Autor Wątek: Ѡelling United by TheKrzychu | Frustrujący mecz z Chelsea...  (Przeczytany 96012 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 11, 2012, 22:53:45 »
U Ciebie Shinji, u mnie Yoshi :) ,,Bracia'' Shimizu to wielkie talenty, dlatego opcja wypożyczenia była najlepszą drogą do rozwoju jego talentu. Wszystko zależy jakie treningi będzie przepracowywał na miejscu w Niemczech. Kadra fajna, ustabilizowana, realizm na wysokim poziomie. Powo w 12/13 :)
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 12, 2012, 10:42:20 »
Kadra jest mocna i w sezonie 2012/2013 powinna jeszcze bardziej straszyć swoich rywali. Best powinien strzelać gole i być kimś kto w trudnych chwilach rozstrzygnie mecz. Oby Almunia bronił tak dobrze jak wcześniej. Ciekawie wygląda ta kadra z tyloma Hiszpanami, w Anglii zobaczyć Hiszpana w drużynie to rzadkość, a tylu na raz to totalne zaskoczenie :D. Powodzenia.. ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 12, 2012, 11:03:42 »
dobra kariera, cenię w niej realizm ;D
No, jest świetny. Nie ma to jak piątoligowy klub wciśnięty od razu do Premier League i jeszcze zdobywający w niej 8. miejsce w pierwszym sezonie.
" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 12, 2012, 11:36:36 »
Ciekawie wygląda ta kadra z tyloma Hiszpanami, w Anglii zobaczyć Hiszpana w drużynie to rzadkość, a tylu na raz to totalne zaskoczenie :D. Powodzenia.. ;)
Szczerze to się nigdy nie zastanawiałem, że mam tylu obcokrajowców w kadrze i to Hiszpanów, no zobacz :) Będzie trzeba od teraz stawiać na zawodników z federacji :) A dzięki przyda się, zwłaszcza w LE :P

No, jest świetny. Nie ma to jak piątoligowy klub wciśnięty od razu do Premier League i jeszcze zdobywający w niej 8. miejsce w pierwszym sezonie.

Wciśnięty do EPL bo wtedy jeszcze nie było edytora podmieniającego drużyny w niższych ligach,a przenieś drużyny do Championship nie mogłem bo gra mi się crashowała. Nie chciałem aby cała praca poszła na marne więc zacząłem w Premier League. Ja sądzę, że kariera i tak jest na skraju realizmu, tak tyci, tyci. Nadal się staram aby była. Aczkolwiek masz rację, tuż po awansie do LE, kariera zatraciła swoją realność. Ale jakby nie patrzeć to tak na serio nie chciałem awansować do LE, więc gdyby nie dobra gra Chelsea to bym nie awansował. Także teraz pozostaje mi skorzystać z tak niebywałej szansy. Gram na Top Player/Proffesional, owszem mogę zmienić na wyższy poziom, no ale gdzie byłaby przyjemność z grania? Chcę ciągnąć tą karierę jak najdłużej, a bez radości w graniu, opisywaniu nie mam na to szansy. Nederland naprawdę nie musisz być krytyczny, aż do bólu w każdej karierze (przynajmniej w większości).

(Jeszcze dziś krótkie podsumowanie okienka, losowanie LE oraz pierwsze dwie ligowe kolejki :) )

edit@down No niestety ostatnia wersja jaka mi ruszyła na kompie to FIFA 09, a tak poza tym nawet na innych forach kariery z Fify nie cieszą się jakimś zbytnim zainteresowaniem...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 11:44:07 wysłana przez thekrzychu »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 12, 2012, 11:41:37 »
Ależ ja nie mam nic do twojej kariery, bo prowadzisz ją przyzwoicie (rozważ tylko rezygnację z tych czerwonych... "przerywników", bo są niesamowicie irytujące). Mówię po prostu, że śmieszne jest twierdzenie, że jest ona realna, bo nie jest. No i przy okazji to, o czym wspomniałem już w innej karierze - PES nie nadaje się do karier klubami z niższych klas rozgrywkowych niż druga. Od tego jest FIFA, gdzie taka Anglia ma chyba ze cztery ligi.
" border="0

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 12, 2012, 13:21:28 »
widzę kilka wzmocnień w kadrze a to oznacza konkurencję. :) oby ci się udało ładnie zawalczyć na trzech płaszczyznach.
Nederland-wszędzie się tak o wszystko przyczepiasz, czy mam takie wrażenie?

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 12, 2012, 13:48:06 »
Odnosisz tylko takie wrażenie.
" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Oficjalna kadra na sezon 2012/2013 !
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 12, 2012, 13:49:40 »

Krótkie podsumowanie okienka transferowego na świecie: Lato 2012

Nie było w tym okienku jakichś spektakularnych transferów, poza transferem Marca Muniesy. Hiszpan został wykupiony za rekordową kwotę w tym okienku transferowym. Większość zawodników trafiła do nowych klubów zupełnie za darmo, wcześniej rozwiązując kontrakty z poprzednimi klubami.  Do najciekawszych transferów należą:

Marc Muniesa z FC Barcelona do Welling United za 21 mln €
Maxi Lopez z Zenit St. Petersburg do Ajaxu Amsterdam za 19 mln €
Madjid Bougherra z SSC Napoli do US Palermo za 16,5 mln €
Yossi Benayoun z SSC Napoli do Malaga CF za 12,5 mln €
Marco Marchionni z Newcastle United do Dynamo Moskwa za 12 mln €
Ben Amos z Manchesteru United do 1. FC Nürnberg za 11 mln €
Paulo Ferreira z Athletic Bilbao do Sevilla FC za 5 mln €
Abdou Traoré z Girondins Bordeaux do Bayeru Leverkusen za 4,5 mln €
Álvaro González z SS Lazio Rzym do Getafe CF za 3 mln €
Eljero Elia za darmo do Fulham FC
Marvin Martin za darmo do AC Cessena
Brede Hangeland za darmo do Welling United
Leon Best za darmo do Welling United
Anderson za darmo do Welling United
Diego Klimowicz za darmo do Levante UD
Adrian Mutu za darmo do Hannover 96
Angelo Palombo za darmo do Bologna FC
Michał Czekaj za darmo do Cagliari Calcio
Karim Bellarabi za darmo do Hannover 96
Ivelin Popov za darmo do Chievo Verona
Diego Klimowicz za darmo do Levante UD
Fabrice Muamba za darmo do Wolverhampton Wanderers
Paweł Brożek za darmo do Metalist Charków

(w sumie to wypisałem jakieś 90 % wszystkich transferów :P Najciekawsze jest to, że w tym okienku miałem częstotliwość na high, a kluby robiły mniej transferów jak na low :P Ach ten PES :P)



Nowe stroje na sezon 2012/2013 zaprezentowane!

Jako, od poprzedniego sezonu sponsor i dostawca strojów Welling dziś o 8 rano czasu polskiego zaprezentował komplety, w jakich w następnej kampanii zagrają The Wings. Za pośrednictwem oficjalnej strony klubu prezentujemy zdjęcia zawodników w nowych strojach na sezon 12/13. W rolę modelów wcielili się kapitan Lee Clarke, wice-kapitan Jordan Henderson, obrońca Marc Muniesa oraz bramkarze Manuel Almunia i Artem Tetetnko.

Stroje bramkarskie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Strój domowy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Strój wyjazdowy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Strój alternatywny:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Kitsy wykonane przez olmajti (jakość zdjęć jest ciut słabsza, kitsy o wiele lepiej wyglądają w grze, są naprawdę porządnie wykonane.
Z tego miejsca chciałbym podziękować za wykonanie tych stroi, jeszcze raz dzięki :) ).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 16:30:09 wysłana przez thekrzychu »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Beniaminek Premier League pobił rekord w obecnym okienku transferowym, to dobre. Co do stroi to ładne, olmajti to klasa sama w sobie i nie dziwie się, że wyszły mu takie a nie inne. W sam raz na podbój Europy ;).

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Te stroje są dla mnie bardzo fajne , przede wszystkim pasują do twojego zespołu. Mam nadzieje ,ze będzie ci się w nich dobrze grało. :)
Transferowe szaleństwo wciąż trwa ! :D Muniesa, Best czy Anderson to bardzo dobre wzmocnienia. Najbardziej cieszę się z przybycie tego ostatniego. Chciałbym byście w nowym sezonie zagrali lepiej niż rok temu . :)

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Super stroje. Cóż, Żadnego zawirowania na rynku transferowym nie było. Muniesa na pewno będzie wielkim wzmocnieniem. Wy też tak macie że Xavi w którymś tam sezonie zawsze odchodzi z Barcelony?

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013

Wy też tak macie że Xavi w którymś tam sezonie zawsze odchodzi z Barcelony?
Pierwszy sezon, zima trafił do LFC za 50 mln €. zagrał 3-4 mecze, a później doznał kontuzji i do końca ligowego sezonu już sobie piłeczki nie pokopał. Zdążył wykurować się na Euro 2012 gdzie był jednym z najlepszych zawodników turnieju. Mówię sobie ustawie na całe okienko  z "low" na "high", by było kilka spektakularnych transferów właśnie typu Xavi, Maicon czy Buffon jak to miało miejsce w zimie, a tu nic z tego. Jeszcze mniej transferów xD

Welling awansuje dalej!



Pierwsze historyczne zetknięcie z europejskimi pucharami Welling miało w II-ej rundzie kwalifikacyjnej oraz w fazie play-off gdzie podejmowali walijski zespół Llanelli A.F.C., a później litewski klub piłkarski FK Ekranas Poniewież. Oto wyniki:

II runda kwalifikacyjna :Llanelli AFC 0:0 Welling United; Welling United 2:0 Llanelli AFC (Bramki: Pajot,Castillion) - awans: Welling United
Faza play-off :Welling United 3:1 FK Ekranas (Bramki: Long(2),Brown ; Kavaliauskas); FK Ekranas  1:0 Welling United (Bramka: Dedura) - awans: Welling United

Już po losowaniu faz grupowych LE !




Welling United trafiło do grupy C, a przeciwnikami będą:
FC Porto (3 miejsce w lidze,zeszłoroczny ćwierćfinalista LM),
Cagliari Calcio (14 miejsce w lidze,zwycięzca Coppa Italia) oraz
Evian TG (również 14 miejsce w lidze,finalista Coupe de France).

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Trudna grupa, ale jednak stać cię na wyjście na drugim miejscu. A co do kwalifikacji, jakich innych wyników mogliśmy się spodziewać  :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Jako, że lekcje brał u mnie Rutkowski to: masz opisane parę postów na przód bo bardzo szybko wklejasz wcale nie krótkie wpisy, druga rzecz to zagrałeś już w PES kilka spotkań bowiem losowanie grup jest chyba po drugiej kolejce ;). Grupa ciekawa, FC Porto powinno was wszystkich tam zlać ! :D

pasztelan

  • Gość
Aż nie wierze, że to 90 % transferów. U mnie w każdym okienku, Xavi przechodzi do Interu, Maicon do Manchesteru City, czy brahimowvić do Bayernu... cóż

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Jako, że lekcje brał u mnie Rutkowski to: masz opisane parę postów na przód bo bardzo szybko wklejasz wcale nie krótkie wpisy, druga rzecz to zagrałeś już w PES kilka spotkań bowiem losowanie grup jest chyba po drugiej kolejce ;). Grupa ciekawa, FC Porto powinno was wszystkich tam zlać ! :D

Mam rozegrane już bodajże 4, albo 5 kolejek, ale nie piszę na przód ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Pominąłeś III rundę kwalifikacyjną. Play-offy to IV runda.
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
stroje paluszki lizać. w szczególności te alternatywne. transfery także zaskakujące, bowiem twój transfer okazał się być rekordowy, troszkę cisza w Europie.
rundy kwalifikacyjne przeszłeś bez większych przeszkód i faza grupowa jest twoim udziałem. zagrasz tu z ciekawymi ekipami takimi jak moje ulubione FC Porto, Cagliari(może trochę mniej ciekawe) oraz z niedawno ogranym Evian. ooo masz drugi koszyk, to zaskakujące, bowiem nigdy nie grałeś w europejskich pucharach.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Stroję, b.ładne. Transfery również dobre.
Co do grupy, to powiem tylko tyle że macie twardy orzech do zgryzienie, szczególnie ten o nazwie FC Porto.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Pierwsze dwie kolejki nowego sezonu...
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 12, 2012, 18:47:10 »

Znakomity początek nowego sezonu !


Bramki:
17 min  Arshavin (as. Best)  na 0:1
69 min  Clarke (as. Arshavin)  na 0:2



Nowy sezon to za każdym razem nowe rozdanie, nowe oczekiwania, cele i ambicje. Piłkarze Welling podeszli do tego meczu tak ambitnie jak nigdy wcześniej. Od samego początku sezonu wiedzą co chcą osiągnąć i nie mają zamiaru odpuszczać ani jednej minuty. Blisko pierwszej bramki w tym meczu było już w 6 minucie, kiedy to Pajot ładnie uruchomił na prawym skrzydle Arshavina, ten złamał akcje do środka i uderzył tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Schwarzera. W 17 minucie Rosjanin się nie pomylił i mieliśmy już 0:1. Od tamtej pory Welling nieco się cofnęło i skupili się na grze defensywnej i kontratakach. Taka gra przypasowała Leonowi Bestowi, który raz po raz stwarzał sobie dogodne sytuacje od zdobycie bramki, ale na drodze stał mu golkiper gospodarzy. W 69 minucie będący niepilnowany przed polem karnym Lee Clarke, mocno i dokładnie przymierzył podwyższając wynik na 0:2. W ostatnich minutach spotkania szanse miał wprowadzony z ławki Henderson, ale po uderzeniu słabszą nogą piłka zatrzymała się na słupku. Warto odnotować, że dobre zmiany dało dwóch innych zawodników a mianowicie Joel Valencia i Anthony Acheampong, którzy bardzo dobrze radzili sobie na obu skrzydłach.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8ff4b58abf15cf171112ed672045102f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8ff4b58abf15cf171112ed672045102f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

- • -

Dużo emocji na Park View Road !


Bramki:
14 min  Leon Best  na 1:0
20 min  Leon Best (as. Orlandi)  na 2:0



W tym meczu oglądaliśmy akcję podbramkową za akcją. Niezależnie od minuty i od wyniku meczu, obie ekipy chciały trafić do siatki. Pierwszą ciekawszą sytuację mogliśmy obejrzeć w 6 minucie kiedy to Morison znalazł się w sytuacji sam na sam z Manuelem Almunią, całe szczęście Hiszpan zachował zimną krew i wygrał ten pojedynek. W 14 minucie ładnie po prawej stronie pola karnego odnalazł się Orlandi, uderzył na bramkę, piłkarz wybił źle piłkę, dobiegł do niej Leon Best i zdobył swoją pierwszą ligową bramkę w tym sezonie. Sześć minut później Orlandi zagrał piłkę do przodu na wolne pole, Best będąc szybszy od od obrońcy dobiegł do niej i umieścił piłkę w siatce obok źle interweniującego Ruddego. Na początku drugiej połowy gra się bardziej otworzyła i obie ekipy raz po raz stawały przed zdobyciem bramki. Po godzinie gry Morison znów zmarnował sytuację sam na sam z Almunią, który był jednym z pewniejszych zawodników na boisku. Do końca spotkania owszem zdarzały się akcje, ale żadne nie były tak groźne jak te poprzednie.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8ff4b58abf15cf171112ed672045102f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8ff4b58abf15cf171112ed672045102f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 18:49:25 wysłana przez thekrzychu »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Welling United by TheKrzychu | Pierwsze dwie kolejki nowego sezonu...
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 12, 2012, 18:47:10 »