Autor Wątek: Liga Polska na xboxie ?  (Przeczytany 2622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline geforc

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.04.2012r.
Liga Polska na xboxie ?
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 03:08:02 »
Witam, panowie, czy posiadając konsolę xbox360 z RGH mozna jakos dodać do pesa 2012 lige polską ? jest to mozliwe ?

Offline |2udy

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location: SHITlandia 666
  • Wiadomości: 113
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.01.2007r.
  • Ping pong najlepszy!
    • Status GG
    • judgementcrematorium
Odp: Liga Polska na xboxie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:56:21 »
Patch musi być zrobiony przez kogoś ale online se w sieci nie pograsz już! BAN'a dostaniech! Ale jak ktoś płytę pięknie podrobi nicw 100% z dwie sztuki to zapewne z kolegą byś zagrał! Zróbcie piracki LAJW darmowy to zagracie zapewne! Tego to nie wiem, bo się nie znam! Sam na świecie jako jedyny masz taki kaprys! A co? Sam z konsolą chcesz grać, czy z kumplami? Kup Fifę z polską ligą i tyle! Napisz petycję do Konami! Albo zrób ligę ESKIMOSKO-MASAJSKĄ i sprzedaj licencję dla SQUARESOFT , albo NAMCO i niech CI  grę piłkarską wyprodukują na zamówienie za 3 kopiejki i 87 feningów (w przeliczeniu na starą walutę obcą to jest 1/8 talara bodajże, ale ja chyba dyskalkulik i wyliczyć nie umiem! A najlepiej to sam se grę zrób jaką chcesz i graj w ligę dowolną jaka Ci się tam zamarzy! Ja programować nic nie mam zamiaru, bo oczy siadają i plecy od kompa! Zresztą programować nie umiem,, bo to sensu nie ma! Gry szybko zdychają i czas się na nich marnuje! Lepiej iść na grzyby i ryby! Tuczniki  hodować, kury na jajki - to podstawa! Ziemniaków nasadzić i majonez własnej roboty zrobić oraz zakalca napiec i piłkarzy tym dorobkiem nakarmić! Ake tylko rezerwowych, bo im power'a trzeba więcej! Na koniec pilkarzy do autokaru zapakować i ze skarpy puścić w chooj razem z kibolami zayebanymi głowami łysymi nakoksowanymi omadrynem, metanabolem ruskim z przemytu i kreatyną! Medale pośmiertne w formach z cyny najtańszej odlać i  i pochować ich razem z kierowcą w grobowcu w ksztacie piłki wielkiej do choojowej piłki brzusznej jak stara Smudy w ciąży chodziła!
"Kopali tę piłkę pół życia swego biegając niczym w transie po trawie zielonej. . . gonili jak głupcy i nic nie ugrali! Kości gruchały, a karetki na syglane sunęły do nich oplacone z podatków naszych! A można przecież było w komara ciąć!.

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Liga Polska na xboxie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:07:44 »
Stary nie krzycz bo aż uszy pękają.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liga Polska na xboxie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:07:44 »