Autor Wątek: Podsumowanie II sezonu + potwierdzenia III sezonu ligowego pes2012 + baraże!!!  (Przeczytany 8561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Jeśli będzie jedno zawieszenie w Tottenhamie to 90% ludzi powie "Adebayor" i Tottenham zostaje bez środkowego napastnika.

A ja mysle ze 90% ludzi powie Bale ;] poza tym jak sie wykluczy Adebayora to jest Defoe na lawce :D
Ja nie wiem o co wy ludzie narzekacie jak wyklucza wam w barcelonie z ataku Messi i Sanchez
to ustawiasz atak 3x SS Villa Iniesta Pedro lub Fabregas albo Adriano czy Alves jako WF
jak wyklucza Ci z Realu Benzeme i CR7 to ustawiasz w ataku Hugain i na skrzydla Kaka Ozil Di Maria
i teraz pomyslcie jaki atak jest lepszy te powyzej czy taki Lennon Bale Adebayor ??
Mysle ze wszystkie sa mniej wiecej na rowni a dobry gracz atakiem Jelen Sowe Hazard zagra lepiej od tych powyzszych wiec przestancie plakac to tylko gra chyba chodzi o zabawe nie ?? ;]
Ja osobiscie gralem w 2 lidze 3 zawodnikami w ataku i najczesciej byli to Villa Pedro Adriano lub Alves
i strzelilem nimi najwiecej goli w mojej lidze to pokazuje tylko ze boczni obroncy lub pomocnicy moga byc a ataku rownie skuteczni co klasyczne CF. Kazdego gracza mozna kims zastapic jesli w Bayernie Ci wyklucza Gomeza co jest malo prawdopodobne to ustawiasz w ataku jako SS Robbena lub Ribery ktorzy sa jednymi z najlepszych w grze kazdego zawodnika mozna zastapic tylko trzeba myslec troche glowa a nie plakac co ja zrobie haha :D

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Dla mnie chore jest to ze ja grajac Barca mam narzuconą taktyke.... jak mozna zmusic graczy grajac dwoma napastnikami.... przegrywam mecz w 80 minucie i nie moge zmienic nastawienia zespolu bo moge zagrac tylko dwoma napastnikami. Jestem kibicem Barcy i gram od pierwszych wersji ISS i   nigdy nie gralem na 2 napastnikow . Dla mnie to jest juz niszczenie ducha gry/sportu.Nie tędy droga panowie.
2 napastników Ci zostaje ?? co ty gadasz ?? niech będzie że ci wykluczają Messiego i Alexisa no i Inieste.No to zostają Pedro,Villa teraz jeszcze doszli Cuenca i Kerrison.A  jako skrzydłowi mogą zagrać Adriano i Alves no i jeśli się nie mylę to też Affelay.Wiec nie wiem dlaczego nie ma opcji gry na 3 czy nawet na 4 napastników.


Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
w interze wystarczy wykluczyć zarate i już jest po interze:)
co do barcy uważam że powinny być 2 wykluczenia skoro w takim milanie sa 2, a milan moim zdaniem wcale nie odbiega od barcy.
no najgorzej to bedzie grac man utd tam jak się wykluczy np rooney lub nani, to z ławki nie ma kogo wpuscić berba czy hernandez to drewniaki wiec taki tottenham bedzie miazdzył utd, taka sama sytuacja jest w chelsea.
bardzo dobry bedzie natomiast arsenal jedno wykluczenie u nich mozna zastapic w przodzie chyba ze 4 zawodnikami dobrymi mysle ze moze byc troche tego zepołu na ligach
juve tak samo jak arsenal jest kim tam grac

no ale to jest własnie fajnie że sa wyluczenia i gra jest urozmaicona duża liczba druzyn dzieki temu sa wyrownane mecze takiej barcy np z liverpoolem.
:)



Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
w interze wystarczy wykluczyć zarate i już jest po interze:)
co do barcy uważam że powinny być 2 wykluczenia skoro w takim milanie sa 2, a milan moim zdaniem wcale nie odbiega od barcy.
no najgorzej to bedzie grac man utd tam jak się wykluczy np rooney lub nani, to z ławki nie ma kogo wpuscić berba czy hernandez to drewniaki wiec taki tottenham bedzie miazdzył utd, taka sama sytuacja jest w chelsea.

kondzior jesli ktos gra tylko na zarate i biega nim przez cale boisko to bedzie myslal ze jest po interze a przeciez druzyna sklada sie z 11 zawodnikow i latwiej minac kogos klepka jak R1 ;]
po wykluczeniu Zarate masz w ataku Milito Forlana i Pazzini do tego mocne skrzydla Maicon Zanetti Nagatomo atak na takim samym poziomie jak ten w tottenhamie.
W MU to samo po wykluczeniu Ronneya dajesz do ataku szybkich i zwrotnych Nani Valencia i Young jesli nie odpowiada Ci Berbatow. W Chelsea tez jest w czym wybierac a jesli uwazacie ze teraz wszystkie topowe zespoly sa slabe z wykluczeniami to wezcie cos z 5 koszyka i po sprawie ja nie widze w tym zadnego problemu dobry gracz sobie poradzi bez botow no ale jak sie gra tylko na R1 to sie bedzie plakac co ja zrobie nic nie wygram hahahahahaha smiechu warte :D

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Montpellier, PSG, Lille, Porto, Malaga - to tak na szybko :) a jeszcze parę fajnych klubików się znajdzie

Offline PaleSort

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.02.2012r.
Kogo z City byście wykluczyli :)) ??

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Ja bym jedynie zakazał gry Henry'm i Arshavine'em w Arsenalu bo po prostu ich już tam nie ma i to jest bzdura dopiero i kompromitacja konami

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Ja bym jedynie zakazał gry Henry'm i Arshavine'em w Arsenalu bo po prostu ich już tam nie ma i to jest bzdura dopiero i kompromitacja konami

A masz Henrego w Arsenalu od konami? chyba nie, albo nie zauwazylem heh :)

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
A masz Henrego w Arsenalu od konami? chyba nie, albo nie zauwazylem heh :)

no jasne ze jest Henry w Arsenalu jak mogles tego nie zauwazyc Arsenal po DLC to najbardziej dopieszczona druzyna w Pesie wiekszosc graczy ma poprawione staty ;]
Donovan tak samo jest w Evertonie a tez tylko na 2 miechy byl wypozyczony.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
no jasne ze jest Henry w Arsenalu jak mogles tego nie zauwazyc Arsenal po DLC to najbardziej dopieszczona druzyna w Pesie wiekszosc graczy ma poprawione staty ;]
Donovan tak samo jest w Evertonie a tez tylko na 2 miechy byl wypozyczony.

Faktycznie teraz wszedlem w online i pograłem Arsenalem i Henrym.. Achhhh te jego rzuty wolne, pes6 mi sie przypomnial i korci mnie zmienic na Arsenal w lidze :)

Offline ElPolaco

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2009r.
  • BARCA!!!
Ja też bym zakazał grać Henrym i Arshawinem bo ich już tam niema.
W Tottenhamie dałbym jedno wyklucznie bo wiadomo że są tam dwa "boty" - Bale i Lennon (i pewnie większość by ich wykluczała) zaś w Barcy wykluczenie maksymalnie jednego napastnika - każdy by musiał wykluczyć jednego z każdej formacji (oprócz bramkarza).
Visca El Barca!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Ja też bym zakazał grać Henrym i Arshawinem bo ich już tam niema.
W Tottenhamie dałbym jedno wyklucznie bo wiadomo że są tam dwa "boty" - Bale i Lennon (i pewnie większość by ich wykluczała) zaś w Barcy wykluczenie maksymalnie jednego napastnika - każdy by musiał wykluczyć jednego z każdej formacji (oprócz bramkarza).
w Barcelonie musi byc 2 napastnikow bo Messi i Sanchez - ich nie dogonisz

Offline ElPolaco

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2009r.
  • BARCA!!!
w Barcelonie musi byc 2 napastnikow bo Messi i Sanchez - ich nie dogonisz
Ok niech będzie, zgodzę się że ich nie da się dogonić :D

Ale co z Tottenhamem i Henrym/Arshavinem?
Visca El Barca!

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Skoro jest w grze, to niech gra :)
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
ma arsenal 1 zawieszenie wiec mozesz wywalic ktoregos z nich

Offline ElPolaco

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2009r.
  • BARCA!!!
Wszystko ok ale Tottenham powinien mieć jedno zawieszenie ze wzlędu na dobrą obrone i skrzydła (Bale i Lennon)... zresztą czym Arsenal odbiega od Tottenhamu ???
Visca El Barca!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
tym ze Tottenham ma tylko jednego napastnika Adebayora (reszta to sa niskie sredniaki ktore nie maja statsow ponad 80) a Arsenal ma Henry / Van Persii / Gervinho / Arshavin / Chu-young / Chamakh

na 99% ludzie beda eliminowali Adebayora i wtedy Tottenham zostaje bez napastnika - pokaz mi inny klub ktory ma taka sytuacje

Offline ElPolaco

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2009r.
  • BARCA!!!
tym ze Tottenham ma tylko jednego napastnika Adebayora (reszta to sa niskie sredniaki ktore nie maja statsow ponad 80) a Arsenal ma Henry / Van Persii / Gervinho / Arshavin / Chu-young / Chamakh

na 99% ludzie beda eliminowali Adebayora i wtedy Tottenham zostaje bez napastnika - pokaz mi inny klub ktory ma taka sytuacje
Nikt nie będzie wykluczał jakiegoś Adebayora jak są dwa "boty" na skrzydłach - Bale (overall 90) i Lennon (overall 88). A poza tym jest Saha który prawie niczym nie odbiga od Adebayora oraz Dafoe czy Gio Dos Santos. 99% wykluczało by Bale. Tottenham ma wiele napastników a nie jednego
Visca El Barca!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Nikt nie będzie wykluczał jakiegoś Adebayora jak są dwa "boty" na skrzydłach - Bale (overall 90) i Lennon (overall 88). A poza tym jest Saha który prawie niczym nie odbiga od Adebayora oraz Dafoe czy Gio Dos Santos. 99% wykluczało by Bale. Tottenham ma wiele napastników a nie jednego
to wejdz sobie do gry i sprawdz

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
na 99% ludzie beda eliminowali Adebayora i wtedy Tottenham zostaje bez napastnika - pokaz mi inny klub ktory ma taka sytuacje

Identyczna sytuacje ma Bayern Monachium i kto Ci wyklucza Gomeza ?? Nikt kazdy wali po botach Robben i Ribery i tak samo by bylo w przypadku Tottenhamu no kto przy zdrowych zmyslach wywali Adebayora skoro wieksze zagrozenie sprawia Bale i Lennon poza tym nawet jesli to wystawic mozna owiele zwrotniejszego i szybszego Dos Santosa a Defoe tez niczego sobie. Podobnie jest w MU fakt Arsenal ma teraz zdecydowanie lepszy atak od wiekszosci druzyn ale taki Tottenham jest na poziomie Bayernu i MU ktore maja wykluczenia.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer