Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91616 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 27, 2011, 22:04:03 »
Hiszpanie grali w tym meczu o pietruszkę. Bo awans z 1. miejsca mieli zapewniony. Mimo wszystko Rep. Polski trochę podrażniła dumę mistrzów pakując im 3 bramki. To obudziło Hiszpanię i zrobiło się gorąco. Jednak 3:2 dowiezone do końca. Co do grup barażowych, to Polska z obecną formą problemów mieć nie powinna. Szkoda kontuzji Kuby, oby to nic poważnego. Jednak zmiana w 38. minucie. Coś musiało się stać. zobaczymy czy zagra w następnym meczu.

Wpadnij do mnie.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 27, 2011, 22:25:01 »
Szkoda kontuzji Kuby, oby to nic poważnego.

Szkoda, ze nie przeczytałeś opisu :)



Ziutkowski

  • Gość
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 28, 2011, 04:15:04 »
Gratuluję glorii nad Espanią ,żeby tak było w rzeczywistości to by był kosmos.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:24:58 »
Świetna pierwsza połowa polaków kiedy strzelając 3 bramki już można było mówić,że jest po meczu,jednak Hiszpania podniosła się i strzeliła 2 bramki i zrobiło się gorąco,lecz wyrównać już nie zdołali.Rywal w barażach nie jest trudny,jest spokojnie do przejścia  ;) Liczę na biało-czerwonych że awansują do MŚ  ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:47:53 »
Zaskakująca, fenomenalna kanonada w Hiszpanii, tzn nie dziwi mnie, że padło 5 goli, ale dziwi mnie ich stosunek. ale Polska pod twoją wodzą to zaiste silna ekipa! Mecz załatwiłeś jeszcze przed przerwą, chociaż w końcówce cudowna dwójka z Barcy napędziła niezłego stracha. ciekawy pomysł z grup[ami barażowymi  :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 28, 2011, 12:44:49 »
Bardzo ciekawe spotkanie z Hiszpanią. Świetnie, że udało się Wam wygrać. Zgromadziliście dzięki tej wygranej najwięcej punktów ze wszystkich ekip z drugich miejsc, pokonaliście Hiszpanię - rywale muszą się Was bać w tych barażach.
Co do baraży, to zadanie jest dość proste. Trzy zespoły z czterodrużynowej grupy awansują na MŚ, dodatkowo Wam trafiła się grupa B, która jest chyba nieco łatwiejsza. Awansujecie pewnie Wy, Serbowie i Szwajcarzy, nie spodziewam się po Szkotach jakiegoś wielkiego oporu. Faktem jest, że wyeliminowali Irlandię, jednak ledwo, ledwo...
Zdecydowanie największą niespodzianką jest odpadnięcie Holendrów, wielka szkoda bo jest to moja ulubiona reprezentacja, oczywiście nie wliczając w to Polski. No ale cóż, pozostaje kibicowanie oczywiście Polakom, Anglikom no i Rosjanom, którzy mają bardzo ciekawą kadrę.
Polska - Portugalia, Stadion Śląski w Chorzowie - hmm... gdzieś już to widziałem :D Mam nadzieję, że powtórzycie wyczyn kadry Leo, kiedy to Smolarek walnął im dwie bramki, że się Portugalczycy obsrali na miętowo, mimo, że Wasz mecz to spotkanie towarzyskie. Daj grać Rasiakowi, on pamięta tamto zwycięstwo, nawet asystę zaliczył wtedy przy drugim golu Ebiego. :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 28, 2011, 13:33:27 »
ciekawy pomysł z grupami barażowymi  :D
Pomysł pana Shingo "Seabassa" Takatsuki. :D


Daj grać Rasiakowi, on pamięta tamto zwycięstwo, nawet asystę zaliczył wtedy przy drugim golu Ebiego. :)

Tak, pamiętem, a potem byli we trzech z Mariuszem Lewandowskim i Żurawskim sam na sam z Ricardo a Rasialdo źle podał :D Piękne czasy, piękny mecz :)



Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:03:31 »
O kurde wygraliście z Hiszpanią. ;D Świetna pierwsza połowa, Hiszpanie byli oszołomieni waszą grą, a wy pakujecie im trzy gole. Później Hiszpanii dominowali, ale na całe szczęście was nie dogonili. Znów kapitalny mecz Grosickiego, który strzela dwa gole. Patrząc na grupy to jestem zawiedziony, że Holendrzy  odpadli. Gratuluję awansu do grup barażowych, a tam grasz z rywalami na naszym poziomie. Liczę na pewny awans ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:09:17 »
Kiedy kolejne mecze? Bo coś nie dodajesz, a fajnie się czyta :D.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:32:39 »
Dzisiaj dodam :D Dodaję tak rzadko, bo schodzi mi zawsze na screeny, opisanie meczu itd. ze trzy godziny, krócej jakoś nie umiem... Poza tym gdybym dawał np. trzy odcinki na dzień, kariera trwałaby pewnie ze cztery dni, bo skończyłyby się MŚ :D



Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 29, 2011, 02:50:29 »


NASI GROMIĄ PORTUGALIĘ, KAPITALNA FORMA!

Po fantastycznym zwycięstwie z Hiszpanią przyszedł czas na następnego giganta! Tym razem Polacy odprawili z kwitkiem Portugalczyków, a bohaterem meczu został Paweł Brożek, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Piękne trafienie zanotował także Grzegorz Rasiak, który, niczym Kazimierz Deyna na tym stadionie czterdzieści lat wcześniej, strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego! Mało kto spodziewał się takiego wyczynu po zawodniku, którego obdziela się złośliwymi przydomkami związanymi z drewnem. Napastnik Jagiellonii przeżywa drugą młodość i staje się coraz ważniejszym ogniwem Reprezentacji Polski, która z taką grą jak dziś nie powinna miec kłopotów z awansem do Mistrzostw Świata 2014.







NAJCIEKAWSZE AKCJE


11. min. - Ładnie zyskuje swobodę w polu karnym Adrian Mierzejewski i oddaje strzał na bramkę. Eduardo czujny na linii bramkowej i wybija piłkę na rzut rożny.




13. min. - Kto wie, jak potoczyłby się mecz, jeśli Hugo Almeida trafiłby w tej sytuacji nie w słupek, a do siatki? Pięknie dośrodkowywał Cristiano Ronaldo.




24. min. - Maciej Rybus dostaje piłkę jak na tacy od Mierzejewskiego tuż przed bramką. Strzał z pierwszej piłki bardzo niecelny.




33. min. - Tym razem Mierzejwski cudownie wypuszcza w uliczkę Kamila Grosickiego, który jednak nie potrafi wykorzystać sytuacji sam na sam z Eduardo.




52. min. -  Waldemar Sobota bliski szczęścia po strzale z dwudziestego metra. Eduardo na rzut rożny...




55. min., 1:0 - ... do wykonania którego szykuje się niespodziewanie Grzegorz Rasiak. Chwila skupienia, krótki rozbieg i... strzał! Pięknie podkręcona piłka wpada do siatki obok kompletnie zaskoczonego bramkarza. Wspaniały gol!




58. min., 2:0 - Z lewej strony do środka zbiega Rasiak i podaje futbolówkę w kierunku stojącego tyłem do bramki Pawła Brożka, który znakomicie się zastawia i odgrywa z pierwszej piłki do nadbiegającego Sebastiana Mili. Kapitan Śląska Wrocław z chirurgiczną precyzją kończy akcję.




71. min., 3:0 - Indywidualne wejście Brożka zakończone mocnym strzałem prawą nogą.




89. min., 4:0 - Brożek po podaniu Łukasza Piszczka. Nie dodaję screena, bo bramka strasznie nierealna, nie wiem czemu bramkarz miał piłkę metr od siebie, a dał nadbiegającemu Brożkowi czas na pogaduszki towarzyskie z Meirelesem, poprawienie fryzury i jeszcze strzał z pola bramkowego ::) Ach ta 6 :P


Dziennikarze "Przeglądu Sportowego" wystawili naszym piłkarzom następujące oceny:


Artur Boruc 7/10
Marcin Wasilewski 7/10
Piotr Celeban 7/10
Marcin Komorowski 7/10
Cezary Wilk 8/10
Rafał Murawski 7/10
Waldemar Sobota 8/10
Maciej Rybus 6/10
Adrian Mierzejewski 9/10
Kamil Grosicki 6/10

Wojciech Szczęsny 7/10
Marcin Baszczyński 7/10
Jarosław Fojut 7/10
Piotr Brożek 8/10
Sebastian Mila 8/10
Paweł Brożek 9/10
Grzegorz Rasiak 9/10




MVP
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 13:26:00 wysłana przez kmiron#10 »



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 29, 2011, 10:14:33 »
cozamecz! oczekiwania rosną i będzie ogromny zawód jeśli nie zakwalifikujemy się lub po kwalifikacji nie wyjdziemy z grupy, jedno jest pewne - takie mecze chcemy oglądać!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 29, 2011, 12:48:58 »
Fantastyczny mecz Polaków. Aż przypomniało mi się zwycięstwo 2:1 w eliminacjach do MŚ w Niemczech nad tą samą reprezentacją. Cała drużyna zagrała rewelacyjnie, ale postawa Pawła Brożka, Grzegorza Rasiaka i Adriana Mierzejewskiego mogła podobać się najbardziej. W PES6 jeszcze nigdy nie zaliczyłem trafienia bezpośrednio z rzutu rożnego.  :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 29, 2011, 12:55:59 »
Polacy jak narazie imponują formą,tym razem po świetnym meczu gromią Portugalię aż 4-0,formą  w tym meczu zaimponaował Brożek który strzelił dwie bramki,po raz kolejny świetnie spisał się Rasiak,który zdobył w tym meczu niecodzienną bramkę z rzutu rożnego.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 29, 2011, 13:18:00 »
Fantastyczny mecz Polaków. Aż przypomniało mi się zwycięstwo 2:1 w eliminacjach do MŚ w Niemczech nad tą samą reprezentacją. Cała drużyna zagrała rewelacyjnie, ale postawa Pawła Brożka, Grzegorza Rasiaka i Adriana Mierzejewskiego mogła podobać się najbardziej. W PES6 jeszcze nigdy nie zaliczyłem trafienia bezpośrednio z rzutu rożnego.  :)
jakich kurw* el. MŚ?! to były el. ME! :D

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 29, 2011, 13:23:34 »
W PES6 jeszcze nigdy nie zaliczyłem trafienia bezpośrednio z rzutu rożnego.  :)
Ja też, to był przypadek :P

Aż przypomniało mi się zwycięstwo 2:1 w eliminacjach do MŚ w Niemczech nad tą samą reprezentacją.
To były eliminacje do ME 2008, w 2006 roku, za Beenhakkera.



Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:18:28 »
Jestem Wam winien jeszcze powołania na mecz ze Szkocją.



Orest Lenczyk ogłosił dziś kadrę na spotkanie ze Szkocją w Poznaniu. Nie ma niespodzianek, natomiast zagadkę stanowi zestawienie linii ataku, gdyż wszyscy trzej powołani napastnicy znajudją się w znakomitej dyspozycji. Selekcjoner zapowiedział, że mecz z Wyspiarzami zaczniemy z dwoma snajperami w wyjściowej "11".

Bramkarze:
Artur Boruc
Wojciech Szczęsny
Obrońcy:
Piotr Celeban
Łukasz Piszczek
Marcin Komorowski
Marcin Baszczyński
Marcin Wasilewski
Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy:
Maciej Rybus
Cezary Wilk
Waldemar Sobota
Sebastian Mila
Dariusz Dudka
Adrian Mierzejewski
Rafał Murawski
Napastnicy:
Grzegorz Rasiak
Paweł Brożek
Kamil Grosicki



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:24:31 »
Ależ mecz z Portugalia, aż przypomina się ten mecz za kadencji Leo i gole Euzebiusza :D. Rasiak widzę jest w kapitalnej formie strzelić bramkę wprost z rożnego wiąże się z wielkim szczęściem, a mu to się udało. Pamiętam jak jeszcze grywałem w Fifie 07 albo 08 to wkręcało się z rożnych :D. Drugi gol także niczego sobie. Brożek pięknie wystawił do Mili, a ten atomowym strzałem zdobywa bramkę. Ogólnie bardzo dobre spotkanie. Czekam na mecz ze Szkocją :D.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:44:46 »
Niespodzianek nie ma.  :) Myślę, że w podstawowym składzie wyjdą Brożek I Rasiak.  :)

Redboy1993

  • Gość
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:37:55 »
Ale jaja! Znów ten Chorzów i ta Portugalia. Szkoda że Smolarek nie grał i nie strzelił jak jego ojciec "20 lat temu" :D. Do przerwy koło koło, ale w 55 minucie otwarł się worek z bramkami. Gratuluję strzelenia gola z rogu (ostatni raz tak mi się udało strzelić dawno temu w FIFIE 98). Ach ta bramka na 4:0, znam takie przypadki z PES 2011 i 2012. Zwłaszcza w 2011 i w mojej karierze Arsenalem, zajęci wszystkim tylko nie piłką, kiedy nie trzeba to sami ją wykopują. Gratuluję zwycięstwa :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Rasiak niczym Deyna w Chorzowie!
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:37:55 »