Autor Wątek: FC Guepardos - Pytanie do was.  (Przeczytany 6880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: FC Guepardos - Inauguracja sezonu 2011/2012 za nami!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 06, 2012, 20:46:10 »
No, dwa bardzo ciekawe nazwiska do Was zawitały. Może nie są to młodzi gracze, ale w Waszej drużynie potrzeba doświadczenia, także moim zdaniem świetne ruchy z Waszej strony. Na dodatek są to przecież nadal solidni zawodnicy.
Na inaugurację rywal nie trafił Wam się jakiś wielce trudny, zdecydowanie do przejścia. Niestety sami sobie utrudniliście sytuację... Najpierw czerwona kartka, i za chwilę stracona bramka, a później nie wytrzymał jeszcze Meite. Taki zawodnik nie może sobie pozwalać na czerwoną kartkę w osłabieniu. Mimo gry w dziewięciu pokazaliście charakter. Gol może trochę szczęśliwy, bo bramkarz początkowo poradził sobie z Anelką, ale Erata stał tam, gdzie miał stać, i dobił piłkę. 20 sierpnia 2011 na pewno pozostanie w pamięci Waszych kibiców. Pierwszy mecz o punkty w PD, na dodatek pierwszy zdobyty punkt. To teraz pora na pierwszą wygraną!  ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2012, 21:46:26 »
Kto jest kim w ekipie Guepardos? #1


Wpadłem na pomysł by po meczu lub po prostu ot tak prezentować wam piłkarzy stworzonych prze zemnie. Dziś prezentuje wam 21 letniego wychowanka Gepardów - Adriana Erate. Adrian jest Hiszpanem, mierzy 179 cm, waży 74 kg i od 4 lat jest piłkarzem Guepardos.  Prywatnie jest dobrym kolegą Isaaca Cuenci. W ostatnim meczu Erata swoim strzałem zapewnił oczko swojej drużynie. Erata ma w PES 66 ovr jednak gra na prawdę dobrze, szybki, waleczny i co najważniejsze skuteczny.

Ciesze się z gola zdobytego na inauguracje, można powiedzieć, że zapisałem się w historii strzelając pierwszego gola w rozgrywkach Primera Division. Sezon będzie ciężki ale jestem optymistą i myślę, że widmo spadku nam nie grozi. - Adrian Erata.

/ Chcecie więcej takich newsów, czy to kompletny nie wypał?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 21:54:44 wysłana przez Pikachu »

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 06, 2012, 21:48:54 »
Inauguracja sezonu udana, ogólnie świetny pomysł z tą kariera.
Co do tych newsów to dla mnie mogą być, tylko bez zdań tego typu "Lubi oglądać dobre filmy i jeść tortille".
Możesz zamieszczać w tych newsach przebieg kariery w młodzikach itp.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2012, 21:50:26 »
Tak, z tymi newsami to dobry pomysł. Myślę że Erate to nowy talent, jak widać trzyma się z Cuencą, to może oba talenty się połączą.

Nieźle poradziłeś sobie z Levante, a przedstawiony zawodnik stał się bohaterem meczu :).
" border="0

Offline matpi1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2012r.
    • Malaga CF
  • Gram w: ...
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2012, 21:53:36 »
Pierwszy mecz i remis. Moim zdaniem to bardzo dobrze.
Ciekawa ta prezentacja, ale jak wspomniałem Demonir, to zdanie o tym że lubi oglądać filmy na prawdę zbędne i w ogóle nie pasujące.
Czekam na kolejny mecz.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2012, 22:31:58 »
No i są pierwsze historyczne bramki w klubie Gepardów :D. Ogólnie spotkanie było dość dobre i wielki szacuneczek kieruje twojej osobie, bowiem grałeś w 9, ale i tak poszło ci bardzo dobrze :). Historycznego gola zdobył serdeczny przyjaciel Cuency - Erata. Gdyby nie poszedł za akcją to pewnie byś przegrał to spotkanie :).
Co do newsów to pisz, pisz :d.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 06, 2012, 22:36:26 »
Szkoda, że tylko remis, ale wiadomo, że beniaminek i to jeszcze świeży klub, także nie będzie od razu wygrywał.
Jak mi się znudzi Tottenhamem, to też zakładam swoją drużynę. Moja będzie oczywiście z Manchesteru. :D
Co do newsów to podobają mi się, bo przynajmniej coś ciekawego się dowiem o twoich zawodnikach, a tak to tylko puste nazwiska o których nic nie wiem.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 06, 2012, 22:39:36 »
A co, Barceloną nie grasz? Dawno nie komentowałem karier (1 dzień. :D) i nie wiem co się dzieje w wielkim świecie.
Myślę, że newsy "Kto jest kim w ekipie.." są bardzo dobrym pomysłem. Będzie coś oryginalniejszego niż w innych karierach.
PS. Chce więcej, ale fajnie jakbyś opisywał dłużej i dołożył więcej grafiki. Warto nad tym pomyśleć.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: FC Guepardos - Poznaj moich graczy #1.
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 06, 2012, 22:53:48 »
Szkoda remisu, ale jesteś beniaminkiem, więc to nie dziwi.
"Kto jest kim w ekipie" to dobry pomysł bo ciekawi mnie jaki masz skład i jaką funkcje pełnią zawodnicy.
Chcemy więcej chcemy więcej!! ;D
widzew.png" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Guepardos - 16 letni wychowanek został bohaterem !
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 06, 2012, 23:06:27 »
2 kolejka Primera Division - 29.08.2011


Szesnastolatek zapewnia trzy punkty

RCD Mallorca 0:1 FC Geupardos

Igua (Escobar) 90'+

Escobar 80', Igua 80'
Jaime 80', Anelka 80'


Czas na drugą kolejkę Primera Division. Beniaminek z Barcelony musiał po raz kolejny opuścić swój rewir i pojechał zagrać z Mallorcą.

W składzie Geupardos obejrzeliśmy trzy personalne zmiany w porównaniu do spotkania z Levante. Za pauzujących Ribeiro i Meite zagrali Quiera i Demas a za lewego skrzydłowego Sergio dziś oglądaliśmy Jaime. Mecz był zdominowany przez podopiecznych Fariasa. Z pewnością wyciągnęli wnioski z pierwszych spotkań i za to chwała trenerowi. W tym meczu sędzia nie wyciągnął ani razu żółtego kartonika do piłkarza gości. Owszem Gepardy faulowały ale robiły to umiejętnie, a to też trzeba umieć. Mallorca miała tylko jedną dogodną okazję - Nsue mógł pokonać Pantimilona ale Rumun nie dał się zaskoczyć. Ekipa z Barcelony dziś posiadała graczy, którzy umieją uderzyć z główki i byli bardzo blisko pokonania Calatayuda. Najpierw szczupakiem próbował Balde a w drugiej połowie dwukrotnie Anelka jednak golkiper gospodarzy prezentował wysoką formę. Kluczowym momentem było wyczucie Fariasa. W 80 minucie na placu gry zameldował się 20 letni Ekwadorczyk Escobar i 16 letni brazylijski wychowanek Igua. Zastąpili oni kolejno Jaime i Anelke. To właśnie ten duet w doliczonym czasie gry przesądził o zwycięstwie. Lewą flanką popędził Escobar i dośrodkował w pole karne, tam piłki nie sięgnął Ibrahima Balde ale spadła ona idealnie na nogę Iguy i młodziak strzałem z woleja zapewnił swojej ekipie trzy punkty!

Był to na prawdę dobry mecz w wykonaniu Gepardów. Beniaminek pokazał, że jest mu nikt straszny ale poczekajmy bo to dopiero pierwsze ligowe zwycięstwo i nie można już koronować Geupardos. Mamy drugą historyczną datę 29.08.2011 - pierwsze ligowe trzy punkty.


Pozostałe wyniki 2 kolejki Primera Division

Malaga 4:0 Sporting Gijon
Sociedad 2:5 Espanyol
Zaragoza 4:1 Osasuna
Atletico Madryt 1:1 Racing
Villarreal 2:2 Valencia
Levante 0:1 FC Barcelona
Real Madryt 3:2 Athletic Bilbao
Sevilla 3:3 Getafe
Rayo 1:0 Betis

Dzięki temu zwycięstwu Geupadros awansowali aż na siódmą lokatę. Kolejnym rywalem będzie lider Real Zaragoza, spotkanie zostanie rozegrane w Barcelonie.


Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FC Guepardos - 16 letni wychowanek został bohaterem !
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 06, 2012, 23:55:36 »
Ładnie udało ci się pokonać Majorkę. A młodziutki 16 latek stał się bohaterem tego spotkania. Coś myślę że ta kariera będzie bardzo ciekawa :).
" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Guepardos - 16 letni wychowanek został bohaterem !
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 07, 2012, 01:15:37 »
pierwszy cenny komplet punktow juz macie w primera division, jak widac nie jestescie chlopakami do bicia i potraficie cos grac na poziomie najwyzszych rozgrywek hiszpanii, mysle ze aby sie utrzymac sie w lidze powinniscie dalej trzymac taki poziom i oby troche szczescia wam nigdy nie zabraklo ;)

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: FC Guepardos - 16 letni wychowanek został bohaterem !
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 07, 2012, 01:29:13 »
Fajnie, że wygrałeś tym razem. Każda wygrana teraz jest ważna, bo wspinasz się po szczeblach Premiera Division. Tak trzymaj, a będziesz zaskoczeniem ligi hiszpańskiej.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: FC Guepardos - 16 letni wychowanek został bohaterem !
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 07, 2012, 09:39:01 »
No to gepardy mają 4 punkty po zwycięstwie nad Majorką.
Igua aż dziw że 16-latek strzela aż tak ważną bramkę w końcówce :D
Czekam na "Kto jest kim w ekipie Guepardos? #1" o Igua(Igue? :))
widzew.png" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Guepardos - 16 letni wychowanek został bohaterem !
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 07, 2012, 14:06:35 »
No i młody 16 letni człowiek już zapisuję się w kartach historii, bowiem dzięki jego bramce po raz pierwszy zdobywacie trzy punkty. Kluczowa zamiana miała miejsce w 80 minucie, gdzie właśnie wpuściłeś na boisko duet, który po kilku minutach zapewnił wam trzy punkty. Były inne sytuacje. Wiele razy próbowałeś pokonać bramkarza strzelając głową, jednak jak na razie ta sztuka ci nie wychodzi. Powodzenia dalej.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Guepardos - Ostre lanie od lidera Primera Division!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 07, 2012, 14:51:15 »
3 kolejka Primera Division - 03.09.2011


Zimnego prysznicu nadszedł czas

    FC Geupardos 0:4 Real Saragossa

Apono (Da Silva) 16', Lafita (Da Silva) 25', Ruben Micael (FK) 63', Ruben Micael (Luis Garcia) 79'

Annan 15' - Ruben Micael 74'

Escobar 61', Jaime 74', Igua 74'
Queira 61', Sergio 74', Anelka 74'


Trzecia kolejka Primera Division i w końcu Gepardy zagrały na swoim obiekcie jednak ściany nie pomogły i pogrom stał się faktem.

O tym meczu krótko i na temat. Zarówno obrona jak i bramkarz ekipy ze stolicy Katalonii nie grali w tym meczu. Co strzał w bramkę to gol, nie ważne czy mocny czy nie. Stadion oszalał z radości tylko raz. W 11 minucie kiedy to Anelka strzelił gola jednak Francuz znajdował się na minimalnym spalonym. Real Saragossa umiejętnie wykorzystał nieporadność beniaminka i po prostu go sprał, szkoda.

Zagraliśmy słabo w defensywie i to miało największy wpływ na rezultat. Pewnie gdyby Nicolas nie był na spalonym nie dostalibyśmy takiego lania. Ale takie porażki powodują, że stajemy się silniejsi, inne ekipy myślę, że mogą zacząć nas się obawiać. - Cesar Farias.


Pozostałe wyniki 3 kolejki Primera Division

Gijon 3:0 Sociedad
FC Barcelona 4:3 Mallorca
Athletic Bilbao 1:0 Sevilla
Getafe 1:2 Rayo Vallecano
Betis 2:3 Valencia
Levante 3:2 Malaga
Espanyol 0:3 Real Madryt
Osasuna 0:2 Atletico Madryt
Racing 3:2 Villarreal

Po tym meczu FC Guepardos spadli aż na 12 lokatę. Sensacyjnym liderem jest Real Saragossa a za nią jest Real Madryt i FC Barcelona, te trzy ekipy mają po 9 punktów.



Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FC Guepardos - Ostre lanie od lidera Primera Division!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 07, 2012, 14:54:22 »
Ależ mocno oberwałeś od Zaragozy, a spodziewano się kolejnego zwycięstwa. W sumie to szkoda, taki klub jak FC Guepados na razie nie stać na puchary europejskie a co najważniejsze, na przód tabeli.
" border="0

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FC Guepardos - Ostre lanie od lidera Primera Division!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 07, 2012, 15:11:54 »
były nadzieje, bo nie przegrałeś a w debiucie ligowym u siebie poległeś aż 4:0
czy to Zaragoza jest taka silna, bo jeśli nie to strach się bać Realu Madryt i FC Barcelony
" border="0

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: FC Guepardos - Ostre lanie od lidera Primera Division!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 07, 2012, 15:35:55 »
Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy przypadek i następny mecz będzie już lepszy. Szkoda, że Anelka był wtedy na spalonym, bo na pewno by była niższa porażka, a tak to niestety aż 4:0.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Guepardos - Ostre lanie od lidera Primera Division!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2012, 15:52:50 »
Eh.. Myślałem, że na własnym stadionie będziemy świadkami kolejnej historycznej rzeczy czyli twojej wygranej..., a tak byliśmy świadkami pierwszej porażki na własnym obiekcie.. Zagrałeś fatalnie z tyłu.. Goście oddając nawet bardzo lekki strzał zdobywali bramki..  Mecz pewno inaczej by się potoczył gdyby zaliczyli tego gola Anelce.. Powodzenia dalej :).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Guepardos - Ostre lanie od lidera Primera Division!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2012, 15:52:50 »