Autor Wątek: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.  (Przeczytany 6455 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« dnia: Luty 12, 2012, 15:56:40 »
UPDATE:

Problem juz rozwiazalem.
Program AHMEDA Re-link CALL mi pomogl.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Musisz wyeksportowac plik unammed 22.bin z pliku Dt03 np za pomoca GGS. Nastepnie ten plik unnamed_22 umiesc w folderze tego programu AMHEDA. Otworz go. Nie bedziesz widzial nic poza numerkami ID i slotami.

Teraz otwierasz PES EDYTORA np. PES 2012 Editor v1.5 by w!Ld@, otwierasz swoj plik EDIT i sprawdzasz ID teamu. Nastepnie w tym samym programie PES 2012 Editor v1.5 pod chants slotami szukasz wolnego miejsca (bedzie napisane: jakis tam numer ... FREE i numerki np. 201-205. Wybierasz taki slot i zapisujesz. Oczywiscie mozesz to podpisac pod jakikolwiek slot ale wtedy jakas tam druzyna straci przyspiewki na rzecz druzyny dla ktorej przyspiewki tworzysz... Tych slotow wolnych za wiele nie ma. Ale mozesz wziasc zmienic innej druzyny jakiejs tam "ogorkowej", ktorej pewnie i tak nigdy nie uzyjesz.

Wracasz do programu AHMEDA. Patrzysz ID i bedziesz widzial obok ID numery slotow po prawej (bedzie ich chyba 7 ale Ciebie interesuje pierwsze 5)
Jesli w programie PES 2012 Editor v1.5 by w!Ld@, chantsy przypisane do druzyny sa np. od 201 do 205 to w programie Ahmeda pod slotami 1 -5 wpisujesz te numerki i zapisujesz plik. Zapamietujesz numerki slotow 201-205.

Teraz masz juz powiedzmy przygotowane przyspiewski w formacie ADX. Nie ma znaczenia czy mono czy stereo i ile trwaja (program i tak odtworzy tylko pierwsze 30sek lub cos takiego - nie wiem nie liczylem...wiec jesli tworzysz przyspiewski to zrob tak zeby na samym poczatku bylo cos ciekawego , bo reszty mozesz nie uslyszec. Takze "FOCUS" na pierwsze 30 sek) .

Tytulujesz plik np.  czarnoczarni_201.adx, czarnoczarni_202.adx itd az do 205 ...nazwa przed numerem nie ma znaczenia. Wazna jest natomiast koncowka _(numer slotu). Wiec jeszcze raz: nazwa nie ma znaczenia, numer tak. Oznaczasz to tylko zebys wiedzial jakiej druzyny sa przyspiewki zeby latwo to bylo edytowac np. pozniej.

U mnie wygladalo to jakos tak: poloniaWarszawa_210.adx, poloniaWarszawa_212.adx

Ok. Ostatnie czynnosci to .

1) ten plik unnamed_22, ktory wyeksportowales z pomoca np. GGS musisz importowac z powrotem do tego Dt03.(o ile mnie pamiec nie myli) . Otwierasz GGS i dt03.bin, najezdzasz na unnamed_22 prawy klik i tam jest napisane cos: import file over this file ...cos teges i wrzucasz swoj zmodyfikowany unnamed_22.
p.s Ten plik mozesz wrzucic takze do kitservera pod folder dt03 (tak mi sie logicznie wydaje) jak korzystam jednak z opcji (1).

2) Przygotowane przyspiewki wrzucasz do kit servera w folder img/dt01. Jak nie masz tego folderu dt... to sie pobaw w "stfurce"  

Dlaczego nie bezposrednio do gry ?
Bo plik musi byc dokladnie wyliczony co do miejsca, a jak wiadomo plik stereo zajmuje 2x wiecej miejsca niz mono. Takze panorama i glosnosc "do zadku". Zatem ladujac to bezposrednio do gry nie jest dobrym pomyslem, a poza tym jak plik nie bedzie okreslonej wielkosci to "wypluje" Ci blad.

3) Odpalasz gre i kibice zaczynaja spiewac.


I na koniec osobista porada.
Pamietaj, ze jak masz juz przyspiewki to normalizuj je programem np. WAVE LAB,SOUND FORGE a potem skompresuj jeszcze, czasami nawet 2x. Bedziesz mial pewnosc, ze bedzie dobrze je slychac w grze.
Duzo przyspiewek z tych, ktore tutaj sluchalem jest kiepskiej jakosci i "nie kleja sie" z gra.
Trzeba troche posiedziec, zeby znalezc wlasciwy moment przyspiewek. Niektore wrzucone tutaj byly z nagranym gwizdkiem sedziego (!!!)   totalny non-ses (!!!)
Szukaj najlepiej jakiejs wiekszej grupy spiewajacych, nagranych z dalszej odleglosci, a nie przez kogos stanowiacego czesc spiewanego tlumu.  
Przyspiewka nagrana z daleka, w pierwszym odczuciu, bedzie wygladala na slaba ale jak ja skompresujesz to kompresja wycisnie i wyciagnie z niej duzo wiecej lepszego efektu i taka przyspiewka lepiej bedzie sie kleila z podkladem gry (szumem kibicow).

GUD LAKOS z przyspiewkami.
pozdrawiam


Temat do zamkniecia[/size]


Czy ktos z Was wie moze w czym lezy problem ?

Wgralem poprzez edyotr przyspiewki dla klubow. Moge je normalnie odluchiwac w PES podczas podgladu CROWD SUPPORT ale nie slychac ich podczas gry.
Dla janosci podam tak. Wgralem przyspiewki Legii i Lecha. Legii podisalem pod Afrykanskie a Lecha pod North America. Moge odluchac je w edytorze w PESie ale juz podczas meczu w ogole ich nie slychac  (sa glosnje i opdowiednio zrobione) ??? ??? ??? ??? ??? ??? . Kiedy sprawdzilem podpisane sloty przez PED editor (edycja pliku EDIT) - pokazuje mi zupelnie cos innego - wiec wybralem tam wolny slot przypisalem lecha/Legie i wrzucilem przyspiewki pod odp. numerki - i dalej nic ....
Sprawdzalem to w meczach exhibition, Champions league i inne i dosloweni nigdzie nie ma tych przyspiewek. Przypisalem je nawet w samym PES tam gdzie mozna wybrac CROWD support . W edytorze wszytski pieknie slychac a podczas meczu juz nie :( ??? ??? ???

Ktos pomoze ?

pozdro

chanty orginalne przedstawiaja sie tak:

unnamed:
106-110 DUTCH

Eastern europenian
111
112
113
114
115

AFRICAN
116
117
118
119
120
NORTH AMERICAN
121
122
123
124
125
SOuTH AMERICAN
122
130
BRITISH
131
135
SPANISH
136
140

GERMAN
141-145

ITALIAN
146-150

151-155

ORIGINAL
156
160
ORIGINAL CLAPPING BASE
161
165
ORIGINAL DRUMMIN BASE
166
170

reszty nie rozgryzlem ...jeszczwe
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 16:07:23 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2012, 20:13:33 »
To całkiem możliwe, bo na razie PES Editor nie chce współgrać z ks, czyli z grą. Trzeba poczekać na upka programu :)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Michał17Widzew

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1116
  • Dostał Piw: 31
  • Na forum od: 03.01.2009r.
  • Matrix Team
  • Gram w: :D
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2012, 17:33:46 »
Musisz z Relinkowac plik (u_22,dt03img)
sam edytor nie wystarcza

Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2012, 23:07:01 »
Mi również nie działają. Ściągnąłem ten program ale nie wiem co mam otworzyć. Gdy Chcę otworzyć EDIT to wyskakuje mi taki błąd: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Co zrobić żeby te przyśpiewki działały ? Chcę je wgrać dla Realu i Milanu.

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2012, 10:13:34 »
Bo to nie tak.

Musisz wyeksportowac plik unammed 22.bin z pliku Dt03 (o ile mnie moja pamiec nie myli) np za pomoca GGS. Nastepnie ten plik otwierasz tym programem Ahmeda. Nie bedziesz widzial nic poza numerkami ID i slotami.

Teraz otwierasz PES EDYTORA np. PES 2012 Editor v1.5 by w!Ld@, otwierasz swoj plik EDIT i sprawdzasz ID teamu. Nastepnie w tym samym programie PES 2012 Editor v1.5 pod chants slotami szukasz wolnego miejsca (bedzie napisane: jakis tam numer ... FREE i numerki np. 201-205. Wybierasz taki slot i zapisujesz. Oczywiscie mozesz to podpisac pod jakikolwiek slot ale wtedy jakas tam druzyna straci przyspiewski na rzecz druzyny dla ktorej przyspiewki tworzysz... Tych slotow wolnych za wiele nie ma. Ale mozesz wziasc zmienic innej druzyny jakiejs tam "ogorkowej", ktorej pewnie i tak nigdy nie uzyjesz.

Wracasz do programu AHMEDA. Patrzysz ID i bedziesz widzial obok ID numery slotow po prawej (bedzie ich chyba 7 ale Ciebie interesuje pierwsze 5)
Jesli w programie PES 2012 Editor v1.5 by w!Ld@, chantsy przypisane do druzyny sa np. od 201 do 205 to w programie Ahmeda pod slotami 1 -5 wpisujesz te numerki i zapisujesz plik. Zapamietujesz numerki slotow 201-205.

Teraz masz juz powiedzmy przygotowane przyspiewski w formacie ADX. Nie ma znaczenia czy mono czy stereo i ile trwaja (program i tak odtworzy tylko pierwsze 30sek lub cos takiego - nie wiem nie liczylem...wiec jesli tworzysz przyspiewski to zrob tak zeby na samym poczatku bylo cos ciekawego :), bo reszty mozesz nie uslyszec. Takze "FOCUS" na pierwsze 30 sek) .

Tytulujesz plik np.  czarnoczarni_201.adx, czarnoczarni_202.adx itd az do 205 ...nazwa przed numerem nie ma znaczenia. Wazna jest natomiast koncowka _(numer slotu). Wiec jeszcze raz: nazwa nie ma znaczenia, numer tak. Oznaczasz to tylko zebys wiedzial jakiej druzyny sa przyspiewki zeby latwo to bylo edytowac np. pozniej.

U mnie wygladalo to jakos tak: poloniaWarszawa_210.adx, poloniaWarszawa_212.adx

Ok. Ostatnie czynnosci to .

1) ten plik unnamed_22, ktory wyeksportowales z pomoca np. GGS musisz importowac z powrotem do tego Dt03.(o ile mnie pamiec nie myli) . Otwierasz GGS i dt03.bin, najezdzasz na unnamed_22 prawy klik i tam jest napisane cos: import file over this file ...cos teges i wrzucasz swoj zmodyfikowany unnamed_22.
p.s Ten plik mozesz wrzucic takze do kitservera pod folder dt03 (?) (tak mi sie logicznie wydaje) jak korzystam jednak z opcji (1).

2) Przygotowane przyspiewki wrzucasz do kit servera w folder img/dt01 (?) lub dt00 (nie pamietam, ktory folder zawierac powinien przygotowane przyspiewki, bo nie jestem w domu :) ale sprawdz to sobie) . Jak nie masz tego folderu dt... to sie pobaw w "stfurce" ;)

Dlaczego nie bezposrednio do gry ?
Bo plik musi byc dokladnie wyliczony co do miejsca, a jak wiadomo plik stereo zajmuje 2x wiecej miejsca niz mono. Takze panorama i glosnosc "do zadku". Takze ladujac to bezposrednio do gry nie jest dobrym pomyslem, a poza tym jak plik nie bedzie okreslonej wielkosci to "wypluje" Ci blad.

3) Odpalasz gre i kibice zaczynaja spiewac.

I na koniec osobista porada.
Pamietaj, ze jak masz juz przyspiewki to normalizuj je programem np. WAVE LAB,SOUND FORGE a potem skompresuj jeszcze, czasami nawet 2x. Bedziesz mial pewnosc, ze bedzie dobrze je slychac w grze.
Duzo przyspiewek z tych, ktore tutaj sluchalem jest kiepskiej jakosci i "nie kleja sie" z gra.
Trzeba troche posiedziec, zeby znalezc wlasciwy moment przyspiewek. Niektore wrzucone tutaj byly z nagranym gwizdkiem sedziego (!!!)  ??? totalny non-ses (!!!)
Szukaj najlepiej jakiejs wiekszej grupy spiewajacych, nagranych z dalszej odleglosci, a nie przez kogos stanowiacego czesc spiewanego tlumu.  
Przyspiewka nagrana z daleka, w pierwszym odczuciu, bedzie wygladala na slaba ale jak ja skompresujesz to kompresja wycisnie i wyciagnie z niej duzo wiecej lepszego efektu i taka przyspiewka lepiej bedzie sie kleila z podkladem gry (szumem kibicow).


GUD LAKOS z przyspiewkami.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2012, 11:29:17 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2012, 13:59:53 »
Jak otwieram ten unnamed_22 to dalej wyskakuje mi to samo. :/ Przez co mam to otworzyć. Tam są 3 opcje do wyboru: Main Commentary, Stadium Annoucer i Chants. Próbowałem przez każdy i dalej jest to samo. Ten unnamed zajmuje 2 kb. Nie za mało czy coś ?

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2012, 17:01:32 »
Jak bede w domu to sprawdze. Teraz Ci z glowy nie powiem czy to zajmuje 20kb czy nie.

Napisalem Ci na priv. jak to otworzyc.

Zrob screenshoty wklej je na tutaj tak by bylo chronologicznie widac kazdy Twoj krok wg. mojego opisu i powiem Ci gdzie robisz blad.

*** Pamietaj, ze ten unnamed_22 otwierasz z dt03 (o ile mnie pamiec nie myli) i dalej exportujesz go (prawy przycisk - export cos tam ) i zapisujesz na pulpicie.

Bede w domu to sprawdze normalnie i odpisze Ci, poki co czekam na screenshoty.
Tylko Polonia Warszawa!


Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: Przyspiewki nie dzialaja.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2012, 19:01:10 »
Dla wszystkich, co chca zmieniac numery chantow itp, a maja problemy lub roznego rodzaju bledy itp.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Program AHMEDA OMARA Call - relink .

Dziala bez problemu jesli zastosujecie sie do mojego tutoriala powyzej.


Tylko Polonia Warszawa!


Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2012, 14:11:10 »
problem w tym iż nie mam folderu Dt03...

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2012, 14:14:34 »
kurcze pieczone :)

 plik dt03 masz w folderze glownym PES/ img ... wejdz sobie tam i zobacz....

"czytac, czytac i czytac... a jak nie wiedziec to pytac"


Wiesz, z wiekszoscia ludzi tutaj jest tak, ze chca sie bawic w edytorow, a nie zapoznali sie nawet z tym jaka strukture folderow ma gra...
to tak jak mowil moj nauczyciel od muzyki, kiedy chcialem sie uczyc gry na gitarze od uczenia piosenek ...to mi mowil, ze to jest jak: "zaczac sranie od podcierania dupy."

Nauczcie sie przynajmniej struktury jak wyglada gra, jakie ma foldery i gdzie. Jest tyle tutaj super porad na forum i ludzi, ktorzy sa w stanie pomoc. No juz latwiej sie nie da. Czytac wpierw, a nie pisac: nie ma, nie dziala itd...

p.s. ja tez nie umiem wszystkiego i popelniam duzo bledow jak wczoraj...schrzanilem 2 miesiace swojej pracy przez glupote i zabawe ale na tym to polega... przynajmniej @sprzatac@ na tym forum (usuwac wpisy nonsensy itp) po sobie, bo nie dziwne, ze potem w gaszczu spamu, ciezko cos znalezc na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 14:23:23 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2012, 14:22:52 »
akurat ja sie sam nauczyłem grać na gitarze a teraz mi za to płacą, więc tyle w poruszonym temacie (na marginesie).
Natomiast juz wyeksportowałem ten cholerny plik.

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2012, 14:24:22 »
akurat ja sie sam nauczyłem grać na gitarze a teraz mi za to płacą, więc tyle w poruszonym temacie (na marginesie).
Natomiast juz wyeksportowałem ten cholerny plik.

To super. To teraz naucz sie wgrywac przyspiewki :)

Najtrudniejszy pierwszy krok lalalalalala....


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 14:27:19 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2012, 14:35:02 »
informuje iz mam ten sam błąd co Morek95.

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 06, 2012, 15:07:53 »
A uzywasz programu AHMEDA z linka, ktory jest powyzej czy innego podobnego ? Musi byc dokladnie ten sam .

Tylko Polonia Warszawa!


Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWSKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 06, 2012, 15:09:52 »
dokladnie. sciagalem program ahmeda wlasnie z twojego linka. Natomiast ktoś mi napisał abym nie używał GGS do eksportowania pliku unnamed_22 ale żebym użył programu od yankee...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 15:13:11 wysłana przez lukacs83 »

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2012, 15:13:22 »
W programie ahmeda zaznaczamy chants i team nastepnie w prawym gornym rogu przed ostatnia opcja otworz. Plik ma rozszerzenie bin oczywiscie rozumiem ? mozesz to sprawdzic czy jest unnamed_22 czy unnamed_22.bin ?


Anyway nie wiem, kto to Ci pisal ze nie GGS dla exportu - ale u mnie to dziala to przeciez :) nie zyje wlasnym zyciem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 15:18:44 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 06, 2012, 15:20:07 »
unnamed_22- nazwa główna (we właściwościach pliku jest napisane: Plik.bin)

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 06, 2012, 15:28:24 »
hmm ...zauwazylem, ze zarowno Ty jak i Morek macie Win XP .

Moze tutaj lezy problem.

Ciezko mi jest powiedziec.

Ja uzywam Win 7 64 x Gamer Edition. Mam Framework 4.0 oraz biblioteki Visual Basic na komputerze. Moze cos Wam nie poprawnie tam funkcjonuje i dlatego to Wam nie dziala.

Nie wiem juz jak to bylo na Win XP ale moze musisz wlasnie sobie zaisntalowac jakiegos framework lub biblioteki VB. Nie mam pojecia. Byc moze MichalWidzew wiedzial by cos wiecej na ten temat. Chlopak ma glowe do tych spraw z rejestrami plikow w systemie. Btw. Michal tez dziala w Win XP i napisal swietny program wiec sprobujcie jego programu.

Np. ja i pare innych osob mielismy problem z dzialaniem jego programu do relinku, natomiast innym dzialal super.
Ciezko powiedziec.
Tylko Polonia Warszawa!


Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2012, 15:31:44 »
moze i tak ale ten plik "jakoś" otworzyłem:)
Otóż plik unnamed_22 umieściłem w folderze programu Ahmeda "call name relink" i wyskoczyły mi te cyferki.
Teraz ciąg dalszy...
Akurat dla Zagłębia Lubin Mam przypisane sloty 286-293 ale wybrałem wolne 181-185.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 15:58:54 wysłana przez lukacs83 »

Offline anhviet

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Belfast
  • Wiadomości: 143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.03.2010r.
  • Sinä sanoit menkäämme maalle meidän landelle...
    • Strona kapeli...
Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2012, 16:02:55 »
Cytuj
moze i tak ale ten plik "jakoś" otworzyłem:)
Otóż plik unnamed_22 umieściłem w folderze programu Ahmeda "call name relink" i wyskoczyły mi te cyferki.
Teraz ciąg dalszy...
Akurat dla Zagłębia Lubin Mam przypisane sloty 286-293 ale wybrałem wolne 181-185.


Ok. Pamietaj, ze sloty 181-185 jesli tak nadales im numery w prog. AHMED-a to musisz znalezc te same sloty teraz otwierajac EDIT plik w jakims tam edytorze i kliknac na re-link i zapisac.

Dlatego najlepiej znalezc wpierw jakis przedzial slotow poprzez EDYCJE pliku EDIT, a nastepnie wpisac to w programie AHMEDA.

Ok dodam do tutka te informacje, zeby plik umieszczac w folderze programu AHMEDA.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 16:05:17 wysłana przez anhviet »
Tylko Polonia Warszawa!


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: JAK WGRAC SOBIE PRZYSPIEWKI - NIE TYLKO DLA ORŁÓW.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2012, 16:02:55 »