Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36199 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 26, 2012, 13:30:49 »
Remis w tej części sezonu, kiedy to Lille depta Ci po pietach napewno jest tym co się spodziewałeś. Ogólnie dobra gra, nieco słabsza skuteczność, ale dobrze się spisywał bramkarz Toulouse.
Sorry, ale ten styl mi się nie podoba. Co chciałem przeanalizować porządnie skład, to już przeleciał ;)
" border="0  " border="0  " border="0

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 26, 2012, 14:21:15 »
Całkiem niezłe spotkanie, ostatnie akcje Toulouse sprawiły szczęśliwy remis dla ich drużyny. W sumie to dobrze ze jesteś pierwszy w tabeli, bo to jest najważniejsze :).
" border="0

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 26, 2012, 14:57:28 »
Trochę szkoda że w meczu z Tuluzą udało wam się ugrać tylko remis, szczególnie że po pierwszej połowie prowadziliście 1-0, mimo to w drugiej połówce spotkania zagraliście nieskutecznie co wykorzystali goście, doprowadzając do remisu.

FreunD

  • Gość
Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 27, 2012, 20:23:49 »
Według mnie jest to najlepsza kariera francuskim klubem na tym forum.A co do meczu szkoda że nie zdobyłeś 3 Pkt Mnie osobiście Ligue 1 interesuje.W następnym meczu z Caen powinieneś sobie poradzić z Napoli nie będzie już tak na pewno łatwo

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Zlekceważyłeś rywala, całkiem niepotrzebnie. Ten spłatał Ci figle i niestety tylko remisujesz. Teraz nudny terminarz ale tam w oddali widać światełko w tunelu - Napoli. Ale skup się by ta nuda Cię nie zabiła.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
No nastawiłeś się na wysokie zwycięstwo i to Cię zgubiło... Riviere to świetny grajek i strzelił na 1:1. Mimo wszystko przewaga nad Lille jeszcze jest. A tak swoja drogą, coś słabo w tym sezonie PSG. Aż dziw bierze :P

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Toulouse mogło by cię pokonać gdyby nie ta akcja sam na sam, jednak dla twojego szczęścia piłka minęła się z bramką.Byłeś pewien że wygrasz i to wprowadziło cię w błąd, dlatego ten remis.


Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Niestety zremisowałeś ale 1pkt chociaż się przyda. Strzeliłeś bramkę sowim kluczowym graczem, ale nie zdołałes utrzymać wyniku, co przyczyniło się do remisu. Ale ważne że nie dopuściłeś do strzelenia 2 gola.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Toulouse się postawiło i grali dobry futbol, szkoda remisu. Wrócę jeszcze do meczu z Lille, świetnie zagrała Marsylia i zwycięstwo.
Przeglądałem też pierwsze strony no i co tu dużo mówić ładnie opisujesz mecze tylko się uczyć.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić tak jak to gadał jeden z komentatorów. Szkoda remisu i straty dwóch punktów w końcówce sezonu.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Mecz rozpoczął się po Twojej myśli, ale później gra Olympique nie wyglądała najlepiej. Drużyna z Tuluzy przejęła inicjatywę i zdołała wyrównać. Riviere mógł sprawić, że do Marsylii wrócilibyście z pustymi rękami, jednak dopisało wam szczęście i tak się nie stało. Zapowiada się zacięta walka o mistrzowski tytuł.  ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Zacząłeś dobrze, w swoim stylu, nastawiłeś się ofensywnie i zdobyłeś bramkę. Dalsze minuty były coraz gorsze, gospodarze przejmowali inicjatywę i strzelili wyrównującego gola. Obie ekipy w końcówce meczu miały swoje szanse, ale ani ty, ani oni nie wykorzystali ich. Szkoda remisu, bo Lille znów ma 3 punkty przewagi.
PS.
Cytuj
(mam nadzieję,że nie obrazisz się NexaT, spodobał mi się twój styl :))
Spoko, nie obrażam się. :P

Dawid_90

  • Gość
kiedy znowu zaczniesz pisać?

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Niby byliście drużyną lepszą, niby atakowaliście, jednak ani statystyki, ani wynik tego nie oddaje. Szkoda, bo z tego co piszesz to powinniście wygrać to spotkanie, chociaż w końcówce mieliście trochę szczęścia. Lille nie odpuszcza, będzie strasznie ciężko, jednak to Wy jesteście liderem, to Wy jesteście w lepszej pozycji.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
kiedy znowu zaczniesz pisać?
Nie pisałem wcześniej, bo zajmowałem się budową zespołu w FIFA UT, ale wczoraj zagrałem mecz i dziś też może zagram, więc nie martwcie się, nie porzucę tej kariery :).
28 kolejka Ligue 1
Nie warto zadzierać z Marsylią.
Olympique Marsylia vs Stade Rennes 4:1
1:0-Guiza(Valbuena)
1:1-Hadji(Feret)
2:1-Valbuena(Gignac)
3:1-Gignac
4:1-Guiza(Valbuena)
Opis meczu:Z góry informuję Was, że wynik nie całkiem odzwierciedla to co działo się w tym meczu.Ale po kolei.
Wynik został otworzony w 7 minucie, po podaniu Valbueny bramkę strzelił Daniel Guiza, który od czasu przyjścia do Marsylii przyćmił gwiazdę, która świeciła przez całą rundę jesienną, Marca Borriello.
Kolejne minuty i kolejne ataki Marsylii, jednak Diallo w pierwszej połowie był dobrze dysponowany.W 30 minucie Marsylia miała rzut rożny, Senna dośrodkował płasko, jednak obrona Rennes zdołała wybić piłkę i poszła kontra, jednak strzał Hadjiego na którego kazał mi uważać asystent, został obroniony przez Mandandę nogami.
Tego szczęścia graczom Deschampsa zabrakło osiem minut później, piłkę górą do Hadjiego zagrał Feret, Senna zbytnio zapędził się do przodu i napastnik drużyny gości umieszczając piłkę między nogami Mandandy wyrównał stan meczu.
W przerwie Deschamps dokonał dwóch korekt, za Lucho Gonzaleza wszedł Andre Ayew, a w miejsce  niewidocznego Borriello wszedł Andre-Pierre Gignac.I to właśnie popularny ,,Ignac" został bohaterem drugiej połowy.
Ale zanim strzelił i asystował okazję na gola ponownie miał Hadji, jednak po dośrodkowaniu z rożnego nie potrafił zmieścić piłkę w prawym górnym rogu.
Niedługo po tej okazji, akcję bramkową stworzyło OM Gignac wymienił piłkę z Guizą, strzał tego pierwszego zdołał sparować Diallo, jednak w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Valbuena, który wpakował piłkę w lewy dolny róg bramki Rennes.
Od tego momentu zaczął się koncert wicemistrzów Francji, cztery minuty później na indywidualną akcję zdecydował się Gignac, obrońcy byli zagubieni jak podczas rajdu Messiego i nie zdołali zatrzymać Francuza, a ten podwyższył wynik na 3:1.
Ostatnią bramkę w tym meczu strzelił Daniel Guiza, który łapiąc na wykroku bramkarza Rennes umieścił piłkę w lewym górnym rogu bramki.
Lille zremisowało swój mecz z Lorient, dzięki czemu znów gracze Deschampsa mają pięć punktów przewagi nad piłkarzami Rudiego Garcii.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a9a24ef5c3f51ceb57a4dbc74dbffb2c&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a9a24ef5c3f51ceb57a4dbc74dbffb2c&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Nie dodawaj tych screenów w tej formie przewijania.. Lipnie do wygląda  :-\.
Co do samego spotkania to widzę, że znów nie dałeś rywalom zbyt wielkich szans, choć w pierwszej połowie oglądaliśmy dość wyrównane widowisko :D to już w drugiej główną role odgrywał twój zespół. Dzięki utracie punktów przez Lille to teraz ty jesteś liderem :D .

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Solidna wygrana w wykonaniu Marsylii. Bardzo dobry duet - Guiza i Valbuena. Jeden strzela gole, a drugi asystuje. Powodzenia w dalszych meczach! ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Jest wygrana . Marsylia to bardzo dobry klub i zdecydowanie to potwierdza . Jednak brawo za zwycięstwo i tylko tak dalej !

Offline AdissJuve

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Turyn
  • Wiadomości: 382
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2009r.
  • GRANDE ALEX!!! DEL PIERO SIMPLY THE BEST!!!
Pewne zwycięstwo ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
JUVE PER SEMPRE!!!

Dawid_90

  • Gość
no dobry mecz, widać że Valbuena i Guiza są dobrze zgrani

nareszcie wróciłeś do tej kariery  ::)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 19:55:03 wysłana przez Dawid_90 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer