć z Malagą łatwo nie było,ale wygrałeś, to cieszy :).
Z Valencią gole Lassa i Coentrao ustawiły mecz, gol Pablo raczej można uznać za gol honorowy.
Chyba można się pokusić o stwierdzenie,że obroniłeś mistrzostwo Hiszpanii, wątpię, żebyś dał dupy w ostatniej kolejce i to Barcelona została mistrzem :D.
Powodzenia w ostatniej kolejce i finale LM, na pewno będzie interesująco :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #745 dnia: Grudzień 25, 2011, 18:40:21 »
Bardzo ciekawe spotkanie z Valencią. Było sporo okazji, ale to wy byliście lepsi i wygraliście ten mecz. Teraz przed wami dwa bardzo ważne spotkanie. O to czy zdobędziecie dwa kolejne trofea. Mam nadzieję, że odprawisz z kwitkiem Barcę w Lidze Mistrzów, chociaż w tym roku grało ci się z nią ciężko.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Casillas znów wzniósł ku górze Puchar Króla? |
« Odpowiedź #746 dnia: Grudzień 25, 2011, 19:49:07 »

38. kolejka

" Piękne zakończenie sezonu ligowego "


Real Madryt C.F 3-0 Athletic Bilbao

21' Ronaldo (Kaka), 34' Higuain, 90' di Maria (Benzema)


Królewscy po dość spokojnym meczu wygrywają z ekipą Athleticu 3-0 (2-0). Królewscy w tym meczu nie rzucali się od razu do ataku. Grali mądrze od defensywy aż po ofensywę. Wymieniali wiele podań i postępowo docierali pod bramkę rywala. Po pierwszej połowie Królewscy prowadzili już 2-0, a w innym meczu Barcelona przegrywała 0-2. Królewscy byli tą informacją na pewno bardzo uradowani, lecz na drugie 45 minut wyszli tak samo zmobilizowani jak na pierwsze. Oglądaliśmy ponownie po kilka akcji z obu stron, a pod koniec piękną bramkę popisał się di Maria. Królewscy wygrywają i sięgają po kolejne Mistrzostwo Hiszpanii.

Przejdźmy teraz do analizy zdobytych bramek w dzisiejszym spotkaniu. Pierwszy gol padł po 21 minutach. Tutaj sporą pracę w tą akcje włożył Kaka. Brazylijczyk odebrał piłkę, a następnie okiwał dwóch rywali po czym dograł świetną piłkę do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po przyjęciu piłki wyprzedził rywala i pewnym strzałem zdobył bramkę. Drugi gol w tym meczu miał miejsce po nieco ponad dwóch kwadransach. Varane, który odebrał piłkę w defensywie od razu posłał ją do przodu, a tam futbolówka dotarła do Higuaina. Argentyńczyk, jednak po przyjęciu stracił piłkę, jednak po chwili ją odebrał i popędził z nią na bramkę po czym minął rywala i zdobył drugiego gola w tym meczu. Ostatnie trafienie miało miejsce w ostatniej akcji tego meczu. Hazard świetnie wprowadza piłkę do ataku po czym dogrywa do Hulka. Brazylijczyk wystawia do Benzemy, lecz Francuz cofa na dwudziesty metr do di Marii, a Argentyńczyk atomowym uderzeniem zdobywa bramkę.

Tak więc Królewscy wygrywają i sięgają po 33 mistrzostwo Hiszpanii. Ten sezon znów pokazał, że Mou nie ma na siebie mocnych, jednak jak wiemy były pewne zawahania formy. Królewscy sezon kończą z czteropunktową przewagą nad drugą Barceloną, bowiem Duma Katalonii swój ostatni mecz sezonu zremisowała 2-2. Więcej informacji o zakończonym sezonie dowiecie się w Podsumowaniu Sezonu 2012/13.





Tabela Ligowa





Wydanie: 65

Finał na który czeka cały piłkarski świat!


Już 26 maja dojdzie do pojedynku na, który bez wątpienia czeka cały piłkarski świat. Na stadionie Wembley o 20:45 wybiegną dwa najlepsze zespoły. Mowa tu oczywiście o Realu Madryt oraz FC Barcelonie. Ci pierwsi w tym sezonie na swoim koncie mają aż cztery trofea, natomiast Duma Katalonii rozgrywa swój jeden z najgorszych sezonów po wodzą Guardioli. Jak na razie Barcelona nie uzyskała żadnego trofeum. W lidze przegrali swoją walkę z Realem, a w Pucharze Króla odpadli już w ćwierćfinale. Wszystko wskazuję, że trofeum Ligi Mistrzów to jedyna szansa na zdobycie czegoś w tym sezonie. Królewscy to oczywiście klub, który będzie bronił tego trofeum, bowiem przed rokiem na stadionie w Monachium Królewscy ograli Manchester City 3-2. Oba klubu na pewno będą zdeterminowane. Oba kluby także wybiegną w swoich najlepszych " jedenastkach ". Jak to wszystko będzie się prezentować na boisku? Dowiemy się niebawem...

FC Barcelona: Valdes (BR) - Adriano (LO), Pique (ŚO), Puyol (ŚO), Dani Alves (PO) - Busquets (DP) - Fabregas (OP), Iniesta (OP) - Villa (LN), Sanchez (ŚN), Messi (PN)

Real Madryt: Casillas (BR) - Marcelo (LO), Sakho (ŚO), Carvalho (ŚO), Sergio Ramos (PO) - Xabi Alonso (DP) - Ozil (OP), Kaka (OP) - Ronaldo (CN), Benzema (ŚN), Higuain (PN)



Barcelona - 54 %
Real Madryt - 46%

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 25, 2011, 19:55:09 »
Musisz wygrać LM, bo zagłosowałem że zdobędziesz 3 tytuły, jak nie to przyjadę ci do miasta i ci kompa spale! Tak jak napisałem wygrasz 3:2 po dogrywce, bramki kto strzeli? Hm.. dla ciebie 3x Ronaldo, a co ja będę!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 19:57:55 wysłana przez Giggs11 »
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #748 dnia: Grudzień 25, 2011, 19:56:58 »
No to gratuluję, drugi sezon i drugie zwycięstwo w lidze ;).
To nie lada wyczyn, ciekawe czy mi się tak uda.
Finał z Barceloną nie będzie łatwy,ale typuje,że wygrasz go 2:1 i drugi puchar uniesiesz do góry :).
Powodzenia i naprawdę proszę o rewanż w moim temacie.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #749 dnia: Grudzień 25, 2011, 19:59:30 »
Gratuluję zwycięstwa w lidze, podwójna korona już jest :) Pewny triumf w starciu z Athleticem. Jak zagrał Javi Martinez?

Powodzenia w LM, łatwo nie będzie, ale mam pewność, że wygrasz ;)



Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #750 dnia: Grudzień 25, 2011, 20:09:23 »
Spodziewałem się zwycięstwa jednak jestem Zaskoczyn, tym że rywale tak łatwo się wam dali. Od początku zagraliście uważnie i to się opłaciło. Kilka skutecznych ataków i macie kolejne mistrzostwo kraju. Tym razem w finale typuje spokojny mecz i 2 - 0 dla was.;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #751 dnia: Grudzień 25, 2011, 20:28:51 »
Hmm gratuluję mistrzostwa kraju ;). Co do finału LM to mam nadzieje, że wygrasz ale szczerze  w to wątpię :D. Barca musi coś zdobyć ;).

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #752 dnia: Grudzień 25, 2011, 20:42:52 »
No gratulację wygrana na koniec sezonu i trofeum przez Casillasa podniesione jeszcze zostało to najważniejsze - Liga Mistrzów mam nadzieję ze i to podniesie. Powodzenia.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #753 dnia: Grudzień 25, 2011, 20:54:16 »
Wielkie gratulacje !
Gdyby Real naprawdę został mistrzem Hiszpanii był bym smutny, ale na szczęście tutaj kibicuje tobie :D
Odskoczyłeś Barcelonie na cztery punkty i pobiłeś barierę 100 punktów.
Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem (o czym świadczą bramki) był Ronaldo, to on poprowadził was do zwycięstwa.
Powodzenia w Londynie, w finale bo na pewno ci się przyda. Media dają minimalnie większe szanse Barcelonie, ale to ty wygrałeś przecież już puchar króla i mistrzostwo.
Czyżby szykowała się potrójna korona? :D
" border="0

Redboy1993

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #754 dnia: Grudzień 25, 2011, 21:40:53 »
Gdzieś mi Twoja kariera "uciekła". Trochę mnie tutaj nie było i narobiło mi się zaległości. Przede wszystkim gratulacje za zdobycie krajowego dubletu. Przed ostatnią kolejką nie byliście pewni zwycięstwa, bo Barca miała do Was tylko 2 punkty straty, ale udało się wygrać, a Farsa tylko zremisowała. Co ja mogę napisać o meczu z Athletikiem Bilbao. Nie mieli szans i tyle. Zwycięstwo 3:0 w pełni zasłużone. Bardzo ładny gol Higuaina na 2:0. Po stracie piłki się nie poddał, odzyskał ją i popędził na bramkę. Bramka di Marii też musiała być piękna.

Mecz finałowy z Valencią bardzo wyrównany i zacięty. Dużo akcji wet za wet. Ten gol Hazarda musiał być ładny, dobrze że to Ty "przedziurawiłeś" rękawice komputerowi, a nie na odwrót. Honorowy gol dla Walencji też bardzo ładny. Szkoda że Pablo minął Waszych obrońców (jak ja takiego czegoś nienawidzę).

Powodzenia w Finale LM. Nie daj knypkowi dojść do piłki :) Widzę, że finał będzie rozgrywany w Dzień Matki. Tego samego dnia 1999 roku Manchester pokonał Bayern, ale takiego nerwowego finału Wam nie życzę. Po prostu wygrajcie z Barceloną :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #755 dnia: Grudzień 25, 2011, 22:24:38 »
Gratuluję zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, druga podwójna korona z rzędu. Czas po raz pierwszy obronić trofeum LM.  Mecz z Barceloną będzie w dzień matki, oj pamiętam co się działo w 1999 roku na Camp Nou. Omal w wieku 9 lat ni zszedłem na zawał. :D

Czekam na wielki spektakl, oby był to mecz godny dwóch najlepszych ekip tego roku.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Jak Królewscy zakończyli sezon ligowy? | Czas na finał
« Odpowiedź #756 dnia: Grudzień 25, 2011, 22:32:08 »
No teraz czas na Real w Hiszpanii. Drugi rok z rzędu udało Wam się zdobyć mistrzostwo, w Barcelonie musi być już niezła frustracja, ale to dobrze. Co tu pisać o tym meczu... Pewnie udało się go wygrać, Athletic nie sprawił Wam większych problemów, chociaż tak naprawdę nie musieliście wygrywać tego spotkania bo Barcelona swój zremisowała, jednak oczywiście nie mogliście odpuścić tego spotkania, nie znaliście ich wyniku. Teraz czeka Was jeszcze finał LM. Życzę Wam, abyście po raz kolejny utarli nosa Barcelonie, powodzenia!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #757 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:29:50 »
Finał

" Zabrakło kilku minut od zwycięstwa, a następnie kilku sekund od loterii... "



FC Barcelona 5-4 Real Madryt

16' Villa (Sanchez), 66' Iniesta (Villa), 88' Pedro (Fabregas), 114' Dani Alves (Iniesta), 120' Villa (FK) - 8' di Maria (Kaka), 31' Ronaldo, 62' Benzema (di Maria), 118' Ronaldo (Higuain)

97' Pedro - 65' Sergio Ramos


Królewscy po niezwykle zaciętym boju niestety ulegli Dumie Katalonii 5-4 (1-2). Królewscy byli ekipą znacznie lepszą w pierwszej połowie. Robili z rywalem co tylko chcieli, jednak brakowało skuteczności. Na początku drugiej połowy zaczęła dominować Barcelona, jednak to Real trafił bramkę i prowadził już 1-3. Wydawało się, że takiej starty Barcelona nie odrobi, jednak już chwilę później było 2-3.. Dochodziła minuta 90, Królewscy myśleli, że już nic w tym meczu się nie stanie, lecz tu nagle... Pedro strzela i było 3-3... Nastąpiła dogrywka. Pierwsza część nudna za wiele się w niej nie działo. W drugiej padły już bramki. Jako pierwsi w 114 minucie strzelają " Katalończycy ".. Jednak po chwili gola zdobywa Ronaldo. Wszystko wskazywało, że o zwycięstwie zadecydują rzuty karne, ale nie, nie.. nic z tych rzeczy.. Ostatnia akcja meczu.. Xabi fauluję Ville na 28 metrze sędzia odgwizduję przewinienie. Do rzutu wolnego szykuję się sam poszkodowany i.. pięknym strzałem od poprzeczki zdobywa bramkę...

Przejdźmy teraz do analizy wszystkich dziewięciu trafień. Tak więc całe strzelanie zaczęło się już w ósmej minucie. Benzema świetnie przedłuża na drugą stronę do Kaki. Brazylijczyk był z piłką w polu karnym i wystawia na czternasty metr do Di Marii, a Argentyńczyk podobnie jak w zeszłym spotkaniu ligowym zdobywa bramkę. Drugi gola w tym meczy padł po świetnej zmyłce Davida Villi. Piłkę w pole karne centruję Sanchez. Do futbolówki wyskakuję Villa i próbuje oddać strzał głową, jednak on jak i Casillas przewrócili się na ziemie. Do piłki szybciej dopadł Villa i wyrównał stan meczu. Królewscy swoją drugą bramkę zdobyli po dwóch kwadransach. Ronaldo otrzymał dobrą piłkę od Kaki, jednak do pokonania miał jeszcze wielu rywali. Po dobrym dryblingu przeszedł kilku zawodników i trafił pięknego gola. W drugiej połowie to znów Królewscy zaczynają strzelanie. W 62 minucie Di Maria zagrywa piłkę zza obrońców. Do futbolówki dopadł Karim Benzema i po lekkim podcięciu piłki nad Valdesem skierował futbolówkę do bramki. Cztery minuty później gola zdobyła Barcelona. Z dość dużej odległości uderza Villa, jednak piłka odbiła się od obrońców i leciała w światło bramki. Do futbolówki zdołał jeszcze dopaść Iniesta i po lekkim muśnięciu piłki zdobył bramkę. Końcówka regulaminowego czasu gry i bramkę niespodziewanie zdobywa Pedro. Hiszpan dostał dobrą piłkę od Fabregasa, po czym uderzył piętą w futbolówkę, a ta wpadła do bramki. W dogrywce jako pierwsi zaczęli strzelać gracze Barcelony. Iniesta wysuwa do Alvesa na dobieg. Wydawało się, że szybciej do piłki dojdzie Casillas, jednak to Brazylijczyk zdołał musnąć futbolówkę, która po chwili wpadła do bramki. W 118 minucie gola zdobywa Real. Higuain świetnie za dryblował na prawej stronie po czym wstrzelił piłkę w pole karne, a tam do niej dopadł Ronaldo i znów na tablicy widniał remis. Ostatni gol dający cenne trofeum Barcelonie zdobywa David Villa. Hiszpan precyzyjnie wykonał rzut wolny i mógł cieszyć się z trafienia.

... Po tym golu sędzia zakończył spotkanie, a Barcelona mogła cieszyć się z wygranego trofeum. Królewscy powinni wygrać ten meczu już po 90 minutach, jednak znów zabrakło koncentracji.. W dogrywce błędny faul Xabiego i los tak chciał, że przez ten błąd Królewscy stracili to trofeum.. No cóż ten sezon także można zaliczyć do udanych, bowiem Real zdobył aż cztery puchary.



Statystyki turniejowe


Wszystkie opinie na temat tego spotkania oraz całego sezonu dodam jutro w podsumowaniu :).

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #758 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:36:32 »
Cóż za mecz! Cóż za spektakl! Cóż za widowisko! W rozmowie na GG byłem przekonany, że wygrałeś ale we wcześniejszych postach pisałem, że jest to niemożliwe no i niemożliwe stało się faktem ale powinieneś to wygrać. Barca pokazała ogromny duch walki i grała do ostatniej sekundy, ty już chyba myślami odbierałeś puchar i to Cię zgubiło, szkoda. Ta bramka Villi musiała być cudna, czyli Villa dołącza do Koemana jako ten, który strzelił gola z rzutu wolnego w finale Ligi Mistrzów. Mam nadzieje, że taki mecz obejrzymy również w realu :D. Sezon i tak bardzo udany, brawo. Ale w następnym sezonie Barca ma szanse na Super Puchar i KMŚ więc musisz znów wygrać ligę, CdR i dorzuć LM! :D

Offline Delfino

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #759 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:40:21 »
Próbowałeś dogonić wielka Barcę, ale ona niestety była lepsza. I właśnie szkoda, bo miałeś okazję otrzymać Puchar Champions League, przynajmniej faktem jest, że Ronaldo został królem strzelców a Higuain królem asyst, w tabeli Canales zanotował 5 asyst...przygarnij go z powrotem do Realu :)



Gram w Test Drive Unlimited 2, do pisania kariery WBA powracam po przejściu gry (termin nie jest ustalony dokładnie)[/color]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | O tym spotkaniu będzie mówić się latami. FINAŁ LM
« Odpowiedź #759 dnia: Grudzień 25, 2011, 23:40:21 »