Autor Wątek: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!  (Przeczytany 24785 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 05, 2012, 02:15:28 »
Witam, przepraszam za moją nieobecność, była ona spowodowana próbą zainstalowania nowego windowsa, bez powodzenia, coś nie halo mój sprzęt.. ale nie ważne. Taki filmik jak kolega podał jest bardzo dobry!
1. Widać kto z kim gra
2. Widać co się dzieje
3. Widać należności opłynięte z tytułu za mecz, oraz wynik końcowy meczu(oczywiście widać też że kolegę nie rozłączyło)
Widziałem też ktoś z kolegów w jednym linku miał mecz z kolesiem "BREDA" chyba taki login miał.. widać nie tylko ja się na niego natkałem..
Niestety muszę na nowo poszukać materiału o sposobie lagowania przez cheaterów
Dziś tylko 2 mecze i 0 kłopotów
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 07, 2012, 12:33:02 »
kolejny oszust tym razem SADIK09 , prosze o to link:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=fe6fb8191a0890cef63da4173022f63e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=fe6fb8191a0890cef63da4173022f63e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&context=C4fb8badADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbYzAGpU8ELbqOhrtz5w3sqVc=

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 07, 2012, 12:37:19 »
rafael , jak byś mógł to pokaż w filmiku jaki był wynik meczu i czy wgl był.. i czy dostałeś kasę, choć pewnie nie
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline domel86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 07, 2012, 20:57:18 »
mateusz9966

oczywiscie 0:3 w plecy....
ale ostatnio cos mniej sie rozlaczaja albo mis tylko wydaje ?

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 08, 2012, 01:40:53 »
Różnie bywa, to zależy głównie od tego na kogo trafisz.. ja ostatnie 2 dni zaliczałem na samych fair ludzi.. nie licząc tych co co chwile mają lagi.. i jak się ma jakaś sytuacje to się nie da strzelić
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:37:32 »
Witajcie, ilu z was zostało oszukanych w trybie Master League Online? ZOSTALIŚMY oszukani przez Konami, kupowaliśmy grę w której nie było nic mowy o oszukiwaniu nas przez innych graczy
Zapraszam wszystkich UCZCIWYCH graczy do wzięcia udziału w projekcie,

Twój post przypomina mi płacz małego chłopca, który sobie nie radzi i szuka pociechy na forum. Gram w MLO i zdarza się, że używam różnego rodzaju sztuczek, kiedy przegrywam aby zapewnić sobie zwycięstwo bądź anulować mecz. Takie "hakowanie" gry to chleb powszedni każdej gry internetowej.

W PES-ie jest taki problem, że oszukać system jest bardzo łatwo, przez co każdy prawdziwy gracz, potrafi to robić, przez co skala zjawiska jest zbyt duża.
Problemem nie są "oszuści" ale fakt, iż jest ich za dużo.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:45:43 »
W PES-ie jest taki problem, że oszukać system jest bardzo łatwo, przez co każdy prawdziwy gracz, potrafi to robić, przez co skala zjawiska jest zbyt duża.

To mnie chlopie rozwaliles :D
KAZDY PRAWDZIWY GRACZ? I Ty sie takim nazywasz bo potrafisz walic w chu.. gdy przegrywasz?

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:56:24 »
To mnie chlopie rozwaliles :D
KAZDY PRAWDZIWY GRACZ? I Ty sie takim nazywasz bo potrafisz walic w chu.. gdy przegrywasz?

Kwestia z kim przegrywam, kiedy gram z uczciwym graczem, który widać, że nie oszukuje... ma blisko 90% rozegranych meczy i nie udaje cwaniaka na czacie, nic nie pisze jak strzela bramki i nie przegrywam wyżej niż 2:0, to się nie rozłączam... natomiast kiedy widzę gracza, który ma 60% rozegranych meczy i kosmiczne statystyki to od razu "rwę" połączenia.


Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 08, 2012, 11:38:15 »
Kwestia z kim przegrywam, kiedy gram z uczciwym graczem, który widać, że nie oszukuje... ma blisko 90% rozegranych meczy i nie udaje cwaniaka na czacie, nic nie pisze jak strzela bramki i nie przegrywam wyżej niż 2:0, to się nie rozłączam... natomiast kiedy widzę gracza, który ma 60% rozegranych meczy i kosmiczne statystyki to od razu "rwę" połączenia.



typowy noob

i Ty śmiesz nazywać się graczem... buhauahuhauaha
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:09:56 »
typowy noob

i Ty śmiesz nazywać się graczem... buhauahuhauaha

Jestem graczem a nie ofermą, która nie potrafi nawet anulować meczu i daje się bić jak mała dziewczynka.

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:20:30 »
Jestem graczem a nie ofermą, która nie potrafi nawet anulować meczu i daje się bić jak mała dziewczynka.


prawdziwego gracza rozpoznaje się po tym że potrafi się podnieść po kilku golach a nie rozłącza się przy wyniku 3:0 jak ty... jesteś śmieszny gościu...
Pes jest taką grą w której 3:0 to jest wynik mało pewny i można spokojnie go odrobić ale najwidoczniej twoja zajebistość jest na zbyt wysokim poziomie i wolisz uciekać... xd ^^

na początku twojego zdania powinno być " Jestem ofermą a nie graczem"... bo tak robią tylko ofermy i lamy które przegrywają...

ja się pytam gdzie się k***a rodzą tacy ludzie??!!... ^^
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:24:02 »
prawdziwego gracza rozpoznaje się po tym że potrafi się podnieść po kilku golach a nie rozłącza się przy wyniku 3:0 jak ty... jesteś śmieszny gościu...

Kiedy przegrywam 3:0 a jest 89 minuta to raczej już się nie podniosę, więc "rwę" połączenie i to ja wygrywam 3:0. Prawdziwemu graczowi powinna wystarczyć świadomość, że wygrywał ze mną 3:0... hahaahahaha i przepadło, niech sobie strzeli w łep z tego powodu xDxDxD

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:40:26 »
Jestem graczem a nie ofermą, która nie potrafi nawet anulować meczu i daje się bić jak mała dziewczynka.


Jesteś ofermą, nie potrafisz przegrywać i nie wiesz co to sportowa rywalizacja..jesteś ta małą dziewczynką ponieważ nie potrafisz wziąć przegranej na klatę.. wątek nie jest stworzony dla ludzi twojego pokroju (cheaterów). Temat się nie podoba? to wyp** i nie czytaj go.. to takie proste.. Teraz już wiemy kto jest cytowanym "noobem" ja nie wiem jak tacy ludzie jak ty mogą się uważać za wielkich..
Dodam także że widocznie nie potrafisz czytać.. przeczytaj sobie co było napisane na samym początku przeze mnie.. i już się tu nie wypowiadaj
Koniec obrażania ludzi na tym wątku, twoje wypowiedzi świadczą o tym kim/czym (zależy od jednostki to czytającej) jesteś
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2012, 13:13:04 wysłana przez mateusz9966 »
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:45:01 »
Jesteś ofermą, nie potrafisz przegrywać i nie wiesz co to sportowa rywalizacja..jesteś ta małą dziewczynką ponieważ nie potrafisz wsiąść przegranej na klatę.. wątek nie jest stworzony dla ludzi twojego pokroju (cheaterów). Temat się nie podoba? to wyp** i nie czytaj go.. to takie proste.. Teraz już wiemy kto jest cytowanym "noobem" ja nie wiem jak tacy ludzie jak ty mogą się uważać za wielkich..
Dodam także że widocznie nie potrafisz czytać.. przeczytaj sobie co było napisane na samym początku przeze mnie.. i już się tu nie wypowiadaj
Koniec obrażania ludzi na tym wątku, twoje wypowiedzi świadczą o tym kim/czym (zależy od jednostki to czytającej) jesteś

Twój poziom intelektualny jest bardzo niski, nie dam się sprowadzić do parteru do Twojego poziomu gdzie wącha się pierdy innych.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:49:48 »
Temat jest stworzony dla ludzi którzy nie cheatują.. to co napisałem to nie tylko moje zdanie, inni napisali także swoje pod twoim adresem, jeśli tego nie widzisz to albo jesteś ślepy albo jak mi zarzucasz mało inteligentny. Proponuje ci opuścić wątek ponieważ nie jest on dla ciebie stworzony, nie rozumiem także co ci przeszkadza w tym że ja chce coś zrobić.. najlepiej siedzieć i oszukiwać jak inni i jak (ty)
kończę te konwersacje pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:53:01 »
Temat jest stworzony dla ludzi którzy nie cheatują.. to co napisałem to nie tylko moje zdanie, inni napisali także swoje pod twoim adresem, jeśli tego nie widzisz to albo jesteś ślepy albo jak mi zarzucasz mało inteligentny. Proponuje ci opuścić wątek ponieważ nie jest on dla ciebie stworzony, nie rozumiem także co ci przeszkadza w tym że ja chce coś zrobić.. najlepiej siedzieć i oszukiwać jak inni i jak (ty)
kończę te konwersacje pozdrawiam

Nawet jak grałem w PES6 z przyjaciółmi w domu to "oszukiwali", ponieważ kiedy strzelaliśmy karne to gapili się w którym kierunku strzelam... kto nie oszukuje jest ofermą i frajerem... życie polega na oszustwie w każdej jego dziedzinie czy chodzi o pracę czy o dziewczynę x

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 08, 2012, 14:50:35 »
Nawet jak grałem w PES6 z przyjaciółmi w domu to "oszukiwali", ponieważ kiedy strzelaliśmy karne to gapili się w którym kierunku strzelam... kto nie oszukuje jest ofermą i frajerem... życie polega na oszustwie w każdej jego dziedzinie czy chodzi o pracę czy o dziewczynę x


człowieku nie wiem kto ciebie spłodził ale wyglądasz na takie niedojebane inwitro... gadasz o jakimś poziomie intelektualnym a sam go w ogóle nie posiadasz...
przez takich pro graczy tak gra traci sens... więc skoro jesteś taki pro i inteligentny to nie pisz tutaj...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline Chuca

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 08, 2012, 16:45:51 »
FlamingAwe -  nie wierze w to co czytam ??? Ale cóż takie pokolenie nam rośnie beż żadnych wartości. W '39 prawdopodobnie został byś kolaborantem 1 klasy, może nawet dostałbyś certyfikat rasy panów. Swoją drogą nie ufam ludziom, którzy oszukują w tak błahych sprawach jak pes, jeśli dany osobnik nie może powstrzymać się przed pokusą zdobycia kilku dodatkowych pkt w rankingu, to jak ma się oprzeć żeby nie oszukiwać w sprawach poważnych kiedy na przykład chodzi o pieniądze etc. Btw Awe, matkę, ojca, przyjaciół też oszukujesz? Bo czytając Twoje wypowiedzi wychodzi, że taką masz filozofię.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 08, 2012, 21:16:47 »
Panowie, nie zmieniajmy tematu Wątku, użytkownik ten popisał się czym mógł.. lecz i jego wypowiedź wykorzystam w liście, bo nie wszyscy oszukują bo są .. (pusiami) ale oszukują też by uniknąć tych oszukujących, choć na pewno takich jest b mało ale bankowo taki się znajdzie, jednakże wątpię by ten osobnik pragnął uciec by nie zostać oszukany, lecz jakby nie spojrzeć on oszukując cheaterów dostaje kasę..lecz komuś uczciwemu tej kasy nie zwróci więc i tak i tak jest na plusie, dlatego to co robi go nie tłumaczy
Widzę że jest tu kilku ludzi którzy wiedzą co piszą i także mają problemy z takimi "pusiami" , skoro w każdej grze on-line się oszukuje to powinna być na pudełku informacja że 'uczestnicząc trybie on-line jesteś świadom że mogą zdarzać się oszustwa innych graczy" czy coś w tym stylu. Nawiązuje do tego że znajdują się na opakowaniach informacje dotyczące wieku, pamiętam ikonę strzykawki ale nie pamiętam co oznaczała dokładnie, oraz ostrzeżenie na temat epilepsji (np. Gran Turismo) to tylko kilka przykładów które pamiętam.
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 08, 2012, 22:02:06 »
Cytuj
pamiętam ikonę strzykawki ale nie pamiętam co oznaczała dokładnie

Ta ikonka ostrzega, że w grze występują narkotyki.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 08, 2012, 22:02:06 »