Autor Wątek: FC Utrecht ! "Celujemy wysoko i nic tego nie zmieni ! "  (Przeczytany 10484 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
FC Utrecht ! "Celujemy wysoko i nic tego nie zmieni ! "
« dnia: Marzec 06, 2012, 14:12:16 »
Zaczynam karierę tym klubem ponieważ mam rodzinę w tej miejscowości , miałem okazje zwiedzić stadion tego klubu niestety nie robiłem zdjęć ;  ( Na forum jest mało i ile nie ma żadnej kariery z Eredivisie dlatego liczę ,że przyciągnę fanów Holenderskiej piłki .

FC Utrecht



Stadion : Stadion Galgenwaard ( 25.000 miejsc )


Historia

 Klub powstał w 1970 roku w wyniku połączenia trzech klubów : DOS, Elinkwijk i Velox .

Sukcesy

- Mistrz Holandii w 1958 roku ,
- trzykrotny zdobywca pucharu KNVB w latach  1985, 2003 oraz 2004 ,
- zdobywca Johan Cruijff-schaal (Superpucharu Holandii) w  2004 roku .


Nowy trener !



Nowym trenerem jest 40 letni Kameruńczyk z Polskim paszportem , jego pseudonim to Bumacz . Informacja o nowym trenerze wzbudziła wiele spekulacji i nie spodobała się kibicom drużyny z Utrechtu . Dlaczego ? Nazwisko jak i sam trener nie ma doświadczenia jako trener . Wcześniej pracował w mniejszych 2-3 ligowych klubach jako asystent . Wiele mówi się ,że tylko dzięki znajomościom i sporej ilości gotówki trafił na fotel trenera FC Utrechtu . Co na to sam Bumacz ?

B. Nie przejmuje się opiniom publiczną , rozumiem zdziwienie i gniew kibiców , ale myślę ,że z czasem przekonają się do mnie , a stanie się tak gdy klub zacznie odnosić sukcesy .

R. Jakie ma pan cele na nadchodzący sezon ?

B. Cele ? Hmm oczywiście są wielkie oczekiwania wobec mojej osoby dlatego chciałbym wznieść klub na szczyty tabeli i walczyć o awans do europejskich pucharów na przyszły sezon. Nie mam zamiaru odpuszczać też pucharu KNVB .

R. Co pan sądzi o składzie ? Szykują się jakieś zmiany transferowe ?

B. Sprawdzianem dla zawodników będzie mecz sparingowy przeciwko Club Brugge KV . Liczę ,że moi podopieczni podejdą do tego meczu bardzo poważnie bo od tego będzie zależało czy dostaną szanse w pierwszych meczach ligowych . Co do transferów mam kilka pomysłów jednak na wszystko przyjdzie czas . Teraz celem jest sparing .

R.Mówi się o ściągnięciu Euzebiusza Smolarka , Andrzeja Niedzielana czy też Sebastiana Mili . Co sądzisz o tych plotkach ?

B. Sami Polacy <śmiech> . Z wielką chęcią sprowadziłbym do Utrechtu jakąś polską gwiazdę jednak nie będzie to łatwe . Smolarek gra w Ado Den Haag , Sebastian Mila w Śląsku Wrocław a Niedzielan w Chorzowie . Wątpię by chcieli zmienić barwy . Przepraszam ale muszę już kończyć , za chwileczkę mam lekcje holenderskiego i nie chce się spóźnić . Do zobaczenia !



Następny mecz : Club Brugge KV - sparing .





« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 13:56:04 wysłana przez bumacz »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2012, 15:17:50 »
Ciekawie zapowiada się ta kariera :) Czekam na pierwsze mecze . Jak na razie początek więc na razie nie ma czego komentować :)

Powodzenia !

Dawid_90

  • Gość
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2012, 17:09:27 »
początek niezły, ale mógł być lepszy, fajna kariera się zapowiada, ciekawe jak się sprawdzi nowy trener powodzenia  ;)

ps: czemu nie podałeś składu

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2012, 18:35:52 »
Początek troszkę ubogi , głównie brakuje mi składu , to nie jest jakiś super znany klub więc lista zawodników by się przydała  ;)

Bardzo oryginalny pomysł z tym trenerem Kameruńczyk z Polskim paszportem  ;) Kibicom się nie podoba ten trener ale według mnie mądrze gada  :D

Kariera na pewno była by ciekawa gdybyś ściągnął np : Smolarka  ;)

Powodzenia  ;)

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2012, 18:37:57 »
Skład wstawię pod koniec okienka transferowego bo chciałbym trochę go zmienić ; ) dzisiaj wieczorem powinienem wstawić relacje z meczu sparingowego !

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2012, 18:39:27 »
Okey , no to czekam na pierwszy mecz  ;)

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2012, 22:41:41 »
Sparingowy kabaret !


FC Utrecht 3:0 Club Brugge KV

7' Mulenga (Duplan) 43' Mulenga (Gerndt) 72' Gerndt (Zullo)

Pierwsza połowa została zdominowana przez zespół Utrechtu . Już na początku bo w 7 minucie po dobrej akcji na lewym skrzydle urwał się boczny obrońca Zullo . Piłka szybko trafiła pod nogi Duplana , ten sprytnie podał do świetnie ustawionego Mulengi . Napastnik zachował spokój umysłu i otwiera wynik spotkania . Z każdą minutą wzrastała przewaga piłkarzy Bumacza . Nowy trener dobrze spisał się na paru treningach bo efekty były widoczne przez pierwsze 45 minut. Posiadanie piłki oraz strzały były po stronie gospodarzy . Mulenga często straszył , próbował i w końcu w w 43 minucie podwyższył wynik na 2:0 . Prawym skrzydłem uciekł Gerndt . Podryblował mijając przeciwnika i znów niekryty Mulenga w środku pola karnego . To nie mogło nie wpaść do siatki ! Gwizdek sędziego oznajmia koniec pierwszej części , dla podsumowania wystarczy spojrzeć na strzały 7 Utrechtu z czego 5 celnych przy 1 niecelnym przyjezdnych z Brugii . W drugiej połowie obraz gry nie wiele się zmienił .   Nadal gospodarze prowadzili grę jedna zawodnicy Clubu Brugge częściej niż w pierwszej odsłonie byli przy piłce . Udało im się oddać drugi strzał na bramkę , jednak znów niecelny . Za to w odpowiedzi na próbę strzału w 72 minucie na listę strzelców wpisał się Gerndt .  Piłkę na skrzydle dostał znów Zullo i posłał bardzo precyzyjną wrzutkę ,którą na bramkę zamienił Szwed.

Zawodnik meczu


[8.0] Dwie bramki , wiele strzałów i ciągła aktywność .
- Bardzo się ciesze ,że zagrałem tak dobry mecz  . Liczę ,że pokazałem swą wartość i zasługuję na pierwszy skład .



- Odniosłem wrażenie ,że zawodnicy Dauma nie wzięli tego meczu na poważnie ale za to moich chłopcy zagrali dobry mecz , ciągła dominacja po prostu kawał dobrego footballu . A to dopiero początek - mówił trener FC Utrecht Bumacz .



Ciężki początek dla Utrechtu !
Zapowiedź 1 kolejki Eredivisie



- Przede wszystkim optymizm . Alax to wielki klub z świetną historią jednak w tym meczu chcemy pokazać pazur . Liczę ,że kibice mimo niechęci do mnie dopiszą i dobrym dopingiem zmotywują moich chłopców do lepszej gry ! Strach ? Nie ma się czego obawiać , do meczu jeszcze trochę czasu . Wyjdziemy i damy z siebie wszystko !

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: FC Utrecht ! Nowy , polski trener z ambicjami !
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2012, 22:43:18 »
o, brakowało kariery w Eredivisie. :) ciekawy początek, dość fajnie piszesz, oby tak dalej. Szczerze, to liczyłem na to, że ktoś się szarpnie na Twente albo Feyenoord, no ale w ogóle fajnie, że ktoś pisze w lidze holenderskiej. Wytrwałości!

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: FC Utrecht ! Łatwy sparing , ciężki przeciwnik na początek sezonu.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2012, 22:48:44 »
Windziak też to zauważyłem dlatego postanowiłem spróbować ,a że Utrecht jest mi dość bliskim miastem to nie miałem problemów z wyborem . Pisanie nie jest najgorsze ale wiadomo estetyka , trochę muszę nad tym popracować ale z czasem dojdę do wprawy .

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: FC Utrecht ! Łatwy sparing , ciężki przeciwnik na początek sezonu.
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2012, 12:13:28 »
No to zacznę od tematu graficznego  ;)
Po pierwsze - proponuję znaleźć jakieś logosy ( gdybyś nie mógł znaleźć pisz do mnie )
Po drugie - dodawaj trochę więcej screenów tzn. składy i statystyki co prawda statystyki są w zawarte w opisie , ale zdjęcie by się przydało  ;)
Po trzecie - zawodnik meczu powinien mieć trochę mniejsze zdjęcie

Teraz odnośnie meczu , bardzo udany debiut nowego trenera , pewnie wygrany sparing to znaczy , że jesteście dobrze przygotowani do walki o ligę , przed tobą jeden z najtrudniejszych rywali ligi Eredivisie czyli Ajax , jestem ciekawy jak nowy trener poradzi sobie z tak wymagającym klubem.

Powodzenia

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: FC Utrecht ! Łatwy sparing , ciężki przeciwnik na początek sezonu.
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 07, 2012, 12:26:29 »
Dzięki za rady postaram się poprawić ;) Nie wiem za bardzo gdzie mogę szukać logosów a najchętniej to wstawiłbym te co mam w grze bo są bardzo ładne ;D

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: FC Utrecht ! Łatwy sparing , ciężki przeciwnik na początek sezonu.
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2012, 20:57:49 »

1. kolejka Holenderskiej Eredivisie

Świetne wejście , gorąca końcówka i wielki hit !

1:0

Składy drużyn

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

86' Boldewijn

7,5 Boldewijn

Wszedł idealnie w ten mecz . Trener wiedział co robi wprowadzając go w 78 minucie za Mulenga .


Opis najważniejszych wydarzeń.

38' Takagi oddaje strzał z przed pola karnego . Całe szczęście Cillessen jest dzisiaj w dobrej formie bo mogło być już 1:0 .
42' Dobra akcja Sulejmaniego , podanie do ustawionego w polu karnym Sigthórssona i jest goool ... a jednak . Sędzie odgwizduje spalony.
53' Znów w natarciu są zawodnicy Utrechtu podanie , piłka odbija się od obrońcy i toczy się na wprost pod nogi nadbiegającego Takagiego . Huknął jak z armaty i .... poprzeczka !
58' Od brami zaczyna Fernandez podanie do Maarela ten naciskany oddaje piłke ale wprost pod nogi  Sigthórssona ten jednak chybia w sytuacji sam na sam !
65' Mulenga dostaje piłkę do brami ze 40 metrów jest sam a przed nim 4 obrońców . Kiwa jednego , mija drugiego strzał ! Znów tylko refleks Cillessena ratuje Ajax .
81' Maarel zagrywa do Gerndta rozpędza się Szwed  jest już przy lini końcowej boiska i prostopadła piłka w pole karne ! Całe szczęście Ooijer zdołał wrócić i mamy tylko rzut rożny.
86' Piłka wędruje prawą stroną . Grendt dryblingiem mija Enoha , dogrywa piłkę do Boldewijna . Szybki obrót i bez zastanowienia strzał z 27 metrów ! Tak , tym razem nawet Cillessen nie dał rady !
90'+1' Boldewijn zagrywa prostopadle do Kaliego. Ten na szybkość wygrywa z Ooijerem i przed nim już tylko Cillessen , który ruszył w jego stronę . Kali próbuje zwodu w prawo , strzela ! Ale Cillessen wybija piłkę na rzut rożny .
90'+1' Rzut rożny z prawej strony . Do piłki podchodzi Sneijder . Dobra centra ! Najwyżej wyskakuje Kali jednak ten strzał pozostawię bez komentarza .
90'+1' Sędzia kończy spotkanie .

Statystyki pomeczowe.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zdjęcia z meczu.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uwagi trenera.

Takagi - dobrze zagrał , cieszy mnie to ,że jest on kreatywny i bardzo aktywny po obu stronach boiska .
Boldewijn - dostał szansę pod koniec meczu i wykorzystał ją .
brak

-Taki wynik mnie zadowala . Mecz był wyrównany , a gdy Ajax trafił bramkę to myślałem ,że serce mi stanie . Jednak sędzia odgwizdał spalony i już się uspokoiłem . Mieliśmy zagrać na 120% i tak się stało . Teraz trzeba utrzymać poziom . Mam nadzieje ,że kibice zmienią szybko zdanie o mojej posadzie trenera .
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2012, 15:08:04 wysłana przez bumacz »

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Zacznę od grafiki  ;) Widać już poprawę w opisywaniu meczy , wszystko jest bardziej czytelne i przejrzyste  ;)

A teraz odnośnie meczu  ;) Po prostu rewelacja , najtrudniejszy rywal ligi pokonany , z taką formą możesz dużo zawojować  ;)

Powodzenia

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Zacznę od grafiki  ;) Widać już poprawę w opisywaniu meczy , wszystko jest bardziej czytelne i przejrzyste  ;)
Oczywiście może być jeszcze bardziej czytelne i przejrzyste :)

Ajax to przeciwnik z górnej półki, jeden z głównych rywali o mistrza Holandii postawił Ci ciężkie warunki ale Twoi piłkarze poradzili sobie z presją i wygrali 1:0. Dobra zmiana taktyczna :D


Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Pierwsza kolejka i od razu pokonałeś Ajax, nie da się chyba lepiej zacząć sezonu, brawo.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Transferowa karuzela trwa !


Smolarek nie dla nas !



- Tak to prawda ,że dostałem ofertę z Utrechtu , jednak dopiero co dołączyłem do drużyny Ado Den Haag i włodarze klubu nie chcą się zgodzić na transfer . Chciałbym zagrać w FC Utrecht tak jak przed laty mój ojciec , jednak muszę poczekać . Mam nadzieje ,że trener Bumacz nie zapomni o mnie i dostanę jeszcze szanse gry - mówił Ebi Smolarek .


Eto'o zamieni Rosje na Holandie ?!



Sporo mówi się o rzekomym przejściu Kameruńskiego napastnika Andżi Machaczkały do FC Utrecht . Miałby w tym maczać palce trener Utrechtu Bumacz ,który jest dobrym znajomym supersnajpera i byłej gwiazdy m.in Barcelony i Interu .
- Tak owszem Samuel to mój dobry przyjaciel , pochodzimy z jednego kraju . Dobrze byłoby mieć w swoich szeregach takiego zawodnika . - trener FC Utrecht nie chciał rozmawiać na ten temat . Czyżby to oznaczało ,że możemy być świadkami transferowego hitu tego roku ?


Newsy z Utrechtu !

Dwaj juniorzy zasilili Utrecht !

Shimizu (18) i Palameri (19) dołączyli w tym tygodniu pierwszej drużyny Utrechtu . Japończyk i Włoch zagrają kolejno z numerami 10 i 3 .
- Są to młodzi zawodnicy , bardzo utalentowani i z pewnością pokażą to a najbliższych meczach . Wierzę w nich i właśnie dlatego pozyskałem ich do pierwszej drużyny . Szybko się zaaklimatyzowali w nowym otoczeniu , mam nadzieje ,że na boisku będzie identycznie .


Kontuzje .


Bovenber - ciężka kontuzja jednak sztab medyczny liczy ,że 11 tygodni wystarczy na poprawę stanu zdrowia .


Bulthuis - Drobny uraz kostki , 2 tygodnie i będzie gotów do gry !



Kolejny sprawdzian !

Zapowiedź 2. kolejki Eredivisie

vs.

Na nowym trenerze nadal ciąży presja . Objęcie przez niego fotela trenera Utrechtu spowodowało wiele kontrowersji . Bumacz , bo o nim mowa zdołał jednak wygrać ze swoją drużyną swoje dwa pierwsze mecze w Holandii . Pokonany został w 1. kolejce Ajax , jednak wielu uważa ,że to było szczęście ,które wiecznie nie może trwać .  Jak to będzie w poniedziałek 29 sierpnia ? Zapraszam serdecznie na relacje z meczu już niebawem !




Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Utrecht ! Zapowiedź drugiej kolejki . Nowy hit transferowy ?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2012, 12:05:38 »
Smolarek niech najpierw sobie wywalczy miejsce w Ado den Haag a później niech myśli o transferze do innych klubów. Transfer Etoo byłby gwoździem do trumny dla twojej kariery. Młodzież się przyda, ale akurat do Shimizu nie jestem przekonany, to taki jeździec bez głowy sporo robi na boisku ale mało asystuje i słabo strzela.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: FC Utrecht ! Zapowiedź drugiej kolejki . Nowy hit transferowy ?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2012, 14:20:05 »
Eto'o niech lepiej pozostanie w Rosji, jestem pewien że nie jeden młodzik wykazałby więcej zaangażowania do gry niż Kameruńczyk. Smolarek hmm niech lepiej pogra w Hadze, a potem pomyśli o ewentualnym transferze do Utrechtu ;)

leoarsalan90

  • Gość
Odp: FC Utrecht ! Zapowiedź drugiej kolejki . Nowy hit transferowy ?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2012, 15:01:13 »
Ja jestem zdania ze troche doswiadczenia i dobrej gry eto'o bylo by czyms bardzo pozytywnym w twojej druzynie co pozwolilo by osiagnac ci wysokie cele ;)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: FC Utrecht ! Zapowiedź drugiej kolejki . Nowy hit transferowy ?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 10, 2012, 09:31:02 »
Eto'o to świetny i bardzo doświadczony zawodnik , ale nie należy już do najmłodszych i nie wiem czy opłaca się za niego wybulić trochę kaski a on nie przyniesie żadnych korzyści , ja proponuje zakupić jakiegoś młodego zawodnika , który się rozwinie  ;) To jest tylko moje zdanie a ty zrobisz jak chcesz  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Utrecht ! Zapowiedź drugiej kolejki . Nowy hit transferowy ?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 10, 2012, 09:31:02 »