Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..  (Przeczytany 109967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #740 dnia: Marzec 19, 2012, 16:58:53 »
... PES is dead.. Niestety.. Wczoraj próbowałem ogarnąć ostatnią kolejkę, mianowicie 25, ale gdy wszedłem do gry pojawił się komunikat o brakującym pliku "BIN" oraz problemie związanym z exe. Ok. Spoko przeinstaluję i wgram od nowa, będzie dobrze. Jednak, przez moją głupotę nie zauważyłem, że skasowałem również OF. Oczywiście próbowałem go odzyskać i szukałem rozwiązań w google, ale nawet to nie pomogło.. Do końca obecnego sezonu pozostało 5 kolejek. Ale jestem tym zmęczony.. Poprawiłem 99% wszystkich overalli,zmieniłem pozycje do tych poprawnych. Teraz ogarnięcie tego wszystkiego od nowa, ponieważ wrzucone przez ze mnie pliki OF są niedostępne, mija się z celem. Wszystkie transfery, poprawienie wszystkich overalli od początku. Nie dysponuje taką ilością czasu, dzięki której mógłbym to ogarnąć i zakończyć obecny sezon. Dziś dowiedziałem się, że przeklej, serwis na który wrzucałem pliki OF. Z dnie jutrzejszym 20.03.12 wtorek zostanie zlikwidowany z sieci. Pech? duży.. Dzięki tym wszystkich,którzy uczestniczyli w naszej grze, byliście naprawdę zgraną paczką, i żal mi to zakończyć.. Szkoda, że nie dotrwaliśmy dalej.. Szkoda.. Pozdro.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..
« Odpowiedź #741 dnia: Marzec 19, 2012, 17:18:25 »
No cóż, szkoda, ale od dłuższego czasu nie funkcjonowało to zbyt dobrze. Zresztą w ogóle były problemy stale jakieś. Może i lepiej, że się to kończy, chociaż miałem ambicję utrzymania Wisły w lidze - dzięki w każdym razie za grę.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..
« Odpowiedź #742 dnia: Marzec 19, 2012, 19:01:38 »
No szkoda, dzięki za grę, fajnie było.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..
« Odpowiedź #742 dnia: Marzec 19, 2012, 19:01:38 »