Autor Wątek: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów  (Przeczytany 10134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 01, 2011, 18:21:28 »
Niby za co? ::)
Ano  za to:Liga,LM,SPH,SE.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 18:24:28 wysłana przez ebolek22 »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 01, 2011, 18:25:20 »
Nexta za co? za to ze zdobył zdecydowanie najwięcej z wszystkich trenerów???

Ja pier.. nikt nie umie napisać mojego nicku? Jaki Nexta..
Pep jest dobrym trenerem, ale są lepsi od niego, nawet na obecną chwile. I, nie, nie.. nie mówię tu o Fergusonie, chcoaiż jego też mógłbym wymienić.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 01, 2011, 18:46:20 »
Cytuj
o i więc mamy rozwikłaną zagadkę czemu Messi
gra słabo w reprezentacji...bo nie ma tam Xaviego

To jeszcze zostaje do rozwiązania gdzie Twój mózg.

Cytuj
Pytasz się usera, ile ma lat, a sam stwierdzam, że
nie przekraczasz 15.

Bo? Ma odwagę krytykować Real i ma większy iloraz inteligencji od przeciętnego kibica tej drużyny z rm.pl? No i nawet jeśli ma te 15 to chwała mu, że tak inteligentnie pisze w tym wieku.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 01, 2011, 19:11:42 »
Ja pier.. nikt nie umie napisać mojego nicku? Jaki Nexta..
Może mu się w pośpiesznym pisaniu po prostu literówka wkradła.

Pep jest dobrym trenerem, ale są lepsi od niego, nawet na obecną chwile. I, nie, nie.. nie mówię tu o Fergusonie, chcoaiż jego też mógłbym wymienić.
Niby za co? ::)
Za co? Nie rozśmieszaj mnie. Kiedy Pep obejmował Barce ta drużyna nie była tym, czym jest teraz. Już w swoim debiutanckim sezonie zaczął z niej wyciągać to, co najlepsze zdobywając tryplet. W przeciągu 3 lat pracy zdobył 12 tytułów, plus w tym sezonie 2. Gdyby startował z pułapu na jakim obecnie jest Barcelona to bym zrozumiał twoją negację. Ale on startował od zera, jak na klub który nie wiele wcześniej wygrał Ligę Mistrzów. Z tego co pamiętam Barcelona miała 10 punktów straty do 2 miejsca i prawie 20 do pierwszego Realu. W mojej opinii Guardiola jest bardzo dobrym trenerem i idealnie pasuje do Barcelona. Uważam też, że na tą nagrodę zasługuje tylko on, Joachim Low za nieprawdopodobne eliminacje i nie tylko, Klopp za świetny sezon w Bundeslidze z BvB, za zespół który chciało się oglądać lub Ferguson za kolejne mistrzostwo Anglii. Mam też nadzieję, że któryś z tych trenerów tą nagrodę dostanie. W sumie to jakby dostał Mourinho to też bym zrozumiał, bo potrafił zrobić z Realem nie małe postępy i nawet zdobyć wreszcie jakiś tytuł. Choć on moim faworytem nie jest.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 01, 2011, 19:30:37 »
Abidal, Eto'o, Benzema, Pique jedna wielka pomyłka.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 01, 2011, 19:40:18 »
Nexta za co? za to ze zdobył zdecydowanie najwięcej z wszystkich trenerów???
Guardiola trenerem jest żadnym tyle ,że ma wspaniałych zawodników nic więcej.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 01, 2011, 20:21:17 »
Cytuj
No tak wygrana Ligi Europejskiej i ligi portugalskiej jest większym wyczynem niż wygranie Ligi Mistrzów,Ligi hiszpańskiej,superpucharu Hiszpanii,super pucharu Europy....
Rok temu sukcesy się nie liczyły, so what? Jakby ten Falcao dostał Złotą Piłkę za chociażby rekord 17 bramek w LE oraz dlatego, że Porto w sezonie ligowym wygrało 27 meczów, żadnego nie przegrywając, w sumie nic by się nie stało, miła odmiana przynajmniej. Ale to nierealne, bo Kolumbijczyka nie ma. Nie ma też Hulka, van Persiego, Cavaniego, Di Natale ani Gomeza, a jest Fabregas, za którego mógłby pójść dosłownie byle kto - nawet Anderson by się załapał.

Cytuj
Abidal- wygrał z rakiem, brawo,
Rak wątroby to mi się akurat z nadmiernym chlaniem kojarzy. Jeśli to przez to, to w sumie gdyby tej walki z nowotworem nie wygrał, miałby za swoje, a tak to dostaje nominacje i nie zdziwię się, jeśli to on zajmie miejsce na najniższym stopniu podium. Szkoda, że Robbenowi nie dali żadnej statuetki za zwycięstwo z chorobą.

Cytuj
młody Wilshere prezentował się znacznie lepiej,
Będę do znudzenia powtarzał, że w poprzednim sezonie nawet Cleverley w Wigan prezentował się lepiej od nieco przekoloryzowanego Wilshere'a. Polecam spojrzeć w statystyki. Co prawda często kłamią, ale jeśli ktoś w ciągu 35 meczów ligowych strzela jedną bramkę i zalicza trzy asysty (we wszystkich rozgrywkach 2 bramki i 9 ostatnich podań, klękajcie narody), to chyba za mało do zawojowania rankingów ogólnoświatowych...

Mueller to nieporozumienie, strzelił na mundialu pięć goli z gatunku "każdy by to wbił" i tak zamydlił ludziom oczy, że nie zauważyli, że daleko mu do klasy światowej. W dodatku po rak rozczarowującym sezonie nie mam pojęcia, co na liście robi którykolwiek piłkarz Bayernu (może poza Neuerem, ale akurat on grał wtedy w Schalke).

Cytuj
Sneijder < Tevez
Tevez < Berbatov < Hernandez. Wiem, Sneijder miał rozczarowujący sezon jak cały Inter, ale nadal uważam, że rok temu to on powinien tryumfować.

Cytuj
A tak w ogóle to Messi jest najlepszym asystentem w Barcelonie, więc prędzej cała Barcelona jest zależna od niego niż on od Xaviego......
Co nie znaczy, że jest mózgiem zespołu. Styl Barcelony zakłada klepkę obejmującą wszystkich zawodników, więc niedziwne, że skoro spora część goli dla tej drużyny pada z bliskiej odległości, to któryś z napastników jest najlepszym asystentem. Dla odmiany: wiesz, kto w ubiegłym sezonie zaliczył najwięcej celnych podań w Anglii i był pod tym względem w ścisłej europejskiej czołówce?

Vidić. Niespodzianka, nie ma go tutaj.

Cytuj
lub Ferguson za kolejne mistrzostwo Anglii.
Jego wygrana byłaby kompromitacją dla tych, którzy wybierają najlepszych w tym roku. Ferguson konsekwentnie pracuje nad tym, by nie pokonać Barcelony i męczyć się tam, gdzie można przejść spacerkiem.

Moje typy:
1. Messi
2. Ronaldo
3. Nani

Inna obsada trzeciego miejsca będzie dla mnie rozczarowaniem, a żeby odgadnąć pierwszą dwójkę wcale nie trzeba przeprowadzać całego tego cyrku z wartymi podtarcia listami i losowaniem. Przecież to wszystko kosztuje grube miliony.

Na najlepszego trenera nie wybrałbym Guardioli, bo z tego co pamiętam on w swojej karierze nawet żadnego porządnego transferu nie przeprowadził. Zastał drużynę w rozsypce, ale jedynie psychicznej, nie przesadzajcie że zbudował klub od podstaw. Jest dobrym psychologiem, co każdy wie i tyle. Z przesadnym chwaleniem go poczekam, aż wyniesie się z Barcelony i doprowadzi jakiś średniej klasy klub do sukcesów - nie od razu do mistrzostwa, ale chociaż do LE/LM, potem do 1/4 tych imprez itd.

Chciałbym, żeby decyzja była zaskakująca, np. żeby wybrano Rudiego Garcię albo Kloppa, którzy z solidnymi, ale poprzednio umiarkowanie przeciętnymi ekipami w skali kraju zdobyli mistrzostwa swoich lig. Ewentualnie Villas-Boasa, bo z Porto dokonał rzeczy ocierających się o cuda.
" border="0

Offline VolTor.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • C'est le ton qui fait la chanson.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 01, 2011, 20:56:02 »
Benzema < Gomez

Abidal, Eto'o, Benzema, Pique jedna wielka pomyłka.

O jejku, jejku!! o czym wy za przeproszeniem piep**ycie ?

Benzema w 2011 to kocur przez duże K, co pokazują liczby(niżej), a jeżeli Gomez miałby by za kogoś wklejony to na pewno nie za Karimka, a prędzej za Ville.

- Karim w 2011 roku strzelił 23 bramki i zanotował 11 asyst, wystąpił w 37 meczach, na boisku przebywał 2598 minut, czyli gol co 112 min.
- Villa strzelił 15 bramek, zaliczył 7 asyst  w 44 meczach, na boisku przebywał 3332 minut, jego średnia to gol co 222 min.
- Gomez 32 bramki, notując przy tym 8 asyst, to wszystko w 35 spotkaniach, przebywając na boisku 2931 minut, czyli w 2011 roku strzela raz na 91 min.

Gomez to chyba obecnie napastnik w najwyższej formie, a Karim ma znacznie bliżej do niego aniżeli Villa. Dlatego jak już to nieporozumieniem jest brak Gomeza, a obecność Hiszpana.

Już nie mówię o samej grze, gdzie Villa był w większości meczów jedynym z najgorszych ofensywnych grajków Barcelony, miał obiecujący początek, ale po nowym roku (czyli od tego czasu kiedy zaczyna się od nowa walka o nagrodę) gra, a właściwie nie gra nic. Można to było tłumaczy zmęczeniem po mundialu, innym natężeniem aniżeli w Valencii, ale mamy nowy sezon a formy dalej brak.
Jak na razie strzelił 7 goli we wszystkich rozgrywkach, ale to takie gole jak w Superpucharze( nie mówię, że nie ważne) gdzie można by było odnieś wrażenie, że to był jego jedyny kontakt z piłką, z Milanem było to samo, gol z wolnego, ale ani w pierwszej połowie ani w drugiej nic więcej nie zrobił. A najlepsze w dotychczasowych 10 meczach ligowych strzelił 3(trzy) bramki, w tym 2(dwie) w jednym meczu...z Osasuną gdzie było 8:0.

Z Karimem jest zupełnie na odwrót i to on jest zazwyczaj jednym z najlepszych na boisku. W 2011 roku przeszedł taką metamorfozę, że tylko głupiec by tego nie zauważył, z obecną formą jest jednym z najlepszych napastników. Mi samemu zamkną mordę swoją grą.


4 8 15 16 23 42

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 01, 2011, 21:04:06 »
Gomez to chyba obecnie napastnik w najwyższej formie, a Karim ma znacznie bliżej do niego aniżeli Villa. Dlatego jak już to nieporozumieniem jest brak Gomeza, a obecność Hiszpana.
Z tego co napisałeś, to nieporozumieniem jest akurat i to i to, ze wskazaniem na to pierwsze, choć drugie nie jest daleko w tyle.

Przyjąłem, że zapomniałeś wpisać "nie" przed "jest brak Gomeza".
" border="0

Offline VolTor.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • C'est le ton qui fait la chanson.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 01, 2011, 21:22:25 »
Nie.  :P
Zamiast 'a' powinno być 'i'

Cytuj
Dlatego jak już to nieporozumieniem jest brak Gomeza i obecność Hiszpana.
Choć tak też mi się podoba:
Cytuj
Dlatego jak już to nieporozumieniem nie jest brak Gomeza, a obecność Hiszpana.
-ale wtedy wszystkie wcześniejsze słowa o Karimie byłby hipokryzją, dlatego jak najbardziej chodziło mi o to pierwsze.

taa tyle że Xavi od paru miesięcy gra średnio mecz na 2-3, a bramek po jego podaniach Messi strzelił tyle ze policzyłbyś je na palcach jednej ręki. A tak w ogóle to Messi jest najlepszym asystentem w Barcelonie, więc prędzej cała Barcelona jest zależna od niego niż on od Xaviego......
Gdybyś się znał na piłce na tyle dobrze, to wiedziałbyś, że nie chodzi o same asysty. Xavi nigdy nie miał ich jakoś dużo w porównaniu do Ozila czy też właśnie Messiego. Wiedziałbyś, że tu chodzi o mądrość Xaviego, o jego inteligencje w konstruowaniu akcji, że chodzi o jego wizje o kontrole nad przebiegiem gry. Xavi dba o to aby Messi czuł się jak najprzyjemniej na boisku, aby miał tyle miejsca ile sobie zażyczy, aby mógł sobie stać, przed bramką i dobijać piłki od bocznych obrońców, aby zgubił krycie I.T.D. Xavi zalicza dużo tych 'drugich' asyst, gdzie pozwala Alvesowi, czy też komu innemu uciec za linię obrony, po czym są dogrywane te piłki do kogoś kto na nie czeka.

E:
No ale oczywiście najważniejsze są umiejętności Messiego, ale nie zawsze one wystarczają, szczególnie w koszulce Argentyny.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 22:13:50 wysłana przez VolTor. »
4 8 15 16 23 42

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 01, 2011, 21:25:02 »
To jest szczegół ale nie mogę się oprzeć aby nie poprawić.  :D

Cytuj
- Villa strzelił 15 bramek, zaliczył 7 asyst  w 44 meczach, na boisku przebywał 3332 minut, jego średnia to gol co 222 min.

Strzelił 18 bramek w lidze w zeszłym sezonie, a to już wynik lepszy niż ty podałeś we wszystkich rozgrywkach. 1 bramka w Pucharze Króla i 3 w Lidze Mistrzów. Daje to 22 bramki w 48 meczach. Do tego świadomość, że Benzema i Gomez grają na szpicy a Villa z boku i ma bardzo wiele zadań defensywnych na tej pozycji. Guardiola tego wymaga.

Zgodzę się tylko z tym, że ma słabszą formę niż na początku pobytu w Barcelonie, ale to nie tak, że co mecz jest najsłabszy bo jak na razie nie miał dużo meczów gdzie nie istniał.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 01, 2011, 21:33:58 »
18 w zeszłym sezonie - pewnie tak, ale VolTor. wypisał ilość goli z 2011 roku.
" border="0

Offline VolTor.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • C'est le ton qui fait la chanson.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2011, 21:42:06 »
Gdybyś nie był taki do przodu, to pewnie zauważyłbyś, że chodzi mi tylko o mecze w 2011 roku, runda rewanżowa 2010/11 i obecny sezon.
lub po prostu mogłeś się domyślić, wiedząc o jakie nominacje, do jakiej nagrody chodzi.
Bo przecie wiadome jest za jaki okres czasu się ja przyznaje ?

Cytuj
Strzelił 18 bramek w lidze w zeszłym sezonie
Tak jak pisałem początek miał dobry na jesień strzelił 11 z tych 18, a po nowym roku nawet nie dobił do 10 we wszystkich rozgrywkach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 22:14:25 wysłana przez VolTor. »
4 8 15 16 23 42

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 01, 2011, 22:07:59 »
Gdybyś się znał na piłce na tyle dobrze, to wiedziałbyś, że nie chodzi o same asysty. Xavi nigdy nie miał ich jakoś dużo w porównaniu do Ozila czy też właśnie Messiego. Wiedziałbyś, że tu chodzi o mądrość Xaviego, o jego inteligencje w konstruowaniu akcji, że chodzi o jego wizje o kontrole nad przebiegiem gry. Xavi dba o to aby Messi czuł się jak najprzyjemniej na boisku, aby miał tyle miejsca ile sobie zażyczy, aby mógł sobie stać, przed bramką i dobijać piłki od bocznych obrońców, aby zgubił krycie I.T.D. Xavi zalicza dużo tych 'drugich' asyst, gdzie pozwala Alvesowi, czy też komu innemu uciec za linię obrony, po czym są dogrywane te piłki do kogoś kto na nie czeka.
+1

Cytuj
Bo? Ma odwagę krytykować Real i ma większy iloraz inteligencji od przeciętnego kibica tej drużyny z rm.pl?
Nie, bo przekleństwa nie były tam potrzebne. I jak już mnie ktoś niedawno pouczył. "Przed wysłaniem postu, kliknij przycisk "podgląd", i przeczytaj swoje "głupstwa"". Kolega nie był chyba na lekcjach, i poniosły go emocje. Ja jednak mam to za sobą, pawlodar mnie olśnił. ::)

Cytuj
Kiedy Pep obejmował Barce ta drużyna nie była tym, czym jest teraz. Już w swoim debiutanckim sezonie zaczął z niej wyciągać to, co najlepsze zdobywając tryplet. W przeciągu 3 lat pracy zdobył 12 tytułów, plus w tym sezonie 2. Gdyby startował z pułapu na jakim obecnie jest Barcelona to bym zrozumiał twoją negację. Ale on startował od zera, jak na klub który nie wiele wcześniej wygrał Ligę Mistrzów.

Je***..
Po części się z tobą zgadzam. W Barsie panował na początku wielki chaos, Pep przywrócił tą drużynę do porządku, ale zaczynał od zera? :o To jakich trzeba mieć piłkarzy żeby nie zaczynać "od zera"? (Xavi, Messi, Puyol, Iniesta, Henry bodajże byli wtedy w Barcelonie) Czekam na odpowiedź.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 02, 2011, 04:13:11 »
Każdy trener zaczyna od 0. tzn. stara się wprowadzić swoją filozofię gry choć w Barcelonie już od dawna taka istniała - Cruyff. Wiadomo że mając takie nazwiska w składzie miał z górki ale nie mógł powiedzieć gwiazdom macie tu piłkę idźcie grać. Czemu po del Bosque 5 trenerów nie potrafiło zupełnie nic zrobić i osiągnąć z takimi piłkarzami jak Zidane, Ronaldo, Figo, Raul, R.Carlos, Casillas, Robinho. Guardiola  - jaki to on ma staż i ile trofeów? (przepraszam ile to trofeów mają jego piłkarze ;)) A co do Złotej Piłki to straciła dla mnie na powadze i blasku za ost. decyzje niektóre nominacje i nie nominacje. Jeszcze troche do grudnia ale jak dla mnie 1.Messi 2. Ronaldo 3.Xavi / Guardiola.
" border="0" border="0

Offline Macieq29

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Świat PESa
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2011r.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:16:05 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Messi, Ronaldo i Xavi w finale. Szara codzienność. Stawiam na Xaviego, tym razem mu się należy puchar

1.Messi 2. Ronaldo 3.Xavi

Zgadłeś :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 21:22:15 wysłana przez Macieq29 »


Abismail

  • Gość
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 07, 2011, 07:44:00 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Messi, Ronaldo i Xavi w finale. Szara codzienność. Stawiam na Xaviego, tym razem mu się należy puchar

Zgadłeś :)

Xaviemu się rok temu należało.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 07, 2011, 13:26:11 »
Jakby zastrzelił Sneijdera, to może by mu się rok temu należało.
" border="0

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:00:41 »
MESSI ZWYCIĘZCĄ ZŁOTEJ PIŁKI :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:11:32 »
Na prawdę.. jestem w szoku, zdziwiłem się!
On!?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lista kandydatów do Złotej Piłki. Pełno Hiszpanów
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:11:32 »