Autor Wątek: Kolejne DLC w drodze!  (Przeczytany 7781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 16, 2012, 13:43:38 »
I tak taki Messi w słabszej formie przechodzi wszystkich więc to wiele chyba nie zmieni.


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 16, 2012, 14:08:21 »
A co ma Messi według ciebie do losowych form, które wprowadziły by więcej różnorodności w wyborze składów? Już pomijając to, że jest on wykluczany w lidze.  Składy zespołów mają po 20+ nazwisk, a gra się właściwie, jedna i tą samą 11, z drobnymi korektami, a losowe formy by to zmieniły i to myślę, ze radykalnie.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2012, 14:35:44 wysłana przez Ukassiu »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2012, 14:46:38 »
dokladnie popieram jest to rewolucyjny pomysl ! w ogole nie raz sie zastanawialem czemu na pesleague sie gra na tych ****anych zielonych strzalkach wszyscy graja kazdy mecz tym samym skladem a tak by to urozmaicilo gre wprowadzilo wieksza rotacje zawodnikow a co najwazniejsze przyblizylo by do realnych meczy i rozgrywek ;] losowa forma we wszystkich turniejach ligach a nawet wyzwaniach !!!

No panowie widzę że wreszcie to wszystko idzie w dobrą stronę.  Kondycje  włączone i kontuzje też to już dobry początek. Macie tu dużo racji. To idzie ku realniejszej grze. Skończyły by się dorzeźbione schematy i zaczęło by się normalne główkowanie. Jeszcze w tym dodatku mogliby zrobić taki myk aby rywal widział ustawienia drugiego rywala, wtedy byłoby wiadomo kto śmiga na manualach a kto tylko się przechwala że ma to włączone i że piłeczka mu chodzi od nóżki do nóżki bo jest takim dobrym skillowcem. Ale to na razie marzenia ściętej głowy. Konami  w głowie koreczki i transfery. Ehhh

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 16, 2012, 14:51:50 »
Według mnie ten pomysł nie jest dobry. Gracze będą specjalnie wychodzić z meczu.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2012, 15:13:35 »
Nie rozumiem dlaczego mieli by wychodzić? Po to by dostać walkowera bez walki?

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 16, 2012, 15:39:16 »
Nie rozumiem dlaczego mieli by wychodzić? Po to by dostać walkowera bez walki?

To po pierwsze, a po drugie RobSoN poruszył tu temat oszust, których nie powinno być i nie powinno się takich osób tolerować. Tu się gra dla przyjemności, dla sprawdzenia swoich umiejętności względem drugiego gracza. Gardze graczami którzy tu są do nabijania rekordowych ilości pkt na głównym ranku za każdą cenę. RobSoN też ma troche racji bo  moga być tacy którzy kosztem WO w samej grze wyjdą by ustrzec sie ( w niewygodnej sytuacji na boisku ) strat pkt do głównego ranka.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 16, 2012, 15:52:29 »
Jeśli się ucieka z meczu to dostaje się wo również w PESie. Zresztą kogo grającego na pesleague.pl obchodzi jakiś tam ranking w grze?  Dla mnie bezsensowny argument. Jeśli się by takie rzeczy się zdarzały, to szybko takie osoby pożegnały by się z serwisem.

Gra powinna sprawiać jak najwięcej przyjemności, a losowe formy, sprawią, że mecze będą ciekawsze, nie będzie tych samych nazwisk co mecz, już nie będzie można grać cały czas na wyuczonych schematach, tylko coś kombinować, a to urealnia rozgrywkę i sprawia, ze gra staje się ciekawsza.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 16, 2012, 16:29:02 »
Jeśli się ucieka z meczu to dostaje się wo również w PESie. Zresztą kogo grającego na pesleague.pl obchodzi jakiś tam ranking w grze?  Dla mnie bezsensowny argument. Jeśli się by takie rzeczy się zdarzały, to szybko takie osoby pożegnały by się z serwisem.


Podejrzewam że źle odczytałeś mój wątek. Otóż miałem na myśli troszkę inną sytuację. Mianowicie jak gracz loguje sie do samej gry, wchodzi do ustawień i widzi większośc strzałek w dół przy zawodnikach ( a zwłaszcza przy tych kluczowych). to zrywa połączenie, licząc na lepszy dar od losu w ponownym meczu. Potem pojawia się na mircu, przeprasza  że niby coś zerwało i idziecie grać kolejny mecz tym razem juz byc może w lepszych dla niego warunkach. I taki gostek nie ma WO w pesleague.pl   A co do  ranku i ludzi którzy tam próbuja dogonić tych ze szczytu tabeli to uwierz mi - bardzo co niektórym na tym ogromnie zależy. W końcu  gra sie tez po to by mieć na koncie jakieś sukcesy. Dla jednego to będzie puchar dnia dla innego masówka.Wystarczy popatrzec kto ile meczy ma zagrane chociaż to są też wątki potwierdzające regułę.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2012, 16:31:57 wysłana przez KapRal »

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 16, 2012, 16:33:28 »
Podejrzewam że źle odczytałeś mój wątek. Otóż miałem na myśli troszkę inną sytuację. Mianowicie jak gracz loguje sie do samej gry, wchodzi do ustawień i widzi większośc strzałek w dół przy zawodnikach ( a zwłaszcza przy tych kluczowych). to zrywa połączenie, licząc na lepszy dar od losu w ponownym meczu. Potem pojawia się na mircu, przeprasza  że niby coś zerwało i idziecie grać kolejny mecz tym razem juz byc może w lepszych dla niego warunkach. I taki gostek nie ma WO w pesleague.pl   A co do  ranku i ludzi którzy tam próbuja dogonić tych ze szczytu tabeli to uwierz mi - bardzo co niektórym na tym ogromnie zależy. W końcu  gra sie tez po to by mieć na koncie jakieś sukcesy. Dla jednego to będzie puchar dnia dla innego masówka.Wystarczy popatrzec kto ile meczy ma zagrane chociaż to są też wątki potwierdzające regułę.
Właśnie miałem napisać o co mi dokładnie chodziło, bo tamtego posta napisałem z telefonu.
KapRal mnie uprzedził :).

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 16, 2012, 16:53:27 »
Panowie od tego jest LagDetector, Sama gra bez powodu się nie rozłączy,

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2012, 17:10:06 »
To za każde rozłączenie będzie się karać WO?
Zdarzają się takie sytuacje, że coś się wydarzy i muszę gdzieś pójść.
Przeciwnik może wtedy pomyśleć, że zrobiłem to specjalnie bo nie podobała mi się forma zawodników
Stanowczo nie jestem za tym by to wprowadzić.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 16, 2012, 18:15:44 »
GAP12 a co ma Messi do formy lossowej i tak we wiekszosci rozgrywkach jest wykuczany ??

Idea jest genialna ale RobSoN dobrze mowi niestety  znajda sie tacy rankingowcy ze bede wychodzic z meczu poniewaz kondycja jest kiepska dla kluczowych graczy i beda palic glupa ze nie wiedza co sie stalo ;]

Panowie od tego jest LagDetector, Sama gra bez powodu się nie rozłączy,

Ukassiu wiesz ile mialem takich sytuacji ze gra mi sie rozlaczyla bez powodu i nie bylo zadnej winy w tym mojej i przeciwnika a konami losowo rozdawalo wo albo czasem wcale go nie bylo ;] ostatnio mialem sytuacje gdzie gralem z brunksonem wybral zly team rozlaczyl sie a konami przyznalo wo na jego korzysc haha i co wtedy zrobisz jak gosciu sie rozlaczy bo bedzie mial kiepska kondycje a konami wo przyzna na jego korzysc ?? mialem tak nie jeden raz...





Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2012, 10:17:53 »
Jeszcze co do tych młodzików Barcy to jeśli Tello będzie tak szybki jak w rzeczywistości to u mnie będzie często na boisku:)


Offline AdissJuve

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Turyn
  • Wiadomości: 382
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2009r.
  • GRANDE ALEX!!! DEL PIERO SIMPLY THE BEST!!!
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2012, 12:31:55 »
ej a to nie jest takie śmieszne, bo np. ja - człowiek niewygrywający żadnych patchów :D Lubię dostać nowe korki, zawsze jakaś mała zmiana dla oka odświeża mi grę :)
U mnie tak samo. Stworzyłem sobie patch na Ps3, ale jeśli chodzi o koreczki to zawsze liczę na Konami :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
JUVE PER SEMPRE!!!

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2012, 13:00:03 »
Jeszcze co do tych młodzików Barcy to jeśli Tello będzie tak szybki jak w rzeczywistości to u mnie będzie często na boisku:)
Oczywiście przecież liczy się tylko szybkość i rajdy po skrzydłach :D
Co do formy to byłby to tylko kolejny powód do krętactwa i oszustw. Zła forma, to koleś ucieka i robi głupią minę że nie wie co jest grane. Odpalacie znowu i tym razem to Ty masz fatalną formę ale jako uczciwy musisz grać. A sprawiedliwe to na pewno nie jest. Wiele osób bo coś takiego wykorzystywało.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 17, 2012, 14:18:39 »
losowe formy na takiej stronce to juz dawno powinny byc wprowadzoone.. to samo kontuzje, nie wiem jak tu jest ale tak powinno byc.. tak sie zawsze gralo z ziomkami.. ;) to naturalne jak kamera Wide czy mecz na 10 min.. ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 14:26:19 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 17, 2012, 15:02:33 »
Co ma losowa forma do realniejszych rozgrywek ? W prawdziwej piłce na tą formę jakoś tam wpływają trenerzy i ludzie od tego - tutaj,  w grze nie macie na to wpływu - kolejny element losowy, na które narzekacie w grze.

Gram ligę mistrzów z Lukaszeq. Mam Lyon - on City. Jakie ja będę miał szanse kiedy moi najlepsi napastnicy (79) i (74) będą mieli najgorszą formę, a jego ze statami ponad 80 będą w najlepszej dyspozycji. Nie mam na to żadnego wpływu - to jest realne ?

tak sie zawsze gralo z ziomkami.. ;) to naturalne jak kamera Wide czy mecz na 10 min.. ;)

Tak, od powstania pesleague, od pes4 gramy na zielonych strzałkach :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 17, 2012, 15:28:31 »
Cytuj
Gram ligę mistrzów z Lukaszeq. Mam Lyon - on City. Jakie ja będę miał szanse kiedy moi najlepsi napastnicy (79) i (74) będą mieli najgorszą formę, a jego ze statami ponad 80 będą w najlepszej dyspozycji. Nie mam na to żadnego wpływu - to jest realne ?
to nie graj LM widocznie jestes za slaby na slabsze druzyny z pilkarzami bez form. nie wykraczasz poza automat i Barce. A jakie szanse ma Rayo Vallecano ktore przyjezdza na Camp Nou bez kilku podstawowych graczy.. nie wyjda na boisko bo powiedza ze to nie sprawiedliwe? gdybym mial glos w lidze staralbym sie wprowadzic jak najwiecej z realniej pilki
Cytuj
Tak, od powstania pesleague, od pes4 gramy na zielonych strzałkach :)
to dobrze ze tiu nie gralem tylko z ziomkami :)
" border="0" border="0

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 18, 2012, 12:10:43 »
Fakt że z reguły zespół który wygrywa z rzędu można powiedzieć że jest w dobrej formie a tutaj by tak nie było.
Jeden i drugi ma jakąś tam rację, jednak losowa forma wprowadziłaby więcej roszad w składach i w ogóle urozmaiciła grę. Tak jak pisałem wcześniej jednak, byłby to tylko sposób do kolejnych oszustw i kantów.
Mnie z resztą ostatnio gra wywala dość często przy rozpoczęciu meczu, nie wiem czemu. Także to też mogłoby być średnio odebrane :/

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 18, 2012, 13:12:48 »
Mnie z resztą ostatnio gra wywala dość często przy rozpoczęciu meczu, nie wiem czemu. Także to też mogłoby być średnio odebrane :/

dokladnie zgadza sie niestety oszusci ktorych tu nie brakuje mieli by wieksze pole do popisu ja wczoraj gralem z gosciem prowadzilem 6:1 i kiedy w 70 minucie strzelilem bramke na 7:1 gosciu nie wytrzymal cisnienia i uciekl z meczu a konami przyznala wo na jego korzysc haha

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kolejne DLC w drodze!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 18, 2012, 13:12:48 »