Autor Wątek: FC Barcelona - Przerwa w pisaniu karier! Wrócę z nowym pomysłem!  (Przeczytany 17006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Kolejna porcja liczb i wypowiedzi po Gran Derbi!
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 18, 2012, 14:32:49 »

Barca dogania Real w statystykach po ostatnim zwycięstwie nad Realem 3:1 w ramach 216 Gran Derbi. Czyli jeszcze raz dla przypomnienia bo kolejny Klasyk czeka na nas dopiero w grudniu, a tu dopiero sierpień... więc Real ma 87 zwycięstw, Barca 85, remis padł 44 razy. Bilans bramek Królewskich to 362-349 (+13), a Barcy 349-362 (-13). Gol Maicona był 360 zdobytym przez Real w Klasykach, Barcelona na swój 350 będzie musiała poczekać...

_________________________________________________________________________________


Kompletnie zawaliliśmy rewanżowe spotkanie, chcieliśmy grać ostrożnie ale po golu Falcao musieliśmy ruszyć do przodu, udało nam się zdobyć gola na 1:1 i znów czekaliśmy na ruch Barcy, popełniliśmy błąd w defensywie i znów musieliśmy ruszyć do przodu, po niewykorzystanej okazji rywale nas skontrowali i pogrzebali nas. Były to dwa świetne mecze, dwa piękne boje dwóch świetnych drużyn. Gratuluje Barcelonie zdobycia tego Superpucharu i czekam do grudnia! - Iker Casillas.


Jestem bardzo szczęśliwy, wygraliśmy rewanżowe spotkanie choć wynik wielokrotnie się zmieniał. Ciesze się też ze swojego gola i reakcji fanów po nim, dziękuje im za to. Dziękuje, że z powrotem mnie przyjęli to tej rodziny jaką jest Barcelona. Po dwóch ciężkich ale pięknych spotkaniach wygrał lepszy ale Real był godnym rywalem, tak jak zawsze. Kolejny mecz to będzie kolejna dawka adrenaliny. - David Villa.


Cieszy mnie kolejny gol i cieszy mnie pierwszy puchar wywalczony z Barceloną. Bardzo ważny puchar bo wywalczony po bojach z odwiecznym rywalem, te dwa spotkania z Realem dały mi dużo. I doświadczenia i spokoju, który znów zniknie gdy ponownie będę grał przeciwko Casillasowi i reszcie. Przed nami sezon ligowy, szalenie trudny sezon ligowy ale wierzymy w siebie. Pobyt w Republice Południowej Afryki naładował nam baterie dobrze, pytanie tylko na jak długo? Oby wystarczyło ich do grudnia <śmiech> - Falcao.


Wygrywamy i czujemy się bohaterami. Ja chyba najmocniej odetchnąłem bowiem na ławce trenerskiej przy każdej sytuacji dla obu drużyn serce podchodziło mi do gardła, praca w Barcelonie to niezły stres, a podczas ważnych spotkań takich jak te stres jest niesamowity. Do sezonu podchodzimy z dobrymi nastrojami i musimy pracować mocno by ich nie popsuć. - Diego Maradona.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Kolejna porcja liczb i wypowiedzi po Gran Derbi!
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 18, 2012, 19:42:55 »
Gonisz ten Real i gonisz ciekawe kiedy go dogonisz :D. Brakuję ci nie wiele, także myślę, że w tym sezonie spokojnie sytuacja zwycięstw się wyrówna :). Ten klasyk nam pokazał, że teraz to wy będziecie postrzegani jako faworyci na każdym froncie, bo co jak co, ale GD według niektórych jest bardzo wysoko cenione, powodzenia w lidze :).

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: FC Barcelona - Kolejna porcja liczb i wypowiedzi po Gran Derbi!
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 18, 2012, 20:02:14 »
Jeszcze kilka zwycięstw  nad moim Realem i dogonicie Królewskich w tych statystykach  :) Podoba mi się wypowiedź Ikera. Tak w jego stylu. Dobrze wszystko opisujesz. Podoba mi się twoja kariera :P Jako fan królewskich liczę ,że w grudniu przegracie srogo , ale jako fan twojej kariery chcę byście to wy zwycieżyli ;D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Torres wraca do kadry! Krótka notatka o napastnikach!
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 20, 2012, 02:28:54 »

Fani Fernando Torresa i reprezentacji Hiszpanii mają powody do zadowolenia bowiem po ostatnim spotkaniu z Realem Madryt Torres znów wraca do kadry Hiszpanii. Ponownie wygryzł Soldado ale walka o miejsce na Euro 2012 będzie trwała na pewno do ostatnich chwil, chyba że któryś z panów swoją klasę udowodni szybko i podtrzyma ją długo. Co by nie mówić, Torres w reprezentacji się przyda jak nikt inny. Gol zdobyty podczas Euro 2008 z Niemcami zapewnił Hiszpanii puchar, a w RPA Fernando brał udział w akcji zakończonej bramką Iniesty.

Czas się spłacić

Fernando Torres - Zakupiony z londyńskiej Chelsea za jedyne 20 000 000 € o pozycję środkowego napastnika będzie rywalizował z kolejnym geniuszem w tali Maradony czyli Falcao. Torres ma mocniejszy strzał, więcej ogrania z czołowymi drużynami i chyba lepsze zrozumienie z zespołem, który stanowią w większości jego koledzy z kadry.

Alexis Sanchez - Zakupiony za 37 500 000 € z Udinese będzie rywalizował na skrzydle o miejsce z Messim i Villą, Chilijczyk ma nieziemską szybkość i z pewnością nie raz udowodni swoją klasę ale musi w każdym spotkaniu grać tak jak przystało na piłkarza Barcelony.

Falcao - Pozyskany z FC Porto za jedyne 30 000 000 € bowiem jest on wart nawet dwa razy tyle. Bajeczne przyspieszenie, bajeczny strzał z głowy, waleczność, obunożny i w ogóle klasa światowa. Z pewnością on i Fernando Torres to niesamowici piłkarze, którzy wniosą dużo do drużyny.

Nie dać się wygryźć

David Villa - powrócił i został bohaterem rewanżowego spotkania z Realem Madryt, klasa sama w sobie jednak dwadzieścia dziewięć lat na karku, a młody Alexis będzie chciał to wykorzystać. Duży przegląd pola, dobra szybkość, strzał i umiejętność dzielenia się piłką to jego atuty. Może być ostoją Barcy w tym sezonie.

Lionel Messi - W Barcelonie i na świecie ma miano Boga futbolu ale po przesunięciu na skrzydło jakby się wypalił, nie może się tam odnaleźć. Z pewnością w każdej chwili może błysnąć geniuszem i zrobić coś z niczego ale czy to będzie ten sam Messi co w sezonie 2010/2011? Oby tak...

Uczyć się

Lass Bangoura - Gwinejczyk jest młody i teraz będzie zbierał bezcenne doświadczenie, w akcji zobaczymy go tak jak obiecywał Maradona podczas spotkań w Pucharze Króla, wtedy okaże się czy jest ten młodziak wart dalszego pobytu w Katalonii...[/size]

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Torres wraca do kadry! Krótka notatka o napastnikach!
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 20, 2012, 07:59:35 »
Właśnie zobaczymy czy Torres się spłaci bo nie kosztował on jakiś 50 milionów tylko 20, ale zawsze jest to strata kasy, którą piłkarz musi nadrobić dobrą grą. Ciekawie zapowiada się sezon w wykonaniu tego młodego Gwinejczyka zobaczymy może zagra w kilku spotkaniach. Taka cena za Falcao to doskonała wiadomość, a ten piłkarz już dał Barcelonie jedno trofeum.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Torres wraca do kadry! Krótka notatka o napastnikach!
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 20, 2012, 13:56:19 »
Bardzo się ciesze, że Torres wraca do kadry Hiszpanii. Według mnie jest o wiele lepszym piłkarzem od Soldado. Ciekaw jestem też jak będziesz wystawiał linie ataku, bowiem masz wielu kandydatów i każdy z nich w różnych aspektach jest lepszy od poprzednika. Co do Bangoura to na razie będzie się uczył, jednak myślę, że z czasem będzie jednym z najlepszych piłkarzy twojego klubu. Bo czarować na skrzydle to on potrafi :D :D.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 20, 2012, 14:06:07 »

Ta wiadomość wstrząsnęła piłkarskim światem w zaledwie kilkanaście minut. Fenomenalny Argentyńczyk czyli Lionel Messi złamał lewą nogę na treningu i nie będzie grał najprawdopodobniej calutki rok, a może i dłużej. Pierwsza diagnoza to zakończenie kariery ale z minuty na minutę wieści były coraz bardziej pozytywne. Ten młody snajper z Argentyny miał poprowadzić Barcelonę do kolejnych tryumfów, a sam po drodze miał śrubować kolejne rekordy wszech czasów. Gdy Lionel wróci to nie koniec pytań. Po tak ciężkiej kontuzji i tak długim okresie bez piłki ciężko będzie mu powrócić do swojej wcześniejszej dyspozycji, co dalej? To pytanie nasuwa się wszystkim ale póki co niech Leo krok po kroczku wraca do sprawności, potrwa to długo ale wierzymy w niego!

Ta wiadomość jest druzgocąca, taki piłkarz... Miał przed sobą jeszcze najlepsze lata kariery. To dla nas ogromna strata ale moim zadaniem jest teraz zmotywować piłkarzy. Mamy świetny zespół nadal. Atak? Wiadomo, że bez Messiego będzie ciężej ale zakupiłem najlepszych napastników świata i o gole jestem spokojny ale z czasem może nam zabraknąć powietrza, możemy wysiąść bowiem ktoś dostanie kontuzji, inny będzie przemęczony i wtedy jesteśmy w trudnej sytuacji ale nie poddamy się bo nazywamy się FC Barcelona! - Diego Maradona.

Oby Bóg był z nim i pozwolił mu dojść do formy szybciej niż proponują lekarze. Wielka strata ale też okazja do pokazania, że Barcelona to drużyna, a nie Messi. Może zabrzmiało to ohydnie z mej strony ale tak nie miało zabrzmieć, po prostu wiele osób zarzuca tej drużynie zależność od jednego człowieka, a tak nie jest. Wracaj do zdrowia Leo! - Falcao.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 20, 2012, 14:09:57 »
Nie ma lekko ten Messi w naszych karierach :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 20, 2012, 14:11:04 »
Nie rób nam tego. Leo to absolutnie najlepszy piłkarz w nowym wieku, XXI, i mam nadzieję, że będziesz kiepskim prorokiem i w rzeczwyistości się to nigdy nie stanie :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 20, 2012, 14:12:33 »
No proszę piłkarz, który miał przed sobą całą karierę łamie sobie nogę i nie wiadomo co dalej.. Mam nadzieję, że wróci szybko do zdrowia i już w przyszłym sezonie zacznie coś grać. Z drugiej strony może zakończyć też karierę i zostać trenerem niczym Di Mateo :D. Jednak Argentyńczyk jest znacznie młodszy i chyba wyjdzie z tego :).

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 20, 2012, 14:18:27 »
Ta kontuzja na prawde jest potworna.  :-\ Leo miał zrobić wiele la twojej drużyny , a teraz.. nie wiadomo czy jeszcze powróci do profesjonalnej piłki.  :-X Chciałbym by jeszcze zagrał dal Barcy. Bo to gwiazda Katalonii. Nie wiem jednak czy jako trener by sobie poradził :D Kiedyś niech spróbuje :D

KojteX

  • Gość
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 20, 2012, 17:06:00 »
Ciekawe... Messi łamie nogę i to jeszcze na treningu (ciekawe kto mu to zrobił, bo przecież sama z siebie się nie złamała). Fajna wypowiedź Maradony, końcówka fajna: bo nazywamy się FC Barcelona! Leo wracaj, bo to jednak nie będzie ta sama Barca co wcześniej.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 20, 2012, 20:52:56 »
dla mnie to jest cios, Messi jest moim idolem, więc żałuję bardzo takiej wiadomości... co on robił na tym treningu? szkoda, bo jego kariera na pewno wyhamuje i jego rekordy nie będą już tak okazałe jak by się wydawało jeszcze tydzień temu, a gonienie Pelego spowolni się. cóż, dobrze, że to "tylko" się dzieje w twojej karierze, a nie w rzeczywistości.  :)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 20, 2012, 23:47:23 »
No niestety tak to w życiu bywa. Będzie miał teraz sporo pracy przed sobą, lecz myślę że mu się uda, bo to w końcu Lionel Messi.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Zapowiedź pierwszej kolejki!
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 21, 2012, 17:14:28 »
FC Barcelona vs RCD Mallorca

Już dwudziestego sierpnia równo o godzinie dwudziestej drugiej piłkarze Barcelony i Mallorki staną na przeciwko siebie podczas inauguracji sezonu. W Barcelonie zabraknie Messiego to już wiemy ale jest kim go zastąpić. Dwa dni wcześniej na zgrupowaniu reprezentacji szalał Torres, który wbił trzy bramki Duńczykom podczas spotkania sparingowego, Villa i Xavi zaliczyli asystę i skończyło się na 4:0. Podczas spotkania Chile - Urugwaj bramkę i asystę zanotował Alexis Sanchez. Falcao niestety schodził jako przegrany z boiska po spotkaniu Kolumbia - Szwajcaria ale piłkarz Barcy rozegrał naprawdę świetny mecz. Cóż spotkanie będzie trudne ale po tym co pokazał szczególnie Torres i Sanchez fani Barcy powinni być spokojni bo gdy swój występ Hiszpan z Chilijczykiem powtórzą to z gości nie będzie co zbierać!

Hat trick w reprezentacji Hiszpanii dał mi prawdziwego kopa, czuje się fenomenalnie i wiem że ten sezon może wyglądać w naszym wykonaniu rewelacyjnie. Ja osobiście mam nadzieje iż moja gra pomoże kolegą, a nie ich osłabi. - Fernando Torres.

KojteX

  • Gość
Odp: FC Barcelona - Zapowiedź pierwszej kolejki!
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 21, 2012, 18:20:36 »
Moim zdaniem Aguero był Ci niepotrzebny. Masz już dużą ilość napastników w klubie, ja bym  proponował ci ścągnąć Gareth'a Bale'a. Musiałbyś wyłożyć trochę kaski, ale to młody i obiecujący zawodnik.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: FC Barcelona - Zapowiedź pierwszej kolejki!
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 21, 2012, 20:07:07 »
20 sierpnia o 20... aż przypomina się cytat Ferdka: "o czwartej nad ranem w czwartej rzeczypospolitej to tak być nie będzie!"
mecze kadrowe napawają optymizmem, w szczególności Torresa, który już chyba bardzo dawno nie ustrzelił 3 goli na raz. dobre mecze także Falcao i Sancheza, oj może być gorąco z Majorką o ile nie zgaśnie ten animusz i piłkarze równie dobrze zagrają.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - To koniec kariery Messiego!?
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 22, 2012, 10:04:46 »
Ciekawe... Messi łamie nogę i to jeszcze na treningu (ciekawe kto mu to zrobił, bo przecież sama z siebie się nie złamała).

Uwierz są takie przypadki na świecie. Daleko nie szukać. David Villa podczas meczu z ogórkami z Kataru, owszem był naciskany przez obrońcę, ale nie było bezpośredniego ataku na jego nogę. Zdarzają się takie kontuzje. Były też przypadki, nie aż tak poważne,ale jednak z błahych powodów. Chociażby Fabio Aurelio, który złapał kontuzję grając w piłkę z synem (bodajże z 3,5-letnim ?!), albo Aguero, który wywalił się na motorynce i doznał urazu stopy  8)

Na moje Falcao zdobędzie hat-tricka na inauguracje sezonu i będzie git :)
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 10:11:05 wysłana przez thekrzychu »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Zapowiedź pierwszej kolejki!
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 22, 2012, 15:18:28 »
Rywal na początek nie jest jakiś ciężki, jednak i tak trzeba się pilnować. Wcześniejsze mecze kadrowe pokazały nam, że twoi zawodnicy są w dobrej formie, także myślę, że problemów z końcowym sukcesem w meczu ligowym nie będzie.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Zapowiedź pierwszej kolejki!
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 22, 2012, 16:37:46 »
Mallorca nie jest wymagającym zbytnio rywalem. Torres na pewno jest podbudowany tym hat-trickiem, lecz strzelił go tylko w meczu sparingowym. I te słowa, mam nadzieje że moja gra ich nie osłabi :D, no też mam taką nadzieje.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Zapowiedź pierwszej kolejki!
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 22, 2012, 16:37:46 »