Autor Wątek: Ѡelling United by TheKrzychu | Frustrujący mecz z Chelsea...  (Przeczytany 95975 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #500 dnia: Lipiec 20, 2012, 19:25:01 »
kamil - tak jest :)
Pierwszy mecz był raczej badaniem nowego gruntu, wprowadzeni zawodnicy, którzy powrócili pod skrzydła macierzystego zespołu. Mimo wszystko gra wyglądała naprawdę dobrze i remis jest powodem do małej, ale ważne że w ogóle jakiejś, satysfakcji. Drugi sparing to już to, co chcieliśmy oglądać od początku. Tu chyba najbardziej satysfakcjonuje dobra forma i wpasowanie się od samego początku w styl gry zawodników-debiutantów. Jeśli to ma być zapowiedź ich świetnej gry w sezonie ligowym to jestem za :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #501 dnia: Lipiec 20, 2012, 22:05:04 »
ciekawy sparing. 20 minut należało jednak dla podopiecznych dobrze nam znanego Maaskanta. później brakło jednak pary i ty przejąłeś inicjatywę. dobrze zagrali debiutanci. Ben Basat już strzela, do mnie nie chciał przyjść(wolał Saragossę.) druga połowa nudniejsza, mniej strzałów, tylko próby z dystansu. mecz jednak jak na sparing ciekawy.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. 3-ci sparing.
« Odpowiedź #502 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:35:08 »

Wyrównany i ciekawy mecz...

(Mecz towarzyski)
Welling United  2:0  Olympique Marsylia
21 min  Leon Best 1:0
32 min  Geoffrey Castillion na 2:0



W drużynie OM mogliśmy ujrzeć nowe twarze. Marsylczycy ściągnęli do siebie najlepszego strzelca ubiegłego sezonu Ligue One - Kembo Ekoko, co więcej zmiana nastąpiła również na pozycji bramkarza: Artur Boruc zastąpił Mandandę, który przeniósł się do PSG. Tak więc mogliśmy oglądać dwóch Polaków na boisku, jednakże po przeciwnej stronie barykady.
Może i to kolejna wygrana Welling, jednakże nie było tak łatwo jakby mogło to się wydawać. Głównie w tym meczu przeważali piłkarze francuskiego klubu, a bramki padły głównie za sprawą małych błędów obrońców. Pierwszy strzał w tym meczu oddali goście, a dokładniej Kembo-Ekoko, jednakże pewnie w "koszyczek" piłkę złapał Almunia. Chwilę później Rybus centrował w pole karne, świetnie w polu karnym odnalazł się Castillion, ale piłka po jego strzale głową odbiła się od słupka. W 21 minucie polski skrzydłowy kolejny raz dośrodkowywał w pole karne, obrońcy OM nieporadnie wybili piłkę, dopadł do niej Leon Best i jakimś cudem umieścił piłkę w siatce. Marsylczycy nie składali broni i tak to w 31 minucie przed wspaniałą okazją stanął Jordan Ayew, ale Manuel Almunia świetnie zatrzymał ghańskiego napastnika broniąc jego uderzenie. Stare porzekadło mówiące o tym, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tym razem się sprawdziło. Welling wyszło z kontrą Rybus zagrał miękką piłkę za obrońców, N'Koulou nie sięgnął piłki i Castillion miał czystą pozycję do zdobycia bramki. Holender spokojnie przyjął piłkę i mocnym, technicznym uderzeniem zdobył bramkę. W końcówce pierwszej połowy kolejny raz szczęścia próbował Kembo-Ekoko, ale tym razem uderzył wysoko nad poprzeczką. Trzeba przyznać, że zmarnował niebywałą sytuację bo był zupełnie nie kryty na 11 metrze. W przerwie Finnan dokonał kilku zmian i oto na boisku ujrzeliśmy Movillę, Riise, Shimizu oraz Andersona. Hiszpan i Norweg wywarli najlepsze wrażenie. W 68 minucie Movilla próbował mocnego uderzenia z dystansu, ale świetną paradą popisał się Artur Boruc. Nawet kibice Wings pogratulowali oklaskami tak świetną obronę golkipera OM. W 70 minucie w kolejnej akcji zabłysnął Movilla. Tym razem doskonale zagrał do Joela Valencii, piłka minęła obrońców, Valencia zagrał w pole karne, niestety nie było tam nikogo. W 75 minucie Shinji Shimizu wykorzystał ładną piłkę za obrońców Valencii, zdobywając bramkę, ale Japończyk w momencie podania był na pozycji spalonej więc bramka nie została uznana. W końcówce próbował jeszcze Ben Basat, ale jego strzał był daleki od doskonałości.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=72eef7dd4d09a907ba440baa7e82c51c&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=72eef7dd4d09a907ba440baa7e82c51c&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Następne spotkanie:
Ostatni mecz towarzyski: Welling United - OGC Nice

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #503 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:11:01 »
Solidnie wykonywaliscie załozenia taktyczne Finnana i dzięki temu udało się wam wygrać to spotkanie.. no ale wynik nie najważniejszy. Goście, gdy stworzyli już sobie dobrą okazję, to albo fatalnie przestrzelali, albo ich strzały z łatwością bronił Almunia. Wam udało się częściej zagrozić bramce rywali. Dużo szumu w defensywie OM spowodowały rajdy i wrzutki w pole karne Maćka Rybusa, po jednym z jego dośrodkowań zobaczyliśmy nawet bramkę. Polak zdecydowanie był najlepszym zawodnikiem w tym spotkaniu, to także dzięki jego znakomitemu podaniu za obrońców Castillion strzelił na 2-0. Ciekawe widowisko, nie do jednej bramki, co cieszy, bo i defensywa i ofensywa musiała się nieźle napracować w tym spotkaniu, jak już pisałem, na mnie pozytywne wrażenie wywołała postawa Rybusa, oby tylko tak brylował w lidze :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #504 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:11:59 »
Dobry ostatni chyba już sparing. Rywal był mocny, ale wy pokazaliście, że nie jesteście chłopcami do bicia. Dobre spotkanie Rybusa, Besta i Castillona. Fajnie, że Artur trafił do OM. Ciekawy kierunek. Oglądałem filmik i spisał się bardzo dobrze.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #505 dnia: Lipiec 21, 2012, 17:19:44 »
Rywal myślę, że jak najbardziej klasowy, dlatego wynik 2:0 satysfakcjonuje chyba wszystkich. Postawa zawodników bardzo dobrze nastraja przed początkiem nowego sezonu ligowego. Świetne zawody Rybusa, co cieszy jeszcze bardziej, a także Best, który kolejny raz pokazuje, że jest zdecydowanym liderem w ofensywie. Bezlitośnie wykorzystaliście błędy rywala, to ważne, bo takie sytuacje często przeważają losy spotkania. Dobrze, że Boruc trafił do OM, zasłużył chłopak na to.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #506 dnia: Lipiec 21, 2012, 22:57:35 »
żelazna dyscyplina taktyczna + świetny rybus. obóz przygotowawczy kapitalnie przebiega, realizujecie przykazy Steve Finnana. o ile zwycięstwa nad Holendrami nie robiły wrażenia, to pokonanie Marsylii już tak.

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #507 dnia: Lipiec 22, 2012, 01:14:42 »
Przewagę mieli Francuzi, a i tak wygrywacie wy :) Napastnicy bardzo dobrze wykonują swoje zadanie, dobrze, że możesz na nich liczyć jeśli chodzi o trafianie do bramki. Myślę, że będą dobrze przygotowani do sezonu.

P.S. - Czym nagrywasz filmiki? Fraps?

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #508 dnia: Lipiec 22, 2012, 10:40:59 »
Pewne zwycięstwo nad mocną Marsylią..Francuzi trochę dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to Wy więcej strzelaliście i co najważniejsze więcej razy trafiliście do siatki, Marsylii nie udało się to ani razu co na pewno może cieszyć,że Twoja obrona wraz z bramkarzem jest mocnym punktem drużyny, jak wiemy atak zaczyna się od obrony i ona musi być solidna. Zadałeś dwa ciosy po których Marsylia już się nie podniosła.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #509 dnia: Lipiec 22, 2012, 13:20:14 »
"gdyby to posiadanie piłki decydowało..." przypomina się firmowe powiedzonko Szpakowskiego.

skuteczność dobra, dobrze na bramce spisywał się Boruc. gdzież go to wywiało :D z całej drużyny spodobała mi się gra Movilli, zaskakująco sobie poczynał na tle dobrego rywala. solidna gra Rybusa, Castillona, Besta... oby to był standard.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #510 dnia: Lipiec 23, 2012, 12:47:19 »

Valencia, Acheampong i Best ciągle w wysokiej formie.
Araujo pokazuje się z dobrej strony...


(Mecz towarzyski)
Welling United  3:0  OGC Nice
11 min  S. Araujo (as. Acheampong) 1:0
32 min  J.Valencia (as. Ben Basat) 2:0
49 min  S. Araujo (as. Best) 3:0



Ostatnim sprawdzianem dla drużyny Welling przed nadchodzącym wielkimi krokami sezonem 2013/2014 był sparing z OGC Nice. Klub ten w poprzednim sezonie zajął dopiero 16 miejsce w Ligue One. Aby powalczyć o najwyższe cele drużyna wzmocniła się Shane'm Longiem (ex-piłkarz Welling) oraz  G. Marchese z Calcio Catanii i Magaye Gueye z Evertonu - Ci dwaj są obecnie kontuzjowani i nie znaleźli się w kadrze meczowej.
Mecz był bardzo szybki i obfitował w wiele okazji. Jednakże były fragmenty gry w których The Wings wyraźnie byli częściej przy piłce i zamykali gości na ich połowie. Już w 11 minucie piłkarze Welling wyszli na prowadzenie, bramkę strzelił Sergio Araujo, który wykorzystał świetną centrę w pole karne od Acheamponga. Chwilę później Argentyńczyk będący sam na sam z bramkarzem mógł strzelić bramkę na 2:0, ale chyba on sam nie wie jak mógł zmarnować tak dobrą okazję. W okolicach 16 minuty uderzeniem z dystansu odpowiedzieli piłkarze z Nicei, strzelał Meriem jednak jego strzał zatrzymał się na poprzeczce i opuścił boisko. W 32 minucie Joel Valencia po ładnej dwójkowej akcji z Benem Basatem zdobył kolejną bramkę dla Welling. Dzisiejsi goście nie poddawali się i kilka minut później Shane Long będący dobrze kryty przez Hangelanda wypracował rzut rożny. Z narożnika dośrodkowywał Mounier, Gomis uciekł Hendersonowi i trafił tylko w lewy słupek bramki strzeżonej przez Rafaela Romo. W ostatnich sekundach pierwszej odsłony meczu Ben Basat został sfaulowany w polu karnym i sędzie wskazał na wapno. Piłkę na jedenastym metrze ustawił John Arne Riise, uderzył mocno w lewy róg, ale fenomenalną paradą popisał się Ospina broniąc ten strzał. Tak jak to już bywało w poprzednich meczach sparingowych, Finnan w przerwie meczu dokonał kilku zmian. Na boisku pojawili się Bellarabi, Pajot, Luna oraz Orlandi. W 49 minucie było już 3:0, a kolejną bramkę w tym spotkaniu zdobył Araujo. Leon Best dostał mocną piłkę od Pajota na lewe skrzydło, wygrał pojedynek biegowy z obrońcą, zagrał płasko po ziemi, a Argentyńczyk tylko dostawił nogę. W końcówce meczu kilka świetnych piłek w pole karne posłał Karim Bellarabi, ale ani Shinji Shimizu, ani Andrea Orlandi nie potrafili odpowiednio wykończyć tych akcji. Mecz mógł się podobać, piłkarze Welling grali bardzo dobrze, wygrali to spotkanie, ale niestety nie obyło się bez nieprzyjemnych zdarzeń. W 82 minucie wślizgiem z wyprostowaną nogą Abriel zaatakował Jaya Spearinga i ten z konieczności musiał opuścić boisko na noszach. Całe szczęście kontuzja okazała się niegroźna i już dziś wiadomo, że młody Anglik pauzować będzie tylko 1,5 tygodnia, maksymalnie dwa, bo mogło skończyć się gorzej. Prawdopodobnie nie będzie jeszcze w pełni sił na pierwsze ligowe spotkanie...


REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Następnie:
- Podsumowanie największych transferów, przynajmniej większości bo nie chce mi się analizować sytuacji kadrowej wszystkich klubów, a przecież w "transfer market news" PES nie pokazuje wszystkich
- Przedstawienie sytuacji w innych klubach Premier League: ich sparingi, zmiany kadrowe i tym podobne
- Ogłoszenie kadry Welling United na sezon 2013/2014

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #511 dnia: Lipiec 23, 2012, 15:46:01 »
Bardzo pewne,zdecydowane zwycięstwo. Cieszą dwie bramki młodego Araujo, widać,że może być z niego naprawdę ciekawy gracz o ile się odpowiednio rozwinie. Trochę dziwi mnie ustawienie Besta trochę na boku. Po raz kolejny oddałeś więcej strzałów na bramkę i dłużej byłeś przy piłce. Przełożyło się to na pewno zwycięstwo, możecie w dobrych nastrojach przystąpić do nowego sezonu.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Przed sezonem 2013/2014. Drugi sparing.
« Odpowiedź #512 dnia: Lipiec 23, 2012, 15:49:14 »
Welling gładko sobie poradziło z Niceą, widzę, że wystawili Longa - pewnie sprawdzali czy nie będzie się wahał uderzać na bramkę byłego pracodawcy :D Dużo strzałów w tym meczu, działo się, oj działo. Najbardziej cieszy mnie dyspozycja młodego Araujo, chyba nie bez powodu nawet Barcelona dostrzegła w nim wartościowego gracza :) Shimizu to dobry grajek, na pewno w sezonie coś ustrzeli, bo w Niemczech pokazał się z dobrej strony, jest szybki i dobry technicznie, więc póki nie ma kilku dziesięciomilionowych ofert to go trzymaj.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Co jest do kurwy nędzy?
« Odpowiedź #513 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:11:50 »
 :-[ :-[ :-[

Trzy razy pod rząd wywaliło mnie do Windowsa po rozegraniu pierwszego meczu nowego sezonu.  Ostatni backup save'a zrobiłem po ostatnich transferach przed meczem z OGC Nice. Nie wiem o co kaman. Nic nie instalowałem. Będę walczyć dalej z tym pesem, ale obawiam się, że to koniec tejże kariery. Ja pie*dole...  >:(


PS. Wywala mnie dokładnie po ekranie z ligową tabelą...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 23:16:04 wysłana przez thekrzychu »

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | WTF ??
« Odpowiedź #514 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:43:00 »
No nieeeee...
Na tym backupie też wywala po rozegraniu pierwszego meczu sezonu? Może to coś z PESem? Spróbuj gre przeinstalować i przekopiować save

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | WTF ??
« Odpowiedź #515 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:45:21 »
No nieeeee...
Na tym backupie też wywala po rozegraniu pierwszego meczu sezonu? Może to coś z PESem? Spróbuj gre przeinstalować i przekopiować save

Popieram kolegę niżej. Myślę, że reinstall PESA może pomóc. Tylko nie zapomnij skopiować gdzie indziej savów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 00:19:39 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | WTF ??
« Odpowiedź #516 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:01:49 »
Welling United pokazało wielką klasę za sprawą dwóch piłkarzy, Valencii oraz przede wszystkim Araujo który jest nowy w tej ekipie. Zwycięstwo było pewne, gdyż Anglicy pokazali się od pierwszego gwizdka bardzo dobrze oraz to oni posiadali przez cały mecz ''władzę'' nad piłką. W sumie to The Wings byli lepsi ze strzałami od Nicei, jednakże oni też nie chcieli pokazać się ze złej strony, ale i tak przegrali i ich strzały nie zmienili wyniku tego spotkania.

Obyś tylko naprawił tylko grę, bo byłoby szkoda tak długiej kariery. :(
" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | WTF ??
« Odpowiedź #517 dnia: Lipiec 27, 2012, 19:45:15 »
Problem chyba już rozwiązany :) Muszę tylko przesymulować pierwsze spotkanie, ale nie wiem dlaczego.

Przyszedł jednak już taki czas, że gra The Wings po prostu już za bardzo mnie nie kręci. W sumie może to chwilowe odczucie. Nie wiem. Mam jednak do Was takie pytanie.

Czy mam dalej kontynuować Welling?

Opcja nr 1: Tak, prowadź dalej. Niezależnie od tego co by się miało stać..
Opcja nr 2: Zrób sobie małą przerwę (kilka, kilkanaście dni) i potem powróć do opisywania Welling.
Opcja nr 3: Rozpocząć przygodę Hull City, z prawdziwym budżetem od sezonu 11/12. Czyli transfery to głównie wypożeczenia młodych piłkarzy z innych klubów, gra na Top Playerze i co drugi mecz prawdopodobnie spotka mnie tęgie lanie od przeciwników :)
Opcja nr 4: Skończ z pisaniem karier raz na zawsze...

Możecie głosować w ankiecie...

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Ważna ankieta! Wbijać i głosować!
« Odpowiedź #518 dnia: Lipiec 27, 2012, 20:27:45 »
Ja dałem na opcje nr 1, bo kariera Welling mi się podoba :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Ważna ankieta! Wbijać i głosować!
« Odpowiedź #519 dnia: Lipiec 27, 2012, 22:01:58 »
Zaznaczyłem opcję nr 1, ale opcją nr 3 też nie pogardzę. Lubię Hull i chętnie popatrzę jak ci idzie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ѡelling United by TheKrzychu | Ważna ankieta! Wbijać i głosować!
« Odpowiedź #519 dnia: Lipiec 27, 2012, 22:01:58 »