Autor Wątek: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.  (Przeczytany 14598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 08, 2012, 12:36:36 »
To jest to samo co na darmowefora.pl, SMF.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 08, 2012, 12:57:39 »
To jest to samo co na darmowefora.pl, SMF.

No, czyli wszystko jasne. ;D

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 08, 2012, 14:31:25 »
Jak chcecie to dajcie mi odpowiednią władzę na forum to wam zrobię layout jaki chcecie.  :)

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 08, 2012, 14:43:49 »
Jak chcecie to dajcie mi odpowiednią władzę na forum to wam zrobię layout jaki chcecie.  :)

Layout nowy by się przydał. Dajcie mu władzę ;D

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 08, 2012, 14:50:55 »
Layout nowy by się przydał. Dajcie mu władzę ;D

Jak znam naszych adminów to mu nie dadzą bo chcą tak jak jest teraz.

Ale po za tym...Dajcie mu władze !
" border="0

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 08, 2012, 14:52:05 »
No to tak jak pisałem już wcześniej: Ustawić style forum do wyboru i wszyscy będą szczęśliwi.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 08, 2012, 14:55:40 »
No to tak jak pisałem już wcześniej: Ustawić style forum do wyboru i wszyscy będą szczęśliwi.

To też wam mogę zrobić. :D

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 08, 2012, 15:19:53 »
Tylko że myślę że obecny skład adminów się nie zgodzi. Musimy ich błagać ale i tak się nie zgodzą bo to wie duża ilość forumowiczów (wyjątek AreQ który chce nam pomóc).
" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 08, 2012, 15:41:46 »
no przydałoby się parę zmian tutaj. Jeżeli chodzi o style graficzne etc. to dobrą opcja byłoby jak już wcześniej wspominaliście opcja wyboru stylu, ale nie wiadomo czy da radę się za to zabrać ...

Offline AreQ

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 791
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 17.12.2009r.
  • Sparta Szepietowo
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 08, 2012, 16:29:42 »
Co do wygladu forum to temat byl walkowany piec miliardow razy, a odpowiedz jedna i ta sama ZMIANY WYGLADU FORUM NIE BEDZIE, to pierwsze...

Jak sobie to wyobrazasz?
Jak powstana takie rangi, to nagle kazdy bedzie patchmackerem, facemakerem itd. tylko po to zeby otrzymac range.
I co jednemu bedzie przydzielone drugiemu nie piatemu tak itd?
I pozniej zas bedzie "draka" dlaczego on ma a ja nie? Moderator/administrator beee bo mnie nie lubi a jego lubi jemu dal a mi nie

Gdyby wszystko bylo takie proste jak "WAM" sie wydaje :(
z wyglądem to większość chce zmiany.
padły propozycję aby była tylko zmiana koloru. ale to według mnie bez sensu nic nie da.
padła również propozycja zmiany wyglądu tak aby każdy mógł sobie dopasować. na pewno nikomu to by nie przeszkodziło wgrać dwa inne wyglądy..

a z rangami to jest dobry pomysł tylko trzeba by było jakiś regulamin ułożyć do tego. gdyby ktoś dostał rangę i później olewał to chyba masz opcję usuń i wszystko by było po staremu więc nie byłoby czegoś takiego że tylko dla rangi by coś robili. trzeba by było na nią zasłużyć.



OK, można wprowadzać zmiany, ale jeżeli admini/modzi/opiekunowie nie chcą/nie mogą wprowadzić tych zmian to po co my w ogóle nad nimi myślimy? Przecież i tak nic nie przejdzie (rangi, layout chociażby).
właśnie po to stworzyłem ten wątek aby zobaczyć czy w ogóle ktoś chce zmian czy Wam pasuje tak jak jest. bo dla mnie trzeba kilku poważnych zmian. z logiem forum też tak było nikt nie zmieni, zrobiłem konkurs i nawet nie musiałem prosić spodobało się nowe logo i od razu zostało zmienione.


Zmiany wyglądu forum nie będzie ok, ale dlaczego? Chociaż odpowiedzcie, nie wiem, ze adminom się nie chce nic zmieniać, że mają w dupie forumowiczów? Przecież każdy z was wie, ze że ok stronka jest najważniejsza, ale to forum daje wam dużo większą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie profity.  Czy głos forumowiczów już was w ogóle nie obchodzi, nie chcecie iść do przodu? Macie serwis, który jest największy w Polsce o PES, co więcej nawet żadne forum Fify nie ma tylu użytkowników co tu, ale organizacji i chęci rozwoju zero, dlaczego? Co to tekstu, ze to nie jest takie łatwe, to jest łatwe, tylko trzeba chcieć, mieć plan rozwoju, a nie dać 2-3 osobom jakieś prawa, i niech robią na forum co chcą, a nas tylko stronka interesuje.

Co do tych grafik pod nickiem to jestem za, mogły by być one zamiast tych piłek i napisów, administrator, moderator, trampkarz itp, tak jak jest to tu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Również te ikonki, e-maila, PW itp, mogły by być nowsze.

Do tego, zróbcie nabory, przecież jest masa ludzi chętnych do pracy, a to pomogło by w rozwoju całego serwisu, dlaczego forum, ma mieć tylko formę, głupich pytań  dzieci? Przecież można organizować przeróżne konkursy itd, a do tego potrzeba ludzi, a nie że wszystko kręci się w okół 3-4 osób. Popatrzcie tu, stronka 2 razy mniejsza a jest na prawdę super, a ma z załodze ponad 20 osób: REJESTRACJA lub LOGOWANIE - na samym dole widać ile ich jest.



I tak, w ogóle dlaczego jako administratorzy pod niektórymi wątkami są jacyś zające, styku, persony itp. Czy oni dalej są administatorami? Dlaczego to nie  jest aktualizowane? No i po co są działy, w których z 3 lata nie było odpowiedzi, albo nawet, odpowiedź żadna w danym dziale nie padła? Do tego działy techniczne od PES 2010 w dół, powinny być usunięte a powinien powstać jeden nowy dział-starsze wersje PES, bo tak to tylko rozciąga bezsensownie forum.
kolega tutaj praktycznie wszystko napisał nic ująć może troszkę dodać ; )

ikonki tak jak napisałeś zamiast napisu moderator mogłaby być i do tego te patchmaker itp. przydatne to jest uwierzcie.

tak dużo ludzi nam nie potrzeba chociaż z 5 moderatorów mogłoby być w sumie. i np. kolega do tłumaczenia tekstów, kolega do konkursów(filmików itp.) do wywiadów, newsman i chyba tyle.

z działami to możecie dać propozycje i ja sam dzisiaj albo w niedługiej przyszłości dokładnie przejże jakie działy trzeba usunąć i jakie dodać i to postaramy się zmienić niedługo.
a te z dodatkami to niech zostaną tak jak są w końcu to forum z dodatkami do PES'a nikomu to nie przeszkadza.



Zmienienie stylu forum jest łatwiutkie. Sam wiem, bo moje forum działa na tym samym silniku co wasze i zmiana stylu zajmuje 3 minuty + zmienienie np. banneru u góry ze zrobieniem góra 20 minut (a tym pewnie zająłby się jakiś grafik z forum). Także nie ściemniajcie tutaj, że to jest trudne. To moje forum dla przykładu ze zmienionym stylem na tym silniku (ten co jest na pesleague jest domyślny, o ile się nie mylę): REJESTRACJA lub LOGOWANIE .
no właśnie przydałoby się coś oryginalnego a nie podstawowy styl który może mieć każdy.
w razie jak ktoś nie będzie mógł się do nowego przyzwyczaić dać możliwość zmiany na stary i po problemie.


Jak chcecie to dajcie mi odpowiednią władzę na forum to wam zrobię layout jaki chcecie.  :)
władzy na pewno nie dostaniesz ale jak chcesz pomóc to może coś nam pomożesz : )




pamiętajcie forum.pesleague.pl głównie tworzymy my użytkownicy dlatego walczcie też o zmiany jeżeli ich chcecie.
jesteśmy do Waszej dyspozycji(moderatorzy,zarząd,administracja), przynajmniej ja, ale uważam że zarząd i reszta też oni tylko nie pokazują się tu dużo, bo nie mają tyle czasu, ale też chcieliby dużo zmian dla Was.



« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 16:53:40 wysłana przez AreQ »
2013-03-02 800 Wiadomości !! Ponad 4 lata z Wami !!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 08, 2012, 16:41:33 »
a ty nie jestes zwyklym uzytkownikiem...? ::) o ile pamietam range dostales niedawno a juz piszesz: "WY UŻYTKOWNICY" no ladnie gwiazdorka juz jest. ja Cb nie rozumiem mi rangi nie 3ba zeby pogadac z jednym drugim czy trzecim najwazniejszym typem na tym forum zeby zapytac o zmiany i powiem ci ze gowno z nich bd bo wiekszasc ma wyjeane albo czasu nie maja albo liga a jak byl tu taki jeden ograniety Moderator ktory przedstawil swoje pomysly to sie go zlalo i po niedlugim czasie zostal ZWYKLYM USEREM :'(
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 16:46:00 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline AreQ

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 791
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 17.12.2009r.
  • Sparta Szepietowo
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 08, 2012, 16:51:50 »
a ty nie jestes zwyklym uzytkownikiem...? ::) o ile pamietam range dostales niedawno a juz piszesz: "WY UŻYTKOWNICY" no ladnie gwiazdorka juz jest. ja Cb nie rozumiem mi rangi nie 3ba zeby pogadac z jednym drugim czy trzecim najwazniejszym typem na tym forum zeby zapytac o zmiany i powiem ci ze gowno z nich bd bo wiekszasc ma wyjeane albo czasu nie maja albo liga a jak byl tu taki jeden ograniety Moderator ktory przedstawil swoje pomysly to sie go zlalo i po niedlugim czasie zostal ZWYKLYM USEREM :'(
jakie Ty masz problemy tak bardzo Cię boli że nie jesteś moderatorem .... jak dziecko..
teraz pasuje ? chodzi mi o to że użytkownicy powinni walczyć o zmiany my możemy im pomóc i wstawić się w ich imieniu bo niby jesteśmy takimi samymi użytkownikami jednak zarząd patrzy na nas trochę inaczej niż na zwykłego użytkownika. wcale się nie wywyższam bo to że mam jakiś tam napisik to nic mi nie daje po za tym że mogę coś usunąć i dbać o czystość forum i kulturę.

chciałem być miły dodać na koniec zdanie że możemy sobie wszyscy pomagać i usprawniać forum. to znowu jakieś problemy .....


dobra Artur ja lecę na trening,  a Ty za dużo nie spamuj : )
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 16:55:15 wysłana przez AreQ »
2013-03-02 800 Wiadomości !! Ponad 4 lata z Wami !!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 08, 2012, 17:38:25 »
juz mowilem mi to lotto a jak widze jak niektore osoby sie tu wożą bo maja admina albo moda to mi sie smac chce :D :D :D juz Ci napisalem ze nie jestes jakis wyjatkowy bo nie takie chlopy tu byly i chcieli cos zmienic, ale ta strona nalezy do kregu zamknietego, ale.. i nie kreć bajery tak jak na początku stwierdziles tak jest.. - edytowac posta Ci nie kazalem w ktorym stwierdziles WY uzytkownicy na zaraz MY uzytkownicy... :D :D he no przeciez to co Ci wygarnalem wynikalo z zazdrosci o Twojego mlodzego moda... a moze jednak mialem racje - ranga=niekiedy sodowa ;) chociaz z drugiej strony przynajmniej jestes w porzadku bo zawsze spytasz NAS uztkownikow o zdanie i sie starasz ;)
" border="0" border="0

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 08, 2012, 17:43:07 »
władzy na pewno nie dostaniesz ale jak chcesz pomóc to może coś nam pomożesz : )

Chodzi mi o to, że wy mi dacie na jakieś 2-3 godziny uprawnienia admina, a ja wam zrobię styl forum jaki tam chcecie. ;)

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 08, 2012, 18:20:49 »
Widzę, że dużo osób bardzo się angażuje w ten projekt. Bardzo fajne pomysły tu wpłynęły tylko trzeba napisać to do ess_sabiego i maćka.pl. Oni są tutaj adminami. Tak nawiasem Matip dla rozrywki nam odpisujesz, bo powątpiewam, że konsultujesz ważna dla nas sprawy z administratorami. Kurde nie poznaję już tego forum. Jak przychodziłem to każdy z adminów dyskutował z innymi, jak był problem to wszystko starali się wyjaśnić. Prosimy o troszkę więcej poświęconego czasu na forum, a uwierzcie zobaczycie, że wyjdzie wam to na dobre ;)
PS: Artur - AreQ jest moderatorem dla picu. Żadnych większych uprawnień nie ma.
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline AreQ

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 791
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 17.12.2009r.
  • Sparta Szepietowo
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 08, 2012, 19:11:31 »
Chodzi mi o to, że wy mi dacie na jakieś 2-3 godziny uprawnienia admina, a ja wam zrobię styl forum jaki tam chcecie. ;)
zrób najpierw na jakimś darmowych hostingu wgraj wszystko wtedy będzie można pokazać mscicielowi i ew. może wejdzie w życie. ale  ogólnie wygląd nie jest tutaj najważniejszy przydałoby się wprowadzić resztę usprawnień a te jak coś to na koniec.


Widzę, że dużo osób bardzo się angażuje w ten projekt. Bardzo fajne pomysły tu wpłynęły tylko trzeba napisać to do ess_sabiego i maćka.pl. Oni są tutaj adminami. Tak nawiasem Matip dla rozrywki nam odpisujesz, bo powątpiewam, że konsultujesz ważna dla nas sprawy z administratorami. Kurde nie poznaję już tego forum. Jak przychodziłem to każdy z adminów dyskutował z innymi, jak był problem to wszystko starali się wyjaśnić. Prosimy o troszkę więcej poświęconego czasu na forum, a uwierzcie zobaczycie, że wyjdzie wam to na dobre ;)
PS: Artur - AreQ jest moderatorem dla picu. Żadnych większych uprawnień nie ma.
Adminem jest msciciel i tylko on ma tutaj wpływ na jakiekolwiek zmiany es_sabbi lub maciek są tylko w zarządzie.


juz mowilem mi to lotto a jak widze jak niektore osoby sie tu wożą bo maja admina albo moda to mi sie smac chce :D :D :D juz Ci napisalem ze nie jestes jakis wyjatkowy bo nie takie chlopy tu byly i chcieli cos zmienic, ale ta strona nalezy do kregu zamknietego, ale.. i nie kreć bajery tak jak na początku stwierdziles tak jest.. - edytowac posta Ci nie kazalem w ktorym stwierdziles WY uzytkownicy na zaraz MY uzytkownicy... :D :D he no przeciez to co Ci wygarnalem wynikalo z zazdrosci o Twojego mlodzego moda... a moze jednak mialem racje - ranga=niekiedy sodowa ;) chociaz z drugiej strony przynajmniej jestes w porzadku bo zawsze spytasz NAS uztkownikow o zdanie i sie starasz ;)
nie będę tego dalej rozwijał bo nic mądrego nie wniosłeś na temat zmian na forum...
2013-03-02 800 Wiadomości !! Ponad 4 lata z Wami !!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 08, 2012, 19:38:55 »
nic to prawda mowie tylko jak jest
" border="0" border="0

Offline AreQ

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 791
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 17.12.2009r.
  • Sparta Szepietowo
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 08, 2012, 20:17:21 »
ok.

macie może jakieś propozycję konkursów, które moglibyśmy organizować ??
2013-03-02 800 Wiadomości !! Ponad 4 lata z Wami !!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 08, 2012, 20:19:37 »
Mają być związane z Pesem?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 08, 2012, 20:20:17 »
hmm... Kariera Roku? Ktoś już chyba takie coś pisał. Może... Najładniejsza asysta przy bramce? Nie wiem, czy coś takiego było, co o tym sądzicie?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zmiany na forum.pesleague.pl || Zapraszam do ANKIETY.
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 08, 2012, 20:20:17 »