Autor Wątek: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Łatwa przeprawa na Impuls Arena.  (Przeczytany 24363 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Bardzo słaby występ podczas tournee.
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 02, 2012, 23:39:36 »
oj nie udany pobyt w Portugalii, wyniki bardzo słabe jednak nadzieje pozostaje we wzmocnieniach jednak i tu masz pecha bo i one znikły :D hehe :)
Pisz w notatniku długie newsy :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
✦Hamburger SV by NexaT✦ Spekulacje transferowe
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 03, 2012, 00:05:29 »

Spekulacje transferowe
W dzisiejszym artykule przedstawimy państwu piłkarzy, którzy znaleźli się na celowniku niemieckiego klubu. Z
zespołem pożegnało się także kilku zawodników, Thorsten Fink obserwuje gwiazdy światowego futbolu, lecz czy
chociaż jeden transfer dojdzie do skutku? Spróbujemy wam przedstawić tych zawodników jak najlepiej. Wszystkie
informacje zebrane zostały z różnych źródeł internetowych. Są to tylko spekulacje, nie oficjalne wiadomości.
Serdecznie zapraszam do czytania i ocenienia mojej pracy!




REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Tolgay Ali Arslan, (urodzony 16 sierpnia 1990r. w Paderborn, Niemcy) - niemiecko - turecki piłkarz, występujący na pozycji
ofensywnego pomocnika. Zawodnik mierzy 180cm. i waży 77 kilogramów. Występował w drużynie narodowej Turcji, U-18 i U-19,
grał kolejno w dwóch i jednym meczu. Nie gościł jeszcze w reprezentacji seniorów. Trykot Hamburgu SV założył do tej pory
pięć razy. Sam zawodnik nie zerwał kontraktu, zrobił to klub. Piłkarz dostał ponadto wynagrodzenie w wysokości 22 tysięcy Euro.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jeffrey van Homoet Bruma, znany jako Jeffrey Bruma. (ur. 13 listopada 1991 w Rotterdamie) – holenderski piłkarz, występujący
na pozycji środkowego obrońcy. Ma brata Marciano, który reprezentuje barwy polskiego zespołu, Lech Poznań. Zawodnik mierzy
186 centymetrów i waży 83 kilogramy. Wcześniej grywał w zespole Feyenoord Rotterdam, później przeniósł się do Chelsea Londyn
skąd został wypożyczony do niemieckiego klubu. Zarząd także zerwał kontrakt, nie sam zawodnik. Dostał za to wynagrodzenie w
wysokości 15,000 Euro. Grał w reprezentacji Holandii U-19, zaliczył tam 7 występów by potem przenieść się do kadry U-21, grając
dziewięć razy. W minionym roku zaliczył debiut w drużynie seniorów, do tej pory naliczył sobie dwa spotkania. Jeffrey w Hamburgu
grywał z numerem 10, żaden klub nie był z nim w kontakcie.






REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ravel Ryan Morrison, (urodzony 2 lutego 1993 w Wythenshawe (Manchester)) - angielski piłkarz, występujący na pozycji
pomocnika. Grał w reprezentacji narodowej U-16, U-17, U-18, we wszystkich wystąpił do tej pory tylko pięć razy. Nie doczekał
się kadry seniorskiej w Manchesterze jak i reprezentacji. W United gra tylko w rezerwach, z numerem 23. Zawodnik ma 182cm.
wzrostu i waży 73kg. Jest wychowankiem klubu z Old Trafford, miał za sobą jednak problemy z prawem, i to niejednokrotnie. Ze
wszystkich kłopotów wyciągnął go właśnie zarząd Czerwonych Diabłów.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Samuel Eto'o Fils, (ur. 10 marca 1981 w Duali, Kamerun) – piłkarz kameruński, reprezentant kraju, grający na pozycji napa-
stnika. Obecnie zawodnik włoskiego klubu Inter Mediolan. Wcześnie występował m.in. w klubach RCD Mallorca, FC Barcelona i
Real Madryt. Czterokrotnie wybierany Piłkarzem Roku Afryki (2003, 2004, 2005, 2010). Jego kariera rozpoczęła się dopiero w wieku
15 lat, gdy Królewscy wysłali do Afryki poszukiwacza talentów. Najlepszy okres jego kariery nastąpił w FC Barcelonie, gdzie był
kluczową postacią w składzie Pepa Guardioli. Przypomnijmy, że zdobył bramkę na 1:0 z Manchesterem United, w wielkim finale Ligi Mistrzów. Od
1997r. nieustannie występuje w swojej kadrze narodowej, do tej pory na swoim koncie ma 107 występów. W minionym roku
widzieliśmy go na Mistrzostwach Świata w RPA. Zawodnik podczas wchodzenia na wagę, widzi liczby 75. Jego wzrost wynosi aż
180 centymetrów, ma także groźny pseudonim: Czarna Perła! Grr..



REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Karim Ziani, (ur. 17 sierpnia 1982 w Sèvres, Francja) - piłkarz algierski grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Mierzy
169 cm wzrostu, waży 66 kg. Posiada także obywatelstwo francuskie. Dotychczas grał w takich klubach jak FC Sochaux, VfL Wolfsburg
czy Olympique Marsylia. Najlepszy okres jego kariery nastąpił w 2005r., kolejne lata, to coraz gorsza forma. Obecnie wylądował
w lidze Tureckiej, a dokładnie w drużynie Kayserisporu. Debiut w reprezentacji nastąpił 12 lutego 2003 roku, w przegranym 1:3
towarzyskim meczu z Belgią.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Gabriel Alejandro Milito, (ur. 7 września 1980 w Bernal) - argentyński piłkarz, gra na pozycji środkowego obrońcy. Zawodową
karierę zaczynał w Independiente w 1997. Z klubem tym był mistrzem Argentyny w 2002r. W 2003r. miał zostać zawodnikiem
madryckiego Realu, jednak nie przeszedł badań medycznych. Dopiero w 2007r. przeszedł za blisko 18 milionów do Dumy
Katalonii. Występował tam trzy sezony, po czym zerwał kontrakt. (obecnie bez klubu) Gabriel ma 179 centymetrów
i 78kg. wagi. W reprezentacji debiutował 20 grudnia 2000 w meczu z Meksykiem. W kadrze rozegrał dotychczas 32 spotkania.
Brał udział w MŚ 2006 oraz Copa América 2007 (srebrny medal). Ma brata, Diego, występuje obecnie w Interze Mediolan.

W następnych artykułach, poznamy kolejno:
miejsce, w którym odbędzie się tournee,
wywiad z nowym trenerem klubu,
oficjalnych rywali na tournee,
wyniki spotkań przedsezonowych,
pierwszy mecz ligowy,
plotki transferowe,
coś na pewno..
Zapraszam do śledzenia tego wątku!
PS. Cieszyłbym się, gdybyście napisali czy podoba wam się ten artykuł. Ogólnie czy wszystko pasuje, czy te małe zdjęcie nie psują efektu.
PS2. Przepraszam, że nie oceniłem twojej kariery: Pikachu i PortoFan. Jest tam trochę tekstu do czytania, a oceniłem już około 10 karier + pisałem to moje gówno dwa razy.. Jutro do was wpadnę. :)


Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 03, 2012, 00:11:45 »
Eto'o i Hamburger? Nie no bez jaj :D. Nie kupuj go, rozumiem, że Ci się gra ciężko i chcesz sobie ułatwić zadanie sprowadzając Samuela Eto'o ale nie tędy droga ;). Ciekawym ruchem byłoby kupienie Milito, doświadczony i wciąż potrafiący grać na wysokim poziomie. Takiego kogoś Ci potrzeba.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 03, 2012, 00:28:14 »
Eto'o za cholerę nie pasuje mi to Hamburgera. Trzeba zachować trochę realności. Reszta jak najbardziej za. Morrison ci się przyda, to młody i utalentowany zawodnik. Milito też niczego sobie obrońca, zawsze go dobrze kojarzyłem. Zianiego znam, ale jakoś nigdy głębiej się nie interesowałem nim, więc się nie wypowiem. Mam nadzieję, że ci się uda pozyskać tych 3 piłkarzy, bo to będzie solidne wzmocnienie dla twojej drużyny.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 03, 2012, 08:47:25 »
Gdzie Eto'o do Hamburga ;)
On tam kompletnie nie pasuje i z pewnością by tam nie zagrał.
Dziwi mnie że pozbyłeś się dwóch według mnie utalentowanych piłkarzy, no ale każdy ma swoje zdanie.
Milito, Ziani, Morrison na pewno wzmocnią rywalizacje na kilku pozycjach.

PS:
Artykuł fajny, ale fotki psują efekt ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2012, 10:20:29 wysłana przez Sklado »
widzew.png" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 03, 2012, 10:19:20 »
Eto'o w HSV? Tak jakoś dziwnie :P nie pasuje on tam :P Karim Ziani to ciekawy nabytek i mam nadzieje że będzie się spłacał. Milito i Morrison także mam nadzieje okażą się dobrymi zawodnikami. Pamiętam, że gdy grałem w FIFE 12 jakimś słabszym klubem to wypożyczałem Tolgaya Arslana i sprawdzał się świetnie :D

PS. Co do tych zdjęć zawodników, to moim zdaniem takie małe nie wyglądają za ciekawie :/ ale to tylko moja opinia :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Spekulacje transferowe.
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 03, 2012, 10:31:50 »
Nie, nie :D. Eto'o to na razie nie kupuj, bowiem nie pasuję mi ten piłkarz to twojego klubu. Pozostałe nazwiska są jak najbardziej trafne. Mnie cieszy z tego wszystkiego fakt, że chcesz ściągnąć Morrisona, bowiem jest to bardzo utalentowany gracz, który na skrzydle wiele potrafi :D. Czekam na kolejne newsy.

Co do pytania to artykuł ciekawy i te zdjęcia efektu raczej nie psują :D.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 03, 2012, 11:18:52 »


Wywiad z Thorstenem Finkiem.
W tym artykule, zapytamy trenera Hamburgu SV Thorstena Finka, o wszystko co możliwe. Zapytam się o transfery
na przyszły sezon, o tym jak się czuje w kraju. Jesteście ciekawi co powiedział? Zapraszam do wywiadu.




German Newspaper : Witam, jak się pan czuje w Hamburgu?
Thorsten Fink : To świetne miasto, a klub jest jeszcze lepszy. To zespół z historią i to mnie cieszy. Na sukcesy trzeba pracować, a ten klub to
                            robił. Sztab szkoleniowy jest dobry, jak na razie nie miałem do nich zastrzeżeń.. (dziennikarz przerywa)


German Newspaper : ..A samo miasto, podoba się panu?
Thorsten Fink : Tak, w końcu to Hamburg. Jest tutaj czasami zimno, ale przyzwyczajam się. (śmiech) Jest także wiele zabytków i na pewno
                            się nie nudzę. Niemcy to bardzo sympatyczni i mili ludzie, zwłaszcza w tym miejscu. To państwo jest, jednym z najszybciej roz-
                            wijających się, więc musi mi się podobać.. Myślę, że każdemu by się podobało. (śmiech)


German Newspaper : Trenował pan wcześniej zespół FC Basel, a także Red Bull Salzburg, dostrzega pan
                                       różnice pomiędzy tymi zespołami a Hamburgiem?

Thorsten Fink : Zależy jakie różnice, na pewno widać je w systemie szkoleniowym. Tutaj w Niemczech przykładamy się do każdego aspektu,
                            Major League Soccer to dobra liga, ale na pewno nie jest tak rozwinięta jak angielska czy właśnie niemiecka. Szwajcaria to
                            także piękny kraj, a liga jest niesamowita. Walczy się o każdy punkt, bardzo ważna jest tam kondycja, jak w każdej lidze oczywiście
                            , ale ja dostrzegam jednak wyższość właśnie tam. Walka w lidze jest do samego końca, przez co kibice mają więcej emocji, liga
                            niemiecka nie jest taka. Było dużo sezonów, gdzie odstępy punktowe sięgały nawet liczb dwucyfrowych.


German Newspaper : Pański zespół nie wypadł zbyt dobrze na tournee..
Thorsten Fink : Tak, zgadza się, jednak ja jestem dobrej myśli. Zostaliśmy skrzywdzeni przez sędziów, zwłaszcza przez te dwie czerwone kartki.
                            Oba faule zasługiwały maksymalnie na żółtą kartkę, czy nawet upomnienie. Rozumiem, że to było ostre wejście, ale na pewno nie
                            groziło kontuzją. Byliśmy bardzo nieskoncentrowani, na początku zawsze uciekaliśmy do nieprzepisowych zagrań, co pokazuje,
                            że brakuje nam zimnej krwi. Nasz bramkarz nie wypadł najlepiej, myślę, że dużo strzałów było do obronienia. Defensywa grała
                            dobrze, no, ale niestety to nie wystarczyło.

German Newspaper : Na jakie miejsce w lidze pan teraz celuje?
Thorsten Fink : Nic się nie zmieniło, nadal chce zająć miejsce w pierwszej szóstce. Mam cel, aby doprowadzić ten klub jak najdalej w Lidze
                            Europy, a w następnym sezonie nadal w niej grać.


German Newspaper : Zamierza pan wzmocnić klub przed zakończeniem letniego okienka transferowego?
Thorsten Fink : Tak, już dawno nad tym myślę. Mam nadzieje, że przed końcem sierpnia, w naszym składzie będzie więcej obrońców i pomo-
                            cników. Napastnicy grają na wysokim poziomie, więc wątpię, że będą tam przeprowadzone transfery.


German Newspaper : Jakieś szczegóły?
Thorsten Fink : Niestety, ale nic nie jest pewne. Nie chcemy mówić czegoś, czego możemy nie zrealizować, boimy się także opinii fanów i
                            ich reakcji. Jeśli będziemy z zawodnikami w stałym kontakcie, na pewno nasi sympatycy zostaną poinformowani.


German Newspaper : A szkółka szkoleniowa, zawiesił pan na kimś oko?
Thorsten Fink : Na razie nie przyglądałem się tutejszym wychowankom. Na pewno to zrobię, myślę, że jest tam kilku utalentowanych graczy.
                            Gdybyśmy nawet podpisali z kimś kontrakt, nie zobaczylibyśmy go szybko w pierwszej jedenastce. Jest to spowodowane brakiem
                            doświadczenia i dużą presją. W tym klubie każda pozycja jest bardzo odpowiedzialna, zrobisz coś źle, możesz stracić bramkę.


German Newspaper : A czy na pozycji bramkarza będą jakieś roszady? Czy jednak w większości meczy
                                       grać będzie Jaroslav Drobny?

Thorsten Fink : Tego niestety nie wiem. Szanse do gry dostanie każdy z moich golkiperów, ten który będzie najpewniejszy i najlepszy
                             po prostu zagości w podstawowej jedenastce. Oczywiście drugi bramkarz zawsze będzie brany pod uwagę, ale niestety
                             w tych meczach, które będą rozgrywane w walce o puchar.


German Newspaper : Czy po nieudanym sezonie będzie pan rozważał odejście z tego klubu?
Thorsten Fink : Na pewno nie. Nawet jeśli moi zawodnicy rozegrają ten sezon źle, i nawet, gdy moje cele nie zostaną
                            zrealizowane, zostanę tu. Oczywiście ostateczna decyzja będzie zależała do zarządu, ale na razie nie można
                            o tym mówić Sezon się nawet nie rozpoczął, ale jestem dobrej myśli.


German Newspaper : Ostatnie pytanie. Na torunee przeprowadził pan akcje charytatywną, zamierza pan robić
                                       takie akcje częściej?

Thorsten Fink : Na pewno, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, będę robił takie akcje częściej. Ale pamiętajmy, że nie zależy to tylko ode mnie.
                            Jeśli coś takiego nastanie, na pewno będzie to w Niemczech, na razie z zawodnikami nigdzie nie wyjeżdżamy, także za granicą jest
                            to niemożliwe. Mam nadzieje, że w tym kraju przysłużę się takim akcjom jak najlepiej.


German Newspaper : Dziękuje panu za rozmowę..
Thorsten Fink : Bardzo dziękuje, do widzenia.

W następnych artykułach, poznamy kolejno:
miejsce, w którym odbędzie się tournee,
wywiad z nowym trenerem klubu,
oficjalnych rywali na tournee,
wyniki spotkań przedsezonowych,
pierwszy mecz ligowy,
plotki transferowe,
coś na pewno..
Zapraszam do śledzenia tego wątku!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 03, 2012, 12:17:18 »
Bardzo ciekawy wywiad. Jestem zainteresowany kogo sprowadzi ten trener. Wygląda na ogarniętego więc liczę na normalne transfery. Musze się zgodzić z Finkiem co do linij ataku, jest ona bardzo dobrze obstawiona więc transfery nie koniecznie. Masz czterech napastników i każdy może zagrać od pierwszych minut i strzelać bramki. W bramce dla Drobny'ego nie widzę zagrożenia w obecnych bramkarzach ;)

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 03, 2012, 12:58:42 »
Super wywiad, ciekawi mnie kogo sprowadzi Fink.
Zgaduje że na pewno będzie potrzebny bramkarz, zdolny obrońca, i rozgrywający.
Czekam na transfery ;D
widzew.png" border="0

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 03, 2012, 13:22:02 »
Etoo i Milito :D
ciekawy byłby zespół

fajny artykuł, opisany każdy gracz

dobry, ciekawy i długi, jak to powinien być, wywiad :)

widzę, że kolejna osoba używa tego tła jako menu :)
" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 03, 2012, 13:24:21 »
Zgaduje że na pewno będzie potrzebny bramkarz, zdolny obrońca, i rozgrywający.
Jeśli zgadujesz, oznacza to, że nie czytałeś..
PS. Fink nic nie mówił o wzmocnieniu na linii bramkarzy. :)

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 03, 2012, 13:30:41 »
Jeśli zgadujesz, oznacza to, że nie czytałeś..
PS. Fink nic nie mówił o wzmocnieniu na linii bramkarzy. :)
Czytałem, ale mówię że zgaduje bo może zaskoczysz czymś i dokupisz jakiegoś super bramkarza.
Słowa trenerów nie zawsze są prawdą, zawsze można skłamać i zrobić coś czego nikt się nie spodziewa ;)
widzew.png" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 03, 2012, 14:44:25 »
Bardzo dobry wywiad. Dobrym wyborem jest nieściąganie do pierwszej kadry juniorów, bo wątpię by grali w podstawowym składzie. Mam nadzieję, że uda się wam zrealizować wasze cele. 6 miejsce w lidze to dla mnie jest celem realnym, ale jak będziecie grali tak jak na Tournee to jest ono bardzo wątpliwe do osiągnięcia. Liczę, że Hamburg dalej będzie przeprowadzał takie akcje charytatywne. Powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Wywiad z Thorstenem Finkiem
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 03, 2012, 19:29:01 »
Ciekawe kogo sprowadzi Fink. Uważam go za człowieka ogarniętego, więc sądzę, że przeprowadzi kilka intrygujących transferów. Masz bardzo mocną linię ataku. Każdy z zawodników gra na mniej więcej tym samym poziomie, co bardzo cieszy. Szkoleniowiec Hamburga ma gest - potrafi bezinteresownie pomagać innym.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
✦Hamburger SV by NexaT✦ Dwa transfery zrealizowane!
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 04, 2012, 23:53:02 »

Dwa transfery zrealizowane!
Niedawno oficjalna strona Hamburger SV opublikowała zdjęcia z prezentacji Miito, a to oznacza, że
piłkarz został sprowadzony do klubu! Karim Ziani także podpisał kontrakt, lecz jego prezentacja nie
została przedstawiona. Oficjalnie Argentyńczyk podpisał kontrakt za sumę 2,458,000 Euro. (4 lata) Zaś Al-
gierczyk za jedynie 1,413,000 Euro! (2 lata) Negocjacje z młodym Ravelem Morrisonem nadal trawają,
młody pomocnik żąda dużej ilości pieniędzy za grę w Niemczech, więc transfer raczej nie zostanie zrea-
lizowany. Kameruńczyk Eto'o niestety nie dołączy do klubu, potwierdził to sam Thorsten Fink.

Jesteśmy zadowoleni z tego, że pozyskaliśmy Gabriela i Karima. To świetni piłkarze, grają na światowym
poziomie, i na pewno będą wzmocnieniem dla tego klubu. Ostatnimi czasy traciliśmy na prawdę dużo bramek,
mam nadzieje, że Milito weźmie na siebie ciężar jaki pełni defensywa, i przysłuży się mniejszej ilości straconych
bramek. Ziani to natomiast świetny pomocnik, widzi grę jak nikt inny, ma niesamowite zagrania i wiem, że strzeli
nie tylko jedną bramkę w tym trykocie. Próbowaliśmy ściągnąć do siebie także Eto'o, wiedzieliśmy, że będzie to
trudne, i dobrze myśleliśmy. Zawodnik mówił, że nie interesuje go gra w tym klubie, a karierę ma zakończyć w Rosji.
Natomiast gracz z  Anglii, Morrison, stawiał niestety warunki finansowe, które przekraczały nasze możliwości. Ten
piłkarz jest bardzo utalentowany, ale suma była zbyt wysoka by go do nas ściągnąć, przykro mi. Mógł być solidnym
wzmocnieniem, jednak tak nie będzie. Mamy nadzieje, że te zakupy przybliżą nas do gry w Lidze Europejskiej.
Zamierzam także przyjrzeć się zawodnikom z naszej szkółki, jak sam wspominałem w wywiadzie. Być może zoba-
czymy nowe twarze w podstawowej jedenastce. - Thorsten Fink.


Poniżej przedstawiamy państwu wszystkie zdjęcia z prezentacji Gabriela Milito.
Jeśli chcecie obejrzeć zdjęcia musicie kliknąć na miniaturkę przedstawiona poniżej.
Zapraszam także do oceniania i komentowania mojej pracy!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
kliknij na miniaturkę, aby otworzyć pełną prezentację.

W następnych artykułach, poznamy kolejno:
miejsce, w którym odbędzie się tournee,
wywiad z nowym trenerem klubu,
oficjalnych rywali na tournee,
wyniki spotkań przedsezonowych,
pierwszy mecz ligowy,
plotki transferowe,
coś na pewno..
Zapraszam do śledzenia tego wątku!
PS. Postaram się już jutro dodać 1 kolejkę, którą dzisiaj rozegrałem. :)
Przepraszam także, że nie oceniłem waszych karier, zrobię to jutro rano, jeszcze raz sorry.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Dwa transfery zrealizowane!
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 05, 2012, 02:43:10 »
Szkoda, że nie uda się ściągnąć do was Morrisona, no ale za utalentowanych graczy trzeba sporo wykładać :D. Kupno Milito oraz tego Algierczyka powinno wyjść tylko na dobre drużynie :). Mam nadzieję, upolujesz jeszcze jakąś perełkę w szkółce. :D
Powodzenia.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Dwa transfery zrealizowane!
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 05, 2012, 03:30:03 »
Dobre transfery. Dwaj doświadczeni gracze na pewno się przydadzą. Jestem ciekaw występów  Milito w Bundeslidze, bo Zianiego już na niemieckich boiskach oglądaliśmy ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Dwa transfery zrealizowane!
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 05, 2012, 12:27:14 »
Gabriel Milito to bardzo kontuzjogenny zawodnik, ale gdy jest w pełni zdrowia nie zawodzi. Karim Ziani to zawodnik bardzo niedoceniany. Algierczyk wykonuje ogromną pracę na boisku, ale rzadko kiedy trafia na czołówki gazet. ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Dwa transfery zrealizowane!
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 05, 2012, 14:53:53 »
Dwa bardzo dobre transfery. Milito to świetny obrońca,który ma wielkie doświadczenie z gry w Barcelonie. Ziani jest bardzo dobrym pomocnikiem liczę, że nie raz zdobędzie gola dla twej drużyny. Eto'o nie przeszedł, ale nie dziwię się mu. Przecież tyle on w tej Rosji zarabia. Ciekawe ile by Anżi za niego chciało. Szkoda, że nie pozyskałeś Morrisona, ale za dużo kasy za niego chcą. Mam nadzieję, że te transfery przybliżą cię do gry w Lidze Europy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ✦Hamburger SV by NexaT✦ Dwa transfery zrealizowane!
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 05, 2012, 14:53:53 »