Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..  (Przeczytany 112710 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #380 dnia: Grudzień 10, 2011, 11:52:00 »

Madej: Przepraszamy kibiców, wybaczcie nam tego wyniku.

Przez cały mecz kontrowaliśmy przebieg meczu, Zagłębie chaotycznie broniło się przed naszymi atakami. Gdybyśmy strzelili jedną bramkę, z tych wielu okazji w pierwszej połowie, to myślę że wtedy byłoby nam łatwiej, nie tylko kontrolować wydarzenia na boisku, ale i strzelać kolejne gole. Zagłębie pokazało dzisiaj dobry, dojrzały futbol, nie wiele nam pozwalali w ofensywie, tym bardziej w drugiej połowie. Jestem zdziwiony tym, że Zagłębie jest w dolnych zakątkach tabeli, takiej gry mogłaby uczyć się Cracovia czy nie inny klub w Ekstraklasie, a przede wszystkim My musimy nauczyć się jeszcze wiele, ponieważ nasze błędy w niektórych sytuacjach są tragiczne, i prezentują co najmniej 4 ligę. Cóż, przepraszamy kibiców, wybaczcie nam tego wyniku, byliśmy wielkim faworytem w tym meczu, a skończyło się tak jak skończyło..

Kosecki: Chcę odejść z Legii.

Gramy bardzo dojrzały futbol, strzelamy wiele bramek i mało tracimy. Co chcieć więcej?. Na chwilę obecną jesteśmy najlepiej prezentującym się klubem w lidzie. Ja nic wiele dopowiedzenia nie mam, ponieważ przez 3/4 meczu siedzę zawsze na ławce, i z mojej perspektywy jest głupio ocenić. Moim marzeniem była gra w Legii za parę lat, z młodej Legii trafiłem do ŁKS-u, w ów sezonie awansowaliśmy do Ekstraklasy i na pewno byłem wyróżniającą się postacią w pierwszej lidzie. Martwi mnie tylko zaufanie trenera do mnie, ja oczekuję gry, muszę jakoś rozwijać swój talent piłkarsko, a Młoda Ekstraklasa mi nie wystarczy, chcę rozwijać swój talent w klubie, który będzie na mnie stawiać w każdym meczu. Jeśli nie będę grał często w pierwszym składzie Legii, odejdę, uważam ze mam umiejętności, które pokazałem w ostatnim meczu asystując przy 5 bramce, i chcę otrzymywać więcej szans gry w pierwszym składzie.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #381 dnia: Grudzień 10, 2011, 17:59:16 »
Wysyłajcie składy na 6 kolejkę, czas do wtorku godz. 20:00. Pozdrawiam

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #382 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:48:52 »
10 miejsce po 5 kolejkach i 6pkt jak na beniaminka nie jest zle choc szkoda porażki u siebie z Górnikiem i to tylko 0-1,narazie na ten sezon mam jeden cel - utrzymanie o które pewnie będę walczył do końca rozgrywek.Graty  dla Mojsesh'a ,pięc zwycięstw z rzędu to niezłe osiągnięcie.Wkoncu wygrała Polonia,która moim zdaniem może namieszac jeszcze w lidze,szkoda ze na początku miał ją ktos taki jak Bonito...Ładne widowisko było w Krakowie,wkoncu Jaga została powstrzymana przez średnio grającą Wisłę.Zadziwia mnie takze Łks Łódz który narazie jest moim zdaniem rewelacją ligi no ale zobaczymy jak dalej pojdzie thomas'owi1345.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #383 dnia: Grudzień 10, 2011, 21:53:17 »
Wywiad z menadżerem Jagiellonii: Marcin14

Witam. Wczoraj przegraliście swój pierwszy mecz w tym sezonie, wiesz co już poprawić na następne ligowe spotkania?

Niestety ten moment musiał kiedyś nadejść, ale tym bardziej boli porażka z Wisłą, która sezon nie zaczęła najlepiej, ale gra coraz lepiej. Przede wszystkim będziemy chcieli poprawić naszą grę w obronie, ponieważ w ataku idzie nam bardzo dobrze mamy aż 15 bramek strzelony(więcej ma tylko Legia), ale obrona to nasz najsłabszy punkt dlatego musimy się pilnować i żeby nie tracić tak szybko bramek jak było w meczu z Wisłą.

3 razy prowadziliście w tym meczu, jednak Wisła okazała się lepiej przygotowana do tego pojedynku, zabrakło szczęścia?

Zabrakło trochę szczęścia Wisła przede wszystkim grała u siebie i miała fantastyczny doping co motywuje żeby grać na 101%. My niestety straciliśmy decydującą bramkę 2 minuty przed końcem meczu, a to niestety mogło podłamać moich piłkarzy co mnie martwi, ponieważ w następnej kolejce gramy z liderem - Legią.

No właśnie, w następnej kolejce podejmujecie Legię Warszawa. Legioniści w 5 meczach mają komplet punktów, zdobyli 18 bramek, i tylko jedną stracili, właśnie z Wisłą. Nie sądzisz że ten mecz może być najważniejszy dla późniejszego układu tabeli?.

Ten mecz może decydować czy w tym sezonie będziemy wstanie walczyć o mistrzostwo. Do czwartej kolejki Legia i Jagiellonia miała komplet punktów, ale my przegraliśmy z Wisłą a Legia rozgromiła Cracovię 5:0. W Legii jest świetny Ljuboja, który w tym sezonie strzelił już 8 bramek dlatego głównym naszym zadaniem będzie go powstrzymać.

Dodatkowym utrudnieniem dla was będzie mecz na wyjeździe z Legią, już 3 dni przed meczem mówi się o komplecie na Pepsi Arena. Każdy zadaje sobie pyt. czy ktoś jest w stanie powstrzymać Legię w obecnej formie?..

Na pewno cieszy fakt że stadion będzie pełen. Liczę, że gdy moi piłkarze zobaczą ile kibiców przyszło na ten mecz to zagrają swój najlepszy mecz, ponieważ żeby Legię pokonać każdy musi zagrać na 100% swoich umiejętności. Pewnie jeszcze pozostałe kluby z Ekstraklasy liczą że Jaga pokona Legię, ponieważ nie chcą żeby jeden klub uciekł i zdobył mistrzostwo, bo jak na razie Legia to robi dlatego trzeba teraz zatrzymać Legię bo jak się rozpędzi to będzie bardzo trudno pokonać a nawet zdobyć punkt przeciwko Legii.

Co tak naprawdę zamierzacie ugrać w Warszawie przeciwko Legii?

Moim głównym celem będzie oczywiście wygrać mecz, ale wiem że będzie bardzo trudno tego dokonać dlatego będę zadowolony z remisu.

Wczoraj rozlosowano pierwsze pary Pucharu Polski, trafiliście na Wisłę, z którą będziecie grać w nadchodzący weekend, macie świetną ku temu okazję żeby udowodnić, że porażka z Wisłą była tak naprawdę wypadkiem przy pracy.

Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i to nie jest mecz ligowy, gdzie gra się o punkty tylko można dać szansę rezerwowym piłkarzom, którzy w lidze siedzą na ławce.

Mam rozumieć że odpuścicie tegoroczne rozgrywki PP?

Tego nie powiedziałem, ale dam szanse pograć innym piłkarzom żeby się pokazali, bo kto wie może wkrótce wskoczą do pierwszej jedenastki.

Po tych ciężki najbliższych meczach, gracie w 7 kolejce z Cracovią, która prezentuje najsłabszy poziom w lidzie. Potem mecz z Lechem w Poznaniu i na zakończenie roku w Bielsku-Białej z Podbeskidziem.

Najbliższe mecze będą lżejsze od tych co były(Wisła i Legia), ale nie można tych meczy lekceważyć. Z Cracovią będziemy chcieli zdobyć 3 punkty z Lechem będzie gorzej, ponieważ mają dobrą linię obrony i są w czołówce. Podbeskidzie także jest w naszym zasięgu, jednak jak na beniaminka ligi gra bardzo dobrze i zajmuje 10 pozycje co świadczy, że będzie trzeba zagrać rozsądnie i dobrze taktycznie.

Wypowiedź jeszcze się na zakończenie o formie ŁKS-u, po porażce z wami prezentują jeden z najlepszych poziomów w lidzie min. wygrane derby Łodzi 0:5, zwycięstwo ze Śląskiem 0:2, wygrana z Lechią 1:0 w ostatnim meczu, Rodowici Łodzianie grają znakomicie jak na beniaminka, przypomnijmy że nie było ich dwa lata w Ekstraklasie, a prezentują tak dobrą dla oka grę..

Widać odrobili lekcje po porażce z nami 3:0 i z meczu na mecz prezentują coraz lepszą grę. W ciągu 5 meczy wygrali 4 jeden przegrali właśnie z nami czyli są wstanie powalczyć o jedne z najwyższych miejsc w Ekstraklasie. Przede wszystkim dobre ruchy transferowe trenera, który pozyskał Janczyka a ten szybko strzelił 5 bramek. 

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #384 dnia: Grudzień 12, 2011, 15:15:03 »
Coś cicho się tu zrobiło... Bodzio do kiedy można wysłać składy? A i kiedy udostępnisz podsumowanie z ostatniej kolejki?

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #385 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:03:50 »
Coś cicho się tu zrobiło... Bodzio do kiedy można wysłać składy? A i kiedy udostępnisz podsumowanie z ostatniej kolejki?
Wysyłamy na email do jutra (wtorek) godz. 20:00  Podsumowanie nie pojawiało się z racji tego że nie miałem czasu w weekendzie, postaram się wrzucić dziś w nocy, albo jutro. I nie zapomnijcie, ten kto nie wyśle w ciągu określonego czasu składu, będzie walkower, nie ma już żadnych umiłowań. Pozdro.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #386 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:06:27 »
Wysyłajcie składy na 6 kolejkę, czas do wtorku godz. 20:00. Pozdrawiam

Coś cicho się tu zrobiło... Bodzio do kiedy można wysłać składy? A i kiedy udostępnisz podsumowanie z ostatniej kolejki?

Jeżeli juz bierzesz udział w grze i tu wchodzisz to chociaz poczytaj zeby byc na bierząco a nie zadawac takie pytanie choc 3 posty  wczesniej wyrażnie pisze do kiedy słac składy...

Bodzio uaktualnij tabele na pierwszej stronie zeby nie było trzeba szukac w temacie

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #387 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:23:10 »
Jeszcze jedno. Przepraszam, ale w tych kolejkach 3,4 i 5 nie będą liczone zyski z biletów, to jest moje niedociągnięcie z braku czasu. Od następnej kolejki szóstej będzie już wszystko liczone. Pozdro

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #388 dnia: Grudzień 13, 2011, 05:36:56 »

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9c6eae9634012d0a45b2b820684a0c86&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gole z kolejki będą pojawiać się teraz w takiej formie, nie w innej ponieważ nie jestem w stanie wyżebrać tyle czasu co dotychczas. Jest to na pewno lepsza opcja dla mnie i zarówna dla was, dla mnie ponieważ renderowanie i wrzucenie tego na YouTube trwa od 10 do góra 20 min, inaczej miało miejsce z podsumowanie, które potrafiło renderować się z godzinę, a przesyłać na YouTube półtorej , więc... Korzystne dla was będzie to, że nie będziecie musieli oglądać całego podsumowania,które trwało przeważnie 15 min. klikacie na dany skrót i oglądacie swoją drużynę, proste. Jednakże, co do podsumowania mam pewne plany, znacznie w lepszej jakości i nowości, ale to wymaga czasu ode mnie, a tego na razie nie mam. Wysyłać składu na 6 kol. Przyjmuje do dzisiaj (wtorek) godz. 20:00. Grozą walkowery, więc spinać pośladki i słać! Pozdro

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #389 dnia: Grudzień 13, 2011, 15:16:51 »
możesz napisać kto nie wysłał składu?


Fajnie, że dos Santos zdobył bramkę tygodnie ;D. Razi nieskuteczność w ataku i błędy w obronie np. przy 2 straconym golu >:(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 19:31:29 wysłana przez EdinDzeko »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #390 dnia: Grudzień 13, 2011, 20:14:22 »
Sorki, darujesz mi 15 min? W każdym razie skład identyczny jak zawsze
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #391 dnia: Grudzień 13, 2011, 20:23:13 »
Sorki, darujesz mi 15 min? W każdym razie skład identyczny jak zawsze

Ok...

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #392 dnia: Grudzień 13, 2011, 20:29:29 »
Dzięki, jeszcze mam pytanie, w sumie dość długo mnie nie było i chciałem się odnieść do jednej z pierwszych kolejek. Jakim cudem Korzym strzelił gole w pierwszej połowie skoro nie było go w składzie? Wysłałem Ci skład z jednym napastnikiem, a za Henry'ego nie grał, bo ten też strzelił wtedy w pierwszej połowie... To jak? Nie byłoby niedomówień, gdybyś wklejał ss składów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 20:31:37 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #393 dnia: Grudzień 13, 2011, 20:59:07 »
Dzięki, jeszcze mam pytanie, w sumie dość długo mnie nie było i chciałem się odnieść do jednej z pierwszych kolejek. Jakim cudem Korzym strzelił gole w pierwszej połowie skoro nie było go w składzie? Wysłałem Ci skład z jednym napastnikiem, a za Henry'ego nie grał, bo ten też strzelił wtedy w pierwszej połowie... To jak? Nie byłoby niedomówień, gdybyś wklejał ss składów.

Ponieważ komputer przeprowadził zmianę, nie potrafię Ci odpowiedzieć czemu dokładnie, bo już nie pamiętam. Składy będą podawane od weekendu, czyli od PP. Pozdro

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #394 dnia: Grudzień 13, 2011, 21:09:55 »
Komputer nie przeprowadza raczej zmian w pierwszej połowie. Ale ok, niech będzie. Dobrze, że będą zdjęcia składów.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #395 dnia: Grudzień 13, 2011, 21:21:07 »
Ponieważ komputer przeprowadził zmianę, nie potrafię Ci odpowiedzieć czemu dokładnie, bo już nie pamiętam. Składy będą podawane od weekendu, czyli od PP. Pozdro

Bodzio to jak ty ustawiasz te mecze ze komputer zmiany przeprowadza? troszke lipnie.. wystarczy włączyc tryb coach mode i tyle,naprzykład niechciałbym zeby komp ingerował w mój skład ;)

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #396 dnia: Grudzień 13, 2011, 21:35:20 »
Bodzio to jak ty ustawiasz te mecze ze komputer zmiany przeprowadza? troszke lipnie.. wystarczy włączyc tryb coach mode i tyle,naprzykład niechciałbym zeby komp ingerował w mój skład ;)
Edytor -> Drużyny -> Skład -> Oglądaj mecz ...

PS: Ja mam skłonność do zapominania zmian, więc lepiej niech je komputer przeprowadza, niż ja miałbym to robić, i tak 3/4 zmian byłoby nie przeprowadzonych z powodu mojej wyżej wymienionej skłonności.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #397 dnia: Grudzień 13, 2011, 21:40:17 »
Edytor -> Drużyny -> Skład -> Oglądaj mecz ...

PS: Ja mam skłonność do zapominania zmian, więc lepiej niech je komputer przeprowadza, niż ja miałbym to robić, i tak 3/4 zmian byłoby nie przeprowadzonych z powodu mojej wyżej wymienionej skłonności.

Aha not o jezeli jak robisz tak to musze  powiedziec ze nie dokonca druzyny sa prowazone przez nas :( bo w takim razie komputer nie tylko ingeruje w zmiany ale także w taktyke ,zmienia ja podczas meczu... popraw to bo  wtakim razie jestesmy tylko od podawania wyjsciowego składu a reszta zalezy od komputera pozdro

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #398 dnia: Grudzień 14, 2011, 06:10:56 »
6 kolejka


Ruch Chorzów 2:1 Śląsk Wrocław
30' Alberto Bueno (1:0)
65' Alberto Bueno (2:0)
80' Omar Diaz (2:1)
Wasiluk (Śląsk)
Kaźmierczak (Śląsk)
Gai (Śląsk)

Widzew Łódź 0:1 Górnik Zabrze
26' Vittek (0:1)
Vittek (Górnik)

Zagłębie Lubin 0:1 Lechia Gdańsk
8' Lukjanovs (0:1)
Pawłowski (Zagłębie)
Deleu (Lechia)

Wisła Kraków 0:1 Podbeskidzie
81' Killbane (0:1)
Jaliens (Wisła)

Łódzki KS 3:1 Polonia Warszawa
20' Szałachowski (1:0)
25' Szałachowski (2:0)
70' Saganowski (3:0)
71' Bruno (3:1)

Legia Warszawa 2:1 Jagiellonia Białystok
20' Manu (1:0)
37' Gudjohnsen (1:1)
40' Ljuboja (2:1)
Rzeźniczak (Legia)
Astiz (Legia)

GKS Bełchatów 0:3 Korona Kielce
Walkower.


Lech Poznań 3:0 Cracovia
15' Rudnev (1:0)
36' Rudnev (2:0)
41' Arboleda (3:0)

Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 14, 2011, 06:59:00 »
Brawo, brawo chłopaki. Wygraliśmy z rewelacją sezonu i to się liczy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 14, 2011, 06:59:00 »