Autor Wątek: MU by plumber#10.  (Przeczytany 21608 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: MUFC by UF. 5 kolejka Premier League. Mecz z Evertonem! Scholes = zwycięstwo!
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:27:17 »
Ciężkie spotkanie. Z tymi drużynami z Liverpoolu faktycznie wam nie idzie. Choć może rzeczywiście byliście nieco przemęczeni? Bramka do szatni i zrobiło się nieciekawie. Pewnie Ferguson jak zawsze nieźle się zdenerwował ::). Macie szczęście, że w waszych szeregach występuje zawodnik o nazwisku Rooney, bo bez niego byłoby w wielu przypadkach krucho. Tym razem również Wayne uratował wam skórę. Bardzo dobre zawody rozegrał również Scholes. Gońcie tą czołówkę, bo wam uciekają! :)

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: MUFC by UF. 5 kolejka Premier League. Mecz z Evertonem! Scholes = zwycięstwo!
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 17, 2012, 21:14:52 »
Everton zatrzymuje rozpędzone United. Wydawałoby się, że "The Toffies" wyjadą z Old Trafford z 3 punktami, ale ich były gracz daje Diabłom choć 1 punkt (asysta De Gei  :D). Czekam już na mecze z gigantami, które tak naprawdę pokażą, czy United będą walczyć o mistrza.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by UF. 5 kolejka Premier League. Mecz z Evertonem! Scholes = zwycięstwo!
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 17, 2012, 22:19:38 »

Wydanie #15



13 kolejka Barclays Premier League 2011/2012

1-1

Aguero 32' (Balotelli)
Nani 44' (Berbatov)
brak

Nasri 65'
Aguero 65'


Remis na Etihad! Dobre widowisko w derbach!



Bardzo dobre spotkanie mogli zobaczyć kibice zgromadzeni na Etihad Stadium. Szczególnie ciekawa była pierwsza połowa. Doskonale spisywał się w tym spotkaniu Potrugalczyk Nani, który strzelił również jedną bramkę. Przed spotkaniem krytycznie na temat swojego zespołu wypowiadał się Roberto Mancini - trener Manchesteru City. Na prowadzenie pierwsi jednak wyszli piłkarze Włocha po tym gdy do siatki trafił nie zawodny Sergio Aguero. Do świetnego w tym sezonie Argentyńczyka podawał równie dobry - Mario Balotelli. Wydawało się już, że na przerwę w spokoju zejdą piłkarze Manciniego. W 44 minucie trafienia dla United zaliczył Portugalczyk Nani, który po świetnym strzale pokonał Joe Harta. Asystę przy tym golu zaliczył Berbatov. Do końca meczu nie padła już bramka i spotkanie zakończyło się remisem. Man United odrobili jeden punkt do Evertonu, który przegrał swój mecz. Arsenal również odniósł pierwszą porażkę w tym sezonie, a już w następnej kolejce zagra on w hicie właśnie z drużyną Fergusona.

Skład Manchester City:  Hart - De Jong - Toure - Richards - Clichy - Toure - Hargveaves - Tevez - Milner - Aguero - Balotelli
Skład Manchester United: De Gea - Smalling - Jones - Ferdinand - Evra - Nani - Scholes - Strootman - De Marcos - Rooney - Berbatov

Zawodnik meczu:



Nani ( MEN 9 ): Świetny mecz Portugalczyka, jak do tej pory najlepszy w jego wykonaniu jeśli chodzi o ten sezon. Zaliczył trafienie, które dało United jeden, ale bardzo cenny punkt. Był zdecydowanie najlepszy natomiast jego kolega ze skrzydła Oscar De Marcos również dobrze się spisywał co pokazuje, że skrzydła United wyglądają coraz lepiej jednak brakuje im skuteczności.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 12:04:43 wysłana przez United Forever »

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: MUFC by UF. 6 kolejka Premier League. Mecz z Newcastle United! De Gea!Park!
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 17, 2012, 22:33:36 »
Znowu tracicie punkty, a gdyby nie De Gea wyjechalibyście z niczym. Cisse był w świetnej formie strzelając wam 2 bramki. Co się dzieje z napastnikami, bo oprócz Rooneya nie zdobywają bramek. Teraz mecz z Rubinem, w którym powinny już być trzy punkty.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: MUFC by UF. 6 kolejka Premier League. Mecz z Newcastle United! De Gea!Park!
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 18, 2012, 12:07:08 »
Newcastle postawiło skuteczny opór i udało im się wywalczyć 1 pkt chodzi to oni mogli zgarnąć całą pulę w tym meczu . Ale od czego w Manchesterze jest De Gea . To dzięki niemu United ugrało 1 punkt ! 

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by UF. 6 kolejka Premier League. Mecz z Newcastle United! De Gea!Park!
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 18, 2012, 12:23:46 »
Chyba zbyt często rotujesz składem, stąd takie wyniki...

Co się dzieje z Carrickiem?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 12:27:00 wysłana przez thekrzychu »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by UF. 6 kolejka Premier League. Mecz z Newcastle United! De Gea!Park!
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 18, 2012, 17:00:11 »
Sorry, że ten miesiąc bez opisu, ale nie mogłem zagrać żadnego spotkania i musiałem je symulować już myślałem, że będę musiał od nowa, ale jednak się udało kosztem takiej sprawy. Nie będzie podsumowania wrześnie bo to nie ma już sensu oraz października bo nie wiem jak grali zawodnicy. Po listopadzie na pewno coś będzie. Teraz hity będą :).



Wydanie #13


Champions League:

2-1

Premier League:

3-1

FA CUP:

3-4

Premier League:

3-1

Premier Leauge:

1-1

Champions League:

0-2

Premier Leauge:

4-0

Champions League:

3-1

Tabela Ligi i Ligi Mistrzów + strzelcy i asystenci:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 08:44:32 wysłana przez United Forever »

Offline Napoli

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.05.2011r.
Odp: MUFC by UF. Październik w pigułce.
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 18, 2012, 17:08:36 »
Wszystko okej, dobre wyniki. Tylko zszokował mnie wynik z Malagą na Old Trafford. 0:2? Słabo, słabo...

Offline Robin

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2012r.
  • Niedługo znowu szkoła...
Odp: MUFC by UF. Październik w pigułce.
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 18, 2012, 17:10:07 »
No no z moim Evertonem po ciężkim spotkaniu remis. Szkoda, że nie udało się Wam ich pokonać, ale nie jest źle ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by UF. Październik w pigułce.
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 18, 2012, 17:18:46 »
Nie wiem czemu, ale u mnie w PES'ie Malaga ciągle wygrywa. W tabeli mojej grupy jest pierwsza z 13 strzelonymi bramkami i jedną straconą ;)
Dzięki za 1000 wyświetleń przez te 5 dni ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 17:21:37 wysłana przez United Forever »

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: MUFC by UF. Październik w pigułce.
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 18, 2012, 17:26:32 »
No na 8 mecz 5 wygranych - nie jest źle, ale również zawsze może być lepiej.
Macie 3 miejsce w i brakuje wam tylko dwóch punktów do Evertonu, ale aż osiem do Arsenalu. No zapowiada się ostra walka o pierwsze miejsce tak więc życzę Powodzenia ;)!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by UF. Październik w pigułce.
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 18, 2012, 18:57:07 »
Do tych bardziej zaskakujących wyników można zaliczyć porażkę z Fulham na ich terenie i oczywiście porażkę na Old Trafford.Cóż miejmy nadzieję, że Benfica Cię nie wyprzedzi, to by dopiero było dejavu :D.
W lidze masz znaczną stratę do Arsenalu, ale drugie miejsce masz szansę zdobyć jak najbardziej, więc powodzenia ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by UF. Październik w pigułce.
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 18, 2012, 19:00:08 »

Wydanie #14

Co się dzieje w Premier Leauge? Czyli wypowiedzi trenerów.

Magazyn FourFourTwo przeprowadził wywiady z niektórymi trenerami z Premier League. Chodzi tutaj przede wszystkim o najlepsze zespoły jak i największe niespodzianki. Wywiady ukazane są w innym stylu na podstawie cytatów. Więc nie ma no co czekać:

Mark Hughes - szkoleniowiec Queens Park Rangers:

"Jak na razie radzimy sobie genialnie. Trzymam kciuki za moich piłkarzy ponieważ są w dobrej formie i jeśli ją utrzymają to nie chcę zapeszać, ale możemy na przyszły rok zagrać w Champions League! Czwarta pozycja to coś wspaniałego patrząc jeszcze na to, że jesteśmy beniaminkiem. Do trzeciego Man United tracimy 2 punkty co też jest małą stratą więc liczymy na jej odrobienie. Niesamowicie na razie gra Arsenal, który zdecydowanie prowadzi w lidze jednak pamiętając ostatnie sezony to nic nie jest pewne. Szczególnie gdy niedługo grają z Man United. Doskonale spisuje się nasz środkowy napastnik chodzi tutaj o Djibrila Cisse, który z 6 golami zajmuje 3 miejsce w rankingu najlepszych strzelców. Liczę na to, że za pół roku będziemy rozmawiać o tym, że QPR zagra w Champions League <śmiech>".

Arsene Wenger - szkoleniowiec Arsenalu FC:

"Jesteśmy w wspaniałej formie i musimy to utrzymać! Może uda się nam powtórzyć wynik z sezonu 2003/2004 gdy to nie odnieśliśmy żadnej porażki. Jak na razie prowadzimy i mamy aż 6 punktów przewagi nad drugim Evertonem, a trzecie United traci już 8 punktów. Jak do tej pory faworyci naszej ligi zawodzą chociaż drużyna Fergusona jakoś się trzyma i jeszcze Liverpool, ale po za tym to nic więcej. Nasi napastnicy również nie zawodzą i Gervinho wraz z Van Persim strzelili po pięć bramek. Niesamowity jest jeszcze Mikel Arteta, który ma na swoim koncie aż 5 asyst z 11 rozegranych spotkań w lidze. Trzymamy z formą bo niedługo mecz z Manchesterem United, który może wiele znaczyć".

Roberto di Matteo - szkoleniowiec Chelsea FC:

"Nie to na razie nie jest nasz sezon bo ta pozycja jest tragiczna. Nie wiem jak będzie z moim stanowiskiem, ale nie mogę o tym myśleć tylko o drużynie. 8 miejsce nie premiuje nas nawet grą w Europa League, a przecież my celujemy o szczebel wyżej. To dopiero początek sezonu choć nie do końca bo mamy już za sobą 11 kolejek, które nie pokazują naszej siły. Naszym najlepszym zawodnikiem jak do tej pory jest Raul Meireles, który zaliczył w Premiership 3 asysty. Jak to będzie nie wiadomo, ale nasi napastnicy będą musieli się odblokować bo jeśli nie to już może w styczniu będą zmiany i to nie małe w naszym składzie. Chelsea się nigdy nie poddaje i tak mówimy jeszcze to wygramy".

David Moyes - szkoleniowiec Evertonu FC:

"To do tej pory najlepszy sezon Evertonu pod moim okiem. Zajmujemy pozycję wicelidera Premier League i to nas bardzo cieszy. Straciliśmy tylko 11 bramek co jest najmniejszym wynikiem w lidze. Fantastyczne jest to, że nad trzecim zespołem mamy przewagę dwóch punktów natomiast do lidera tracimy 6 oczek jednak to kwestia dwóch wygranych meczy i dwóch porażek klubu ze stolicy. Cieszy mnie również gra Cahila, który strzelił już 6 goli i jest trzeci w klasyfikacji strzelców. Wspaniały również jest Leighton Baines, który jest naszym motorem napędowym i głównym asystentem w naszym wspaniałym teamie. Ciekawy czy się uda, ale bardzo na to liczę bo gra w Lidze Mistrzów to nasz cel. Może jeśli zagramy na przyszły rok w najciekawszym i najlepszym europejskim pucharze zdecyduje się za dwa lata stąd odejść bo to wszystko co mogłem dać temu klubowi. Moja decyzja jednak może się jeszcze trochę zmienić <śmiech>".

Roberto Mancini - szkoleniowiec Manchesteru City:

"Jest źle bardzo źle. Nasi nowi zawodnicy się niestety nie sprawdzają i w następnym okienku trzeba pomyśleć nad następnymi wzmocnieniami.
Dobrze jedynie sobie radzi Kun Aguero, który jest najlepszym strzelcem w Premier League jak i w Lidze Mistrzów. Brawa dla niego, ale gdyby jeszcze jego koledzy tak grali to moglibyśmy grać i być na pozycji lidera. Strata jest ogromna bo 12 punktów natomiast do 1 Evertonu jest ich 6 jednak to też nie mało. Zobaczymy co stanie się z innymi klubami i przede wszystkim z nami bo nie można przecież patrzeć tylko na innych. Liczę, że w przyszłym sezonie również zagramy w Champions League bo to wspaniałe uczucie".


sir Alex Ferguson - szkoleniowiec Manchesteru United:

"Jak do tej pory radzimy sobie dobrze i nie ma się co zbytnio martwić. Doskonale gra jak na razie Arsenal i jeśli nie złapie ich kryzys to będzie bardzo ciężko jednak wierzę w mój zespół. Strata do Evertonu pod którego gry jestem podziwem, jest stosunkowo mała bo tylko 2 punktowa.
Super radzą sobie nasi "Old Boye", ale na boisku tego zdecydowanie nie widać. Scholes i Giggs to legendy Manchesteru United i całego futbolu, które cały czas budują swoją potęgę. W Lidze Mistrzów brawa dla Malagi, która nas dwukrotnie ograła. Teraz trzeba wygrywać do końca bo nie można nie awansować. Liczę na jeszcze lepszą formę i doping naszych kibiców".


Harry Redknapp - szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur:

"Nie jest źle bo nie tracimy dużo punktów do czołówki jednak zawsze może być lepiej. Jestem człowiekiem ambitnym i szczerym więc w naszym klubie nie ma miejsca dla mazgajów. Zajmujemy 10 miejsce w lidze natomiast do czwartego miejsca tracimy tylko 2 punkty więc to jakby jeden wygrany mecz. Trzeba zatrzymać nasze największe gwiazdy by móc rywalizować o mistrzostwo oraz grę w Lidze Mistrzów. Klub gra zespołowo i bardzo mnie to cieszy. Jesteśmy wspaniałym zespołem i skopiemy tyłek wszystkim <śmiech>".

Zamiast takiego podsumowania dodam Wam coś innego, mam nadzieję, że ciekawego ;).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 14:12:45 wysłana przez United Forever »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: MUFC by UF. Wypowiedzi trenerów! Dużo rozmów!
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 18, 2012, 19:08:20 »
coś twój pes zwariował... ale szczęśliwie, udało się ci uratować karierę. wyniki bardzo różne, acz można ocenić postawę Red Devils na plus. w lidze sporo tracisz do Kanonierów jak na taką liczbę kolejek. w LM stoczysz fenomenalną walkę z Benficą o byt w dalszej fazie Cl

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by UF. Wypowiedzi trenerów! Dużo rozmów!
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 18, 2012, 21:02:52 »
coś twój pes zwariował...
Nie wiem co on mnie tak nie lubi ;)

Offline Robin

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2012r.
  • Niedługo znowu szkoła...
Odp: MUFC by UF. Wypowiedzi trenerów! Dużo rozmów!
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 19, 2012, 08:06:44 »
No Everton 2 w tabeli i są szanse na mistrzostwo. Bardzo fajnie to wywiady opisane ;).

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by UF. Wypowiedzi trenerów! Dużo rozmów!
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 19, 2012, 09:20:35 »

Wydanie #15

Zapowiedź wielkich derbów Manchesteru.

United VS City


Na to spotkanie wszyscy czekają od kiedy znają terminarz na ten sezon. Każdy powtarza, że to będą najlepsze i najwspanialsze derby w historii. Angielscy kibice mówią, że debry Manchesteru już nie długo będą najlepsze i najbardziej oczekiwane na świecie. El Classico według ekspertów to będzie pikuś z porównaniem do tych spotkań. No i chyba eksperci mają w tym trochę racji bo jak wiemy United jest genialnym klubem ,który w ostatnich 10 latach wygrał wszystko co tylko mógł wygrać. Czyli Ligę Mistrzów , 6 razy Mistrzostwo kraju tym samym wyprzedzili Liverpool w liczbie zdobytych tytułów w historii. United ma 19, a popularni The Reds ma jedno mniej. Co ciekawe gdy Sir Alex Ferguson podejmował pracę w United to Diabły mieli ich tylko 7 co pokazuje, że Ferguson to najlepszy trener na świecie. City od momentu objęcia ich przez Roberto Manciniego oraz gdy "Szejkowie" włożyli tyle kasy w ten zespół stał się on klubem ,który mają jedną z najlepszych kadr na świecie.Silva,Aguero,Kompany,Toure czy Ballotelli to tylko nie liczne gwiazdy City ,a przecież są to doskonali piłkarze z wielką przyszłością. Zapowiada się niezmiernie ciekawie, a mecz już niedługo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 13:01:07 wysłana przez United Forever »

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: MUFC by UF. Wypowiedzi trenerów! Dużo rozmów!
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 19, 2012, 09:22:35 »
Roberto di Mateo ma bojowe nastawienie :D  Ostatnie zdanie jest tego najlepszym przykładem :
Cytuj
Chelsea się nigdy nie poddaje i tak mówimy jeszcze to wygramy
Arsene Wenger marzy o powtórce z sezonu 2003/04 co jest raczej mało realne :D Ligę może wygrają ale porażki na pewno doznają może już za niedługo z Manchesterem United  8)

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: MUFC by UF. Derby Manchesteru!
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 19, 2012, 09:27:01 »
Bój o Manchester  8) Zapowiada się fantastyczne widowisko  .

BlaugranaFan

  • Gość
Odp: MUFC by UF. Derby Manchesteru!
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 19, 2012, 09:29:23 »
Drugie El Classico no to czekam z niecierpliwością ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: MUFC by UF. Derby Manchesteru!
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 19, 2012, 09:29:23 »