Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:13:48 »
Z Turasami nie gra się łatwo i w twoim przypadku to się potwierdziło. Mecz był wyrównany i to bardzo ale wygrał ten kto miał lepsze celowniki w tym dniu.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed meczem w Ligue 1||||
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:24:35 »
Twoja porażka sprawia, że rozgrywki w grupie nabiorą rumieńców, no i trzeba przyznać, że twoja sytuacja się nieco skomplikowała. Co prawda faworyzowany M.City na razie ogląda wasze plecy, ale nigdy nie można ich lekceważyć. PSV ma tyle samo punktów co ty. Kluczem do awansu jest wygrana w rewanżu z Fenerbahce, a łatwo na pewno nie będzie, gdyż gracie na wyjeździe. To Turcy są faworytem tego spotkania. Może się zaraz okazać, że po 4 kolejkach wszyscy będziecie mieli po 6 pkt. :)

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-po dwóch meczach w lidze i przed meczem w LM-sprawdź z kim
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 25, 2011, 16:49:33 »
10 kolejka Ligue 1
Zwycięstwo, po trudnym meczu.
SM Caen vs Olympique Marsylia 0:2
0:1-A.Ayew
0:2-Borriello(Valbuena)
Opis meczu:Mecze 10 i 11 kolejki rozegrałem wczoraj i miałem nie mało szczęścia.Mecz z Caen był trudny z dwóch powodów: po pierwsze: przez pierwsze 15 minut przy piłce byli prawie wyłącznie gospodarze, jednak Mandanda pokazał klasę, a po drugie przez 89 minut Borriello, nazywany Super Marciem nie potrafił pokonać dobrze dysponowanego w tym meczu Thebaux, jednak w 89 minucie po podaniu Valbueny, Borriello w końcu pokonał bramkarza Caen.Z godnych uwagi sytuacji, warto odnotować gol w 45 minucie Andre Ayewa,który mogłem zapisać, bo bramka naprawdę przednia(możecie zobaczyć ją na skrócie,ale kamera chyba źle ją pokazuje) i sytuacja pod koniec pierwszej połowy, kiedy któryś z graczy Caen trafił w poprzeczkę bramki Mandandy, a wtedy było jeszcze 0:0.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

11 kolejka Ligue 1
Udany rewanż z Brestem, po woleju Borriello.
Stade Brestois vs Olympique Marsylia 0:1
0:1-Borriello
Opis meczu:Gracze Deschampsa wyszli na ten mecz bardzo zmotywowani, mając jeszcze w pamięci porażkę w Pucharze Francji po karnych.Jednak Brest nie pokazał żadnego zaangażowania, co pokazują statystyki.Jedyny gol padł w 30 minucie, po tym jak Borriello ładnym wolejem wykończył uderzenie Mamadou Nianga w Elanę.W 90 minucie Brest miał dobrą okazję do wyrównania,ale Larsen Toure fatalnie przestrzelił.I to tyle jeżeli chodzi o godne odnotowania sytuację.Teraz graczy Marsylii czeka mecz w ramach 4 kolejki Ligi Mistrzów z Fenerbahce.OM paja jeszcze większą żądzą rewanżu niż na Brest.Chyba nie muszę pisać dlaczego.
PS.W tym meczu nie zagrał Diawara, ponieważ pauzował za kartki.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Borriello rozkręcił się w tym sezonie, przez jego gole, wygrywasz spotkania i jesteś liderem Ligue 1.
Powodzenia
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
No i tym razem pokazałeś piłkarzykom z Brestu, kto jest lepszy :) Boriello to bardzo dobry piłkarz, gdyby nie masowe przyjścia napastników, byłby dziś gwiazdą AC Milan. Coś nie tak jest ze skrótem, ciemność widzę...



Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Coś nie tak jest ze skrótem, ciemność widzę...
Którym skrótem z 10 kolejki czy 11 kolejki ???
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Chodziło mi o mecz z Brestem, ale jak teraz patrze to już jest ok.



Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Chodziło mi o mecz z Brestem, ale jak teraz patrze to już jest ok.
To się cieszę, zapraszam do głosowania w ankiecie, bo narazie jest remis, a fajnie mi się gra OM.Dziś wieczorem, lub jutro opis meczu z Fenerbahce,który już za chwilę zagram :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Niby rywal nie był bardzo trudny, a jednak jakieś tam zagrożenie wam stworzyli. Na całe szczęście udało ci się trafić te dwa gole i to ty zdobywasz cenne trzy punkty w tym meczu.
W drugim meczu pierwszego, a zarazem jedynego gola udało ci się zdobyć po dwóch kwadransach. Rywale mogli wyrównać w końcówce, jednak nie udało im się to. :).

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Jesteś niemożliwy. 11 meczy i tylko 19 bramek ale to nie ważne bo mimo tak małej ilości bramek strzelonych jesteś liderem i wskazuje na to że trudno będzie z tego tronu cię wywalić. Po co Borriello robił ten wolej ;)

Redboy1993

  • Gość
Dwa cholernie trudne mecze z Caen i Brestois, ale na szczęście zwycięskie. Mieliście sporo szczęścia, że Caen nie strzeliło tego gola, gdy jeszcze był stan 0:0, tylko sypnął w poprzekę. Dwa gole do szatni w 45 i 89 minucie i 2:0 jest :) Gol Ayewa jest ładny, ale takie zbyt często padają (przynajmniej u mnie).

W meczu z Brestois zrewanżowałeś im się, jak dobrze pamiętam, za przerżnięte rzuty karne. Ale ta bramka Boriello bardzo piękna, ładnie tam dobił nożycami. Dobrze, że Brestois już w 90 minucie nie doprowadziło do remisu. Powodzenia z Fenerbahce, zemścijcie się za tą porażkę :)

 

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Ciężko ciężko Ci szło, dwa zwycięstwa 0:1 i 0:2 ale to były mecze w których trzeba było zdobyć te trzy punkty nie ważne w jakim stylu. Ciesze się, że Ayew zapewnił Ci zwycięstwo - lubię go. W tabeli dwa punkty przewagi nad Lille, uważaj bo wykorzystają twój mały błąd.

Offline Maor 5

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2011r.
Dwóch trudnych rywali , i dwa bardzo ważne zwycięstwa ! 2:0 i 1:0 są ważnymi zwycięstwami z takimi rywalami. Powodzenia :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
FC Barcelona by, Maor5


Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Ostatnie dwa mecze z teoretycznie słabszymi rywalami okazały się dla was bardzo trudne,jednak udało wam się obydwa wygrać,szczególnie może cieszyć udany rewanż na drużyną z Brestu,która wyrzuciła was z Pucharu Francji.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 25, 2011, 22:24:20 »
W tabeli dwa punkty przewagi nad Lille, uważaj bo wykorzystają twój mały błąd.
I właśnie to napędza mnie do prowadzenia tej kariery, żeby wygrać ligę, mieć 100 punktów i utrzeć nosa największym rywalom.Po za tym, zobaczcie na którym miejscu w tabeli jest Lyon :D :D.
4 kolejka Ligi Mistrzów
Szczęśliwy remis w Stambule,mimo prowadzenia.
Fenerbahce Stambuł vs Olympique Marsylia 2:2
0:1-Borriello(Niang)
0:2-Niang(Ayew)
1:2-Bienvenu(Alex)
2:2-Bienvenu(Semih)
Opis meczu:Motywacja była, tylko trzech punktów nie ma, mimo,że po 18 minutach było 2:0 dla OM.Zaczęło się nieciekawie, na początku meczu Alex podał do Bienvenu,ale Mandanda na spółkę z M'Bią zapobiegli utracie gola.W 6 minucie wynik otworzył Marco Borriello,który wykorzystał podanie Mamadou Nianga.Dla Włocha to było trzecie trafienie w obecnej edycji Ligi Mistrzów.Dwanaście minut później podanie Ayewa na bramkę zamienił Niang.Gdy wydawało się,że rewanż się uda,znowu akcję przeprowadził duet Alex-Bienvenu i tym razem Kameruńczyk nie pomylił się i strzelił gola kontaktowego.Na początku drugiej połowy Ayew idealnie dośrodkował w pole karne i Borriello w tylko dla siebie wiadomych okolicznościach nie strzelił gola na 3:1, tylko trafił w Demirela.Fenerbahce szukało gola wyrównującego i znalazło go,Semih idealnie górą podał do(wiadomo kogo) Bienvenu, Mandanda wybiegł jakby mu pies z domu uciekł, nie przejął piłki, a Kameruńczyk po raz drugi zadał cios graczom Marsylii.Niewiele brakowało,aby zawodnik z Kamerunu ustrzelił hat-tricka,ale na drodze jego strzału stanął M'bia,który bez wahania głową wybił piłkę za linię końcową.W końcówce śmierdziało w polu karnym Marsylii, gdy Alex bardzo podobnie dośrodkował jak w meczu na Velodrome,ale tym razem Serdar Kesimal nie sięgnął piłki, na szczęście.
W drugim meczu grupowym, PSV zremisowało z Manchesterem City 1:1, więc Marsylia pozostała na pierwszym miejscu.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

12 kolejka Ligue 1
Łatwe zwycięstwo,po dwóch golach Nianga.
Olympique Marsylia vs Lorient 2:0
1:0-Niang(Borriello)
2:0-Niang(Gignac)
Opis meczu:W skrócie widzimy jak Lorient miało dwie okazje bramkowe, jednak Mandanda bardzo dobrze się zachował zarówno w 28 jak i 31 minucie.To tyle jeśli chodzi o godne odnotowania sytuację z pierwszej połowy.W drugiej połowie, w końcu Marsylia się obudziła, a w zasadzie obudził się Niang.Senegalczyk pokonał Audarda najpierw strzałem pod poprzeczkę,a potem obok bramkarza w lewy dolny róg.Po strzeleniu pierwszej bramki zdecydowałem się zdjąć Borriello, bo mówiąc obiektywnie Włoch grał słabo w tym meczu, mimo,że miał asystę to nie miał przez cały mecz żadnej okazji na strzelenie gola, co w jego przypadku, w tym sezonie chyba się jeszcze nie zdarzyło.W meczu następnej kolejki ligowej z Bordeaux wyjdzie w pierwszym składzie, toteż miejmy nadzieję,że tak słaby mecz jak z Lorient już mu się nie przydarzy.
GALERIA Z MECZU:



SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a4231d22a4b0a56c6684f6712544168&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Hit kolejki z Bordeaux, czyli czy będę liderem po tej kolejce??
Jak pisał wcześniej Pikachu, Lille depcze mi po piętach, więc nawet remis może mieć kosztować oddanie ekipie Garcii fotelu lidera.Bordeaux to czołowy klub Ligue 1, mimo,że nie ma w składzie ani Chamakha, ani Gourcouffa wciąż są groźni, co pokazuje tabela.Jaki wynik typujecie w tym meczu ???
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 25, 2011, 22:52:24 »
Szkoda tego meczu z Fenerbahce zwłaszcza, że prowadziliście już 2:0 i spokojnie powinniście tą przewagę utrzymać, dobrze, że skończyło się tylko na remisie bo w końcówce mogliście jeszcze stracić trzeciego gola i by w ogóle wyszła lipa.
Z Lorient bardzo dobrze zagrał Niang, który dwoma trafieniami zapewnił Wam zwycięstwo. Szkoda, że zdjąłeś Borriello, gdy grałem Romą to on mógł błąkać się po boisku, robić cokolwiek, nawet z fotoreporterami gadać a i tak zawsze swoje zrobił. Nie mniej jednak zdobyliście trzy punkty i to się liczy.
Teraz czas na Bordeaux, to na pewno nie będzie łatwy mecz, co pokazuje zresztą pozycja rywali w tabeli. Byle kto nie ma trzeciego miejsca we Francji. Stratą punktów możecie utracić fotel lidera, jednak myślę, że gorsze jest to, że Bordeaux odrobi wtedy do Was kilka punktów, bo narazie wraz z Lille uciekliście nieco stawce.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 25, 2011, 22:55:38 »
Lyon na 16 ?:( Nawet nie wiesz jak mnie to boli jednak wierzę, że się podniosą i jeszcze po walczą o ligę mistrzów jednak czasu już nie wiele. Z Tureckimi zespołami nigdy łatwo nie jest a ja coś o tym wiem..hehe ;)
Z Lorient nie było zbyt ciężko. Mieli zaledwie dwie okazję i nie wykorzystali ich, Mandanda to świetny fachowiec. Niang dobrze się spisuje i załatwił wam punkty a muszę przyznać, że Lorient lubię i to bardzo.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 25, 2011, 22:59:12 »
No no w tej waszej grupie Ligi Mistrzów, robi się wielce ciekawie. 2;2 z Fenerbahce, City remisuje z PSV i teraz zaczyna się zabawa. Czyżby City wylatywało z LM tak jak w realu??. Spotkanie z Lorient miało swój smaczek, pierwszy raz od bardzo dawna, obrońcy rywali dobrze przykryli Boriello. Dobrze spisał się Niang,, dwa gole. Mecz z Bordo zapowiada się ciekawie, obyście tylko wygrali.

Offline Maor 5

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 26, 2011, 11:35:29 »
Szkoda waszego meczu w Stambule. Prowadziliście 0:2 , lecz daliście sobie wyrwać zwycięstwo. Oby w następnych meczach nie zdarzały się takie błędy. Natomiast w lidze rozegrałeś bardzo dobry mecz. Zwycięstwo 2:0 i utrzymanie się na pozycji lidera. Obyś dobił do tych 100 punktów ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
FC Barcelona by, Maor5


Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 26, 2011, 11:41:15 »
Już po nieco ponad dwóch kwadransach prowadziłeś 0-2, jednak potem to rywal łapie z tobą kontakt. Następnie była okazja na 1-3, jednak się nie udało. Na domiar złego straciłeś jeszcze bramkę i ostateczni podzieliłeś się punktami. W meczu ligowym spokojnie ograłeś rywala, a tam dwa trafienia zanotował Niang. Rywale mieli okazję, lecz twój golkiper dobrze bronił :D.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Fenerbahce i przed hitem w Ligue 1-sprawdź|||||
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 26, 2011, 11:41:15 »