Autor Wątek: Athletic Bilbao by Kusmier  (Przeczytany 13425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Athletic Bilbao by Kusmier
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 13:50:29 »
    
Gra:PES 2012
Poziom: Super Star
Patch: PESEdit 3.1
Wspomagania:Wyłączone
 
                                  
                                                                                                                         
Athletic Club Bilbao
Athletic Club, znany bardziej jako Athletic Bilbao – hiszpański klub piłkarski założony w 1898 roku i mający siedzibę w Bilbao, największym mieście Kraju Basków. Obecnie występuje w rozgrywkach Primera División, w których gra nieprzerwanie od jej powstania – od 1928 roku. Jest to jedyny klub, oprócz Realu Madryt i FC Barcelona, który nigdy nie został zdegradowany do Segunda División. Jest czwartym pod względem liczby zdobytych tytułów klubem w Hiszpanii – wyprzedzają go Real Madryt, FC Barcelona i Atlético Madryt. Klub zatrudnia tylko piłkarzy posiadających baskijskie pochodzenie, realizując motto "z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców" (Con cantera y aficion, na hace falta importacion)
                  
Przydomek:Los Leones (Lwy)
      Barwy:czerwono-białe
      Data założenia:1898
        Stadion:San Mamés (La Catedral)
     Prezes: Josu Urrutia Tellería
    Trener: Marcelo Bielsa

Stadion
                                                                                           

                                                                                                                               
Stroje
                                                                                         
Kadra


Bramkarze
Gorka Iraizoz
Raúl Fernández
Obrońcy
Jon Aurtenetxe
Fernando Amorebieta
Andoni Iraola
Aitor Ocio
Borja Ekiza
Mikel San José
Iban Zubiaurre
Koikili
Xabier Castillo
Jonas Ramalho
Pomocnicy
Javier Martínez
Ander Iturraspe
Ander Herrera
Markel Susaeta
Carlos Gurpegui
Igor Gabilondo
Iñigo Pérez
David López
Igor Martínez
Napastnicy
Óscar de Marcos
Fernando Llorente
Iker Muniain
Ibai Gómez
Gaizka Toquero Pinedo
                                                                                             
Bielsa: ''Będziemy walczyć o miejsce w piątce.''
   
                                                                                              
                                                                                                       
Trener Athletic Bilbao na dzisiejszej konferencji prasowej wyznaczył cele dla swojej drużyny. W pierwszym sezonie trener chce zająć chociaż 5 miejsce a dopiero w następnych latach myśleć o większych celach.

 '' Myślę, że jeśli zajmiemy 5 miejsce w lidze, to będzie spory sukces. Niczego nie obiecuję ale postaram się aby drużyna jak najlepiej wyszła w Lidze Europy bo mi na tym ogromnie zależy. Wszystko może się wydarzyć, piłka nożna jest przecież nieprzewidywalna a ja preferuję ofensywny futbol.''

Sparingi
Dziś klub potwierdził, że zespół z Bilbao rozegra 3 mecze towarzyskie przed sezonem z Manchesterem City, Paris Saint Germain i Dynamo Moskwa.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 23:23:46 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:03:43 »
Ładnie, ładnie tylko czy w PES'ie można kupować do Athletic zawodników nie będących Baskami? A jeśli tak, to czy zamierzasz to robić?
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:13:10 »
Moimi następnymi krokami będzie między innymi zerwanie właśnie z tą tradycją bo nie wyobrażam sobie osiągnięcia czegoś bez dobrych transferów :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 14:23:02 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:32:44 »
Moimi następnymi krokami będzie między innymi zerwanie właśnie z tą tradycją bo nie wyobrażam sobie osiągnięcia czegoś bez dobrych transferów :)
Coo??? WTF??? :o :o :o :o :o

To masz jednego czytelnika, mniej. :-\
To ta tradycja czyni ten klub wielkim ;)

P.S. Początek dobry ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 14:35:50 wysłana przez Sklado »
widzew.png" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:49:44 »
Nie zrywaj pod żadnym pozorem z tą tradycją!

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:05:30 »
To prawda, kariera nie miałaby w sobie odrobiny sensu. Jeżeli chcesz to kupuj Hiszpanów i dawaj im Baskijskie obywatelstwo.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:11:38 »
Może nie komentuję karier, ale czytać czytam, a myślę,że to też ważne dla piszących. Jak zrywasz to oczywiście czytać nie będę :)

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:25:12 »
Zaczynasz grać klubem z tradycjami, postanowieniami, etc etd i chcesz z nimi zerwać? A nie lepiej już było zacząć Osasuną czy nawet Villarealem? możesz kupować zza granicy ludzi i nie musisz przy tym zrywać z żadną tradycją ;)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:06:01 »
OK dobrze po przeczytaniu waszych komentarzy jestem skłonny zmienić swoje zamiary i nie będę zrywać z tradycją klubu :)  Dzięki wielkie za rady  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 16:13:41 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Red_Dev!L14

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.02.2012r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:52:14 »
Bilbao to klub którym zacząłem się na serio interesować dopiero po wyeliminowaniu mojego kochanego Manchesteru United. Jest to klub z wielkimi tradycjami i głupio by było jakbyś z nimi zerwał. Powodzenia

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2012, 17:20:32 »
Bilbao to bardzo ciekawy klub ,który wyeliminował Manchester United z Ligi Europy co innego ,że może MU nie grali na 100% ale zawsze ich pokonali . Zapowiada się ciekawie i dobrze ,że nie zrywasz z tradycją .

Powodzenia !

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:29:28 »

Mecz Towarzyski

0-0

          
Wyrównany mecz z City
   
Pierwszy mecz ekipa Marcelo Bielsy rozegrała z Manchesterem City na stadionie San Mames. Na początku spotkania przeważał Athletic i to ta drużyna stworzyła sobie pierwszą dogodną sytuację. W 15 minucie Javi Martinez dograł na prawe skrzydło do Muniaina a ten dośrodkował piłkę w pole karne gdzie stał Llorente, który strzałem przewrotką uderzył na bramkę ale Joe Hart wyciągnął się jak struna i wybronił ten niesamowity strzał. Dalsza część spotkania to walka obu ekip w środku pola i bardzo niecelne strzały Basków. Po przerwie w 48 minucie City zerwało się do ataku a skutkiem tego było trafienie w słupek Mario Balloteliego. Aż do 87 nic ciekawego na boisku się nie wydarzyło ale w tej właśnie minucie Kun Aguero mógł zapewnić zwycięstwo The Citizens ale jego strzał z linii pola karnego znakomicie wybronił Iraizos. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 0-0.

Zawodnik Meczu: Koikili 7.5


          
Składy i Statystyki

                                           
Mecz Towarzyski
           
3-2
8' Pastore (Jallet)
12' Pastore (Bodmer)
48' Koikili (Muniain)
60' Llorente (Iraola)
84' Pastore (Nene)
10' J. Martinez , 24' De Marcos
Porażka na Parc des Princes
Drugi swój towarzyski mecz drużyna z Bilbao rozegrała we Francji z PSG. Początek był obiecujący dla drużyny Bielsy bo już w 4 minucie J.Martinez mógł zdobyć bramkę ale Sirigu złapał dość spokojnie jego potężny strzał. W 8 minucie mogliśmy się przekonać że powiedzenie '' niewykorzystane sytuacje mogą się mścić" jest całkowicie prawdziwe. Javier Pastore po podaniu i niespodziewanym rajdzie Jalleta uderzył w krótki róg bramki zdobywając bramkę. Baskowie po tej bramce całkowicie się pogubili i 4 minuty później Bender genialnie obsłużył Pastore, który zdobył swojego drugiego gola. Paryżanie po tych bramkach wyraźnie zwolnili i powinni stracić bramkę ale Llorente nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie uderzając obok bramki. Po przerwie na boisko weszli Gurpegi i Susaeta co przyczyniło się do poprawy gry drużyny. W 48 minucie po dośrodkowaniu Muniaina z rzutu rożnego bramkę kontaktową zdobył Koakili, który tchnął nadzieję na korzystny wynik. Athletic grał coraz lepiej i w 60 minucie Llorente strzałem głową po dośrodkowaniu Iraoli wyrównał stan spotkania. Obie ekipy dalej grały wyrównanie ale niestety w 84 minucie genialny tego dnia Pastore po klepce z Nene zdobywa Hatricka i ustala wynik spotkania na korzyść swojej drużyny. PSG -Athletic Bilbao 3-2

Składy i Statystyki

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:02:24 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline H3XT0R

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.03.2012r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:37:02 »
Zagrałeś całkiem dobrze z PSG ale ten blysk geniuszu Pastore :). Szkoda troche. Mecz z City tez nie byl najgorszy lecz zabraklo wykonczenia. Czekamy na mecze ligowe :). Powodzenia

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:40:54 »
Javi Martinez... przyszłość Twojej drużyny.
PSG? Myślałem, że to z nimi wygracie/zremisujecie a przegracie z Manchesterem. Myliłem się. a to wszystko przez tego Pastore. Geniusz..

Powodzenia w dalszych meczach :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:00:48 »
Athletic Bilbao to wyjątkowy klub. Ich polityka transferowa bardzo, bardzo mi się podoba. W spotkaniu z Manchesterem City poradziłeś sobie naprawdę świetnie. Trochę gorzej poszło Ci z PSG. :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:10:12 »
Tak dokładnie Bilbao to wyjątkowy klub i obyś jak najdłużej pisał nimi karierę :)
W meczach z Szejkami pokazałeś ,że da się z nimi zagrać . Nie przegrałeś z City i to ważne !
Szkoda porażki ,ale minimalnej z PSG myślę ,że z biegiem czasu ich pokonasz .

Powodzenia !

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:50:46 »
Mecz z City bardzo nudny. Praktycznie nic się nie działo. Zasłużony remis choć było w ostatnich minutach gorąco. Aguero był blisko strzelenia bramki. Mecz z PSG także podobny jednak tylko ze względu na wyrównany poziom. Dobrze się zaczęło jednak źle skończyło. Mimo równej siły to własnie gospodarze mają w swoich barwach genialnego Pastore, który zapewnił zwycięstwo francuzom.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 02, 2012, 23:47:51 »

Mecz Towarzyski

4-0

26' Muniain (Llorente)
32' Llorente
63' Llorente (Herrera)
71' Llorente (Iraola)
Dynamo Rozbite!

Ostatni mecz towarzyski przed sezonem został rozegrany na San Mames. Początek należał zdecydowanie do Athletic, który utrzymywał się bardzo długo przy piłce ale sposób na obronę Dynama znalazł dopiero w 26 minucie spotkania. Irraola otrzymał piłkę od J. Martineza i dośrodkował piłkę w pole karne gości a tam najwyżej wyskoczył Llorente i uderzył głową. Bramkarz wybronił ten strzał ale wybił go przed siebie i piłka wróciła pod nogi napastnika, który dograł od razu do Muniaina i ten ostatni spokojnie strzelił bramkę mierzonym strzałem. Po tej bramce Baskowie wyraźnie dostali zastrzyku energii i rzucili się na bramkę Rosjan. W 32 minucie fatalnie piłkę wybił bramkarz Dynama a ta trafiła pod nogi Llorente, który silnym strzałem w sam róg bramki podwyższył prowadzenie. Ekipa Bielsy chciała jeszcze podwyższyć prowadzenie ale w 39 minucie po strzale głową Susaety piłka trafiła tylko w słupek a tuż po przerwie w 49 minucie fantastycznie paradował bramkarz gości. Wreszcie w 56 minucie piłkarze pierwszy raz zagrozili bramce Bilbao ale strzał  minął minimalnie prawy róg bramki. Llorente był w tym spotkaniu bardzo aktywny i w 60 minucie był bliski strzelenia kolejnego gola ale jego strzał głową był minimalnie niecelny. Co nie udało się w 60 minucie to udało w chwilę potem. Ander Herrera sprytnie przedarł się przez obronę Dynama i znalazł się sam na sam z bramkarzem ale zamiast strzelać odegrał piłkę do Llorente, który wtoczył piłkę do pustej bramki. Hiszpan dążył do hatricka a wreszcie w 71 minucie dokonał tego. Iraola znów dośrodkował mu pięknie na główkę a ten jak mistrz precyzji skierował ją w lewy róg bramki. Athletic wygrał 4-0 po znakomitym meczu rozegranym przez jego piłkarzy. Trener Bielsa może być zadowolony.
Zawodnik Meczu: Llorente 7.5

Składy i Statystyki


Bielsa ocenia mecze towarzyskie
'' Ogólnie rzecz biorąc mam powody do radości bo mój zespół nawet w przegranym meczu z PSG zagrał bardzo dobrze. Oczywiście remis z City jest bardzo dobrym wynikiem bo gra tam wiele wspaniałych gwiazd ale zwycięstwo z Dynamem dało nam wiele radości bo zagraliśmy fantastycznie i perfekcyjnie. Jednak to tylko sparingi a przecież może się okazać że wcale nie jesteśmy tacy dobrzy jak sądzimy więc proszę żeby wszyscy nie spodziewali się czegoś wielkiego w tym sezonie.Co do graczy to Llorente bardzo mi imponuje. Jest tym napastnikiem, który potrafi strzelać mnóstwo goli dla drużyny a my tego właśnie potrzebujemy. Na uwagę zasługują także Muniain, Koakili i J.Martinez. To są zawodnicy, którzy są siłą tego zespołu i mam nadzieję że mnie nie zawiodą.''
            
Zapowiedź: 1 Kolejka Ligi BBVA

vs
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:08:26 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 03, 2012, 00:55:59 »
Oooouaa, Dynamo rozbite. Nieźle.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2012, 01:06:54 »
Czekam z niecierpliwością na starcie z Realem.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2012, 01:06:54 »