Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

(1/24) > >>

Mejor:
Od dłuższego czasu zastanawiałem się czy stworzyć ten wątek, ale jednak się zdecydowałem. Więc tu możemy porozmawiać sobie o filmach, które oglądaliśmy i jak je oceniamy, także o filmach, które chcemy obejrzeć, możemy polecać innym użytkownikom ciekawe produkcje.


A więc może ja zacznę. Ostatnio oglądałem film Sala Samobójców, pierwsze co przychodzi mi na myśl to znakomita gra aktorów, szczególnie zachwycił Kuba Gierszał, który przeszedł samego siebie w głównej roli. Film jest niezwykle przejmujący, a nawet zmuszający do przemyśleń. Młody reżyser Jan Komasa miał pomysł, podjął temat którego większość reżyserów omijała. Od dawna nie zachwycił mnie tak polski film (może oprócz produkcji M.Koterskiego), już po obejrzeniu thrillera wiedziałem czego mogę się spodziewać. Mało jest takich filmów, cieszy mnie to, że polska kinematografia potrafi zaskakiwać. Moja ocena po obejrzeniu filmu to 7/10.

D17:
Klan! Zacząłem oglądać ciągiem od grudnia i nie mogę opuścić żadnego odcinka. Temat nie potrzebny. Polskie kino jest słabe.

Ukassiu:
Incepcja 10/10 Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Super oryginalny pomysł. Świetna gra Di Caprio, ogólnie film świetny., polecam.

Mathi:
W piątek zdarzyło mi się obejrzeć Ace Venturę (stare ale jare). Pewnie każdy to oglądał ale każdy gest Jim Carreya w tym filmie mnie rozśmieszał. 10//10 jako komedia.

cyrul9:
No ja to polecam "Sherlock Holmes" ostatnio byłem na drugiej części w kinie i muszę powiedzieć że, jest to nie liczny film którego druga część jest lepsza od pierwszej :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej