Autor Wątek: Arsenal FC by MasterCreati | Ciężki mecz i długo wyczekiwany triumf !  (Przeczytany 99344 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Świetne widowisko na Old Trafford !
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 19, 2012, 13:15:38 »


(11. Kolejka Barclays Premier League)

Manchester Utd 1 - 1 Arsenal FC

44' Ferdinand
77' Van Persie



Świetne widowisko na Old Trafford !

W ramach 11 kolejki Premier League mogliśmy oglądać wielki spektakl w teatrze marzeń. Na murawę największego stadionu w Anglii wybiegli zawodnicy Arsenalu, który obecnie jest na drugiej pozycji w tabeli oraz Manchesteru United, który był przed tym meczem na miejscu trzecim. Co ciekawe oba zespoły mają najlepszą linie defensywną w BPL choć 15 straconych bramek Czerwonych Diabłów wygląda nieco blado przy straconych 6 Kanonierów. Faworytem Manchester jednak głównie ze względu na miejscu spotkania. Mecz od początku był bardzo interesujący i zacięty. Obie drużyny walczyły o całą pulę bo to im pozwalało zbliżyć się do Chelsea, która gra w tym sezonie świetnie. Manchester grał w pierwszej połowie nieco lepiej co udowodnił bramką w 44 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Rooney a głowa piłkę do bramki wpakował Rio Ferdinand. W drugiej połowie nic się nie zmieniła, mecz wyglądał bardzo dobrze jednak Czerwone Diabły nieco grały ostrożniej co jest w pełni zrozumiałe. Na boisku pojawił się Ramsey, który zmienił swojego kolegę Wilsher'a. Młody anglik grał dziś bardzo słabo. Arsenal atakował odważnie jednak bardzo nie skutecznie, wszystkie ataki kończyły się na linij obrony Manchesteru United. W 77 minucie atak rozpaczy przeprowadził Gervinho, który dostał dobre podanie od Walcott'a tuż przed polem karnym. Iworyjczyk ograł dwóch rywali i odegrał do van Persiego, kapitan Kanonierów strzałem prawą nogą pokonał bramkarza. Piłka po drodze jeszcze trąciła jednego z obrońców Czerwonych Diabłów.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(skrót spotkania po naciśnięciu na logo Arsenal TV)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2012, 13:22:19 wysłana przez MasterCreati »

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Van Persie zdobywa klasycznego hattricka
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 19, 2012, 13:40:59 »
kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu arsenalu, na old trafford zawsze gra sie ciezko, jednak wy podolaliscie wyzwaniu i przynajmniej zgarneliscie cenny punkt w tej walce. dla mnie najlepszy jest fakt ze gola dla kanonierow zdobyl fenomenalny Van Persie!

Offline marz2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Van Persie zdobywa klasycznego hattricka
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 19, 2012, 14:14:30 »
Bardzo wyrównany mecz z ciężkim rywalem i to na ich terenie jednak udało się uzyskać dobry wynik bo tak można powiedzieć o remisie na Old Trafford :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
by marz2
(koment za koment)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Van Persie zdobywa klasycznego hattricka
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 19, 2012, 14:27:15 »
Diaby poważnie kontuzjowany !



Pomocnik Arsenalu, który już od 2006 roku występuje w zespole Kanonierów tuż przed meczem z Manchesterem United nabawił się kontuzji. Co ciekawe Diaby miał zagrać od początku ponieważ Jack Wilshere nie był w najlepszej formie podobnie jak Ramsey. Niestety Francuz na treningu przed meczem upadł pechowo na ziemie po strzale na bramkę i jak się później okazało uszkodził kość piszczelową w lewej nodze. Początkowo podejrzewano nie groźny uraz, który miał Diaby'ego wykluczyć na dwa tygodnie jednak teraz po dokładnych badaniach okazuje się, że Abou będzie pauzował co najmniej przez trzy miesiące a będzie to spora strata dla Kanonierów bowiem Wilshere oraz Arteta także mają drobne problemy zdrowotne. W najbliższym meczu zapewne zobaczymy Songa oraz Ramsey'a. Nie wiadomo kto będzie trzecim piłkarzem ze środka pola jednak można się domyślać, że będzie to Rosicky.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Diaby poważnie kontuzjowany !
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:07:39 »
bardzo dobry i wyrównany mecz :) remis był tu sprawiedliwy . Szkoda Diabiego u mnie też gra częstą .

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Diaby poważnie kontuzjowany !
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:09:44 »
Zacznę od meczu z Diabłami...
Bardzo dobre spotkanie w twoim wykonaniu, a RVP znów strzela ale tym razem na remis.
A teraz...
Diaby szkoda człowieka, ale cóż kontuzje się zdarzają, oby przez te 3 miesiące nie zdarzyła się tragedia.
widzew.png" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Diaby poważnie kontuzjowany !
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:28:29 »

(4. Kolejka LE)

SC Olhanense 1 - 1 Arsenal FC
31' Djalmir Vieira
39' Park Chu Young



Rezerwowy Arsenal nie dał rady w Portugalii !

Kanonierzy wybrali się do Portugalii na mecz z S.C. Olhanense w rezerwowym składzie. Jedynym podstawowym zawodnikiem w kadrze był Kaścielny, który chce wrócić do formy po kontuzji oraz Gervinho z Walcottem. Dójka skrzydłowych jednak zasiadła na ławce rezerwowych i nie pojawiła się na boisku. Mecz od początku mógł się podobać bo obie ekipy grały ładnie i otwarcie jednak bardzo nie skutecznie. Pierwsza bramka padła w 31 minucie po tym jak z prawej strony dośrodkował Rui Duarte a jego celna piłkę wykorzystał najlepszy zawodnik w ostatnich latach zespołu czyli Djalmir. Na wyrównanie czekać nie trzeba było bowiem już w 39 minucie stan meczu wyrównał Park. Koreańczyk oddał silny strzał z 16 metra po podaniu Ramsey'a. W drugiej połowie obraz gry się nieco zmienił bo z wyrównanego meczu robiła się gra do jednej bramki. Kanonierzy atakowali jednak Henry oraz Park zawodzili dzisiaj. Obaj nie pokazali dziś nic specjalnego po za ładną bramką Park. Linia pomocy spisała się lepiej ale bez polotu.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline marz2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:45:59 »
Niestety tylko remis z Olhanense. Nie wykorzystaliście sporo sytuacji, które sobie stworzyliście. Graliście drugim składem ale to nie zmienia faktu, że taka marka jak Arsenal ławką powinna wygrywać z takimi zespołami. Powodzenia w ostatnich 2 kolejkach LE.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
by marz2
(koment za koment)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:51:05 »
No szkoda tego remisu.Mogłeś ten meczy wygrać jednak zawodziła skuteczność.Statystyki pokazują kto miał wyraźną przewagę.Ale nic się nie stało trzeba po prostu grać dalej.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:09:32 »
Ja się pokuszę o bardziej przemyślaną opinię. Oczywiście, ta kariera jest udana, bardzo dobrze prowadzona. Ale zauważyłem u Ciebie pewną rutynę. Jesteś tutaj chyba najbardziej doświadczonym karierowiczem i od pewnego czasu każde Twoje opowiadanie wygląda tak samo :) Myślę, że by to wyglądało ciekawiej, mógłbyś coś zmienić - styl opisu, inny system dodawania screenów itd. Oczywiście zrobisz, jak będziesz uważał, ale to jest moja mała sugestia.



Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:15:51 »
W pierwszej połowie mecz byl wyrównany. Gola strzelił Chu Young po ładnej akcji z Ramsey'em.  W nastepnych 45 minutach Kanonierzy przycisnęli, jednak nieskutecznie grali Henry i Park. Jednak wynik nie jest taki zły. Graliscie rezerwowym skladem i to na wyjeździe więc punkt jest przyzwoitym osiągnięciem ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:31:42 »


(12. Kolejka Barclays Premier League)

Norwich City 0 - 3 Arsenal FC
4' 41' Walcott
29' Van Persie



Kanonierzy pewnie wygrywają !

Arsenal podejmował dziś na wyjeździe beniaminka, który jeszcze rok temu był beniaminkiem właśnie Championship. Dziś zespół Norwich wygląda kadrowo całkiem dobrze, jest tam wielu bardzo zdolnych zawodników i jeżeli tylko uda im się utrzymać w Premier League będą w stanie w przyszłym sezonie dużo namieszać . Początek meczu z Norwich Arsenal miał piorunujący, już w czwartej minucie po ładnej akcji zespołu bramkę otwierająca wynik zdobył Wlacott. Theo gra w tym sezonie bardzo przeciętnie jednak dziś pokazał wielką klasę . W 29 minucie ładny strzał Wilsher'a jednak odbity, do piłki podbiega Walcott i dośrodkowuje w pole karne a tam piłkę do bramki wcisnął Robin Van Persie. Pod koniec pierwszej połowy doszło do kuriozalnych błędów obrony gospodarzy co spowodowało utratę trzeciej bramki prze Kanarki. W drugiej połowie na boisku pojawił się Park, Ramsey oraz Santos jednak żaden z tych zawodników nie potrafił jakoś szczególnie się pokazać. W drugiej połowie przygasł nawet Walcott jednak można mu to wybaczyć po tak fenomenalnej pierwszej połowie.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(skrót spotkania po naciśnięciu na logo Arsenal TV)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:35:36 »
Ja się pokuszę o bardziej przemyślaną opinię. Oczywiście, ta kariera jest udana, bardzo dobrze prowadzona. Ale zauważyłem u Ciebie pewną rutynę. Jesteś tutaj chyba najbardziej doświadczonym karierowiczem i od pewnego czasu każde Twoje opowiadanie wygląda tak samo :) Myślę, że by to wyglądało ciekawiej, mógłbyś coś zmienić - styl opisu, inny system dodawania screenów itd. Oczywiście zrobisz, jak będziesz uważał, ale to jest moja mała sugestia.
Najwidoczniej nie wiesz jak wyglądały moje poprzednie kariery. Wystarczy zobaczyć moją pierwszą Arsenalem..później np. na Porto czy Bayern Monachium. Owszem..są podobne jednak taki mam styl i nie wiem co mogę zmienić żeby było lepiej. Jeżeli masz jakieś propozycję to chętnie wysłucham Tobie jak i innych użytkowników.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:37:49 »
Dwa remisy po 1:1, najpierw w trudnym meczu przeciw United, gdzie Diabły mogły prowadzić już 3:0 do przerwy, ale zabrakło im skuteczności i jedynego gola po dośrodkowaniu Rooneya strzelił Ferdinand.Ten wynik utrzymywał się do 77 minuty, kiedy to Van Persie dość szczęśliwie, bo po rykoszecie pokonał De Geę.
Do Olhanense pojechały rezerwy, a ten dość słaby zespół sprawił problemy rezerwom Arsenalu uzyskując prowadzenie w 31 minucie.Sześć minut później gola z 16 metrów strzelił i mimo ataków w drugiej części meczu wynik się nie zmienił.Ciekawe, które miejsce zajmujecie w grupie :).
Powodzenia w kolejnych spotkaniach, oby zwycięskich ;).
Edit:Z Norwich było już łatwiej, dwa gole Walcotta i jeden gol Van Persie'go dały pewne trzy punkty. Gratuluję również objęcia prowadzenia w tabeli, ale bardziej zawdzięczasz je porażkom Man.U z Wigan, oraz wysokiej porażki Chelsea z Aston Villą.Teraz,jeżeli będziesz w formie trudno będzie Cię z fotelu lidera wywindować :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2012, 17:43:27 wysłana przez Michal16ZenitSP »
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:39:29 »
Ja napisałem tylko "od pewnego czasu". Nie naskakuj na mnie, bo moja rada była przyjazna, oraz zaznaczyłem, że kariera jest "udana i dobrze prowadzona". Czemu każdy rodzaj krytyki musisz potraktować jako wrogi?



Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:41:47 »
Ja napisałem tylko "od pewnego czasu". Nie naskakuj na mnie, bo moja rada była przyjazna, oraz zaznaczyłem, że kariera jest "udana i dobrze prowadzona". Czemu każdy rodzaj krytyki musisz potraktować jako wrogi?
Źle odebrałeś moją wypowiedź. Nie ma w niej ani troszkę wrogości. Nawet się z Tobą zgadzam jednak nie wiem co mógłbym jeszcze zmienić dlatego pytam o to Tobie.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:44:21 »
Ok, to źle zrozumiałem. Może mógłyś dodawać więcej sytuacji pozaboiskowych, jakieś afery, konflikty, nastroje w drużynie? Takie pikantne sprawy, które naturalnie towarzyszą piłce nożnej ;)



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Arsenal nie dał rady w Portugali !
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:53:28 »
Van Perisie znowu daje o sobie znać w meczu z Man United ;) Kontuzja w najmniej odpowiednim momencie, ponieważ borykasz się z innymi brakami kadrowymi (ale czy jest odpowiedni moment na kontuzje?). Rezerwowy Arsenal nie wygrał, ale też nie przegrał w LE, więc nie można być złym ;) Zwycięstwo z beniaminkiem nie podlega dyskusji, skuteczny Wallcot i znów Van Persie! Szybki gol i pozamiatane, oby tak dalej ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:07:38 »
Walcott walczył w tym meczu jak nigdy.
Przy pierwszym golu rozegrał z kolegami ładną akcje, i to on ostatni dotknął futbolówki.
Tak samo przy drugim, walczył do końca, przejął piłkę i świetnie dośrodkował do RvP.
W drugiej połowie działo się mniej rzeczy, zmiennicy nie pokazali klasy, ale ważne, że są 3 punkty.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:37:37 »


(2. Runda FA Cup)

Arsenal FC 1 - 3 Swansea City
6' Sinclair
40' 81' Cotterill
51' Benayoun




Arsenal odpada z FA Cup !

Arsen Wenger w tym sezonie lubi sobie po komplikować życie. Tym razem w drugiej rundzie Pucharu Anglii wystawił do gry bardzo rezerwowy skład a co najlepsze zupełnie inne ustawienie zespołu. Sam przyznał, że po raz pierwszy grał w taki sposób. Czy eksperyment się udał ? Niestety nie. Już od samego początku to goście mieli przewagę i grali znacznie lepiej od Arsenalu. Kanonierzy przegrywali już w szóstej minucie po fatalnych błędach obrońców Arsenalu. Kanonierzy chcąc wyrównać mecz bardzo groźnie zaatakowali jednak skuteczność napastników pozostawiała wiele do życzenia. Jeszcze w pierwszej połowie zespół gości strzelił drugą bramkę i Arsenal powoli zaczynał się gubić. W drugiej części spotkania Arsenal zdobył bramkę kontaktową po fenomenalnej akcji Benayuon'a, która można obejrzeć poniżej, zachęcam bo często się takie (przynajmniej mnie) nie zdarzają. Arsenal zaczynał grać coraz lepiej jednak nadal bardzo nie skutecznie co bezlitośnie wykorzystali rywale z Walii strzelając decydującą bramkę w 81 minucie. Arsenal odpadł z Pucharu Anglii na własne życzenie, po fatalnym meczu niemal każdej formacji. Na pochwałę zasługują jedynie Benayoun oraz Frimpong.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(Niesamowita akcja Benayouna w FA Cup !)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal Football Club by MasterCreati | Kanonierzy pewnie wygrywają !
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:37:37 »