Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..  (Przeczytany 112722 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 04, 2011, 21:51:14 »
8,525 mln + 138 875 tys. = 8,663 875 mln [€]
Trochę mi się groszy porobiło :D

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 04, 2011, 22:26:51 »
Wysyłajcie składy na 3 i 4 kolejkę do mnie na email, czas do jutra (poniedziałek) godz. 20:00 wyniki we wtorek

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 05, 2011, 09:07:00 »
Ceny biletów Polonii Warszawa:
Bilety zwykłe: 30 zł
Na Legię, Lecha i Jagiellonię: 40 zł
" border="0

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 05, 2011, 15:31:20 »
Ceny biletów Wisły
Zwykły bilet 32 zł
bilet na Cracovie , Lech , Legie 38 zł

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 05, 2011, 18:43:17 »
nie moge sciagnac tego ofa ciagle pisze mi ze serwer zajety i zebym sprobował z konta premium za co trzeba płacic,i jak widze nikt narazie go nawet nie pobrał,wezcie wrzuccie go na inny serwer np odsiebie  bo nie ma jak składów wysłac...

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 05, 2011, 18:46:00 »
Bodzio już wrzucił na poprzedniej stronie ;)

Cytat: BodzioOps
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 05, 2011, 18:58:16 »
Śląsk Wrocław budżet 4.050.000 + 60.000 = 4.100.000 Euro.

Składy na maila wysłane.

Pozdro :D

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 05, 2011, 20:39:09 »
Wywiad z menadżerem Widzewa: Norbi21

Witam. Na początek standardowe pytanie, czemu Widzew? media wręcz piszczały o plotkach, że miał Pan propozycję z Włoskich klubów min. Napoli..

Witam.
Wybrałem propozycję poprowadzenia drużyny z Łodzi,ponieważ jest to  jest to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej piłki,posiadający świetnych kibiców,mam nadzieję że dzięki praczy w Widzewie nabiorę większego doświadczenia co być może zaowocuję w przyszłości ofertą z dobrego zachodniego klubu.


W pierwszym meczu Widzew pod twoją wodzą pokonał Koronę 1:0, pozytywne odczucia po tym debiutanckim meczu?.

Moi piłkarze spisali się w tym meczu bardzo dobrze,Korona praktycznie nie istniało tamtego dnia na boisku,chciałbym również podziękować kibicom za wsparcie i doping od pierwszej do ostatniej minuty.

Mogliście wygrać bardziej efektowniej, niestety słupki stawały wam na przeszkodzie w tym meczu..

Niestety,skuteczność w meczu z Koroną była naszą  piętą achillesową,jednak w okienku transferowym udało nam się pozyskać dwóch nowych napastników,którzy powinni zadebiutować w spotkaniu derbowym,mam nadzieję że poprawią skuteczność naszego zespołu.

Korona nie zaprezentowała się tak jak to od niej oczekiwano, zagrała słabo, wiele niecelnych podań, i wiele szczęścia. W meczu z Podbeskidziem Korona też nie zagrała najlepszego meczu, beniaminek grał jak równy z równym, i Kielczanie zdobyli zwycięską bramkę dopiero w 90 min.

Forma Korony,narazie zaskakuję Kielczanie nie grali najlepiej w pierwszych meczach sezonu,lecz dopiero dwie kolejki,za nami i myślę że za niedługo zobaczymy lepszą grę  podopiecznych pawlodara.

Jak zweryfikujesz transfery ostatnie ruchy transferowe Pawlodera? Napad Henry-Guti może wiele zwojować w T-Mobile Ekstraklasa..

Myślę że ściągnięcia graczy posiadających tak duże umiejętności i ogromne doświadczenie zdobyte w latach gry w najlepszych klubach Europy,pomogą Koronie przełamać początkowy kryzys.

Już w najbliższy wtorek zagracie z odwiecznym rywalem - ŁKS'em w derbach Łodzi, presja spoczywa na pewno na Tobie więcej niż na trenerze ŁKS, ten mecz będzie na pewno kluczowy u Pana posady w klubie..

Presja jest ogromną,derby Łodzi to ogromne przeżycie dla kibiców obu drużyn,jednak spróbujemy wykorzystać atut własnego boiska i wygrać.

Na pewno w tym meczu będziecie czuć 12 zawodnika na boisku, swoich kibiców, którzy będą przez całe 90 min. dopingować i pomagać wam w wygraniu nad Łódzkim Klubem Sportowym, zachęta dla kibiców Widzewa na przyjście na mecz?..

Jak do tej pory pewnie wygraliśmy dwa pierwsze spotkania,do tego kupiliśmy kilku naprawdę znanych zawodników dla których warto przyjść na stadion.

Jakie założenia taktyczne? zaatakujecie od samego gwizdka, czy może będziecie próbować wyczuć dobrze rywala i jego wady, i dopiero wtedy zaatakujecie z całych sił?.

Myślę że zaczniemy bardziej zachowawczo,nie ma sensu od początku przypuszczać frontalnego ataku,ponieważ ŁKS jest w dobrej formie na początku sezonu,ale na pewno wyjdziemy w najmocniejszym składzie i będziemy chcieli za wszelką cenę zdobyć 3 punkty.

Wywiad z menadżerem ŁKS'u: thomasem1345

Witam. Jak pracuje się panu w ŁKS?

Witam. To są dopiero moje pierwsze tygodnie w tej drużynie i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tego, że podjąłem się tej pracy. Panuje tutaj bardzo miła atmosfera.

Pierwszy mecz za twoją kadencją nie wyszedł wam całkowicie, przegraliście z Jagiellonią 3:0, samobójcą bramkę strzelił również Mladen Kascelan. Nie miałeś jeszcze jak się wypowiedzieć na temat tego meczu, więc słucham..

Mieliśmy trochę pecha, że wylosowaliśmy tak silną drużynę na początek, ale wiem, że to nie jest żadne usprawiedliwienie. Początki zawsze są, były i będą trudne... Jagiellonia zamknęła nas w defensywie, Frankowski strzelił dwie bramki w ciągu dwóch minut i tak zaczęło się nam wszystko nie układać łagodnie mówiąc... Do Mladena oczywiście nie mam żalu za tego samobója, każdemu się zdarza, nawet najlepszym, to był tylko czysty przypadek...

W następnym meczu zaprezentowaliście się wprost wybornie, ograliście drużynę, z którą  awansowaliście do T-Mobile Ekstraklasy w poprzednim sezonie - Podbeskidzie. Pewna dominacja na boisku, dużo celnych zagrań, i dwa gole, jednak mogliście już w tym meczu wyjść na czysto w bramkach, "Miętowy" nie wykorzystał okazji na pustą bramkę.

Tak przyznam się, że nie spodziewałem się tak dobrego wyniku i tak dobrej gry tak szybko. Ciężko harowaliśmy na treningach i to przyniosło efekty. Wygraliśmy z solidną drużyną Podbeskidzia, dzięki bramkom Marka i Marcina, co prawda mogliśmy wygrać dużo wyżej, ale chyba Mięcielowi zabrakło trochę zimnej krwi, trochę spanikował. Ale to nie jest ważne, ważne jest to, że wygraliśmy i zdobyliśmy dzięki temu bardzo ważne trzy punkty, no i oczywiście cieszy sposób w jaki to zrobiliśmy.

Już w najbliższy wtorek mecz na który czeka cała Łódź, cała Polska, derby Łodzi. Widzew tanio skóry nie sprzeda w tym meczu, i pojedynki z Jagiellonią czy z Podbeskidziem dla Pana drużyny mogły okazać się łatwe, w porównaniu do tego meczu. Widzew obejmuje czwartą lokatę, w dotychczasowych dwóch meczach odniósł zwycięstwo..

To będzie dla nas arcytrudne spotkanie, wiemy na co stać przeciwnika, ale i wiemy na co stać naszą drużynę. Jesteśmy wstanie pokonać Widzew, będzie bardzo ciężko, gramy na stadionie przeciwnika, co jest dla nas kolejnym utrudnieniem. Obiecuję, że bez walki na pewno się nie poddamy!

Niestety kibice ŁKS'u nie będą mogli wesprzeć was w tym meczu, miasto Łódź już od wielu lat zabrania wpuszczania kibiców gości na derbowe mecze, co o tym sądzisz?..

Miasto tak zarządziło i nikt niestety nie może tego zmienić. Szkoda, że kibice nie będą mogli przyjść na stadion i kibicować naszej drużynie, zawsze swoim wsparciem pomagają graczom, są tym dwunastym zawodnikiem. Ale jestem także świadom, co mogłoby się wydarzyć, gdyby byli na stadionie, nie od dziś wiadomo, że kibice obu tych klubów się nienawidzą...

Jakie masz założenie taktyczne na mecz z Widzewem.

Postaramy dłużej utrzymywać się przy piłce, kilkoma dokładnymi podaniami możemy dojść do bramki przeciwnika, taką grę pokazaliśmy właśnie z Podbeskidziem. Po prostu zamierzamy grać swoje, niezależnie od przeciwnika prezentować swój futbol.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:44:06 »
3 kolejka

Zagłębie Lubin 2:3 Podbeskidzie
33' Forssell (0:1)
40' Lewandowski (1:1)
50' Dancik (1:2)
80' Tamada (1:3)
90' Traore (2:3)

Widzew Łódź 0:5 Łódzki KS
14' Janczyk (0:1)
19' Janczyk (0:2)
44' Janczyk (0:3)
60' Janczyk (0:4)
88' Saganowski (0:5)
Bandrowski (Widzew)
Injać (ŁKS)
Hernani (ŁKS)
Pazdan (ŁKS)
Gancarczyk (ŁKS)

Jagiellonia Białystok 3:1 Ruch Chorzów
5' Frankowski (1:0)
10' Alberto Bueno (1:1)
34' Frankowski (2:1)
70' Gudjohnsen (3:1)

Korona Kielce 1:2 Śląsk Wrocław
36' Henry (1:0)
40' Marek Bakos (1:1)
50' Kaźmierczak (1:2)

Cracovia 1:4 Górnik Zabrze
10' Van Der Biezen (1:0)
20' Gardner (1:1)
59' Przybylski (1:2)
70' Malbranque (1:3)
88' Stoyanov (1:4)
Przybylski (Górnik Zabrze)
Gardner (Górnik Zabrze)
Lazar (Górnik Zabrze)

Lechia Gdańsk 2:1 GKS Bełchatów
30' Kamil Kosowski (0:1)
44' Chiyama (1:1)
45' Razack Traore (2:1)
Andriuskevicius (Lechia)
Bajić (Lechia)

Legia Warszawa 5:1 Wisła Kraków
3' Ljuboja (1:0)
5' Ljuboja (2:0)
25' Ljuboja (3:0)
47' Ljuboja (4:0)
55' Biton (4:1)
65' Ljuboja (5:1)
Jovanovic (Wisła)

Polonia Warszawa 0:3 Lech Poznań
Walkower





4 kolejka

Zagłębie Lubin 0:2 Widzew Łódź
32' Damjanovic (0:1)
85' Damjanovic (0:2)
Bandrowski (Widzew)
Dudu Paraiba (Widzew)
Glik (Widzew)

Podbeskidzie 3:0 Ruch Chorzów
18' Lewczuk [SAM] (1:0)
64' Tamada (2:0)
70' Killbane (3:0)
Chatelle (Podbeskidzie)

Śląsk Wrocław 0:2 Łódzki KS
30' Janczyk (0:1)
39' Saganowski (0:2)

Górnik Zabrze 1:3 Jagiellonia Białystok
55' Gudjohnsen (0:1)
70' Lazar (1:1)
78' Gudjohnsen (1:2)
80' Trezeguet (1:3)
Okan Alkan (Górnik Zabrze)
Giuly (Jagiellonia)

GKS Bełchatów 3:0 Polonia Warszawa
Walkower

Korona Kielce 5:1 Lechia Gdańsk
11' Henry (1:0)
18' Korzym (2:0)
39 Wiśniewski (2:1)
41' Henry (3:1)
43' Korzym (4:1)
45' Korzym (5:1)
Lisowski (Korona)

Wisła Kraków 1:0 Cracovia
64' Wilk (1:0)

Legia Warszawa 2:0 Lech Poznań
30' Borysiuk (1:0)
74' Borysiuk (2:0)
Radović (Legia)
Wawrzyniak (Legia)
Kosecki (Legia)





« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 18:08:49 wysłana przez BodzioOps »

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:54:54 »
Jaga jest za silna :D jak najpierw pokonuję rywala 4:1 a potem 3:1 przegrywam. ;D
Graty dla Marcina.
Malbranque ♥

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:22:08 »
mojsesh szaleje, Ljuboja szaleje, Borysiuk szaleje należą mu się brawa za rozklepanie dwóch czołowych drużyn :)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:30:53 »
Przegrana i walkower. No cóż, może następnym razem wygram w końcu meczu.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:37:47 »
no wkoncu zwycięstwa :D gra zaczyna sie układac 2 mecze i komplet punktów: :))

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:47:16 »
Nie doczytałem i nie wiedziałem, że będą rozegrane 2 kolejki naraz.  
Moja Lechia zaliczyła wygraną i przegraną, czyli jak na razie w kratkę.

Jestem ciekaw kto wrzucił Wiśniewskiego do pierwszego składu. ?
W 3 kolejce czerwień obejrzał lewy obrońca Andriuskevicius, i skoro była rozgrywana automatycznie kolejna kolejka to w jego miejsce powinien wskoczyć kolejny lewy obrońca Hajrapetjan, który zresztą był na ławce we wszystkich jak dotychczas spotkań ligowych, a nie boczny (prawy!) napastnik Wiśniewski.  Skandal! Dobrze, że chociaż nie wstawiłeś rezerwowego bramkarza do pola w tej 4 kolejce! Chwała Bogu!

Skoro powiesz mi, że skład automatycznie uzupełnił komputer, to po jakiego ch*a mamy wysyłać Ci składy ?  ;D


Mogły by być też podawane składy w jakich  wybiegły oba zespoły, jak nie z wynikami to chociaż w podsumowaniu. tak to manager na dłuższą metę będzie nudny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 18:55:00 wysłana przez thekrzychu »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:56:50 »
Ohohoho, liczyłem tutaj na chociaż dwa punkty, a tu zdobywam aż sześć i to z nie byle kim, tylko samymi klasowymi drużynami naszej ligi :D. No cóż moi piłkarze grają jak z nut i to mnie bardzo cieszy :).

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:03:28 »
No super! Tego się nie spodziewałem! Dwa razy dominacja mojego ŁKS, z Widzewem w derbach aż 5-0 i z silnym Śląskiem 2-0... Trochę martwią te dwie czerwone kartki, ale to w końcu derby... Mam pytanie, czy grali ci zawodnicy ze Śląskiem? W dwóch kolejkach pięć bramek strzelił sprowadzony z Korony Janczyk, przy okazji Pawlodar, bardzo dziękuję za dobry transfer :D Sagan dołożył dwie bramy i zdobyliśmy 6 pkt. Chcę zobaczyć te bramki! ;D Aha i mam jeszcze jedno pytanie, czy ilość żółtych kartek będzie się liczyć w wykluczeniach i jak tak to za ile kartek?

P.S. Z tą Polonią trzba coś chyba zrobić, bo ma bodajże trzy walkowery z rzędu...

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #336 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:15:26 »
Nie doczytałem i nie wiedziałem, że będą rozegrane 2 kolejki naraz.  
Moja Lechia zaliczyła wygraną i przegraną, czyli jak na razie w kratkę.

Jestem ciekaw kto wrzucił Wiśniewskiego do pierwszego składu. ?
W 3 kolejce czerwień obejrzał lewy obrońca Andriuskevicius, i skoro była rozgrywana automatycznie kolejna kolejka to w jego miejsce powinien wskoczyć kolejny lewy obrońca Hajrapetjan, który zresztą był na ławce we wszystkich jak dotychczas spotkań ligowych, a nie boczny (prawy!) napastnik Wiśniewski.  Skandal! Dobrze, że chociaż nie wstawiłeś rezerwowego bramkarza do pola w tej 4 kolejce! Chwała Bogu!

Skoro powiesz mi, że skład automatycznie uzupełnił komputer, to po jakiego ch*a mamy wysyłać Ci składy ?  ;D


Mogły by być też podawane składy w jakich  wybiegły oba zespoły, jak nie z wynikami to chociaż w podsumowaniu. tak to manager na dłuższą metę będzie nudny.


Ziomuś, skład automatycznie się nie wypełnia na początku meczu, każda "jedenastka" jest ustalana przez was, a potem właśnie dochodzą zmiany AUTOMATYCZNE, ja powiedziałem, że zmian nie ustalam ja bo mam taką skłonność zapominania przeprowadzania zmian.

Cytuj
czy grali ci zawodnicy ze Śląskiem?
Nie, nie grali.


Będą, co 4 kartki bodajże.

Co do Polonii, to chyba Bonito odejdzie, bo robi całkowitą olewkę na ten manager, a takich osób nie chcemy.

Będą, co 4 kartki bodajże.

Co do Polonii, to chyba Bonito odejdzie, bo robi całkowitą olewkę na ten manager, a takich osób nie chcemy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 19:17:00 wysłana przez BodzioOps »

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:16:49 »
Dwie dotkliwe porażki, pierwsza 3:1 z Jagą co można jeszcze jakoś zrozumieć, ale 3:0 z Podbeskidziem ? Nie wiem jak moja drużyna mogła to przegrać, po tych porażkach robi się nie ciekawie. Kolejne spotkania muszą być zwycięskie, bo może być krucho.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:22:54 »
Ok, a teraz pytanie do was. Wolicie żeby co tydzień były rozegrane dwie kolejki w jednym podsumowaniu, czy może chcecie pozostać przy aktualnym kalendarzu. Ale kryje się za tym mały haczyk, gdybyśmy te dwie kolejki grali co tydzień, to wtedy odpada podsumowanie z moim głosem, ale zamiast macie dwie kolejki ciągu tygodnia. Możliwe, że gdyby to weszło, to podsumowanie głosowe będzie dopiero na 2 sezon, albo w okresie wakacji.. Sami wybierzcie co wolicie. Pozdro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 19:26:09 wysłana przez BodzioOps »

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:24:42 »
Bonito nie tylko tutaj olewa u mnie tez olewał ,ja bym go odrazu  wypier**** szkoda psuc Polonie i dawac walkowery ŻAL MI GO NAJPIERW SIE ZAPISUJE A POTEM ..

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:24:42 »