Autor Wątek: Liverpool Football Club by leni55 [Do archiwum!]  (Przeczytany 113757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Podsumowanie][Wybierz gracza rundy!]
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 24, 2012, 12:38:05 »
Zagłosowałem na Leivę, bo wydaje mi się że taka nominacja może mu jeszcze bardziej pomóc i kolejna runda będzie jeszcze lepsza w jego wykonaniu. Gerrard już pewien poziom osiągnął i go nie przeskoczy. Ogólnie źle wam nie idzie, ale trzeba jeszcze bardziej w drugiej fazie sezonu dokręcić śrubę.

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Podsumowanie][Wybierz gracza rundy!]
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 24, 2012, 13:13:52 »
Podsumowanie ciekawe, mam nadzieję, że Gerrard zdobędzie to wyróżnienie ;)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Podsumowanie][Wybierz gracza rundy!]
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 24, 2012, 13:41:29 »

Dla mnie był legendą: Luis Garcia


Wczoraj przeczytałem taki artykuł i naszło mnie na wspomnienia, pomyślałem sobie czemu tu tego nie napisać... Tak więc moja myśl dotyczy byłego już zawodnika Liverpool'u Luisa Garcia. Nie będę przedstawiał wam żadnego życiorysu napisze tylko jak go wspominam.

Luis przyszedł do Live po transferze z Barcelony, ściągnął go ówczesny trener The Reds, Rafa Benitez a było to w 2004 roku.
Garcia grał w The Reds jak skrzydłowy lub ofensywny rozgrywający. Nigdy nie zapomnę jak był, jego straty czasem mocno irytowały ale sposób w jaki naprawiał błędy był niesamowity. Potrafił przejść całe boisko. On był stworzony dla The Reds. To nie był zawodnik to był magik.
Chciał być najlepszy i dla mnie był, taki mały diabeł. Najbardziej w pamięci utkwiły mi jego dwie bramki, jedna trafiona Chelsea a ruga Juve.
W The Reds grał tylko trzy lata, tylko bo oddanie go był największą głupotą świata.

Próbka jego możliwości, naprawdę zobaczcie on był i jest najlepszy

&feature=related[/youtube]

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Luis miał też swoją przyśpiewkę, to jej tekst i mały kawałek:


Luis Garcia, he drinks sangria,
he came from Barca, to bring us joy!
He's five foot seven, he's football heaven,
So please don't take, our LUIS away!

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Obecnie Luis gra w Puebli, chcę żeby wrócił...
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 16:33:03 wysłana przez leni55 »

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 24, 2012, 13:49:53 »
Świetne to wspomnienie o Garcii, normalnie jak to czytałem to prawie się wzruszyłem :D

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 24, 2012, 14:03:04 »
No proszę tak samo jak ja doszedłeś do połowy sezonu. Niestety Liverpool u Cb zajmuje dopiero 5 miejsce, ale rywalizacja na szczycie tabeli jest bardzo zacięta i ciekawa.  Liverpool tak jak napisałeś grał w kratkę, najbardziej szkoda remisów bodajże z Wigan i ze Stoke. Ale Uj z tym najważniejsze, że wygrałeś z United skromnie 1:0 ale w dobrym stylu :) Walić też skuteczność, masz najlepsza obronę w lidze, 12 straconych bramek cudnie! W głosowaniu są moi ulubieni piłkarze. Jednak zagłosuje na Lucasa. O tak Luis Garcia był i jest wspaniałym piłkarzem. Może często nie był w wysokiej formie, ale potrafił zabłysnąć w tych najważniejszych meczach.

Ta kompilacja jest mistrzowska:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 24, 2012, 14:18:03 »
No proszę tak samo jak ja doszedłeś do połowy sezonu. Niestety Liverpool u Cb zajmuje dopiero 5 miejsce, ale rywalizacja na szczycie tabeli jest bardzo zacięta i ciekawa.  Liverpool tak jak napisałeś grał w kratkę, najbardziej szkoda remisów bodajże z Wigan i ze Stoke. Ale Uj z tym najważniejsze, że wygrałeś z United skromnie 1:0 ale w dobrym stylu :) Walić też skuteczność, masz najlepsza obronę w lidze, 12 straconych bramek cudnie! W głosowaniu są moi ulubieni piłkarze. Jednak zagłosuje na Lucasa. O tak Luis Garcia był i jest wspaniałym piłkarzem. Może często nie był w wysokiej formie, ale potrafił zabłysnąć w tych najważniejszych meczach.

Ta kompilacja jest mistrzowska:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=80a8ff3e9d58f2e51fba84178a5e9e5f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
świetne !

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 24, 2012, 16:31:47 »
No, wszystkie filmy z nim są genialne.
thekrzychu mam nadzieję jeśli się nie obrazisz jeśli ją dodam ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Adelante.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 24, 2012, 16:35:06 »
Luis Garcia był świetnym graczem w Liverpoolu, jako kibic Tottenhamu szanowałem Liverpool z tym Hiszpanem na czele. Szkoda że nadal nie gra w The Reds, ostatnio grał bodajże w Panathinaikosie Ateny.
Białe Orły by Adelante.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 24, 2012, 16:53:34 »
Luis Garcia to był zawodnik, pamiętam jego bramkę z Chelsea (gdzie fani Chelsea się prawie nie popłakali o to, że nie przekroczyła piłka linii, tylko, że tam tak to karny powinien być i czerwona dla Cecha :D)
w finale nie strzelił gola, chociaż mógł strzelić po karnym Xabiego Alonso, ale uprzedził go właśnie Xabi :D
" border="0

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Dla mnie był legendą: Luis Garcia]
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 24, 2012, 16:55:31 »
Adelante masz rację, niedawno jeszcze tam był ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kenny pojedzie po Lewego?!



Brytyjskie bulwarówki trąbią o rzekomym wyjeździe Dalglisha do Niemiec. Miałby tam osobiście porozmawiać z Robertem Lewandowskim i spróbować ściągnąć go do Anglii. Przy okazji boss podobno będzie oglądać mecz Borussii z Herthą Berlin.
Jeśli tak by się stało to relacja z meczu oczywiście się tu znajdzie.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Lewandowski no nie wiem nie pasuje mi jakoś ten piłkarz do The Reds a ponad to według mnie nie sprawdził by się w takiej lidze jak Angielska, lepiej niech się trzyma Dortmundu.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Ciekawy pomysł. Niedługo dowiemy się, może sam Kenny wypowie się czy to prawda czy tylko wymysły angielskich bulwarówek. Czekamy na więcej newsów, bo sytuacja jest ciekawa.

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Nie widzę jakoś tego transferu. Mi się podoba gra Lewego w Borussi, ale nie w Angli. Zbytnio wymagająca liga jak dla niego.

leoarsalan90

  • Gość
Nie widzę jakoś tego transferu. Mi się podoba gra Lewego w Borussi, ale nie w Angli. Zbytnio wymagająca liga jak dla niego.
A mi tam się podoba pomysł na Lewego w Liverpoolu, byłby dobrym wzmocnieniem w linii ataku ;)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.

Znamy gracza rundy!

Wiemy już kto był najlepszy w pierwszej połowie sezonu. Kibice wybrali Stevena Gerrarda jako najlepszego gracza rundy jesiennej.
Gratulujemy Stevie!



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Nie Lewy a Demba Ba!


Dzisiaj głos w sprawie rzekomego transferu do Liverpool'u głos zabrał Robert Lewandowski

-Póki co nigdzie się nie wybieram, świetnie czuje się w Dortmundzie i mój klub to Borussia - zakończył Robert

W odpowiedzi wypowiedział się Kenny potwierdzając słowa Roberta ale dodając coś innego

- Media robią dużo szumu, a my nie składaliśmy propozycji za Roberta i nie zakupimy go, przynajmniej w tym oknie.
Rozpoczęliśmy już negocjacje z Newcastle w sprawie pozyskania Senegalczyka Demby Ba.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Dawid_90

  • Gość
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Senegalczyk jedną nogą w Liverpool'u!]
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 25, 2012, 12:32:35 »
Demba to dobry zawodnik, na pewno będzie pasował do The Reds

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Senegalczyk jedną nogą w Liverpool'u!]
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 25, 2012, 12:55:17 »
Lewy chyba dobrze zrobił. Niech pogra jeszcze z 2 sezony na podobnym poziomie, potem niech wyjedzie do Anglii. Demba Ba to skuteczny napastnik, a co ważne sprawdzony już na Angielskich boiskach.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Senegalczyk jedną nogą w Liverpool'u!]
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 25, 2012, 13:16:38 »
Demba Ba, ciekawy gracz. Dobrze stoi na na nogach, umie uderzyć i dojść do sytuacji. Ale sam nie wiem czy jest Ci potrzebny?

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Senegalczyk jedną nogą w Liverpool'u!]
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 25, 2012, 13:20:06 »
Demba Ba, ciekawy gracz. Dobrze stoi na na nogach, umie uderzyć i dojść do sytuacji. Ale sam nie wiem czy jest Ci potrzebny?

Raczej tak bo Carroll nic nie strzela a Suarez dopiero zaczyna...

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Liverpool Football Club by leni55[Senegalczyk jedną nogą w Liverpool'u!]
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 25, 2012, 13:42:05 »
Lubie tego piłkarza i chciałbym go zobaczyć w L'poolu, no ale początek może mieć trudny. Pamiętam jak grałem Srokami i marnował on wiele sytuacji.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool Football Club by leni55[Senegalczyk jedną nogą w Liverpool'u!]
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 25, 2012, 13:42:05 »