Autor Wątek: FC Barcelona - Time to say goodbye.  (Przeczytany 100116 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Zabójcze trzy ostatnie kolejki sezonu, rywale zmieceni!
« Odpowiedź #600 dnia: Luty 03, 2012, 21:13:57 »
No no widzę ,że wielka forma ! Na prawdę genialne ! Sanchez przerasta sam siebie ! Ciekawe jak następne spotkania .

Aha i zajebista kariera !

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: FC Barcelona - Zabójcze trzy ostatnie kolejki sezonu, rywale zmieceni!
« Odpowiedź #601 dnia: Luty 03, 2012, 21:18:30 »
PIEKNIE ICH POJECHALES! W 12 nikogo tak jeszcze nie zmiazdzylem i to jeszcze jeden po drugim. Masakra! Wymiatasz tak samo jak ta kariera :P Walcz o zwyciestwo w lidze!
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #602 dnia: Luty 03, 2012, 21:48:08 »

Dużo w ostatnim czasie się mówi o tym, że David Villa opuści Camp Nou. El Guaje chce zwolnić miejsce młodzieży i sprawić by ta grała więcej. Zakończenie tej sprawy pewnie poznamy niedługo a tymczasem oddajemy głos Davidowi.

Cóż to prawda, że zamierzam odejść. Grając przez tyle sezonów w Barcelonie i zdobywając tyle trofeów, rozgrywając piękne mecze najadłem się do syta. W reprezentacji także. Teraz chciałbym spróbować czegoś nowego, może Anglia, Włochy? Nie wiem ale na pewno w najbliższym czasie odejdę. Nie chodzi oto, że nie chcę tutaj zostać czy wpadłem w jakiś konflikt z klubem, trenerem czy inne bzdety. Priorytetem moim jest zwolnienie miejsca młodzieżowcom, Deulofeu i Musa są świetnymi graczami i niech się ogrywają jak najwięcej. Albo klub zerwie ze mną kontrakt w przerwie zimowej albo ja odejdę sam na koniec sezonu. Odchodząc w tym momencie mogę przyczynić się do znacznego rozwoju młodych graczy u nas w klubie i myślę, że na tym mi zależy. - David Villa.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2012, 22:23:20 wysłana przez Pikachu »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #603 dnia: Luty 03, 2012, 23:24:17 »
Pikachu, pełen respekt za gra na Super Star i wygrywanie 8:0. :D :D

Szkoda mi Davida, zamierza odejść, ale mam nadzieje, że potoczy się to jakoś inaczej.
To dobry piłkarz i powinieneś o niego walczyć. Villa chce zwolnić miejsce dla młodych? Bez przesady, jego doświadczenie jest tutaj bardzo ważne, będą kontuzje, a taki piłkarz jak on na pewno by Ci się przydał.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #604 dnia: Luty 03, 2012, 23:29:51 »
Ależ gromiłeś rywali w ostatnich kolejkach, gdzie trafiłeś aż 18 goli  :o, a straciłeś tylko jednego :D. Daj mi receptę na tak dobrą grę w defensywie :D.
Szkoda, że nie zaliczono tego gola Sancheza, no ale 19 goli to także bardzo dobry wyczyn :D
Co do wątku o odejściu Villi to jest jak najbardziej za tym, aby piłkarz opuścił Camp Nou. W kadrze masz wiele atakujących w tym młodzików także warto by było ich zacząć ogrywać w meczach na najwyższym poziomie.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #605 dnia: Luty 04, 2012, 10:09:53 »
Sprzedaj Davida, on już jest stary daj pograć młodzikom, i za rok- dwa masz super strzelców ;).
widzew.png" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #606 dnia: Luty 04, 2012, 10:58:14 »
Villa chce odejść, ale nie dziwię się mu. Ma już swoje lata i widzi, że tylko zagradza szansę do gry młodym zawodnikom. Zresztą zdobył już tyle trofeów, że pasuje mu spróbować czegoś nowego. Powodzenia David i jeszcze respekt dla Ciebie Pikachu za takie gromienie innych rywali.

Offline lukus62

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2011r.
    • http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c8d3ba79fc1d60745bb42011117b7d9f&/topic,112415.0.html
Odp: FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 04, 2012, 11:14:20 »
Respekt dla Davida. Chce odejść z najlepszej drużyny po to, żeby oddać miejsce młodzikom. Może pójdzie do Manchesteru Utd?
Daj mi receptę na tak dobrą grę w defensywie :D.
Może zażywają Rutimax?

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Villa: "... chciałbym spróbować czegoś nowego ... "
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 04, 2012, 11:59:51 »
No może już czas na Davida . Ma już swoje lata w Barcelonie pograł już kilka ładnych lat i to z sukcesami . Myślę ,że powinien znaleźć się w galerii sław Barcy . Oby został w Barcelonie może jako trener napastników ? By trenować tych ,którym ustąpi miejsce :)

Powodzenia !

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Podsumowanie pierwszej rundy.
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 04, 2012, 13:53:24 »
Podsumowanie pierwszej rundy sezonu 2014/2015


Pozycja w Primera Division: 1
Rezultaty w Primera Division: 14 zwycięstw 2 porażki 3 remisy
Rezultaty we wszystkich rozgrywkach: 22 zwycięstwa 3 porażki 4 remisy
Copa del Rey: Awans do ćwierćfinału
Liga Mistrzów: Awans do 1/8 z pierwszego miejsca
Gole strzelone w lidze: 57 (3 na mecz)
Gole stracone w lidze: 21 (1,1 na mecz)
Najwyższe zwycięstwo w lidze: 8:0 z Realem Valladolid - 20.12.2014, 8:0 z Elche 24.09.2014
Najwyższe zwycięstwo w rundzie: 8:0 z Realem Valladolid - 20.12.2014, 8:0 z Elche 24.09.2014
Najwyższa porażka w lidze: 3:0 z Villarreal - 06.09.2014
Najwyższa porażka w rundzie: 3:0 z Villarreal - 06.09.2014

Bardzo dobra runda w wykonaniu podopiecznych Christo Stoiczkowa. Chociaż początki były trudne to maszyna rozpędzała się z minuty na minutę, z meczu na mecz i tak oto dojechała na 1 miejscu w lidze, 1 miejscu w grupie LM i awansowała do ćwierćfinału Copa del Rey. Mimo wszystko Real czeka na potknięcie Azulgrany tracąc do niej tylko dwa oczka. Znów ważne będzie El Clasico, Real będzie musiał się na prawdę spiąć, postarać i trafić na słabą dyspozycję Katalończyków by ich pokonać. Real zagrał na prawdę dobrze tą rundę i jeżeli utrzyma formę to może coś z tego wyjdzie.


Ta dwójka u góry ma płuca ze stali bowiem zagrała w każdym spotkaniu tej rundy. Dwadzieścia dziewięć spotkań - to jest ich wynik. Zarówno Chilijczyk jak i Argentyńczyk pokazali kawał dobrego futbolu i przyczynili się w znacznym sposób do końcowego sukcesu.


Alexis Sanchez w obecnej rundzie zachwyca. Gra dobrze, szaleje z piłką i potrafi ustrzelić po 3-4 bramki w spotkaniu. Jego forma utrzymuje się przez całą rundę bowiem Alexis zdobył aż 27 bramek w tej rundzie. W lidze 19, 3 w Copa del Rey i 5 w Lidze Mistrzów. Piękny wynik, oby wytrzymał tempo w drugiej rundzie.


Królem asyst w tej rundzie został Kameruńczyk Samuel Eto'o. Jego wynik wynosi 13 asyst i co ciekawe zgromadził taką samą liczbę bramek. Zdecydowanie jego ostatnie podania były kluczowe w ważnych spotkaniach i po Eto'o nie widać, że ma on 33 lat.

W kolejnych postach newsy z rodzaju różne i różniste...

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie pierwszej rundy.
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 04, 2012, 14:24:26 »
Bardo ładne podsumowanie :D. Widzę, że Sanchez jest w swojej życiowej formie :D. Trafić więcej niż 27 goli w przeciągu jednej rundy potrafi tylko mój Ronaldo, który bodajże dwa sezony temu w mojej karierze miał 33 trafienia. Eto'o mimo iż ma już te 33 lata to również utrzymuje wysoki poziom. Brawo :) i czekam na El Classico, które pewnie wskaże na mistrza :D.

Offline henio22

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 479
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2011r.
  • Ronaldinho :D
    • Plemiona
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie pierwszej rundy.
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 04, 2012, 14:32:32 »
Coś słabo Ronaldinho. Myślałem, że jak go kupisz to będzie strzelcem nr 1. Fajne podsumowanie

Co do poziomu trudności. Grasz na superstar i tak wygrywasz? Albo nas kitujesz, albo nie wiem :D

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie pierwszej rundy.
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 04, 2012, 14:37:16 »
Fajne podsumowanie. Sanchez kluczowym pilkarzem. Tylko patrzec jak dostaniesz jakies kuszace oferty za niego :D
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline marz2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie pierwszej rundy.
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 04, 2012, 15:04:54 »
Extra podsumowanie, oczywiście Sanchez moim zdaniem został najlepszym zawodnikiem rundy tyle bramek i na dodatek jest młodym piłkarzem a zagrał wszystkie spotkania wraz z Messim. Niedługo skrzynka z wiadomościami o chęci kupna Sancheza powinna być pełna.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
by marz2
(koment za koment)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie pierwszej rundy.
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 04, 2012, 15:12:56 »
Bardzo ciekawe podsumowanie a co ważne fajnie się je czyta.Alexis daje czadu.Jak dotąd daje z siebie 100%.Jak tak dalej pójdzie to może będzie złota piłka :D zobaczymy

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Pierwsze zakupy Dumy Katalonii.
« Odpowiedź #615 dnia: Luty 04, 2012, 15:34:53 »

Pierwsza runda dobiegła do końca więc czas na pierwsze ruchy transferowe. W dzisiejszym newsie zajmiemy się tymi, którzy przyszli do klubu.


Pierwszym zakupem dokonanym przez władzę Blaugrany okazał się niemiecki bramkarz Marc-André ter Stegen. Ten młody Niemiec jest utalentowany i ten transfer podobnie jak Sinanowi Bolatowi otwiera mu drogę do kariery. Niemiec albo będzie czekał na odejście Valdesa albo odejdzie do innego klubu. Wcześniej grał w Borussii Mönchengladbach więc zrobił wielki krok na przód, Barca musiała zapłacić Niemcom ponad 9 milionów € co nie jest wygórowaną kwotą jak za tak młodego i zdolnego gracza.

Ciesze się z tego transferu. Tutaj wiele się nauczę i myślę, że dostanę sporo szans do zaprezentowania swoich umiejętności. Może zostanę a może odejdę, póki co chcę poznać prawdziwy futbol od kulis. - Ter Stegen.


Drugim zakupem w tym okienku transferowym okazał się zaledwie 19 letni Mbaye Niang. Francuski napastnik jest dobrze zbudowany i potrafi strzelać gole. Ma braki szybkościowe ale w Barcelonie z nim na pewno nad tym popracują bo tutaj wolnych napastników nie potrzeba ale Niang może okazać się przyszłością Barcelony. Kto wie czy za 5 lat nie będziemy oglądać w ataku trio: Musa - Niang - Deulofeu. Barca zapłaciła francuskiemu Caen zaledwie 1 696 000 € co jest kwotą śmieszną. W dzisiejszym futbolu więcej klub zarabia za jeden mecz.

Niesamowite. Przywdziać koszulkę Barcelony to marzenia od dziecka, właśnie się moje spełniło. Otrzymałem szansę i postaram się ją kiedyś wykorzystać bo wiem, że zagram tylko wtedy gdy będziemy mieli już totalny luz. Ale na pewno nauczę się dużo, każda minuta spędzona na murawie w koszulce Barcy sprawi, że będę lepszy także psychicznie. Mam nadzieję, że ten transfer wiele mi da. - Mbaye Niang.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Pierwsze zakupy Dumy Katalonii.
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 04, 2012, 15:43:24 »
bardzo ciekawe zakupy, widac ze teraz stawiacie na mlodziez, dobrze ze kupiles tego ter stegena, bo to dobry bramkarz i moze zostac przyszloscia barcy na dobre kilka sezonow. co do drugiego zawodnika to pierwszy raz o nim slysze, mam nadzieje ze nie przejedziesz sie na tym transferze.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FC Barcelona - Pierwsze zakupy Dumy Katalonii.
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 04, 2012, 15:48:01 »
Barca stawia na młodość, w PES-ie też tak zawsze dobieram graczy :)
wierzę, że ci gracze będą trzonem zespołu za parę lat :) o ile będziesz prowadził karierę dalej :D
" border="0

leoarsalan90

  • Gość
Odp: FC Barcelona - Pierwsze zakupy Dumy Katalonii.
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 04, 2012, 16:02:30 »
Bardzo dobre ruchy transferowe, trzeba stawiać na młodzież !

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: FC Barcelona - Pierwsze zakupy Dumy Katalonii.
« Odpowiedź #619 dnia: Luty 04, 2012, 16:24:19 »
Tak, fajnie ze stawiasz na mlodziez, w koncu za niedlugo odejda tacy jak Xavi ktory mlody nie jest, Abidal, Puyol. Trzeba myslec o przyszlosci.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Pierwsze zakupy Dumy Katalonii.
« Odpowiedź #619 dnia: Luty 04, 2012, 16:24:19 »