Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91591 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Dania na drodze do awansu
« Odpowiedź #400 dnia: Luty 19, 2012, 20:26:55 »
AWANS!

Po raz pierwszy od 28 lat Reprezentacji Polski udało się wyjść z grupy podczas wielkiej imprezy! Dzięki zwycięstwu z Danią po zaciętym meczu udało się tego dokonać ekipie Oresta Lenczyka AD 2014. Podobnie jak w meczu z Chinami, bramki zdobywali Kamil Grosicki i Paweł Brożek. Znakomicie prezentował się także Łukasz Garguła, który zaliczył dwie asysty. To nasi rywale mieli więcej okazji, częściej atakowali i byli przy piłce, ale to my wygraliśmy. Teraz pozostało tylko bardzo ciężkie spotkanie z Brazylią, która zajmuje drugie miejsce w grupie i wciąż nie jest pewna awansu. 






__________________________________________________________________________________________________________


NAJCIEKAWSZE AKCJE


17. min. - Po dobrym podaniu Krychowiaka sam na sam z Soerensenem wychodzi Brożek, mija Duńczyka, jednak nie trafia do bramki




22. min. - Zza pola karnego groźnie Soren Larsen, ale interweniuje Artur Boruc.




31. min., 0:1 - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Garguły, obrońcom w polu karnym urywa się Grosicki i precyzyjną główką daje prowadzenie Polakom.




42. min., 1:1 - Cudowna indywidualna akcja Thomasa Kahlenberga, który mija kilku naszych obrońców i pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Boruca.




55. min. - Z rzutu wolnego przymierzył Kahlenberg, lecz minimalnie się pomylił.




59. min. - Dobra indywiualna akcja Kuby Błaszczykowskiego i dośrodkowanie w pole karne, gdzie błąd popełnia Soerensen, a do piłki dobiega Cezary Wilk. Niestety strzał pomocnika Wisły Kraków zatrzymuje się na słupku.




68. min., 1:2 - Koszmarny błąd Simona Kjaera, który myli się przy wyprowadzaniu piłki ze swojego pola karnego. Futbolówkę przejmuje Garguła i błyskawicznie oddaje ją Brożkowi, który zgrzeszyłby nie wykorzystując tej sytuacji.




69. min. - Duńczycy nie zdążyli otrząsnąć się jeszcze po utracie bramki, tymczasem Garguła mało co nie powiększył prowadzenia Polaków. Strzał rozgrywającego naszej drużyny przeleciał milimetry od spojenia bramki.




84. min. - Skandynawowie bliscy wyrównania - próbował Daniel Jensen.




__________________________________________________________________________________________________________


Noty piłkarzy Reprezentacji Polski za mecz z Danią według tygodnika "Piłka Nożna".

Artur Boruc 4
Marcin Wasilewski 3,5
Maciej Sadlok 2
Łukasz Piszczek 4
Piotr Brożek 2,5
Ariel Borysiuk 2
Grzegorz Krychowiak 3,5
Jakub Błaszczykowski 3,5
Kamil Grosicki 4
Łukasz Garguła 4,5
Paweł Brożek 3,5

Cezary Wilk 3,5
Robert Lewandowski brak oceny
Waldemar Sobota brak oceny


__________________________________________________________________________________________________________



Zgodnie z planem Brazylia pokonała Chiny, podobnie jak my, 2:0. Bramki zdobyli Alexandre Pato i Jonas. Sytuacja w grupie nieco się wykrystalizowała. Pewna awansu jest już Polska, której wystarczy jeden punkt do zajęcia pierwszego miejsca, a bliscy zapewnienia sobie gry w fazie pucharowej Canarinhos. Duńczycy muszą liczyć na porażkę gospodarzy w starciu z Polską, a sami wysoko pokonać Chińczyków, którzy wypadli już z gry.



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - Dania na drodze do awansu
« Odpowiedź #401 dnia: Luty 19, 2012, 20:34:03 »
No cały dzień czekam na ten mecz i w końcu się doczekałem :).
Zagraliście bardzo dobre spotkanie i po raz pierwszy od 28 lat nasza reprezentacja awansuje z grupy :). Mam nadzieje, że nie będzie to taki awans jak ostatnimi czasy zapewniały nam nasze polskie kluby, gdzie po wyjściu z grupy kończyły swoje zmagania w Lidze Europy :). Cieszy mnie także to, że Brazylia wygrała z Chinami :). Mam także nadzieję, że zremisuję z tobą bo to da jej awans, bo jeżeli przegra, a Dania wygra co chyba jest jasne to Brazylia odpadnie ;<.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Dania na drodze do awansu
« Odpowiedź #402 dnia: Luty 19, 2012, 20:37:25 »
Pięknie! Brawo Polska! Jako pierwsi w grupie i pewnie jedni z pierwszych na mistrzostwach zapewniamy sobie awans i teraz to my rozdajemy karty w naszej grupie. Garguła forma życia, niezawodny Brożek i Grosik. Mimo wszystko nie ma co dawać grać innym w meczu z Brazylią aby nie wypaść z transu (nieraz było tak, że gdy w ostatnim meczu w grupie grali rezerwowi to w kolejnej fazie - 1/8 czy 1/4 - pierwszy skład nie potrafił wpaść na właściwy tor, np. Holandia na Euro 2008) do tego walczymy o pierwsze miejsce w grupie. Jak sytuacja w grupie z której będziemy grać z jedną z drużyn?

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #403 dnia: Luty 19, 2012, 20:40:33 »
Jak sytuacja w grupie z której będziemy grać z jedną z drużyn?
Sorki, ale już nie wiem, jak PES to układa :( Jeśli jest to grupa B, na prowadzeniu Szwajcaria (6 pkt.), a potem USA i Rosja (3 pkt.)



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #404 dnia: Luty 19, 2012, 20:43:24 »
Sorki, ale już nie wiem, jak PES to układa :( Jeśli jest to grupa B, na prowadzeniu Szwajcaria (6 pkt.), a potem USA i Rosja (3 pkt.)
wydaje mi się, że będzie właśnie z grupą B, odpowiednio miejsce 1. lub 2. zależy które ty zajmiesz ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 19, 2012, 21:06:53 »
no i super. orly pokazaly charakter w dwoch pierwszych meczach ms w brazylii, widac ze brozek jest w formie co mnie bardzo cieszy i mysle ze jak tak dalej pojdzie to zajdziemy wysoko w tym pucharze. stroje nowiutkie to i nowy sposob na rywali.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 19, 2012, 21:18:24 »
wydaje mi się, że będzie właśnie z grupą B, odpowiednio miejsce 1. lub 2. zależy które ty zajmiesz ;)
Dokładnie.

Mecz z Danią rozegrany bardzo dobrze. Widać zawodnicy nie podeszli do spotkania ze spiętymi pośladkami. Wielki szacuneczek dla Garguły. Awans cieszy i to bardzo. Pójdę o krok dalej. Może nas cieszyć awans do ćwierćfinału. Dlaczego? Grupa B: Szwajcaria, Rosja, USA. Z każdym z tych rywali Polska nie jest bez szans. Turniej jak na razie układa się wyśmienicie. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że uda się pokonać Duńczyków. Na szczęście się pomyliłem. Duńczycy być może popełnili błąd nie wystawiając w składzie gracza, który wpakował dwie bramki gospodarzom. Z Brazylią już na luzie, bo plan został wykonany. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie. Chcesz pomóc gospodarzom w awansie czy chcesz ich upokorzyć? Bo tak naprawdę to Polska teraz rozdaje karty i głównie nasza kadra będzie decydować o tym, kto zajmie drugie miejsce w grupie.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 19, 2012, 21:44:10 »
Gratuluje tego upragnionego awansu do fazy pucharowej. Znowu to pewnie bramki strzelili Grosicki i Brożek. Myślę że w twojej karierze to Paweł jest o wiele lepszy od Lewandowskiego. Natomiast dobrym posunięciem było też powołanie Garguły który jest mistrzem w dziedzinie asyst. Liczę że w fazie pucharowej zagrasz podobnie jak w grupowej. Myślę że Brazylia awansuje do tej fazy pucharowej, co to by była za impreza bez gospodarzy jak i tak samo kilkukrotnych mistrzów świata.
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 19, 2012, 23:31:01 »
Brazylia zagrała jak drużyna z innej planety. Nie wiem, jak mogli zremisować z Danią :)

__________________________________________________________________________________________________________


Niezwykle surowa lekcja futbolu

Przed tym meczem to Polacy byli w lepszym położeniu - prowadzili w grupie i mieli dwa punkty więcej od Brazylijczyków, którzy potrzebowali przynajmniej zremisować, by awansować do 1/8 finału. Canarinhos podeszli do zadania poważnie i niesieni dopingiem kompletu widzów zgromadzonych na Iquaterao zmiażdżyli swoich rywali. Dwa razy trafił Nilmar, raz wyjątkowo skuteczny w tym turnieju Alexandre Pato i Orły zeszły z boiska ze spuszczonymi głowami. Oprócz wspomnianych zdobywców bramek, warto zaznaczyć znakomity występ obu bocznych obrońców - Davida Luiza i w szczególności Rafaela. Czy remis z Danią był tylko wypadkiem przy pracy i podopieczni Luiza Felipe Scolariego sięgną po upragnione Mistrzostwo?






__________________________________________________________________________________________________________


NAJCIEKAWSZE AKCJE


8. min. - Ofensywne wejście Davida Luiza, jednak jego strzał bez problemu broni Artur Boruc.




15. min., 0:1 - Na prawej flance Rafael ośmiesza Piotra Brożka i dośrodkowuje w pole karne, gdzie czeka już Nilmar. Przysnął nieco Grzegorz Krychowiak.




32. min. - Płaska centra Rafaela do Robinho, jednak atomowy strzał kapitana Canarinhos kapitalnie broni Boruc.




36. min. - Brazylijczycy mogli prowadzić już dwiema bramkami, jednak przy trafieniu Pato odgwizdany został spalony.




44. min. - Wewnętrzną częścią stopy uderzał Kamil Grosicki, ale minimalnie chybił.




54. min. - Było bardzo, ale to bardzo blisko wyrównania! Po pięknym dośrodkowaniu Mili główkował Cezary Wilk. Jego strzał zostal wybity z linii bramkowej przez Sandro.




58. min. - Tym razem znakomita okazja dla Brazylijczyków - kolejne wspaniałe dogranie Rafaela, a niepilnowany Pato przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i oddaje strzał, który odbija Boruc.




60. min. - Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Wilka, który nie będzie mógł zagrać w następnym meczu.




71. min., 0:2 - Dośrodkowanie z prawej strony... Rafaela (:D) i celny strzał głową Nilmara.

ZDJĘCIA NIE POSIADAM


89. min., 0:3 - Dla odmiany dogrywa Nilmar, a ładnym szczupakiem popisuje się Pato.



__________________________________________________________________________________________________________


Noty piłkarzy Reprezentacji Polski za mecz z Brazylią według tygodnika "Piłka Nożna".

Artur Boruc 4
Marcin Wasilewski 2
Maciej Sadlok 1,5
Łukasz Piszczek 2
Piotr Brożek 0,5
Cezary Wilk 2
Grzegorz Krychowiak 1,5
Jakub Błaszczykowski 2,5
Kamil Grosicki 3
Łukasz Garguła 1
Paweł Brożek 1,5

Sebastian Mila 3
Robert Lewandowski 1
Adrian Mierzejewski 2


__________________________________________________________________________________________________________


GRUPA A


Taki układ grupy był do przewidzenia. Na czele Brazylia, która z meczu na mecz grała coraz lepiej, a potem Polska, która prezentuje całkiem ciekawą piłkę i nie jest bez szans w dalszych fazach. Kompletnie zawiodły Chiny.


GRUPA B


Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. O prymat w tej grupie miały walczyć USA i Rosja. Tymczasem o niespodziankę pokusiła się Szwajcaria. Sukcesem można nazwać jeden punkt zdobyty przez Bahrajn.


GRUPA C


Bardzo wyrównana grupa. Miejsca 1-2 nie zaskakują, lecz dalej mamy niespodziankę - Korea Północna pięknie walczyła i zdołała nawet pokonać Anglików. Niestety, Azjaci ulegli Wyspiarzom bilansem bramkowym.


GRUPA D


Nuda. Układ w pełni do przewidzenia.


GRUPA E


Tu mamy do czynienia z największą sensacją. Za burtą Mistrzowie Europy, Niemcy! Odpadli również Rosjanie, więc Polacy mogą być zadowoleni (;D)


GRUPA F


Swietna dyspozycja Serbii, która w pełni zdominowała grupę. Zaskoczenie in minus to postawa Urugwaju, po którym spodziewano się wiele więcej.


GRUPA G


Niespodziewanie na pierwszym miejscu Ukraina, która świetnie spisuje się od dłuższego czasu. Rzutem na taśmę awans zapewnili sobie Włosi, a kompletnie zawiodła Japonia.


GRUPA H


Hiszpania pogoniła wszystkich, broniąc honoru półfinalistów ostatniego Mundialu, bo Urugwaj i Niemcy nie przeszli fazy grupowej, a Holandia przepadał jeszcze w eliminacjach. Znakomicie przezntuje się grające bardzo ładną piłkę Maroko, za to klapą okazał się występ Chorwacji.


__________________________________________________________________________________________________________




W pierwszym meczu fazy pucharowej Polacy spotkają się z rewelacyjną dotąd Szwajcarią, którą tak dobrze pamiętamy z eliminacji, gdzie dwukrotnie triumfowaliśmy. Na pewno nie jest to najmocniejszy rywal, na jakiego mogliśmy trafić. Jak widzimy, już w 1/8 finału doczekamy się wielu szlagierów. Kibiców z pewnością elektryzować będą takie spotkania jak Włochy - Hiszpania, czy Francja - Anglia. Z drugiej strony starcia ekip, których nikt by się w tej fazie nie spodziewał, jak choćby pojedynek Ukrainy i Maroko.



Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 19, 2012, 23:59:45 »
Niezły wpier.. od Brazylii :) Ale to nieważne. Gramy w 1/8 finału ze Szwajcarami, na pewno rywal do przejścia. No i w przypadku awansu do 1/4 finału wielki pojedynek mam nadzieję,że z Anglią :)

W ogóle z tego co widzę, nie ma na tych mistrzostwach Holandii. A pary potworzyły się tak, że w ćwierćfinałach będzie sporo teoretycznie słabych drużyn. Prawdziwe hity to Argentyna-Portugalia, Hiszpania-Włochy no i Anglia-Francja. Stawiam na Argentynę, Hiszpanów i Anglię. No i pewnie będziemy mieli w 1/4 przedwczesny finał moich marzeń: Brazylia-Argentyna :) I jedno jest pewne: będzie w finale zespół z Europy :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #410 dnia: Luty 20, 2012, 08:35:07 »
Brazylia pokazała naszej reprezentacji gdzie nasze miejsce . Teraz czeka nas mecz ze Szwajcarią ,a jeśli awansujemy dalej czeka nas wielki sprawdzian ponieważ zagramy ze zwycięzcą meczu Francja - Anglia . Mam nadzieję ,że Polska dostanie medal za te MŚ !

Powodzenia !

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #411 dnia: Luty 20, 2012, 12:34:09 »
Ocena 0,5 buhahahahha :D No cóż Brazylia powróciła na prawidłowe tory a mecz z Danią to chyba był wypadek przy pracy. Próbował grać Grosicki i wprowadzony Mila, ale sami nic nie zrobią. Szkoda porażki, ale najważniejszy i tak jest awans.  Najbardziej zaskoczyła mnie grupa F. Liczyłem, że awansuje Urugwaj z pierwszego miejsca, a tu zonk !

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #412 dnia: Luty 20, 2012, 15:17:56 »
Nie spodziewałem się takiego wyniku, Brazylia pokazała w meczu z Danią że Polska może sobie z nimi poradzić, ale scenariusz się zmienił. W sumie to dobrze że jest awans, czeka cię dość trudny mecz ze Szwajcarami, myślę że sobie z nimi poradzisz. Powodzenia i życzę dalszego awansu :).
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #413 dnia: Luty 20, 2012, 16:22:54 »
Chciałem aby był tutaj remis, choć w głębi duszy wiedziałem, że dostaniesz tutaj ostry wpie***l ze względu na to, że dla Brazylijczyków był to mecz o być albo nie być. Słabe zawodny dziś rozegrał Brożek, którym Rafael kręcił jak chciał.., no ale cóż. Widać tutaj klasę piłkarską gospodarzy. Niektóre pary 1/8 są bardzo ciekawe. Ciekawi mnie pojedynek Argentyny z Portugalią :D oraz Hiszpanii z Włochami. Tobie trafił się łatwy rywal, choć Szwajcarzy wygrali swoją grupę i nie można ich stawiać w postaci ofiary. :)

Offline Adelante.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: Polska by kmiron#10 - AWANS!
« Odpowiedź #414 dnia: Luty 20, 2012, 18:44:43 »
Przyznam szczerze że ta kariera wymiata. Jest wszystko ładnie przetłumaczone w opisie więc skróty meczów z filmików są zbędne a graficznie jest bombowo. Chciałbym opisywać podobnie do ciebie, tylko że nie mogę bo regulamin na to nie pozwala i w ogóle to nie chcę być złym człowiekiem. Polska niestety dostała od Brazylii porządne lanie od Nilmara i Pato którzy w tym meczu spisali się dobrze, ważne jest tylko to że faza pucharowa jest już twoja. Myślę że jak z Danią sobie poradziłeś to i z Szwajcarią sobie poradzisz ale wiadomo że trzeba walczyć do końca i przez przypadek niczego nie olać.
Białe Orły by Adelante.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - I po fazie grupowej
« Odpowiedź #415 dnia: Luty 20, 2012, 19:52:56 »
Wygląda to tak jakby nasi poczuli się zbyt pewnie. Taka lekcja pokory na pewno się przyda, mam jednak nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i nie spadnie morale zespołu. Brazylia dała koncert gry, kibice zapewne byli wniebowzięci taką grą swoich pupili. Tylko czy to Brazylijczycy nie poczują się zbyt pewnie w 1/8? USA jest jak zawsze nieobliczalne, moim zdaniem to lepiej, że zagramy ze Szwajcarią, na którą ekipa Lenczyka ma patent, tak jak to było w eliminacjach. Jeśli uporamy się z naszym rywalem w 1/8 to zapowiada się prawdziwy hicior w półfinale - już wyobrażam sobie jak gramy z Anglią lub Francją ;) zresztą z Francją chyba niedawno grałeś, więc wiesz czego po nich się spodziewać, mimo wszystko na razie skupmy się na teraźniejszości bo troszeczkę za bardzo odjechałem w przyszłość. Ze Szwajcarami stawiam 2:1/2:0 bądź ewentualnie 1:0 dla nas ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - I po fazie grupowej
« Odpowiedź #416 dnia: Luty 20, 2012, 22:57:12 »
no coz szkoda tej porazki, bo dobry poczatek turnieju mieliscie i myslalem ze dociagniecie to do konca fazy grupowej, ale brazylia dala wam prawdziwa lekcje futbolu i ani cienia szansy na zwyciestwo. jednak awans jest i to jest teraz najbardziej istotne, oby orly poradzily sobie z sensacja turnieju szwajcaria.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - I po fazie grupowej
« Odpowiedź #417 dnia: Luty 20, 2012, 23:11:53 »
 vs.  
29.06.2014


Castelao, Fortaleza


Już dotarliśmy bardzo daleko, a w kraju panuje euforia. Tymczasem nadarza się niepowtarzalna szansa, aby osiągnąć największy sukces od ponad ćwierćwiecza. Na drodze do ćwierćfinału stają starzy znajomi - Szwajcarzy, z którymi toczyliśmy zacięte boje (2:1, 2:1) w grupie barażowej eliminacji. Czy uda nam się pokonać Helwetów po raz trzeci? Miejmy nadzieję. Poprzednio w spotkaniach z tym rywalem błyszczał Paweł Brożek. Czy to jakiś znak przed nadchodzącym starciem? Wiemy, iż nastąpi parę zmian w składzie naszej drużyny: Orest Lenczyk zapowiedział, iż zgreygnuje z będącego w bardzo słabej formie brata wspomnianego przed chwilą zawodnika, Piotra. Kto go zastąpi? Logicznym rozwiązaniem byłoby postawienie na Marcina Komorowskiego, ale znając selekcjonera, możliwe jest absolutnie wszystko.



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - I po fazie grupowej
« Odpowiedź #418 dnia: Luty 21, 2012, 01:08:41 »
Patrząc na ostatnie wasze spotkania to wydaję się, że możesz ograć tutaj Szwajcarów, no ale z drugiej strony to oni wygrali swoją grupą, która nie była za trudna i myślę, że to ty będziesz przystępował do tego spotkania w roli faworyta :D.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: Polska by kmiron#10 - I po fazie grupowej
« Odpowiedź #419 dnia: Luty 21, 2012, 09:23:36 »
Gratuluję awansu :) Jestem pewny, że pokonasz Szwajcarów.
Co do ankiety, zastanawia mnie skąd 6 osób dało ci jedynkę?? Chyba tylko z zazdrości, bo jest to według mnie najlepsza karierka na forum i choćby nie wiem co na mniej niż piątkę po prostu nie zasługuje. Sądzę, że kogoś tu zżera zazdrość... Pozdrawiam :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polska by kmiron#10 - I po fazie grupowej
« Odpowiedź #419 dnia: Luty 21, 2012, 09:23:36 »