Autor Wątek: Teraz Brazylia! - Reprezentacja Polski - z kim zagramy w Barażach? Nowe stroje!  (Przeczytany 60652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - plan przygotowań!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 04, 2012, 18:31:30 »
Tak jak inni piszą lepiej żebyś zanlazł sobie lepszą drużynę od Andory ;) Okres przygotowawczy bardzo interesujący i oby Polacy byli po nim w formie na Euro :)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - plan przygotowań!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:13:41 »
Bardzo fajnie to opisujesz, widać, że się przykładasz, oby tak dalej. Powodzenia
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - plan przygotowań!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:46:49 »
Piłkarze nie będą próżnowali przed prawdopodobnie ich najważniejszą imprezą sportową w życiu. Sparingpartnerów nie dobrałeś zbyt silnych, co mnie odrobinę martwi. Najciekawiej zapowiada się pojedynek ze Słowacją. :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - plan przygotowań!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:22:02 »

Szpakowski optymistą

Niezapomniany głos potrafiący przekazać niezwykłe emocje. Jedyny w swoim rodzaju. Większość kibiców nie potrafi wyobrazić sobie transmisji meczu drużyny narodowej bez jego komentarza. Dariusz Szpakowski, bo o nim mowa, komentuje wydarzenia sportowe, a w szczególności piłkę nożną. Z Telewizją Polską jest związany od 1983 roku. Ośmiokrotnie jako dziennikarz i sprawozdawca był na piłkarskich mistrzostwach świata. Niewielu zna się na piłce tak jak on. Dariusz Szpakowski będzie komentował mecze Euro 2012, w tym te najważniejsza dla nas, a mianowicie mecze Polaków. Postanowiliśmy zapytać popularnego "Szpaka" o kilka aspektów dotyczących zbliżających się mistrzostw. Wywiad prezentujemy poniżej:


Witam serdecznie. Jak pan ocenia przygotowania Polaków i Ukraińców do zbliżającego się wielkimi krokami Euro 2012?

Witam. Od początku, kiedy to tylko dostaliśmy organizację tego turnieju, ostrożnie, jednak z optymizmem przyglądałem się pracom, jakie wykonuje zarówno Polska jak i Ukraińska strona. W prasie tylko narzekano, doszukiwano się najmniejszych uchybień. Powiem szczerze - sam miałem moment zwątpienia. Bałem się o to Euro. Bałem się, że możemy je stracić. Na szczęście pan Platini podszedł do sprawy bardzo mądrze, aczkolwiek podejmując pewne ryzyko. Mimo wszystko dał nam szansę i jestem w stu procentach pewien, że już dziś ją wykorzystaliśmy pod względem nie tyle sportowym, bo to będziemy mogli powiedzieć dopiero po zakończeniu turnieju, a względem wizerunkowym. Mamy przecież piękne stadiony. Już wszystkie są gotowe. Był problemy większe lub mniejsze, nie wszystkie prace były zakończone na czas, ale o tym nie ma co już dyskutować. Co chwilę otwierane są nowe drogi. Gołym okiem widać, że w kraju coś się dzieje, że coś się zmienia. Naprawdę ten turniej dał, daje i dawać będzie ciągły wzrost zainteresowania naszym krajem. Oba kraje gospodarze są na finiszu przygotowań i już teraz ryzykuję stwierdzenie, że jesteśmy gotowi.

Według pana organizacyjnie podołaliśmy. Jak więc zatem prezentują się aspekty sportowe? Czy reprezentacja Polski ma szansę zaistnieć na turnieju, którego będzie gospodarzem?

Franciszek Smuda reprezentację na Euro budował praktycznie od podstaw. Wiele mu zarzucano, gra czasami nie wyglądała ładnie. Sam, komentując niektóre mecze byłem poirytowany stylem w jakim grają biało-czerwoni. Myślę jednak, że od czasu kiedy gra naszych faktycznie przyprawiała o ból głowy, oglądamy coraz silniejszą reprezentację. Czy mamy szansę zaistnieć? Aby zaistnieć trzeba obrać pewien cel. Naszym celem jest wyjście z grupy. Jeśli wyjdziemy z grupy na pewno będziemy usatysfakcjonowani. Jest to oczywiście wykonalne. Wierzę, że uda nam się podołać sztuce jaką będzie awans do ćwierćfinału.

No właśnie, wszyscy oczekują wyjścia z grupy. Po grudniowym losowaniu presja na naszych piłkarzy jeszcze bardziej wzrosła, gdyż trafiliśmy do teoretycznie najłatwiejszej grupy. Czy Polscy piłkarze poradzą sobie z tym napięciem?


Wszystko siedzi w głowach zawodników. Najważniejsze jest dobre podejście. Jednak wydaję mi się, że mentalnie piłkarze będą dobrze przygotowani do tego turnieju. Jak dobrze wiemy Smuda jest typem trenera "motywatora". Potrafi świetnie wpłynąć na zawodników, nakierować ich jak mają myśleć aby odrzucić od siebie stres. Mimo wszystko początkowe momenty meczu otwarcia mogą być nerwowe. Prawda jest taka, że nasza drużyna w tym składzie jeszcze nigdy nie grała o punkty, o jakąkolwiek większą stawkę niż prestiż. Mam nadzieję jednak, że kibice pomogą w przezwyciężeniu wszystkich lęków, że 8 czerwca obejrzymy świetny spektakl nie zaburzony żadną nerwowością.


Czy denerwuje się pan na myśl, że pana głosu w dniu meczu otwarcia będzie słuchało kilka, jak nie kilkadziesiąt milionów Polaków?

Tak, i to bardzo, mam za sobą już wiele nieprzespanych nocy z tego powodu (śmiech). A tak na poważnie to rzeczywiście odczuwam pewną tremę związaną z moją pracą. Komentowanie to dla mnie chleb powszedni, jednak te spotkania będą szczególne. Pierwszy raz skomentuję mecz Polaków na takiej imprezie w naszej ojczyźnie. Jednak sporo kibiców zapewne nie będzie zwracało uwagi na to co mówię, wszyscy będą niezwykle przeżywali to co dzieje się na murawie. Mam mimo wszystko nadzieję, że podołam temu wyzwaniu.

To jeszcze tak na zakończenie, banalne pytanie - Polska wyjdzie z grupy?

Wyjdziemy z grupy, wierzę w to i myślę, że wykorzystamy szansę.

Offline H3XT0R

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.03.2012r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:38:24 »
Oby Szpakowskiego trema nie zjadła w tych meczach na euro ;) w końcu będzie to słyszeć kilka milionów polaków ;D. Mam nadzieję, że Polska poradzi sobie w przygotowaniach i nie straci po nich formy. Powodzenia ;).

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 05, 2012, 22:26:32 »
Świetny wywiad ze Szpakowskim. W ogóle cała kariera jest rewelacyjna. Bardzo mi się podoba styl w jakim piszesz. Rywale w sparingach faktycznie do najmocniejszych nie należą, jednak ważnym jest aby weszli w dobry rytm, a to gwarantują nieco słabsze drużyny.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 05, 2012, 22:28:41 »
Wywiad świetny.
Dajesz, dajesz za Polskę, rozwal Walię ::) :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2012, 22:30:37 wysłana przez Sklado »
widzew.png" border="0

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2012, 09:20:26 »
Doskonały wywiad ze znanym polskim komentatorem ;). Widać ,że Szpak bardzo optymistycznie podchodzi do EURO oby nasi piłkarze nie zepsuli mu humoru na meczach ;)

Powodzenia !

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 06, 2012, 13:08:52 »
Wywiad bardzo ładny i przejrzysty. Cieszy mnie, że Szpak patrzy na wszystko optymistycznie, więc wystarczy tylko czekać. Do boju Polska!  ;D
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 06, 2012, 13:54:51 »
Kapitalny wywiad ze Szpakowskim. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Komentator sportowy jest optymistycznie nastawiony i twierdzi, że podołamy organizacji tak ważnej imprezy. Mocno wierzy, że Polakom uda się dotrzeć do ćwierćfinału. :)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - wywiad ze "Szpakiem"
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 06, 2012, 19:31:50 »

Turecki relaks

Nie Sycylia, nie Sardynia, nie Hiszpania a Turcja. I to bardzo dobrze znane nam miejsce - właśnie tam nasza kadra stacjonowała podczas grudniowego zgrupowania, na którym zagraliśmy mecz z Bośnią i Hercegowiną. Do tej pory niemal pewne było, że piłkarze oraz ich rodziny wspólny czas relaksu spędzą w Hiszpanii. Ba! Zarezerwowany był nawet hotel! Jednak nici ze słonecznej Andaluzji, choć sztab szkoleniowy oraz zawodnicy nie mogą narzekać, ponieważ Turecka miejscowość jest nie mniej urokliwa niż kurort z półwyspu Iberyjskiego. Chcieliśmy wybrać jak najlepsze miejsce. Trzeba był dokonać korekty w planach  - komentuje Konrad Paśniewski - dyrektor reprezentacji Polski. Hotel w jakim zamieszkają nasi podopieczni nosi nazwę Maxx Royal Hotel. Musimy przyznać - prezentuje się niezwykle efektownie. Można wręcz pozazdrościć, jednak myślę, że większość z nas zrezygnowałaby z kilku przyjemności byleby biało-czerwoni osiągnęli coś na Euro. Odpoczynek się przyda, bo chwilę po nim naszych kadrowiczów czeka ogrom ciężkiej pracy na właściwym już zgrupowaniu w Austrii.


W planach przygotowań do Mistrzostw Europy nastąpiła kolejna zmiana. Mianowicie w ostatnim sparingu przed czerwcowym turniejem zagramy nie jak wcześniej podawano Andorą, a Walią. Mecz odbędzie się na stadionie Legii Warszawa, Pepsi Arenie. Przeciwnik wydaje się być mocniejszy, wręcz z innej półki. Mamy jednak nadzieję, że będzie to dobry test, a raczej przetarcie przed wyczekiwanymi mistrzostwami. Oficjalnym powodem odwołania meczu z Andorą była kwestia braku potwierdzenia sparingu przez tamtejszą federację piłkarską. Tak czy siak zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej na powyższy mecz, który odbędzie się 02.06.2012 roku w Warszawie.

Offline Napoli

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.05.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 06, 2012, 19:41:30 »
Ohoho, Hotel niczego sobie (jeśli to ten na zdjęciu :D). Niby Walia mało znana, mało osiągnęła, a Polacy muszą się strzec takich zawodników jak Gareth Bale czy Ryan Giggs, jeśli wystąpi. Ale przez to, że grają na Pepsi Arenie obstawiam wynik 2-1 dla polaków. :)

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 06, 2012, 20:52:54 »
Nom hotel ciekawy, oby nasi piłkarze się zbyt nie rozluzowali, tak jak Boruc czy Żewłakow :D
Mecz z Walią będzie bardzo ciekawym spotkaniem takie gwizdki jak Bale czy Giggs mogą nie jednokrotnie ośmieszyć naszych defensorów... :D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:50:48 »

Na ostatniej prostej

Czasu płynie nieubłaganie, mamy już 24 kwiecień. Nie bez kozery piszemy newsa w tym właśnie dniu - jutro Franciszek Smuda poda szeroką kadrę 30 zawodników powołanych na zgrupowanie przed czerwcowymi Mistrzostwami Europy. Dokładnie dwa tygodnie przed początkiem obozu regeneracyjnego, nasz selekcjoner podejmie prawdopodobnie jedną z najważniejszych decyzji w swojej karierze trenerskiej - wybierze 30 szczęśliwców, którzy otrzymają szansę występu na tym szczególnym turnieju. Niestety z grona 30 wspaniałych, tuż po zakończeniu zgrupowania w Austrii, Smuda będzie musiał zrezygnować z 7 kandydatów do gry na Euro. Powód? Oczywisty - kadra na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej składa się z 23 graczy.

Do tej pory, pod względem kontuzji nie możemy narzekać na problemy kadrowe. Poza małymi wyjątkami. Na mistrzostwach na pewno nie zagra Arkadiusz Głowacki. Defensor Trabzonsporu od zawsze był kontuzjogennym graczem, zwykle więcej nie grał niż grał. Tak jest i tym razem - do tej pory leczy uraz odniesiony w styczniowym meczu ligowym i na sto procent nie zdąży wykurować się na majowe zgrupowania kadry. Głowacki u Smudy grał bardzo często, jednak również bardzo często zbierał ogrom krytyki za swoje występy, zatem większość kibiców nie jest zmartwiona jego absencją. I to by było no tyle jeśli chodzi o kontuzje wykluczające graczy z udziału w zgrupowaniu poprzedzającym Mistrzostwa Europy. Miejmy nadzieję, że zostanie już tak do końca - przypominamy, że trwają jeszcze końcowe rozstrzygnięcia w większości z europejskich lig, więc musimy chuchać i dmuchać, aby reszta zawodników również przystąpiła bez szwanku do przygotowań naszej reprezentacji.

Smuda dopiero jutro odkryje karty, jednak już dziś jesteśmy w stanie przewidzieć, kto znajdzie się w gronie powołanych. Pewne miejsce w składzie ma nasze "trio z Dortmundu". Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek to trzon naszej drużyny narodowej, mogą być spokojni o powołania. W kadrze powinien znaleźć się również Wojciech Szczęsny - ostoja w bramce "kanonierów". Do pełni sił powrócili również Damien Perquis oraz Sebastian Boenisch - ten drugi wrócił nawet do pierwszego składu Werderu i trzeba przyznać, że z meczu na mecz wydaje się być coraz lepszy. Natomiast Perquis na dobre wyleczył kontuzję ręki. Absencja obrońcy Sochaux trwała zdecydowanie krócej niż na początku przypuszczano. Zarówno defensor francuskiej Ligue 1 jak i gracz Werderu mogą liczyć na powołanie. Na obozie regeneracyjnym z pewnością zobaczymy także takich zawodników jak: Dariusz Dudka, Rafał Murawski czy Ludo Obraniak. Nie powinno również zabraknąć Sławka Peszki i Adriana Mierzejewskiego. Całą 30 szczęśliwców poznamy jednak dopiero jutro. Wtedy będziemy mieli znakomity temat do dyskusji.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów, decydujące dni
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 07, 2012, 01:14:06 »
Z 30 szczęśliwców z czasem zrobi się 23. 7 zawodników będzie musiało włożyć marzenia o EURO między bajki. Mam nadzieję, że żaden z powołanych reprezentantów nie dozna poważnej kontuzji. :)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów, decydujące dni
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 07, 2012, 01:47:00 »
Nie mogę się doczekać kadry jaką poda nasz trener Smuda :-)

Przede wszystkim czekam na powołania Grosickiego, Komorowskiego i może jakiegoś debiutanta na pozycji lewego obrońcy  :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 01:50:48 wysłana przez Katalonbar »
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów, decydujące dni
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 07, 2012, 12:26:02 »
Ciekawy jestem twojej kadry jaką wymyślisz.
Brak Głowackiego hymm.... chyba to większy + niż -
Mam tez nadzieję że nie zabraknie w kadrze sensacji i młodzieży .;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - zmiana planów, decydujące dni
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:14:08 »

Fantastyczna trzydziestka

Nadszedł wielki dzień dla wybranych piłkarzy. Piłkarzy wybranych przez Franciszka Smudę. Właśnie dziś selekcjoner reprezentacji Polski ogłosił szeroką kadrę na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Niestety po Austriackim zgrupowaniu z grona 30 wybrańców odpadnie 7 graczy. Poniżej prezentujemy listę powołanych:

Bramkarze:

1. Wojciech Szczęsny
2. Łukasz Fabiański
3. Tomasz Kuszczak
4. Przemysław Tytoń

Obrońcy:


5. Marcin Wasilewski
6. Damien Perquis
7. Łukasz Piszczek
8. Sebastian Boenisch
9. Jakub Wawrzyniak
10. Tomasz Jodłowiec
11. Maciej Sadlok
12. Piotr Celeban

Pomocnicy:

13. Eugen Polański
14. Rafał Murawski
15. Dariusz Dudka
16. Sławomir Peszko
17. Jakub Błaszczykowski
18. Adrian Mierzejewski
19. Ludovic Obraniak
20. Adam Matuszczyk
21. Rafał Wolski
22. Sebastian Mila
23. Maciej Rybus
24. Waldemar Sobota

Napastnicy:

25. Robert Lewandowski
26. Ireneusz Jeleń
27. Paweł Brożek
28. Artur Sobiech
29. Kamil Grosicki
30. Dawid Nowak

Lista powołanych, poza drobnymi niespodziankami nie zaskakuje. Jednym z zaskoczeń jest między innymi obecność wśród powołanych Tomka Kuszczaka. Ten zawodnik jednak odżył w Watfordzie, znów zaczął grać na poziomie reprezentacyjnym. Ostatnimi czasy prezentował znakomitą formę i został zauważony przez reprezentacyjny sztab szkoleniowy. W linii defensywnej największym zaskoczeniem może być powołanie Celebana - jednak jeśli zagra na Euro i błyśnie formą jaką imponował w Śląsku, to może być on podporą naszej defensywy. W powołanych pomocnikach możemy zobaczyć Rafała Wolskiego, którego powołania domagali się kibice. Trzeba przyznać - chłopak niesamowicie się rozwinął i jego obecność w gronie reprezentantów jest w pełni uzasadniona. Oprócz niego możemy ujrzeć dwójkę pomocników lidera ekstraklasy - Śląska Wrocław - Sebastiana Milę oraz Waldka Sobotę. Mają oni ogromny wkład w to, gdzie teraz znajduje się ich drużyna. W ataku zaskakują takie nazwiska jak Jeleń - wieczny rezerwowy Lille oraz Dawid Nowak - ten jednak jest w świetnej dyspozycji, strzelając niemal w każdym meczu GKS'u Bełchatów. W takim właśnie składzie Polacy zameldują się na obozie regeneracyjnym. Początek zgrupowania już za dwa tygodnie.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:42:23 »
Niewątpliwie zaskoczeniem jest powołanie dla Tomasz Kuszczaka. Nie mniej zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem nazwiska takie jak: Mila, Sobota oraz Nowak. Stawiam, że na EURO nie pojadą: Tytoń, Sadlok, Polański, Sobota, Rybus, Paweł Brożek oraz Nowak.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:07:16 »
Kolejny świetny odcinek. (pisałem już to kiedyś ???) ;D
Stawiam że odpadną tacy zawodnicy jak : Tytoń, Jodłowiec, Wolski, Mila, Sobota, Sobiech, Nowak.
widzew.png" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - szeroka kadra!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:07:16 »