Autor Wątek: błąd zespołu  (Przeczytany 3454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał144

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 390
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.07.2010r.
błąd zespołu
« dnia: Lipiec 25, 2012, 10:56:46 »
pisze tutaj ten temat bo chyba chodzi o strój do klubu którego nie ma.mam taki problem gdy chcę zagrać szachtarem Donieck wyskakuje mi błąd (tzn wysyłaj nie wysyłaj) gdy wchodzę w edycję bramkarz nie ma stroju a gdy przełączam na piłkarza wyskakuje błąd.Mam patcha PesEdit 4.0.Co trzeba zrobić zeby naprawić ten błąd ??? ???

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2012, 11:13:23 »
a próbowałeś przeinstalować patcha? Pamiętam że mnie kiedyś wywalało podczas gry reprą. Po reinstalce wszystko śmigało
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline Michał144

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 390
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.07.2010r.
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2012, 11:44:57 »
no czyli co miałby od nowa zainstalować patcha  ??? czyli bym utracił wszystkie dodatki które wgrywałem (korki itp) no i oczywiście transfery na których się napracowałem  ??? a co zauwazyłem w tych strojach Doniecku to config tak mają napisane :

# Attribute configuration file auto-generated by GDB Manager 12.0.0

collar = 1
main.color = F85507
model = 26
second.color = F85507
shorts.color = 000000
socks.color = F85507

a w innym config gdzie wszystko działa jak należy to co innego mają napisane w tym config

np tak:

# Attribute configuration file auto-generated by GDB Manager 11 (11.0.0)

collar = 2
front.number.show = 0
front.number.size = 8
front.number.x = 14
front.number.y = 14
icon.type = 0
main.color = F4CA29
model = 23
name.shape = type1
name.show = 1
name.size = 24
name.y = 22
number.size = 24
number.y = 9
second.color = F4CA29
shorts.color = 202020
shorts.number.location = left
shorts.number.size = 18
shorts.number.x = 14
shorts.number.y = 6
sleeve.patch = 0
sleeve.patch.pos.long = 6
sleeve.patch.pos.short = 6
socks.color = F4CA29

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:57:30 »
ale config.txt ma niewiele do tego czy strój jest widoczny/działa czy nie. chyba że rzeczywiście coś się spie***yło. ale to jest do sprawdzenia. wklej do folderu Szachtara jakiś inny GBD, np na przykład drużyny która na pewno działa. jeśli dalej ci będzie wyskakiwał błąd to nie będzie wina strojów
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline Michał144

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 390
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.07.2010r.
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2012, 18:10:09 »
ale config.txt ma niewiele do tego czy strój jest widoczny/działa czy nie. chyba że rzeczywiście coś się spie***yło. ale to jest do sprawdzenia. wklej do folderu Szachtara jakiś inny GBD, np na przykład drużyny która na pewno działa. jeśli dalej ci będzie wyskakiwał błąd to nie będzie wina strojów
taa wkleiłem działające GBD i to samo  :( to jak zrobić to reinstalke tego patcha żebym nic się stracił (składy itp). ???

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2012, 18:44:18 »
składy to najmniejszy problem. są zapisywane w option file w moich dokumentach więc żeby nie stracić składów po reinstalce wystarczy wkleić OF do folderu pierwotnego. możesz zrobić tak że skopiujesz wszystkie dodatki do osobnego folderu i po reinstalce wkleić wszystko tam gdzie było, jeśli oczywiście nie będziesz ich mieć. możliwe jest też że wypierdziela cie do windowsa bo masz źle 'zlinkowaną' twarz. zanim już zdecydujesz się na przeinstalowanie patcha spróbuj usunąć wszystkie twarze jakie wgrałeś (albo chociarz te z Szachtara jeśli wiesz które to są [zachowując oczywiście kopie plików]) i odpal gre. jak wywali cie znowu- leć z reinstalką. jeśli nie pomoże i po wgraniu dodatków dalej bedzie to samo to musisz wgrywać po kolei każdy dodatek i manualnie znaleźć błąd. innej metody nie znam
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline Michał144

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 390
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.07.2010r.
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:11:02 »
a już jest prawie ok.ostatnio chciałem wgrać strój który nie miał folderu w gbd.Zrobiłem w map go i nie wiem czemu wpisałem mu numerek taki jak ma właśnie szachtar.Skresliłem to i działa tylko teraz mam następny problem bo szukając błędu skasowałem cały folder z twarzami szachtara i teraz wszyscy mają szarę głowy.A mam takie pytanie jak sciągne od nowa patch(tylko po ten folder z twarzami) i nagram np tego patcha w osobnym folderze niż go mam to mi się wszystko nie pomiesza jak będę miał ten i ten nagrany.bo tak to wtedy skopiuje sobie ten folder z twarzami.  :)

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:04:30 »
a już jest prawie ok.ostatnio chciałem wgrać strój który nie miał folderu w gbd.Zrobiłem w map go i nie wiem czemu wpisałem mu numerek taki jak ma właśnie szachtar.Skresliłem to i działa tylko teraz mam następny problem bo szukając błędu skasowałem cały folder z twarzami szachtara i teraz wszyscy mają szarę głowy.A mam takie pytanie jak sciągne od nowa patch(tylko po ten folder z twarzami) i nagram np tego patcha w osobnym folderze niż go mam to mi się wszystko nie pomiesza jak będę miał ten i ten nagrany.bo tak to wtedy skopiuje sobie ten folder z twarzami.  :)
nie powinno się pomieszać
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline Michał144

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 390
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.07.2010r.
Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:27:08 »
ok dzięki za pomoc  ;) ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: błąd zespołu
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:27:08 »