Autor Wątek: FC Barcelona - Time to say goodbye.  (Przeczytany 100154 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: FC Barcelona - Ronaldinho - Eto'o. Duet doskonały.
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 28, 2011, 19:47:43 »
Super podsumowanie.
Bardzo fajny pomysł z ta najśmieszniejsza bramką sezonu :D
Widze że budujesz Old Team :D Fanie, że Eto'o wraca już w pierwszym spotkaniu pokazał, że się przyda i jest w dobrej formie :D

" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Porcja trzech spotkań!
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:46:48 »
Witajcie panowie, nie mam aktualnie czasu opisywać. Mam gości w domu, nie ma mnie przy komputerze często a jak jestem to na chwilkę więc postanowiłem wrzucić wam wyniki 3 spotkań i na końcu opisać je skrótowo ;). Przepraszam, że w taki sposób ale mam urwanie głowy.. ;)

21 kolejka Primera Division

  FC Barcelona 4:2 Espanyol

Ronaldinho (Eto'o) 53', Eto'o (Sanchez) 65', Eto'o (Ronaldinho) 70', Sanchez (Eto'o) 77' - Joan Verdu (Albin) 18', Joan Verdu 67'

22 kolejka Primera Division

Real Zaragoza 4:1 FC Barcelona

Luis Garcia 4', Luis Garcia 18', Abraham 27', Ponzio (FK) 60' - Ronaldinho (PK) 48'

23 kolejka Primera Division

FC Barcelona 3:2 Real Sociedad

Iniesta (Villa) 53', Sanchez 62', Villa (Eto'o) 83' - Llorente (Gorka E) 16', Llorente (Sarpong) 28'

Zacznijmy od derbów Barcelony. Na przeciw siebie stanęła Barca i Espanyol. W 18 minucie Joan Verdu miał farta i dzięki rykoszetowi skierował piłkę do siatki Valdesa. Blaugrana dopiero po przerwie się obudziła ze snu i zaczęła grać jak na nią przystało. W 53 minucie Ronaldinho wykorzystał podanie Eto'o i zrobiło się 1:1. Dwanaście minut później było 2:1, Sanchez uruchomił Eto'o a Kameruńczyk wprawił Camp Nou w szał. Szał trwał tylko dwie minuty bo w 67 minucie z rzutu wolnego idealnie przymierzył Joan Verdu i zapowiadało się na stratę punktów ale jeszcze nie tym razem bowiem potem idealnie trio w tym meczu Ronaldinho - Sanchez - Eto'o robiło Espanyol strzelając dwie bramki. Jedną małą gwiazdkę za ten mecz otrzymali: Ronaldinho, Eto'o (mają już 3) i Alexis Sanchez (druga).

Potem przyszło spotkanie z Realem Zaragoza. Wszyscy gracze Dumy Katalonii byli zmęczeni po meczach w kadrze i to odbiło się na rezultacie. Do ostatniej chwili nie wiadomo było czy w meczu wystąpi Puyol bowiem miał go zastąpić Mascherano i można tylko żałować, że tak się nie stało bowiem kapitan Barcy popełnił katastrofalne błędy m.in. podając piłkę w 4 minucie do Luisa Garcii. Zimny prysznic w postaci 4:1.

Ostatni jak dotąd mecz Barca grała z Sociedad i znów było blisko sensacji. W 16 minucie znów szczęście sprzyja rywalom i Llorente pakuje piłkę do siatki a 12 minut później znów Llorente pokonuje Valdesa. Fani byli podłamani ale po zmianie stron Barca pokazała charakter! W 53 minucie Iniesta nie zmarnował podania Davida Villi. W 62 minucie było po 2:2, tym razem Alexis strzałem z głowy pokonał bramkarza Realu. Ostatni cios zadał David Villa, który w 83 minucie pokonał bramkarza Sociedad wprawiając w szał Camp Nou.

Sześć punktów w trzech spotkaniach, mogło być lepiej ale zmęczenie w meczu z Realem Zaragozą dało o sobie znać. W tabeli Barca druga, traci cztery punkty do Mallorki ale ma jeden punkcik przewagi nad Realem Madryt.


Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Porcja trzech spotkań!
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 29, 2011, 15:58:00 »
No widzę derby Barcelony na poziomie. Szliście gol za golem, lecz ostatecznie zdołaliście uciec rywalowi i pewnie wygrywacie 4-2. Cały twój duet atakujących zagrał świetny mecz. Widać, że ta kontuzja Leo nie odbija się na drużynie. Kolejne spotkanie to już sroga porażka, ale masz pewne wytłumaczenie. Gracze byli zmęczeni także ciężko się dziwić. W meczu z Sociedad pokazałeś charakter. Przegrywałeś już 0-2, jednak zdołałeś się podnieść i udało się wygrać 3-2. Transfer z Eto'o można powiedzieć spłacił się już w 100%. Piłkarz gra rewelacyjnie :D.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Porcja trzech spotkań!
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:02:28 »
Tak, wczoraj czytałem o tym transferze Eto'o i kontuzji Messiego.Na pewno szkoda Argentyńczyka,ale Twoje trio Ronaldinho-Eto'o-Sanchez znakomicie radzi sobie pod nieobecność LM10 :).
W trzech meczach, sześć punktów, widać,że nie grało Ci się łatwo, o czym świadczy wynik w Saragossie, gdzie Puyol trochę zawalił sprawę,ale jak pisałeś, to głównie przez zmęczenie.
Z Sociedad nie było łatwo,ale mimo,że przegrywałeś 0:2 do przerwy, na drugą połowę wyszedłeś bardzo zmotywowany i wygrałeś ten mecz ;).
Powodzenia w kolejnych spotkaniach i liczę,że wkrótce przegonisz Mallorcę :D :D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Porcja trzech spotkań!
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:05:36 »
no coz nie moge powiedziec ze idzie wam zle, bo jestescie na drugiej pozycji w tabeli, przed realem, a zaskakujaco za mallorca, ktora jak widac jest w bardzo dobrej formie. mam nadzieje ze szybko dasz rade ich przeskoczyc w tabeli.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Kompromitacja z Gijon. Losowanie Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:12:07 »
24 kolejka Primera Division

FC Barcelona 1:3 Sporting Gijon

Sanchez 3' - Carmelo 5', Barral 45'+, Rivera 69'


Zacznijmy od razu od opisu spotkania. Już w 3 minucie Camp Nou uniosło szaliki w górę po tym jak Alexis Sanchez skierował piłkę do bramki Cuellara. Jednak to był jedyny radosny moment dla fanów Blaugrany w tym meczu. W 5 minucie wyrównał Carmelo. Warto podkreślić, że znów zawalił Puyol, który w końcówce meczu obejrzał także czerwoną kartkę. Czas chyba odpocząć Carles! Tuż przed przerwą na 1:2 trafił Barral. Po zmianie stron dobrą okazję do podwyższenia miał Xavi i Ronaldinho ale niestety nie potrafili oni pokonać bramkarz Gijon. W 69 minucie dzieła zniszczenia dopełnił Rivera.

Żałoba w Barcelonie. Pięć punktów straty do Realu Madryt i dwa do Mallorki a za plecami Barcelony już czai się Valencia z Malagą.

Po tym meczu mamy spotkanie kolejno z: Rayo i Sevillą. I zapewniam was, że wygramy oba te mecze! Jeżeli nie to nie nazywam się Samuel Eto'o a my nie nazywamy się FC Barcelona! - po meczu zdenerwowany Samuel Eto'o.


==================================================================================

Losowanie 1/8 Ligi Mistrzów

Już wszystko jasne! Najpierw trafił nam się hit w postaci spotkania Inter Mediolan - Real Madryt. Potem były równie ciekawe pary ale w końcu przyszedł czas na to, że FC Barcelona poznała rywala. Podobnie jak Real zmierzy się z ekipą z Mediolanu. Ale będzie to oczywiście AC Milan! Nie wiem co tutaj napisać bo sam dwumecz FC Barcelona - AC Milan mówi wszystko za siebie! Barca jako, że wyszła z drugiego miejsca w grupie to będzie gospodarzem pierwszego starcia. Jako ciekawostkę podam, że Blaugrana mogła mieć napastnika Milanu Alexandre Pato za 62 miliony euro ale odmówiła.

Czekają nas trudne starcia, po porażce z Gijon niektórzy przestali wierzyć w Barcelonę ale nadal jesteśmy silni. Po transferze Samuela i Ronaldinho jesteśmy równie mocni jak z Messim albo nawet lepsi. Chcemy dojść do finału w którym to Lionel zagra, musimy zrobić to dla niego. - Pique.


Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: FC Barcelona - Kompromitacja z Gijon. Losowanie Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:21:02 »
Łoooo ! PORAŻKA ZE SPORTINGIEM ?! Nie wierze ! Takiego wyniku na pewno nikt się nie spodziewał.I to jeszcze u siebie !
Szybko strzeliliście bramkę,ale Sporting równie szybko doprowadził do wyrównania,potem strzelili 2 bramki i odnieśli bardzo zaskakujące zwycięstwo.No wielka szkoda  :-\
No i po tej porażce spadliście na 3 miejsce,nie dobrze  :-\
Liczę na zwycięstwo z Rayo i z Sevillą.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Kompromitacja z Gijon. Losowanie Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:23:21 »
Widać że dysponujesz znakomitą formą pokazujesz to co mecz.
Niestety mecz z Gijonem zakończył się dla cb źle ponieważ przegrałeś i to 3-1.Szkoda tego spotkania naprawdę ale mimo tego zajmujesz na razie trzecie miejsce w tabeli.Mallorca na pierwszym :o bardzo mnie to zaskoczyło widocznie mają dobrą formę;)
Co do losowania to twoim przeciwnikiem będzie doświadczony Milan.Uważaj na jego ataki i graj bardzo skutecznie w obronie.;)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: FC Barcelona - Kompromitacja z Gijon. Losowanie Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:47:52 »
No a u pika pika jak zwykle niesamowite rzeczy się dzieją :P Porażka 4:1 z Saragossą, teraz porażka wysoka z Gijon, i jeszcze teraz LM.. Z Milanem łatwo nie będzie... Ale niezwykłe, co robi Mallorca :P Idą na mistrza :P

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:26:28 »
Co ja mam wam napisać? Krótko i na temat. Pisałem posta dwie godziny bo akurat miałem wolny czas, ale Mozilla mi schrashowała i poszło wszystko... Odpadłem z LM bo sędzia Milanowi wydrukował mecz. Najpierw dwie czerwone kartki dla mnie na Camp Nou i w dupe 3:0 a potem 2:2 u nich i jakieś wolne z dupy dla nich. Nic więcej nie chcę pisać bo rozwinąłbym tą wypowiedź do 30 zdań ale w 25 byłyby wulgaryzmy. Za nerwowy chłopak jestem, wrzucam wam tutaj masę wyników i idę się w jakiś sposób wyluzować... Tylko proszę was nie krytykujcie mnie za te wrzucenie wyników.. nie mam nerwów by pisać te wszystkie spotkania. Ale chociaż wam je wycentruje i dam wypowiedź Pepa ...

Rayo 0:3 Barca
Sevilla 0:4 Barca
Barca 0:3 Milan
Barca 3:0 Betis
Granada 1:5 Barca
Barca 0:2 Atletico
Milan 2:2 Barca

Odpadamy z Ligi Mistrzów w powiem wprost w dziwnych okolicznościach. Za rok nie zagramy o Super Puchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata ale gramy w tym sezonie jeszcze o zwycięstwo w Copa del Rey i lidze. To jest nasz priorytet. Będzie ciężko bowiem Real również odpadł z LM. - Guardiola.



Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:35:05 »
haha ;P kocham te Twoje kariery :P Nie martw się. Na szczęście real też odpadł z LM :P Honoru Hiszpanii bronić będzie teraz tylko Valencia! Brawo! Nawet w lidze im dobrze idzie! VCF na mistrza :D

Offline Delfino

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:38:07 »
O szkoda że odpadłeś a Real jak widzę też.

Co ja mam wam napisać? Krótko i na temat. Pisałem posta dwie godziny bo akurat miałem wolny czas, ale Mozilla mi schrashowała i poszło wszystko...

Rozumiem, ja też tak samo bym postąpił

haha ;P kocham te Twoje kariery :P Nie martw się. Na szczęście real też odpadł z LM :P Honoru Hiszpanii bronić będzie teraz tylko Valencia! Brawo! Nawet w lidze im dobrze idzie! VCF na mistrza :D

To jak widać, była odpowiedź ironiczna, więc nie komentuj, widzisz chyba, że Pikachu prowadzi już tą karierę dość długo i jakoś wytrzymuje


Gram w Test Drive Unlimited 2, do pisania kariery WBA powracam po przejściu gry (termin nie jest ustalony dokładnie)[/color]

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:39:58 »
Nie ma się co martwić real też odpadł  ;)spróbujesz za rok w następnym sezonie.Teraz skup się na wygranej w lidze i Copa Del Rey bowiem to jest twój główny cel

Redboy1993

  • Gość
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:41:10 »
Trochę szkoda. Zawsze pisz w notatniku i co jakiś czas zapisuj :) Co do kariery... Szkoda że moja ulubiona drużyna z Serie A wywaliła z Ligi Mistrzów moją ulubioną drużynę z La Liga :( Wolałbym żeby Milan i Barca w ogóle się nie spotykały :( Widzę, że hrabia sędzia ładnie Was wydymał, niestety to jest właśnie PES (ale FIFA jeszcze gorsza). Przynajmniej odbiliście to sobie w lidze. Nie martw się i nie denerwuj się (i kto to mówi :D), to tylko głupia maszyna :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:48:58 »
Ależ jaka ironiczna. Żadna ironiczna... :P

Najwyżej jak znów Ci się Mozilla scrashuje, to wal to - wywal* kompa przez okno. Będzie spokój! Złośliwość rzeczy martwych... :P

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:10:59 »
Milan w tym roku jest mocny, a ty grasz w kratkę. Sędzia jeszcze dopomógł Włochom i oni awansowali. Co jak co, ale podoba mi się ta kariera. Nie wygrywasz wszystkich, ba można nawet powiedzieć, że Barcelona "wygasa". Podobają mi się również te powroty do klubów. Eto'o i Ronaldinho byli świetni i są świetni. 

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:13:11 »
Eh.. no szkoda Pikachu.. Myślałem, że dojdziesz do finału LM na który na pewno byłby gotowy już Leo, a tu cóż.. Pierwszy mecz na Camp Nou to w ogóle jakieś nie porozumienie.. W rewanżu tak nie było za wesoło.. W lidze chociaż szło ci dobrze. Widzę, że Mallorca powoli się wyczerpuję.. a szkoda.. Jednak mam nadzieję, że wejdą do LM bo na pewno na to zasługują :).

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:14:44 »
No, no w Lidze niespodziewanie prowadzi Valencia :O. W Lidze Mistrzów widać że sędzia był po stronie Milanu i na Camp Nou dostałeś 2 czerwone kartki. Też sie wkurzam jak coś pisze na forum, a potem mi to crashuje... Wiec rozumiem twoja złość i że podałeś tylko wyniki.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:21:53 »
Jacy Wy wszyscy wyrozumiali... :D Będą z Was dobrzy rodzice... :D :D

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 30, 2011, 00:05:54 »
Luzik - to tylko gra ;) Będzie kolejny sezon, będzie o co walczyć. Teraz po prostu skup się na Lidze, żebyś nie skończył poza podium... Choć stało się tak, jak się spodziewałem - Mallorca spuchła i od razu spadła w tabeli. Walka o mistrza między trzema wielkimi się rozegra, ale i tak sądzę, że w ostatnich kolejkach z tej walki wypadnie Walencja i między tobą a Realem się to rozstrzygnie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Ekspolzja totalna... nie ma co wchodzić do tematu!
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 30, 2011, 00:05:54 »