Autor Wątek: PES 2012 - Toturial Trików by Maremas  (Przeczytany 33390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline culeamuertePL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Toturial trików do PES2012 by Maremas
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 04, 2011, 13:26:48 »
kto opanuje dobre wyjscia 2 zawodnikiem na manualu zalozmy wyuczy pewne "sciezki" bedzie bardzo dobrym graczem


Dokładnie!jestem ciekaw jak to będzie wyglądać online.licze na wielu sprytnych przeciwników.Uważam że dodanie teammate controls to bardzo dobre rozwiązanie.zawsze chcielismy by w PES gracz miał jak największy wpływ na wydarzenia boiskowe.To rozwiązanie sprawia że powstaje wiele możliwości i mnogość sposobów na zdobycie bramki.Nic tak nie cieszy jak piękna bramka po akcji którą sobie sami w głowie zaplanowalismy ;)) uważam że to wielki + tej edycji ;)

Offline Pkotu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 04.10.2008r.
Odp: Toturial trików do PES2012 by Maremas
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 05, 2011, 08:20:45 »
@krzysztof
A może samo sterowanie piłkarzem masz poprzestawiane. Ja gram na LS+KRZYŻAK, a Ty jak masz?
1) LS
2) LS+KRZYŻAK
3) KRZYŻAK (to raczej nie, ale podałem)

A przycisk w prawym analogu Ci działa? dobrze masz ustawione sterowanie w settings.exe?



EDIT:
@Down, no nie do końca Pkotu, nie musisz mieć wciśniętego analoga cały czas, nie możesz go po prostu puścić i zostawić w "punkcie zero". Już się spierałem w tym kontekście z Artur 7, który ostatecznie przyznał mi rację ;)
Pewnie , że masz racje, bo to w 100% prawidłowa odp:p. Szczerze powiedziawszy, to miałem na myśli, ale źle sformułowałem ;) Choć dla mnie to logiczne, że trzymasz aby go nie zostawić właśnie w punkcie zero. Napisałem trzymasz wciśnięty i potem operujesz, tj nie możesz go zostawić w miejscu tak jakby;) No, ale dzięki za sprostowanie - może łatwiej będzie zrozumieć.;]
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2011, 08:23:30 wysłana przez Pkotu »
Moja pierwsza kompilacja pes 2013 (i od dawien dawna... pes 09 :D )
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pkotu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 04.10.2008r.
Odp: Toturial trików do PES2012 by Maremas
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 05, 2011, 08:26:38 »

Dokładnie!jestem ciekaw jak to będzie wyglądać online.licze na wielu sprytnych przeciwników.Uważam że dodanie teammate controls to bardzo dobre rozwiązanie.zawsze chcielismy by w PES gracz miał jak największy wpływ na wydarzenia boiskowe.To rozwiązanie sprawia że powstaje wiele możliwości i mnogość sposobów na zdobycie bramki.Nic tak nie cieszy jak piękna bramka po akcji którą sobie sami w głowie zaplanowalismy ;)) uważam że to wielki + tej edycji ;)
Popieram w 100% razem z poprzednią wypowiedzią. Samo A+L1, to o wieeeele za mało ! Jak ktoś grał w fife i używał ucieczek komputera przez odrębny klawisz, wie, żet o bardzo się przydaje. To właśnie była 'arkadówka'. Teraz mamy świetne rozwiązanie, gdzie my nad wszystkim panujemy! jest to trudne, ale można.. A to, że gdy tego używamy okazuje się, że komputer go np kryje i na długą metę ta ucieczka nie  jest tak skuteczna, to jeszcze lepiej. Widzicie to, że "wciskamy" prawy analog i 70% akcji kończy się skuteczną bramką? To byłoby zbyt proste.. Po prostu dodaje to kolejny element do naszej akcji i pomaga zamotać rywala :)
Moja pierwsza kompilacja pes 2013 (i od dawien dawna... pes 09 :D )
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Toturial trików do PES2012 by Maremas
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 05, 2011, 08:26:38 »