Autor Wątek: Més que un club. Co i jak w Barcelonie?  (Przeczytany 60206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FCB by UF. Mecz z Realem. Zobacz jak wypadł Cruijff po powrocie do Barcelony?!
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 28, 2012, 20:22:34 »
Ulala Cruyff wraca i naprawdę robi coś niesamowitego. Doprowadza do dogrywki i wygrywa w karnych. Villa wraca i także odmienia losy tego spotkania, pięknie! Brawo! Czekam na sezon!

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FCB by UF. Mecz z Realem. Zobacz jak wypadł Cruijff po powrocie do Barcelony?!
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 28, 2012, 21:25:29 »

wydanie 7

Super Puchar za nami tak więc co będzie dalej! Czyli post o nadchodzącym sezonie! #1




Redakcja serwisu Barcelony, a dokładniej gazeta Blaugrana News przeprowadziła kilku częściowe zapowiedzenie sezonu La Liga. Jak wiemy ogromnymi krokami żbliża się sezon 2012/2013. Następne wielkie starcie Barcelony z Realem, a może wielka nie spodzianka i zdetronizowanie wielkiej dwójki? Może tak! Za nami jest już jeden odnośnik tego sezonu czyli Super Puchar Hiszpanii w którym ze sobą zmierzyły się wspomniani już Real i Barcelona. Jak wiemy po doskonałym drugim meczu i powrocie Johana Cruijffa Blaugrana wygrała 4-1 po bardzo dobrym meczu w wykonaniu Davida Villi - reprezentanta Hiszpanii. Po tym widowisku sporo mówiło się, że z tą grą i takim trenerem Barca powróci do tego co było dwa, trzy i cztery lata temu czyli wszystko będzie wygrywać. Czy tak się stanie? Nie wiadomo, ale jeszcze bardzo długa droga przed nami i na pewno sezon łatwy dla klubu z Katalonii nie będzie. Dobrze to tyle co przed sezonem i co się aktualnie dzieje w Hiszpańskim futbolu teraz co przed nami. Czeka nas bardzo ciekawy sezon ponieważ kluby oprócz tej wielkiej dwójki poczyniły ogromne postępy i szczerze mówią, że w najbliższym sezonie są zatrzymać i hegemonię. Poniżej prezentujemy listę klubów, które szansę na pokonanie Barcelony i Realu. W pierwszej części przedstawiamy czwórkę kandydatów:


*Aspiracje ma do tego Malaga, która została objęta przez bardzo ciekawy zespół szkoleniowy oraz dokonała kilku dobrych i ważnych kroków transferowych. Do zespołu Malagi dołączył między innymi Ruud Van-Nisterlooy, który niegdyś grał w Manchesterze United oraz Realu Madryt i tam zdobywał mnóstwo bramek i osiągał wielkie sukcesy, bił niespodzieanie rekordy. Szczególnie dobrze wychodziło mu to wszystko w United bo tam przeżywał okres najwyższej , życiowej formy. Zobaczymy co z tego wyniknie jednak my stawiamy, że dość dużo.

*Valencia to kolejny klub, który bardzo nas zaciekawił. Tutaj odszedł już dawno David Villa i Juan Mata, którzy byli wielkimi podporami tego klubu. Mimo tych dużych osłabień to Valencia radzi sobie bardzo dobrze, a ze składu wyrastają kolejni młodzi wspaniali zawodnicy. Nie oficjalnie wiadomo, że kolejny ich gracz przeniesie się jeszcze w tym okienku do FC Barcelony chodzi nam tutaj o Jordiego Albę oraz bliski przejścia do tego samego klubu jest bramkarz Nietoperzy Diego Alves, który ma zastąpić podobno odchodzącego Victora Valdesa. Szczególnym piłkarzem jest oczywiście Roberto Soldado, który potrafi strzelać bramki jak nikt inny. Wspaniała technika to kolejny atut byłego gracza Realu Madryt. Przewidujemy im dużo i nawet walkę z Barcą i Realem, ale raczej nie udaną.

*Następnym zespołem jest nie oczekiwane Levante. Ten klub w zeszłym sezonie jak wiemy grał doskonale i na koniec zajął wspaniałe 6 miejsce w lidze jednak nie uzyskał licencji na grę w Europa League, a ich miejsce zastąpi kto inny. Arouna Kone jest bardzo rozchwytywany na rynku transferowym i utrzymanie go w zespole będzie rzeczą trudną i na pewno ważną. W zeszłym sezonie Kone strzelił 22 bramki w zeszłym roku i to bardzo go wyceniło na całym świecie. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale na prawdę wierzymy w ten klub. Niestety nie raz się zdarzało, że to miłego złe początki i to pogrubimy by pamiętali o tym. Przykładem jest zespół z Rumunii Unirea Urziceni, który grał w Lidze Mistrzów wygrał ligę, a za dwa lata splajtował i nie istnieje już. Chociaż nie do końca klub przywrócił znany biznesmen Pes Fan, który posiada wielką kasę i jest blisko awansu do pierwszej ligi Rumuńskiej.

*Ostatni klub w tym odcinku to Atletico Madryt. Grają tam wspaniali zawodnicy czyli Arda Turan i przede wszystkim Radamel Falcao, który potrafi strzelać gole aż miło. Zeszły sezon nie należał jednak do udanych więc teraz trzeba się wziąć w garść i pokazać pazur. Falaco to wspaniały piłkarz jak już pisaliśmy strzelił rok temu, aż 32 bramki co jest wielkim wycznem jak na zawodnika na ten zespół. Przewidywujemy teraz wiele więcej i myślimy, że mają oni szansę na miejsce na podium końca sezonu La Liga.
The End
To na tyle jeśli chodzi o te zespoły teraz jeszcze kilka informacji od naszego trenera ponieważ poczynił on kroki transferowe, które według niego są bardzo ważne oraz nie zbędne na nadchodzący. Poniżej krótka prezentacja tego co powiedział w wywiadze dla nas Johan Cruijff:

"Na początek powiem to, że bardzo się cieszę iż mogę pomóc Barcelonie w zdobywaniu trofeów. Udało się zdobyć już jedno i jest to nie zmiernie ważne dla piłkarzy, którzy mają zdecydowanie podbudowane morale. Mam również informację. Niestety z naszego zespołu odszedł Victor Valdes, który z powodu kłopotów rodzinych przeniósł się do Francji gdzie zamieszka ze swoją rodziną. Tam też również szuka ofert na razie ciekawa oferta wpłynęła od nas od Paris Saint-Germanin i proponują oni nam 40 milionów euro. Teraz już dobre informacje zakupiliśmy dwóch zawodników z Valencii. Chodzi tutaj o Jordiego Albę i ich bramkarza Diego Alvesa, który ma wielkie predyspozycje do bycia dobrym golkiperem chociaż takim już jest. Myślimy również nad kupieniem typowej "9" bo takiej nam według mnie brakuje tyle, że nie wiem czy starczy mi pieniędzy. Chodzi mi po głowie Radamel Falcao oraz Roberto Soldado i jeszcze jeden piłkarz - Danny Welbeck. Z Welbeckiem byśmy mieli fajną trójkę piłkarzy czyli Busquets, Messi i Welbeck co daje w skrócie BMW <śmiech>. Zobaczymy jak potoczy się dalej to wszystko, ale na prawdę nadzieje w nas pokładane są przeogromne i dokonanie tego wszystkiego graniczy z cudem. Ale wiem jedno, że moi piłkarze są cudowni i to jest wielką nadzieją. Nie wiem jednego czy mamy cudownego trenera bo to pokażą wyniki. Pozdrawiam fanów Barcelony".

To koniec tego odcinka, reszta w najbliższym czasie ;).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 09:50:09 wysłana przez United Forever »

Offline Yerpal

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.04.2012r.
  • o.O
  • Gram w: PES 2013
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 28, 2012, 22:28:18 »
Cytuj
Chociaż nie do końca klub przywrócił znany biznesmen Pes Fan, który posiada wielką kasę i jest blisko awansu do pierwszej ligi Rumuńskiej.

podoba mi się to nawiązanie do realiów naszego "kręgu" karier :D

A po za tym niezły tekst. trzeba było się trochę napracować.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 29, 2012, 08:31:21 »
podoba mi się to nawiązanie do realiów naszego "kręgu" karier :D
No tak wpadłem taką myśl :D

Neymar11

  • Gość
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 29, 2012, 08:40:29 »
Wypisałeś bardzo dużo cennych informacji o tych zespołach. Naprawdę, świetne podsumowanie,

2 Gole samobójcze w Superpucharze Hiszpanii? Tego chyba jeszcze nie było ;) Gratuluje zdobytego trofeum .

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 29, 2012, 09:42:44 »
Myślę, że mogą przerwać hegemonię Realu i Barcy te kluby, ale liczę na to, że Barca będzie 1, a chciałbym żeby Levante było 2, a Real 3-5 :D Ruud może coś jeszcze pokazać w Maladze. Valencia może ma kilku dobrych piłkarzy, ale wykupiłeś od nich Albę i Diego Alvesa, więc już teraz szans nie będą mieli. Mam nadzieję, że Levante powtórzy co najmniej ten sukces co w zeszłym roku. Atletico może być mocne i mam nadzieję, że Turan będzie tam liderem w tym sezonie Primera Division ;)

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 29, 2012, 10:02:40 »
Aż z chęcią czyta się takie newsy. Bardzo wiele ciekawych informacji, a co najważniejsze Superpuchar Hiszpanii! Zapowiada się bardzo ciekawy sezon, na który czekam bo będę tutaj zaglądać, bo warto.

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 29, 2012, 10:29:12 »
Gdybyś karierę zaczynał np w Sierpniu tamtego roku to na pewno byś nie wymienił Levante i raczej jeszcze nie Malagę. Zapowiedź sezonu tak jakbym ją już czytał się czuje bo transfery znane itp itp ale fajnie że się postarałeś o taką zapowiedź sezonu.
Warriors by undertaknen

Offline Robert Burneika

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.08.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 29, 2012, 12:47:58 »
fajny trailer, muszę przyznać, ze dobrze się to czyta.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 29, 2012, 15:27:33 »
Artykuł fajny, dobrze się go czyta, chociaż bardzo bym chciał to nie przypuszczam żeby w tym sezonie ktoś przerwał hegemonie Realu i Barcy, najlepsze predyspozycje do tego mają Atletico i Valencia i mam nadzieje że te zespoły namieszają trochę w tym sezonie.

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 29, 2012, 15:42:51 »
Haha miszcz PesFan koksi w Unirei, haha. Mogłeś dać jako biznesmena Alwalid bin Talal, bo to on jest właścicielem klubu, ale pomysł przedni ;D .

Zapowiedź bardzo fajna, wykonana świetnie, już się boję jak będą opisane twoje mecze, pewnie równie dobrze. Levante czy Malaga to czarny koń rozgrywek, nie raz mogą urwać kilka punktów wielkim firmom.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część pierwsza!
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 29, 2012, 20:56:22 »

wydanie #8

Super Puchar za nami tak więc co będzie dalej! Czyli post o nadchodzącym sezonie! #2




Przed nami druga i ostatnia część zapowiedzi sezonu, La Liga teraz skupimy się jeszcze na FC Barcelonie i Realu Madryt czyli faworytom tej ligi. W pierwszej części przedstawiliśmy państwu czterech potentatów, a tym przedstawimy Wam już dwóch. Poniżej te dwa zespoły:
*Sevilla - to klub, który ma wielkie szanse aspiracje jednak ostatnimi czasy zupełnie zawodził. Posiadają dużo ciekawych piłkarzy do których zaliczani są na przykład Navas, Nagredo, Kanoute, Reyes i Ivan Rakitić. Nie samowitą rolę pełnić będzie również ich bramkarz - Javi Varas, który niegdyś łączony był z Manchesterem United. Aktualny trener Sevilli jest kuszony ofertami z ligi arabskiej jednak wszyscy starają się go zatrzymać. My myślimy, że jeśli wezmą się w garść to na pewno poprawią to 8 miejsce z zeszłego sezonu.

*Athletic Club - Athletic to bardz dobry zespół, który w ostatnim sezonie osiągnął bardzo dużo. Marc Bielsa jest fantastycznym trenerem i właśnie w zeszłych rozgrywkach to udowodnił. Jak wiemy klub z Bilbao wygrał ostatnią edycję Ligę Europejskiej oraz był trzeci w rozgrywkach La Ligi. Doskonałym piłkarzem okazał się również Javier Martinez, który wyrósł na absolutnego lidera zespołu. Nie spodziewanie do pierwszego składu wdarł się Iker Muniain, który potrafił strzelać i asystować. Forma z zeszłego sezonu jest ciężka do poprawy, ale obstawiamy, że Bielsa dokona rzeczy nie możliwych.
The End



Tak więc lista kandydatów jest już za nami, a teraz przybliżenie Realu Madryt i FC Barcelony. Zaczynamy od piłkarzy z Madrytu, którzy liczą na powtórzenie sukcesów sprzed roku.

*Real Madrid - Ten sezon to wielkie nadzieje ponieważ ostatni rok pokazał jak w piłkę grać potrafi drużyna Mourinho. Głównym aktorem tego spektaklu był były gracz Manchesteru United - Cristiano Ronaldo. Super Puchar Hiszpanii to pierwszy poważny sprawdzian dla Realu i ma on już go za sobą. Można o nim powiedzieć, że wyszło średnio bo pierwszy mecz został wygrany przez piłkarzy z Bernabeu aż 4-1 natomiast po powrocie do Barcy Johana Cruijffa klub z Katalonii pokonał piłkarzy ze stolicy 4-1 i 3-1 po karnych. Lepiej by było gdyby ten pierwszy mecz był przegrany bo zawsze była by nadzieja, że forma wzrasta, a nie maleje. Jose Mourinho jednak mówi, że to była tylko gra taktyczna by przeciwnicy poczuli łatwość gry z Realem, a jego piłkarze to wykorzystają. Poniżej prezentujemy krótką, ale na temat wypowiedź Portugalskiego szkoleniowca Realu Madryt - Jose Mourinho:
"Czuje w kościach, że ten sezon będzie należał do nas. Nasi gracze są w bardzo dobrej kondycji co pokazał pierwszy mecz Super Pucharu Hiszpanii. Jeśli chodzi o drugi to przecież mieliśmy wiele okazji  tylko dobrze spisywał się Valdes, który już zrzestą odchodzi od Barcy więc może być łatwiej. Muszę przyznać, że trochę ja zleckeważyłem drużynę z Katalonii bo wtedy trenował ich Tito Vilanova jednak zaskoczyli nas chwilę przed meczem oznajmiając, że trenować ich będzie Cruijff. Mam do tego trenera duży szacunek mimo tego, że powiedział o nas, że jesteśmy wielkimi przegrańcami. Fantastyczny sezon się zapowiada w naszym wykonaniu po raz kolejny to powtarzam. Cris trzyma dobrą formę, a reszta piłkarzy to na prawdę cud, miód, malina. Obstawiam w wygranie La Liga i co najważniejsze wygrana w Champions League. Puchar Króla jest również ważny ponieważ rok temu tylko go zabrakło nam do potrójnej korony. Pozdrawiam kibiców Realu Madryt" - zakończył Mou.
Jak widać "The Special One" jest bardzo, ale to bardzo optymistycznie nastawiony na nowy sezon. Jeśli ten człowiek w coś wierzy to na prawdę może, a nawet musi coś osiągnąć.

*FC Barcelona - Teraz nasz ukochany klub - FC Barcelona. Wielkie nadzieje nadeszły wraz z przyjściem Johana Cruijffa i kilku nowych zawodników. Rok temu nie osiągneliśmy zbyt wiele, a właściwie to nic. Zaczęliśmy rok temu jak teraz czyli bardzo dobrze od wygranej w Super Pucharze. Następnie wielkie nadzieje z Porto okazały się słuszne i dwa puchary mieliśmy po miesiącu. Wielu mówiło co to będzie jak Barcelona już ma dwa zwycięstwa w ważnym Pucharach. Spodziewali się z pewnością powtórzenia wyników z 2009 roku gdzie pokonywaliśmy jednych za drugimi. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo brutalna i nie zdobyliśmy już niczego. Było dobrze bo wygrywaliśmy z Realem, ale ten jeden na najważniejszy mecz sezonu w 34 kolejce La Liga przegraliśmy na Camp Nou 2-1. Na koniec byliśmy drudzy w lidze ze stratą 7 punktów do piłkarzy z Madrytu. Puchar Króla po przygnębieniu przegraliśmy aż 3-0 z Bilbao. Wydawało się, że choć Champions League uda się zdobyć, ale pokonała nas Chelsea i doskonale zrewanżowała się za porażkę sprzed trzech lat. Ostatnia oficjalna konferencja prasowa przed nowym sezonem odbyła się wczoraj, a poniżej prezentujemy wypowiedź naszego trenera w stylu przedstawiony przy wypowiedzi Jose Mourinho.
"Jak już mówiłem w ostatnim wywiadzie jestem bardzo ciekawy, że mogę objąć jeszcze stanowisko w takim zespole. Mam od razu ważną informację, otóż nie dawno informowałem Was o zakupie nowego środkowego napastnika zastanialiśmy się nad Soldado i Falcao. Doszliśmy do porozumienia i podpisaliśmy czteroletni kontrakt z Radamelem Falco, który kosztował nas 40 milionów euro. Bardzo dużo pieniędzy wydaliśmy w tym okienku więc w następnych nie powinniśmy mieć wielkiej okazji do zakupenia nowych graczy. Nasz dyrektor powiedział jednak, że jeśli potrzebujemy wzmocnień to może ich dokonywać tyle, że jeśli nie będzie już wystarczających funduszy to nas o tym poinformuje. Tak więc to na tyle z transferami bo mamy dużo pożytecznych i ważnych piłkarzy, a wydawanie kasy na nowych mija się z celem. Wiem również, że miałem wielką konkurencję na moim stanowisku ponieważ o rolę trenera w Barcelonie mógł pełnić znany i lubiany - Roni PortoFan, który potrafi wytrenować doskonały zespół. O tą posadę walczył podobno też Ajin Mirua jednak Barca zdecydowała się na mnie i bardzo się z tego cieszę. Naszym głównym celem w nadchodzącym sezonie jest oczywiście La Liga. Jednak większą uwagę skupiam na Champions League ponieważ tutaj przecież stratują najlepsze drużyny z całej Europy, które oczywiście należą do najlepszych na świecie. Nie można leckeważyć Pucharu Króla bo tam mamy szansę na mecze z Realem, które jak wiemy są zawsze bardzo emocjonujący. Pozdrawiam wszystkich kibiców FC Barcelony" również tak zakończył swoją wypowiedź Cruijff, który pokazuje klasę już po tak krótkim czasie...  

Przewidywane miejsca na koniec sezonu dla wszystkich klubów Ligi BBVA to również zafundowaliśmy dla państwa. Przypominamy również, że w zeszłym sezonie z La Ligą pożegnali się takie kluby jak - Real Sociedad, Sporting Gijon, a trzeci zespół nie spadł ponieważ w drugiej lidze było wielkie zamieszanie odnośnie tego. Miejsce Sociedad i Gijon zajęli Almeria i Hercules. Podanie klubów jest przypadkowe nie podajemy w alfabecie ;) :

1. Athletic Club - 3 miejsce
2. Atletico Madrid - 5 miejsce
3. RCD Espanyol - 10 miejsce
4. FC Barcelona - 2 miejsce  
5. Real Madrid - 1 miejsce
6. Valencia CF - 6 miejsce
7. Malaga CF - 4 miejsce
8. Granada - 20 miejsce
9. Almeria - 19 miejsce
10. Hercules - 15 miejsce
11. Villarreal - 8 miejsce
12. Sevilla - 7 miejsce
13. Getafe - 11 miejsce
14. Levante 10 miejsce
15. RCD Mallorca - 12 miejsce
16. CA Osasuna 17 miejsce
17. Rayo Vallenco - 16 miejsce
18. Real Betis - 18 miejsce
19. Racing Santander - 14 miejsce
20. Real Zagroza - 13 miejsce


Tak więc to na tyle jeżeli coś się w tych miejscach nie zgadza to śmiało mówić lub pisać. Poniżej jeszcze krótkie podsumowanie tego co w najbliższym czasie:
Mamy za sobą dwu częściowe dużo zapowiedzenie sezonu La Liga. Nie długo poznamy terminarz tych niesamowicie prestiżowych rozgrywek ligowych w Hiszpanii. Mamy tym razem dwójkę beniaminków, którzy grali dwa lata temu również w La Lidze. Zapowiada nam się kolejna ciekawa rywalizajca między Realem Madryt, a FC Barcelona. Pozostałych rywali czeka nie zmiernie trudne zadanie jednak tak mocnej rywalizacji jaka będzie w tym roku jeszcze nie było i to bardzo nas cieszy. Gran Derbi to wspaniałą rzecz, która ciagnie ludzi na Santiago Bernabeu lub Camp Nou. Wielu jednak nie może sobie aż tak dogodzić i ogląda mecze w bardzo dobry sposób czyli w TV lub za pomocą komputera. Większość spotkań będziemy mogli ujrzeć na Cyfrze+, a dokładniej na ich sportowych kanałach. Zapowiada się po prostu wspaniale!

Dobra to już wszystko mam nadzieję, że podoba się bo muszę przyznać trochę tego się narobiłem ;) Mam nadzieję, że się spodobało :).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:40:22 wysłana przez United Forever »

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:05:37 »
To co piszesz jest fascynujące i wciągające. Kolejna dawka niezbędnych informacji. Oby tak dalej, powodzenia,

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:06:13 »
Bardzo dobrze zrobiona zapowiedź. Wszystko opisane jak na tacy.
W ankiecie wybrałem 6, ponieważ wg mnie ta kariera jest naprawdę bardzo dobra, a nawet więcej.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:16:36 »
alles klar, naprawdę dobry kawał tekstu. widać, masz szacunek dla rywala i Barcę stawiasz na miejscu 2, za Realem. ;D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:38:27 »
Bardzo fajnie przedstawiona ta prezentacja nadchodzącego sezonu. Mam nadzieję, że jednak nie sprawdzi się to co rokujesz i to zamiast Realu twoja Barcelona zdobędzie mistrzostwo (boże co ja pisze :D). Skład masz bardzo dobry, także myślę, że sukcesy będą. Ciekaw też jestem jak spisze się Bilbao. Piszesz, że Martinez jest ich liderem, także może jak jest tak dobry to dało by się go ściągnąć zimą do Barcelony? :)

PS. Jedyne co mi się nie podobało w tym poście to wszystko takie zlane. Dawaj przerwę jednej linijki gdy np. kończysz pisać o Realu a zaczynasz o Barcelonie :).

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:40:48 »
PS. Jedyne co mi się nie podobało w tym poście to wszystko takie zlane. Dawaj przerwę jednej linijki gdy np. kończysz pisać o Realu a zaczynasz o Barcelonie :).
Poprawione ;).

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:44:50 »
Druga część zapowiedzi równie dobra jak pierwsza, co do twoich przewidywań jaka drużyna zajmie jakie miejsce to w większości się z tobą zgadzam choć według mnie Valencia powinna być w pierwszej 4.
Czekam z niecierpliwośćią na start ligi.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FCB by UF. Zobacz post o nadchodzącym sezonie! Część druga ostatnia!
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:46:50 »
zgadzam choć według mnie Valencia powinna być w pierwszej 4.
Malaga i Athletic w tej grze są na prawdę dobrzy, a w dodatku z Valencii odeszło kilku ważnych graczy ;).

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: FCB by UF. Cruijff-Miałem na swoim stanowisku wielu rywali np. Roniego PortoFana
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 29, 2012, 23:14:24 »
Druga część także została fantastycznie ukazana :D Jak dla mnie fantastyczna kariera :) Opisuj, opisuj bo chce więcej :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FCB by UF. Cruijff-Miałem na swoim stanowisku wielu rywali np. Roniego PortoFana
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 29, 2012, 23:14:24 »