Autor Wątek: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!  (Przeczytany 35647 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 19, 2011, 19:48:04 »
w piratach nieda się odebrać piłki ...podobno coś jest zablokowane

hahahahha hit roku 2012 :P
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Dymszon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
  • Gram w: Pes 2016
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 19, 2011, 21:50:43 »
w obronie trzeba zachowac zimna krew- w nerwach leci sie dwoma do jednego zawodnika robia sie dziury a tu trzeba kwadratem dac zeby komputer lecial a swoim zawodnikiem asejurowac i odcinac mozliwe podania.

O tym sie cholernie zapomina gdy emocje biora gore. ;)

To są święte słowa :) kolega dobrze mówi , i trzymajcie sie tego . Pozdro

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 19, 2011, 22:26:08 »
Hahahha suchar roku!,da poprosru nie potrafisz R1+X,samo xi wiele innych sposobow jeset
hahaha jozin987 czopie nie pomyślałeś ze napisałem to dla beki do typa który wiadomo ze gra offline i się pyta ludzi grających online czy jakieś noname'y ich nie kiwają ...hahhaha piłkę wiem jak się odbiera nieraz Cie online jechałem hahahah

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 20, 2011, 03:30:28 »
hahaha jozin987 czopie nie pomyślałeś ze napisałem to dla beki do typa który wiadomo ze gra offline i się pyta ludzi grających online czy jakieś noname'y ich nie kiwają ...hahhaha piłkę wiem jak się odbiera nieraz Cie online jechałem hahahah
Nie, nie pomyślał :)

8888

  • Gość
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 21, 2011, 11:18:13 »
Nie rozumiem dlaczego moderator usuwa moje posty dotyczące problemu z odpaleniem gry?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 11:32:35 wysłana przez es_sabbi »

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 21, 2011, 11:20:58 »
Nie rozumiem dlaczego moderator usuwa moje posty dotyczące problemu z odpaleniem gry? Zbliżają się święta, bez urazy, ale ja również chciałbym sobie znaleźć trochę czasu na grę w najnowszą edycję PES-a. Widzę, że znajdą się osoby samolubne oraz wprowadzające zasady rodem z "komuny". No cóż... Może tym razem ktoś pójdzie po rozum do głowy i spróbuje zrozumieć kwestię mojego problemu, zamiast brać przykład z Donalda Tuska.
Wykorzystałem cracka (sam plik .exe) z wersji 1.03, ale niestety pojawia się komunikat dotyczący błędu z plikiem rld.dll. Czy ktoś potrafiłby mi pomóc, udzielić wskazówki? Niestety nie wiem skąd mogę uzyskać pożądany plik.
Pozdrawiam.

a antywirus Ci go nie usuwa? mi usuwał i trzeba dać plik do wyjątków żeby zostawiał plik na miejscu bo antywiry widzą ten plik jako wirusa

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 21, 2011, 11:33:31 »
Nie rozumiem dlaczego moderator usuwa moje posty dotyczące problemu z odpaleniem gry?
A brakuje Ci na tyle rozumu (niczym Twojemu idolowi kaczynskiemu) żeby przeczytać 1 post??

Każdy pytanie o CRACKa będzie karane banem!! Gratuluje nagrody.

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 21, 2011, 12:45:21 »
A co to za dyskryminacja ludzi grających na piracie? Sam gram na piracie bo ta gra nie jest warta swej ceny, i jakości jaka w niej występuje...

 (może kogoś nie stać na kupno gry) "co to [cenzura] za podejście w ogóle Ban za pytanie o cracka"... Podobno to forum dla fanów pes`a a nie forum Konami...chroniąca prawa autorskie...wiec zdecydujcie się czym jesteście.

To mnie zbanuj też bo gram na piracie...

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 21, 2011, 13:02:46 »
Nikt cie nie  dyskryminuje za to że grasz na piracie to wyłącznie twoja sprawa tylko musisz zrozumieć że to nie forum warezowe nie podaje się tu linków do nielegalnych plików ani nie powinno się o tym rozmawiać, to forum nie popiera piractwa co zresztą widać np. po pośrednictwie sprzedaży pesa.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 21, 2011, 13:56:23 »
A co to za dyskryminacja ludzi grających na piracie? Sam gram na piracie bo ta gra nie jest warta swej ceny, i jakości jaka w niej występuje...

 (może kogoś nie stać na kupno gry) "co to **** za podejście w ogóle Ban za pytanie o cracka"... Podobno to forum dla fanów pes`a a nie forum Konami...chroniąca prawa autorskie...wiec zdecydujcie się czym jesteście.

To mnie zbanuj też bo gram na piracie...
biedni ludzie.... skoro Was nie stać na Audi R8 to musicie go ukraść bo Wam się należy?? Śmieszny jesteś z tymi swoimi pretensjami.
Skoro nie stać kogoś na kupno gry to nie będzie grał. To że PES jest taki kiepski to właśnie wasza wina bo nie mają pieniędzy na ulepszenia.
A gdybyś nie wiedział każde forum musi chronić prawa autorskie - za popieranie piractwa fora są zamykane.

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 21, 2011, 14:59:59 »
Jak gra nie jest warta swojej ceny, to po co w nią grasz. W ogóle jakim prawem w nią grasz? :) Jeszcze pretensje, że zapytać o cracka nie może. Ludzie...

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 21, 2011, 15:05:35 »
Es_sabbi jak tak bronisz praw autroskich to jakim cudem do tej pory na pierwszej stronie można sobie ściągnąć cracka ?

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 21, 2011, 17:38:13 »
Gram...bo nie ma alternatywy odpowiedniej...jakby była to wierz mi dawno bym tego nie ściągał...

Ja kupie grę którą zrobią dobrze włożą w nią prace i widzę postęp i efekty nie ma problemu. Wiedźmina 1 i 2 zrobili i kupiłem oryginały bo wiedziałem za co płace i że gra ma jakość.A nie wypuszczono niedopracowany shit byle nachapać się kasy...

Powiedz mi że pes jeszcze jest dopracowaną gra i wartą swej kasy...poprawki z roku na rok są marginalne na dodatek, stary silnik graficzny...gdyby Fifa była bardziej grywalna to dawno już kupiłbym i nie zawracał sobie głowy pesem, ale wole dynamiczniejsza grę.

Patchowanie i edytowanie gry też można nazwać piractwem bo jest to nieautoryzowana ingerencja w wypuszczoną wersję gry...więc nie mydl mi oczu.

Więc powinniście promować w takim razie TYLKO dlc i patche wydane przez KONAMI który jako jedyny ma do tego pełne prawo do edytowania gry jako właściciel.

Nie denerwuję się o to że zabraniacie dawania linków itp, ja rozumiem forum ma swoje reguły i obowiązki i na pewne rzeczy nie może pozwolić...ale gość wpadł zapytał się o pomoc a dostał w odzewie mniej więcej "zamknij mordę albo cię zbanuje..." no sorry...

I nie gadajcie mi tutaj że to nasza wina że pes się nie rozwija...to wina tylko Konami bo by zarobić kasę trzeba najpierw zainwestować...a nie zrobili jedną dobra część...a dalej jadą na renomie...i doją kasę a w zmian na lepsze ciągle nie widać...przez parę częsci nie potrafią głupich bramkarzy naprawić i ty mi mówisz że to moja wina? pierwszy najprostszy przyklad... Skupiają się na jednej grze niech zbudują nowy silnik graficzny...i rozwiną grę wtedy PIERWSZY KUPIĘ TĄ GRĘ, bo będę widział że warto i producent się przykłada do swojej pracy.


Tyle ode mnie prawda jest jak pupcia każdy ma swoja i tyle i nie ma co się kłócić na forum jak ktoś chce dalej na ten temat porozmawiać zapraszam na priv.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 17:46:04 wysłana przez Warmlotek1 »

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 21, 2011, 18:27:28 »
co do paczowania trafiles w 10 hyhyhy o kraku nie mozna pisac choc to nie jest jednoznaczne z posiadaniem pirata i kazdy to wie

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 21, 2011, 20:36:50 »
Es_sabbi jak tak bronisz praw autroskich to jakim cudem do tej pory na pierwszej stronie można sobie ściągnąć cracka ?
:D :D :D :D to jest taka niespodzianka na gwiazdkę w stylu zgadnij kotku co mam w środku ;D ;D ;D ;) a co do kolegi 8888 to on chyba nie miał problemu z crk tylko rld.dll chyba ze to jest crk to wybacz Panie
A jeśli chodzi o łatke 1.03 zauważyłem że gra offline stała się łatwiejsza a sama rozgrywka sie zmieniła niestety nie bramkarze tj. TRAGEDIA :-X
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 21, 2011, 21:06:21 »
jesli PES jest grą niedopracowaną a Wiedźmin dopracowana...... Jezuuuuuuu ludzie gdzie wy macie oczy. Ja też kupiłem wiedzmina i nigdy bardziej nie zostalem oszukany. Gre nie da sie odpalic gdyż trzeba ją zaktualizować 3-4 patchami, które trzeba samemu szukać i ściągać bo do tej pory nie działa auto-aktualizacja (mówię o Wiedzminie 1). Do tego zrobili ludzi w balona bo poplacilismy 120zl od gry ktora miala pelno bugow. A potem wydano wersje poprawiona (z 1 DVD wiecej) i jesli bym chcial musialbym znow kupic gre za 120zl ;]
No nie zwracam honor... mozna bylo kupic za 10zl plytke z aktualizacjami tyle ze..... nikt nigdy nie widzial jej w sprzedazy :D

W PESa niewazne ktora gre mozna spokojnie grac bez patchy bo one praktycznie nic nie zmieniaja.
A skoro nie stac Cie na gre to graj na demie :)

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 22, 2011, 13:31:47 »
Wydali wersję rozszerzoną która można było ściągnąć z ich strony wiem bo sam to zrobiłem za darmo,a to że wydają patche to tylko należy się im ukłon że cały czas starali się usprawnić grę by jak najlepiej służyła graczom i słuchali co mają gracze do powiedzenia na ich forum.Patche wszystkie tak samo znajdują się na ich forum WSZYSTKIE i są za darmo.

Siedzę na ich forum od dawna i jestem ogarnięty w tym temacie i nic co piszesz nie zgadza się z prawdą.

Nie wiem o jakich bugach mówisz ale gra została na światowym rynku ogłoszoną grą roku...i najlepszym rpg wyznaczającym nowe trendy w tym gatunku...i tu uważam że rozwijanie tego tematu nie ma sensu.

Wiedźmin 2 też konkuruje w tym roku o najlepszego rpga...zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.


Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:03:52 »
Co za problem ściągnąć sobie najnowsze stroje do wisły (z tego forum) i je wgrać ? jeśli tak nie umiesz bez nich żyć. A że nie ma ich w pesedicie to ja się wcale nie dziwie bo po co ?

Offline bskv10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2011r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 25, 2011, 20:46:10 »
Jak czytam ten temat to utwierdzam sie w przekonaniu ze swiatem rzadzi debilizm. I nie mowie tutaj o ludziach ktorzy maja problem i probuja go przedstawic najlepiej jak potrafia... ale ludzi ktorym sie wydaje ze jak maja "uprawienia" jakies wieksze niz normalny uzytkownik ktory odwiedza te forum to moga cisna innych...  Dla mnie odrazu taka osoba nieswiadomie pokazuje ze sama ma nierowno pod sufitem skoro w taki sposob poprawia swoje samopoczucie ;d  a po drugiej stronie naogol znajduje sie tzw "jednostrzalowiec" zakompleksiony ktory zgrywac cwaniaka moze tylko przez internet.. za takie teksty dostaje sie w zeby na ulicy.. Wiec niecwaniakujcie tylko szanujcie sie i pomagajcie bo od tego chyba jest te forum~ pozdro dla myslacych~

Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:01:34 »
Jak na razie gram i jestem mile zaskoczony. Zobaczymy pozniej. btw z tą łatką mam replaye po golu takie przyspieszone jakby ... hmm też tak macie ???

edit: a juz chyba wiem mialem jakąś dziwną rozdzielczosc ustawioną w t-mobile mod i to dlatego
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 23:14:46 wysłana przez topek »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nowe uaktualnienie PES 2012 (1.03) już dostępne!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:01:34 »