Autor Wątek: Konami: „EA manipuluje statystykami sprzedaży FIFA 12”  (Przeczytany 7098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline damien.duff

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: gdzieś w Polsce
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Konami: „EA manipuluje statystykami sprzedaży FIFA 12”
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 14, 2011, 10:36:51 »
Ja powiem tak. Głupki z EA myślą że zrobili jakieś cudo na skale wszech czasów a to cudo to jakieś gówniane wytwór który nie chce chodzić na nowym komputerze za którego kuzyn (fanatyk FIFY) dał jakieś ponad 6 tysięcy złotych(sam kompletował podzespoły). Za grę zapłacił 120 złoty i się grubo przejechał. Trzeba było dać te 20 złotych więcej a by miał grę na miarę czasów i by mu chodziła. Przynajmniej się z niego wyśmiewam a on się wkurza. A tak to on się zawsze ze mnie wyśmiewał, że w co ja gram. No to ja mu teraz pokazałem w co gram PES 2012. Więc panowie z EA robiąc propagandę marketingową chcą dalej pozostać w roli lidera symulatora piłkarskiego. Tylko że wielu z ludzi co znam i co zakupili wersję PC FIFY 12 przejechali się grubo na tym i zmienili kierunek o 180 stopni i stwierdzili że za rok nie kupią fify. Zobaczymy jak wtedy będzie wyglądać sprzedaż. No chyba że za rok pójdą o krok do przodu i wydadzą FIFE 13 tylko i wyłącznie na konsolę tak jak zrobili to z NHL. Pożyjemy zobaczymy.

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: Konami: „EA manipuluje statystykami sprzedaży FIFA 12”
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 14, 2011, 10:44:56 »
Niestety ale PES w tym roku to tak naprawdę spatchowany PES 11, dopóki nie przesiądą się na nowy silnik nie mają szans z Fifą, niestety. Jestem fanem PESA ale dopóki KONAMI będzie wydawało takie odświeżane, lekko zmodyfikowane wersję to ja w nie grać nie będę. Ciekaw jestem co zrobią w PES 13. Poprawią bramkarzy jak to mają w zwyczaju głosić?  Czekam na jakieś pozytywne zaskoczenie aczkolwiek bardziej czuję że KONAMI straci licencje na Champions League i wtedy całkiem kaszana wyjdzie. Edit: Srali muchy idzie wiosna ja mam kompa za 1tys. a nie za 6 i chodzi w rozdzielczości 1920x1080 tylko detale na min. więc nie siej tu jakiejś propagandy
" border="0

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Konami: „EA manipuluje statystykami sprzedaży FIFA 12”
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2011, 15:02:11 »
Ostatnia fifa w jaka grałem to była 11 a trwało to z 10min.Zauważyłem ze od ostatniej czyli 99 gam play się nie zmienił.
To ze fifa weszła na szczyt to nie zasługa EA tylko konami bo wypuszcza gnioty które i tak są lepsze od Fify.
w co ty grałeś, bo chyba nie w fifę, gra się od tego czasu bardzo zmieniła, przypomnijmy sobie, w 2001 roku (FIFA 2002) mieliśmy dość wolną rozrywkę, teraz tak nie jest, gameplay zawsze możesz poprawić w paskach w ustawieniach, co prawda nie bardzo, ale trochę da się poprawić
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konami: „EA manipuluje statystykami sprzedaży FIFA 12”
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2011, 15:02:11 »