Autor Wątek: Schalke 04 by mojsesh - Raul i Huntelaar w trzy minuty ratują Schalke!  (Przeczytany 11842 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 12, 2012, 20:45:48 »
Gdy spotykają się takie drużyny wynik jest sprawą otwartą. Spotkanie ciekawe, obie drużyny atakowały. Bayern mógł po wolnych prowadzić ale Hildebrand stał zawsze tam gdzie stać powinien. Po zmianie stron w końcu padły gole, niestety dwa dla rywali i tylko jeden dla Ciebie. Bardzo fajnie zareagowałeś na straconego gola, od razu ruszyłeś do przodu i zrobiło się 1:1. Szkoda, że na 2:1 strzelił Bayern... Druga porażka z rzędu w lidze i czas zacząć myśleć o tym dlaczego tak się dzieje? Może zmiana formacji? Lekki wstrząs w szatni?

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 12, 2012, 20:54:44 »
niestety porażka, druga z rzędu. Mimo że jest to początek sezonu to nie jest to dobra forma. Schalke spada w tabeli na 12 pozycje i teraz zagrasz z silnym Bayerem Leverkusen. Co do meczu to mogłeś przegrać wyżej, ale Hildebrand dobrze bronił.  Swoje okazje marnował Huntelaar i w bardzo ważnej sytuacji Pukki. Mam nadzieje że w kolejnych meczach będzie lepiej ;)

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 13, 2012, 13:08:27 »
Szkoda tej porażki, kolejnej. Na razie słaby sezon, ledwo wygrałeś z Palermo i przegrałeś z Bayernem. Mam nadzieję na wielki 'come back'. Powodzenia! :) 

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 13, 2012, 13:15:18 »
Mecz był wyrównany, jednak to Bayern okazał się lepszy. Schalke musi zdecydowanie poprawić swoją grę, by nie stracić kontaktu z czołówką

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 13, 2012, 18:08:23 »
przegrałeś z Bayernem ale jednak rozegrałeś bardzo dobry mecz a Bawarczycy ogrywali już lepsze ekipy. Niestety spadłeś trochę w tabeli i musisz trochę podgonić czołówkę czego tobie życzę żebyś dokonał tego jak najszybciej ;)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 13, 2012, 18:11:23 »
W Lidze Europy zwycięstwo nad groźnym Palermo, które nawet poważnie nie zagroziło Waszej bramce. Ostrzegałem przed Nacionalem i teraz widzisz sam - pokonali Celtic Glasgow.

Ligowa porażka z nie byle kim, ale niestety już druga z rzędu. Antybohaterem meczu został niestety Twój napastnik, Huntelaar, który nie potrafił wykorzystać dwóch dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, a mecz z pewnością potoczyłby się zupełnie inaczej przy stanie 2:0. Potem jeszcze próbował ratować sytuację Raul, lecz to na nic się nie zdało. Tym razem Robbenowi udało się trafić do pustej bramki :D
Jesteś bardzo nisko w tabeli, ale to dopiero sam początek sezonu i to nie ma takiego znaczenia.



Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 13, 2012, 18:14:19 »
Niestety kolejna porażka, ale nie ma co płakać. Najważniejsze jest teraz, aby Schalke podniosło się i wygrało najbliższy mecz.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke nie daje rady Bawarczykom!
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 14, 2012, 17:48:09 »
No dziś panowie dam wam inny post niż zawsze.. Spowodowane jest to przez urządzenia które dostarczają prąd do mojego mieszkania. Gdzieś przed godziną 17:00 byłem w fazie końcowej pisania relacji z meczu to spotkania Schalke vs. Hertha, gdzie tu nagle pojawił mi się czarny ekran na monitorze. Z początku myślałem, że monitor się wyłączył, jednak jak się okazało na okres pięciu minut byłem bez prądu. Nie spodziewałem się, że coś takiego może mnie dziś spotkać, także niestety nie zapisywałem tego co robiłem.. Wszystko się usunęło i teraz nie chce mi się tego znów pisać od początku, także dodam wam wyniki i napisze krótki tekst podsumowujący.




6. kolejka 11/12

Schalke Gelsenkirchen 1-0 Bayer Leverkusen

35' Draxler
59' Kolasinac - 3' Corluka


2. kolejka fazy grupowej

Schalke 3-3 Celtic

44' Draxler, 52' Samobój, 85' Huntelaar (Obasi) - 28' Samaras (Brożek), 66' Samaras (Brown), 79' Samaras (Wilson)
21' Raul, 59' Howedes


7. kolejka 11/12

Schalke 2-2 Hertha

9' Huntelaar (Farfan), 33' Obasi (Holtby) - 20' Ramos, 90' Samobój


Streszczenie ostatnich potyczek:

Ostatnie mecze drużyny Schalke pokazały nam, że ekipa gra już co raz lepiej z przodu, jednakże lepsza gra w ataku spowodowała spore osłabienie na tyłach o czym mogą świadczyć dwa ostatnie mecze, ale zacznijmy może od początku czyli od meczu Bayerem Leverkusen. Do tego meczu Schalke przystąpiło w nieco rezerwowym składzie, a spowodowane to było wcześniejszymi meczami reprezentacyjnymi. Nie miej gra gospodarzy tego spotkania mogła się podobać. Było wiele akcji godnych podziwu. Bardzo dobre zawody rozegrał jeden z rezerwowych - Draxler, który zanotował swojego pierwszego gola w tym sezonie. Kolejna potyczka Schalke to mecz w ramach rozgrywek Ligi Europy z drużyną Celticu. Spotkanie od początku stało na wysokim poziomie. Drużyny nie próżnowały i skupiały się tylko na atakowaniu przez co oglądaliśmy aż sześć bramek w tym spotkaniu. Świetny mecz rozegrał piłkarz Celticu - Samaras, który był autorem wszystkich bramek zdobytych przez gości. Mecz siódmej kolejki miał być tylko spacerkiem po trzy punkty, bowiem przeciwnik Schalke przed tym meczem zajmował dopiero 17 pozycje w tabeli. Mecz zaczął się zgodnie z planem i już po 9 minutach za sprawą Farfana i Huntelaara gospodarze prowadzili 1-0. Niestety po kilku minutach był już remis i gospodarze wiedzieli, że muszą zacząć atakować. W 33 minucie znów wszystko wróciło do normy, jednak po drugim golu nastąpiła jakaś blokada. Schalke miało multum sytuacji, jednakże w żadnych z nich nie potrafili znaleźć drogi do bramki.. W tym meczu sprawdziło się powiedzenie, że " Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić ", bowiem tak można powiedzieć o sytuacji z 93 minuty, kiedy to piłkę do własnej bramki wbił Howedes. Nie miej patrząc na te trzy spotkania to widać, że Schalke gra bardzo dobrze z przodu, jednak nie mogą oni tego pogodzić z dobrą grą w defensywie. My mamy nadzieje, że na treningach piłkarze potrenują grę w obronie i już kolejne mecze będą na zero z tyłu.

Tabela Ligi Europy



Tabela Ligowa, strzelcy oraz asystenci


FanBenzemy08

  • Gość
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:06:49 »
Duże wahania formy w ostatnich meczach ekipy Schalke 04. Dobrze, że masz w składzie niezawodnych napastników -Raula i Huntera :) Remis z Herthą można nazwać porażką.

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:23:48 »
Dobry mecz z Bayerem, ważne że na zero z tyłu. Samaras rozegrał fantastyczne spotkanie strzelając hat-tricka, ale wy odpowiedzieliście trzema  golami. Mecz z Herthą bardzo pechowy, samobój w 93 minucie Howedesa i zamiast 6 miejsca jest 9.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:34:42 »
Wygrana z Bayerem bardzo ważna bo na twoje konto wpłyną ci trzy punkty.

Remis z Celticem to istne szaleństwo, a Samaras nieźle cię urządził.  :D

Z Herthą miałeś pecha, bo straciłeś gola w ostatniej minucie meczu.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 14, 2012, 20:18:56 »
Wygrana z Bayerem bardzo ważna bo na twoje konto wpłyną ci trzy punkty.
A to za jakąś wygraną w lidze nie dostaje się trzech punktów?

Ludzie, jak już nie wiecie, co napisać, może czasami lepiej będzie, jeżeli nic nie napiszecie.

Sam wiem, jak to jest z tym internetem, ale jakoś zawsze - chcąc nie chcąc - piszę wszystko od nowa. Mam taki wewnętrzny przymus.

Remis z Herthą musiał boleć. Samobój w ostatniej minucie zawsze jest podwójnie przygnębiający, zwłaszcza gdy powoduje utratę punktów.
" border="0

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 14, 2012, 20:41:42 »
A to za jakąś wygraną w lidze nie dostaje się trzech punktów?
Jest kilka takich lig... ;)


Gracie w kratkę (duże wahania formy), ale ten mecz z Herthą najbardziej mnie i pewnie wszystkich boli ;)
Nie zdziwiłbym się jakby Howedes się zabił :D
widzew.png" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 14, 2012, 21:55:26 »
mnie też to czasem spotyka. żyje się dalej. w trzech meczach pięć punktów... szału nie ma, pokonałeś silny Bayer, a z taką Herthą już rady nie dałeś.
i nasuwa się mi jeszcze jedno. dość to dziwnie wygląda- Celtic pogrążył się samobójem, a w następnym spotkaniu podzieliłeś ich los, taka przyrodnicza równowaga. :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 15, 2012, 07:09:42 »
Też tak czasami mam i dlatego nawet jak się tego nie spodziewam bo zdarza się to bardzo rzadko to już na wszelki wypadek sobie zapisuje ;) Też na laptopie co innego niż normalnym komputerem. Ale rozumiem też bym nie pisał od nowa :D.
Remis w Lidze Europy to zła wiadomość bo w pierwszej serii spotkań również zremisowaliście z Palermo. Teraz nie udało się pokonać Celticu Glasgow.
Co do Bundesligi to obydwa spotkania były z pewnością ciekawe ponieważ padało w nim dużo goli przede wszystkim z Herthą. W meczu z Bayerem musiało być ciekawie bo te dwa zespoły to czołówka Niemieckiego futbolu. Udało Wam się pokonać zespół z Leverkusen co dawało nadzieję na kolejne mecze. Co do spotkania z Herthą to padły tam cztery bramki i wszystko zakończyło się remisem. W tabeli zajmujecie w tabeli 9 miejsce co na pewno jest dla Was rozczarowaniem, trzeba oczywiście po prawić grę z tyłu i wtedy można myśleć o walką w grze o Europejksie Puchary.

Powodzenia!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Prąd sprawił psikusa. Streszczenie ostatnich potyczek!
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:21:51 »


8. kolejka 11/12

Początek dobrej passy Schalke?!

Hamburger 1-2 Schalke

33' Bramka Samobójcza - 53' Huntelaar, 59' Huntelaar
87' Sarperi
MVP (Hamburger): Kacar 6,0
MVP (Schalke): Huntelaar 7,5


Drużynę Schalke w ósmej kolejce rozgrywek ligowych czekał kolejny trudny mecz. Tym razem drużyna Górników w wyjazdowym spotkaniu mierzyła się z ekipą Hamburgera. Spotkanie było bardzo zacięte, jednakże końcowy rezultat to 1-2 (1-0) dla gości. Mecz od początku pokazał nam, że o punkty będzie tutaj ciężko. Z minuty na minuty byliśmy świadkami co raz ciekawszych zawodów, zwłaszcza w drugiej połowie kiedy to w okresie szęściu minut dwie bramki zdobył Huntelaar. Gole te ostatecznie przesądziły o końcowym rozrachunku tego spotkania.

Początek spotkania to taka lekka wymiana ciosów z obu stron. Atakowało Schalke jak i HSV, jednak goli nie oglądaliśmy. Dopiero po kwadransie gry akcje ze strony Schalke były znacznie lepsze niż zpoczątku. Górnicy przycisneli i wydawało się, że bramka jest tutaj kwestia czasu, jednakże goli jak nie było tak nie ma, aż do 33 minuty, kiedy to gracz Schalke wbił sobie piłkę do własnej bramki. W tej akcji wszystko było pod kontrolą. Niby tam napastnik HSV oddawał strzał na pustą bramkę, ale nie mal pewne było, że futbolówke zaraz wbiję Kluge, jednak on zamiast od razu wybić to nie fortunie przyjął i wtedy piłka skierowała sie do bramki. Od tego momentu gospodarze częściej gościli pod bramką Schalke z myślą, że uda im się podwyższyć porwadzenie, jednak do przerwy nie oglądaliśmy już zdanych bramek. Po zmianie stron na bramkę wyrównującą trzeba było czekać do 53 minuty. Wtedy ładnym podanie popsiał się Raul. który otworzył drogę do bramki Huntelarowi. Kilka minut później to znów Hispzan zagrywał do Holendra i znów padła bramka. Schalke powoli się rozkręcało, jednak kolejnych bramek już nie oglądaliśmy. Nie miej gra Górników była bardzo przyjemna dla oka i na pewno jest to jakiś dobry prognostyk na przyszłość. Martwić może tylko druga samobójcza bramka z rzędu. Kolejnym rywalem Schalke będzie drużyna Alemanii, z która Górnicy zmierzą siew Pucharze Niemiec.



1. runda
Schalke 2-1 Alemannia

62' Jurado (FK), 89' Raul (Jones) - 60' Radu (Auer)
MVP (Schalke): Jurado 7,5
MVP (Alemannia): Auer 7,0

Jak pamiętacie z kariery Realem meczów Pucharu Ligi nigdy nie opisywałem no chyba, że finał. Tutaj będzie podobnie. Będę wam wstawiał tylko wynik, a relacja będzie przy ciekawszych spotkaniach.


Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke wkracza na odpowiednie tory?
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:31:10 »
Wygrana z Hamburgiem bardzo cieszy i być może to będzie początek wspaniałej passy klubu z Gelsenkirchen. Pokonaliście rywali 2-1 dzięki bramkom Huntelaara. Co do meczu z Alemannią w Pucharze Niemiec to brawo za zwycięstwo bo przegrywaliście po godzinie gry. Zwycięstwo minutę przed końcem zapewnił wspaniały Raul więc brawo za to dla niego. Jurado również strzelił bramkę bez której Schalke nie mogło by złapać szansy na awans dalej.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke wkracza na odpowiednie tory?
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:33:24 »
Dobrze, że na bardzo gorącym terenie zgarnęliście 3 punkty. Znów w odniesieniu sukcesu pomogło wam niezawodne hiszpańsko-holenderskie duo. Wyobrażam sobie tego samobója - pechowa interwencja. Cieszy też fakt, że gra była w miarę składna. Byłem pewny, że znokautujesz Alemannię, jednak o wynik drżeliście do samego końca...

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke wkracza na odpowiednie tory?
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 15, 2012, 13:06:41 »
No proszę, kolejne trzy oczka wpadają na twoje konto ale czy wkraczacie na odpowiednie tory? Chyba za wcześnie by o tym mówić. Martwi kolejny samobój i to głupi samobój, którego można było spokojnie uniknąć. W drugiej połowie duet Raul - Huntelaar wzięli się do roboty i zapewnili wam trzy punkty. W pucharze Niemiec wygrana ale wynik 2:1 jest nieprzekonywujący.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke wkracza na odpowiednie tory?
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 15, 2012, 13:56:54 »
no mam nadzieje że Schalke wkroczyło na właściwy tor. Wygrana w trudnym meczu z HSV, mimo iż w meczu pierwsi strzelili gospodarze, a w zasadzie to Ty sobie strzeliłeś po złym przyjęciu piłki. Potem jednak Raul dwukrotnie dobrze zagrał do Huntelara i Holender dał wam trzy punkty ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Schalke 04 by mojsesh - Schalke wkracza na odpowiednie tory?
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 15, 2012, 13:56:54 »