Autor Wątek: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta  (Przeczytany 6890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« dnia: Lipiec 04, 2012, 20:33:38 »
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, jak się wypełnia ankietę. Jeśli mimo to ktoś będzie miał jakieś pytanie, niech napisze je w REJESTRACJA lub LOGOWANIE. Ten wątek służy wyłącznie do głosowania.

Zasady punktowania:
  • W kategoriach, w których wybiera się trzy opcje, pierwsza z nich otrzymuje 3 pkt, druga 2 pkt, a trzecia 1 pkt. Wygrywa ta, która zgromadzi ich najwięcej.
  • W kategoriach, w których wybiera się jedną opcję, wygrywa ta, która zostanie wymieniona najwięcej razy. Zastrzegam sobie prawo do łączenia wyborów (szczególnie w tych kategoriach, w których można napisać naprawdę wiele rzeczy), gdy będą one dość podobne, np. "postawa czeskich napastników" i "forma Milana Barosa" w rubryce "największe rozczarowanie"

Byłoby mi miło, gdyby wybory zostały poparte krótkimi uzasadnieniami. Chcę uniknąć sytuacji, w których ktoś chce udupić jakiegoś zawodnika tylko dlatego, że lubi. Jednocześnie ostrzegam, że nie będę uznawał takich głosów.

1. Najlepszy zawodnik:
1. Piłkarz - uzasadnienie
2. Piłkarz - uzasadnienie
3. Piłkarz - uzasadnienie

2. Najgorszy zawodnik:
1. Piłkarz - uzasadnienie
2. Piłkarz - uzasadnienie
3. Piłkarz - uzasadnienie

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Piłkarz - uzasadnienie

4. Najlepszy trener:
1. Trener - uzasadnienie

5. Najgorszy trener:
1. Trener - uzasadnienie

6. Najlepszy mecz:
1. Mecz - uzasadnienie

7. Najgorszy mecz:
1. Mecz - uzasadnienie

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Piłkarz/mecz/wydarzenie - uzasadnienie

9. Największe rozczarowanie:
1. Piłkarz/mecz/wydarzenie - uzasadnienie

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Wydarzenie - uzasadnienie

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Wydarzenie - uzasadnienie

12. Najgorsza chwila:
1. Wydarzenie - uzasadnienie

13. Najlepszy sędzia:
1. Arbiter - uzasadnienie

14. Najgorszy sędzia:
1. Arbiter - uzasadnienie

15. Najlepsi kibice:
1. Kibice danej reprezentacji - uzasadnienie

16. Jedenastka turnieju:
Najlepiej w 4-4-2, żeby było sprawiedliwie.

17. Jedenastka nieudaczników:
Najlepiej w 4-4-2, żeby było sprawiedliwie.

Jeśli ten temat będzie wybitnie przeszkadzał administracji forum i ta zechce go usunąć w diabły, niech z łaski swojej się ze mną uprzednio skontaktuję, bo zorientowanie się, że ktoś wyrzucił na śmietnik owoc czyjejś pracy (nieważne, jak długiej), nie należy do najprzyjemniejszych odkryć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 23:41:50 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2012, 22:25:41 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Casillas - chyba nie trzeba uzasadniać, niezwykle pewny. W finale pokazał swoją klasę, nie tylko piłkarską. Żywa legenda.
2. Pirlo - mózg Włochów, który konstruował praktycznie każdą akcję swojej drużyny. Bez niego to nie byłaby ta sama Italia.
3. Coentrao - jak dla mnie zdecydowanie najlepszy boczny obrońca mistrzostw. Pewny z tyłu, a i w przodzie mieszał.

2. Najgorszy zawodnik:
1. Baros - psuł wszystko co mógł.
2. Benzema - spodziewałem się, że pociągnie swoją drużynę do sukcesów, ale zawiódł na całej lini.
3. Piszczek - co to dużo mówić, miał być jednym z naszych zbawicieli, a nie pokazał kompletnie nic.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Dzagoev (1990r) -  gdyby jego koledzy nie pokpili z cholernie słabych Greków, mógłby jeszcze wiele pokazać. W fazie grupowej nie zawiódł.

4. Najlepszy trener:
1. Prandelli - fantastycznie poskładał kompletnie rozsypanych Włochów. Chyba każdy wie o co chodzi.

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - zawiódł na całej lini, największa impreza w historii, a ten zawsze uparty. Postawił na swoim i z bohatera stał się zerem. Długo będzie się mu wypominać brak sukcesu w tym turnieju, oj długo. Nadzieje i możliwości były ogromne.

6. Najlepszy mecz:
1. Anglia v Szwecja - zacięty, nie do jednej bramki.  

7. Najgorszy mecz:
1.  - uzasadnienie

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Kibice - myślę, że nasi kibice spisali się na medal.

9. Największe rozczarowanie:
1. Postawa naszej kadry - zdecydowanie.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Uznanie Iniesty za najlepszego zawodnika turnieju.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Bramka Lewandowskiego - myślę, że po tej bramce wszyscy oszaleli. Świetne rozpoczęcie imprezy. Chyba każdy po tej bramce pomarzył, gdzie może dojść nasza reprezentacja.

12. Najgorsza chwila:
1. Bramka Jiracka - Co tu dużo mówić, myślę, że załamała każdego z nas i innych sytuacji na tym tunieju nie można porównywać do tej.

13. Najlepszy sędzia:
1. Webb - sędziami się za bardzo nie interesuję, ale on akurat sędziował solidnie.

14. Najgorszy sędzia:
1. ---- - -----------

15. Najlepsi kibice:
1. Polacy - oczywiście byli jeszcze Irlandczycy, ale myślę, że setki tysięcy w strefach kibica, na ulicach, a dziesiątki milionów przed TV zdecydowały.

16. Jedenastka sezonu:
Casillas - Arbeloa (pozytywnie mnie zaskoczył), Ramos, Pepe, Alba - Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Coentrao - Mandżukić, Gomez

17. Jedenastka nieudaczników:
Szczęsny (zagrał jeden mecz i...) - Piszczek, Vlaar , Heitinga , Willems  -  Young, Diarra, Sneider, Robben - Baros, Van Persie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 13:47:46 wysłana przez cinosław »

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2012, 22:41:51 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Andrea Pirlo-świetne występy w grupie i w meczu z Niemcami. Playmaker Włochów. Ponadto 3 asysty i bramka-świetny wynik.
2. David Silva-jeden z najlepszych techników na świecie-nie mam wątpliwości. Bohater Hiszpanów, świetny mecz z Irlandią. 3 asysty i 2 bramki-to mówi samo za siebie.
3. Antonio Cassano/Giorgio Chiellini(można tak?)- nie mogłem się zdecydować, więc wybrałem 2 3 miejsca. Pierwszy Cassano, na całym turnieju spisywał się bardzo dobrze. Umiał uderzyć z trudnych sytuacji. Bardzo dobry mecz z Anglikami, ponadto 1 gol i 1 asysta. Co do Chielliniego, to jest to potężny obrońca nie do ogrania. Choć nie grał w 1 meczu, a w finale zszedł w 22 minucie, to nie mam wątpliwości, że jest to najlepszy obrońca Euro.

2. Najgorszy zawodnik:
Nie podam, bo trudno mi krytykować kogoś, kto ciężką pracą dostał się na mistrzostwa Europy.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Alex Oxlade-Chamberlain-bardzo dobry mecz z Francuzami, w innych praktycznie nie grał, ale tu był ciężki wybór.

4. Najlepszy trener:
1. Cesare Prandelli-Dokonał czegoś, w co Włochom ciężko było uwierzyć przed Euro.

5. Najgorszy trener:
1. Van Marwijk-chyba nie muszę tłumaczyć.

6. Najlepszy mecz:
1. Włochy-Anglia

7. Najgorszy mecz:
1. Trudno powiedzieć.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Piłkarz/mecz/wydarzenie - Mario Mandzukić/Polska-Rosja

9. Największe rozczarowanie:
1. Piłkarz/mecz/wydarzenie - Klaas Jan Huntelaar/Holandia-Dania

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Balotelli sam na sam w meczu z Hiszpanią (w grupie)

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Bramka Błaszczykowskiego

12. Najgorsza chwila:
1. Karny Fabregasa z Portugalią (O Polsce nie pisze, bo to zbyt oczwyiste)

13. Najlepszy sędzia:
1. Trudno powiedzieć, jeśli wielu sędziów nie popełniło błędów.

14. Najgorszy sędzia:
1. -

15. Najlepsi kibice:
1. Irlandia

16. Jedenastka sezonu:
1. Casillas
2. Chiellini
3. Alba
4. Ramos
5. Pepe
6. Pirlo
7. Xavi
8 Iniesta
9. Silva
10. Cassano
11. Fabregas

17. Jedenastka nieudaczników:
-
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 21:48:05 wysłana przez kopson »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2012, 23:22:25 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Andrea Pirlo - uważam, że bez niego Włochy nie znalazłyby się tam, gdzie doszły. Myślę, że mogliby nawet nie wyjść z grupy... Chyba nikt nie miał takiego wpływu na zespół jak on (poza Ronaldo...).
2. Cristiano Ronaldo - może i za nim nie przepadam, jednak piłkarsko wnosi maksimum do drużyny narodowej. Robi różnicę, strzelił 3 gole.
3. Iker Casillas - oj, gdyby nie jego interwencje... tylko jeden puszczony gol również robi wrażenie. Przyczynił się do końcowego sukcesu swojej drużyny.

2. Najgorszy zawodnik:
1. Milan Baros - chodził po boisku, nie walczył. Dla mnie wrak piłkarza, Bilek wstawiał go jakby na siłę. Coś jak Żurawski w kadrze Beenhakkera, który również zbytnio się nie wyróżniał, a grał...
2. Wojciech Szczęsny - trochę zbyt krytycznie ale... Miał być ostoją biało-czerwonych, jeden z większych talentów a zawalił. Zawalił gola Salpingidisa, po części zawalił też sytuację z karnym. Rozczarował mnie.
3. Georgios Samaras - kloc. Dynamika chyba gorsza od Boenischa. Myślałem, że wniesie coś do gry Greków, a poza bramką z Niemcami zbytnio wiele nie pokazał.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Nie ma pojęcia... Dzagoev, jako jeden z nielicznych starał się w rosyjskiej ekipie. Do tego 3 gole.

4. Najlepszy trener:
1. Del Bosque - krytykowany za grę bez napastnika, a proszę - zamknął wszystkim buzie. Potrafił ładnie ułożyć gwiazdy Realu i Barcelony. Głosuję na niego głównie za odważne decyzję, które pomogły osiągnąć cel.

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - broniłem go, starałem się. Okazał się być marnym fachowcem, bał się podejmować decyzji. Ta drużyna mogła coś osiągnąć, zaprzepaszczona ogromna szansa. Według mnie - Smuda - zero autorytetu.

6. Najlepszy mecz:
1. Rosja - Czechy -> bardzo dobre widowisko, wiele goli, szybka gra, wynik nie oddawał przebiegu meczu, gdyż spotkanie było dość zacięte.

7. Najgorszy mecz:
1. Hiszpania - Irlandia -> typowe "do jednej bramki". Nie przepadam za takimi spotkaniami.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Organizacja całych Mistrzostw, postawa Polaków. Wywarliśmy świetne wrażenie jako naród, nie spodziewałem się, że będziemy tak chwaleni.

9. Największe rozczarowanie:
1. Reprezentacja Polski - ogromne nadzieje, wierzyłem, że wreszcie się uda. Nic z tego. Wieli zawód, balon oczekiwań po końcowym gwizdku spotkania z Czechami pękł w sposób nieprawdopodobny. Ale trzeba nadal wierzyć...

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Awans Grecji do 1/4 - dla mnie szok, cieniutka ekipa, nie rozumiem jak oni wyszli z grupy.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Bramka Roberta Lewandowskiego - euforia, niezwykłe przeżycie. Radość, wzruszenie. Piękna chwila, niewątpliwie...

12. Najgorsza chwila:
1. Moment podyktowania karnego dla Grecji i czerwo dla Wojtka. Sen (choć i tak niespokojny po golu Salpingidisa) został brutalnie przerwany, już miałem przed oczami Karagounisa fetującego zdobycie gola.

13. Najlepszy sędzia:
1. Oj, nie kojarzę ich zbyt dobrze. Ten, który prowadził finał, bodaj Proenca czy jakoś tak...

14. Najgorszy sędzia:
1. Ten, który nie uznał gola Ukrainy (wcześniej nie widząc spalonego). W zasadzie większą winę ponoszą asystenci, jednak biorąc to wszytko w kupę... to był chyba Viktor Kassai, ale pewności nie mam.

15. Najlepsi kibice:
1. Irlandia, bezsprzecznie. Dostawali niesamowite lanie od Hiszpanów a i tak bawili się w najlepsze, wspierając swoich pupili. Nie to, co nasze pikniki w pierwszych dwóch meczach. Z Czechami było lepiej.

16. Jedenastka sezonu:
Casillas - Coentrao, Ramos, Hummels, Gebre-Selassie - Iniesta, Pirlo, Dzagoev, Ronaldo - Balotelli, Gomez

17. Jedenastka nieudaczników:
Szczęsny - Anyukow, Berezutski, Sokratis (Papasthopoulos [nie mam pewności, jak się pisze]), Boateng - Andrews, Shirokov, Obraniak, Sneijder - Baros, Helder Postiga
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 23:23:59 wysłana przez barthez7 »

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2012, 00:22:13 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Cristiano Ronaldo - mimo ,że na początku turnieju zawodził z meczu na mecz się rozkręcał i grał lepiej
2. Fernando Torres - król strzelców ,mimo ,że nie dostawał zbyt wielu szans to gdy wchodził dawał dobre zmiany
3. Andrea Pirlo - pokazał geniusz na tym turnieju , był konstruktorem akcji swojej reprezentacji i ten karny

2. Najgorszy zawodnik:

1.-
2.-
3.-

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Alex Oxlade-Chamberlain - zaprezentował się dobrze w pierwszym meczu

4. Najlepszy trener:
1. Paolo Bento - jego reprezentacja zaprezentowała się dobrze na Euro.Jako jedyni stanowili zagrożenie dla Hiszpanii.

5. Najgorszy trener:

1. Franciszek Smuda - miał dobrą kadrę.Piszczek który jest dobrym bocznym obrońcą który z sezonu na sezon jest lepszy , Lewandowski 23 bramki strzelone w Bundeslidze a mimo to 4 miejsce w grupie najłatwiejszej.Nie tego się spodziewaliśmy miał być awans i nici w ostatnim meczu zamiast grać ofensywnie to my graliśmy defensywnie.

6. Najlepszy mecz:
1. Portugalia - Hiszpania. Mecz wyrównany do samego końca z niewielką przewagą Portugalczyków.Akcje groźne z jednej jak i z drugiej strony.

7. Najgorszy mecz:
1. -

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Fernando Torres - odblokował się na tym turnieju mimo ,że w sezonie był nieskutecznym.

9. Największe rozczarowanie:
1. -

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Słaba forma Holandii - vice mistrzowie świata nie wygrali ani jednego meczu w grupie mimo ,że miało dobry skład.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Bramka Lewandowski w meczu otwarcia

12. Najgorsza chwila:

1. Bramka dla Czechów w ostatnim meczu grupowym

13. Najlepszy sędzia:
1. Trudno powiedzieć

14. Najgorszy sędzia:

1. Trudno powiedzieć

15. Najlepsi kibice:
1. Myślę ,że Polscy kibicie.

16. Jedenastka turnieju:

Petr Cech-Ramos , Perqius, Pepe , Coentrao -  Cristiano Ronaldo , Pirlo , Meireles,Iniesta- Baotelli , Mandziukic

17. Jedenastka nieudaczników:
 -
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 12:20:29 wysłana przez Bartek10 »
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline Remi

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 220
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.03.2012r.
  • Ave Messi
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2012, 00:40:11 »
1. Najlepszy zawodnik:

1. Anders Iniesta - kapitalny turniej
2. Andrea Pirlo - w 100% popieram bartheza7
3. Fernando Torres - krótko mówiąc - stary, dobry El Nino ;)

2. Najgorszy zawodnik:
1. - Andriy Pyatov - zdecydowanie najsłabszy zawodnik Ukrainy, zawalił awans z grupy
2. -
3. -


3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Alex Oxlade-Chamberlain

4. Najlepszy trener:
1. Del Bosque - wyniki i gra Hiszpanii

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - kompletna parodia w jego wykonaniu

6. Najlepszy mecz:
1. Polska - Rosja, świetny mecz i w szczególności najładniejsza bramka turnieju autorstwa Kuby ;)

7. Najgorszy mecz:
1. Hiszpania - Irlandia - popieram ponownie bartheza ;)

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Postawa Cristiano Ronaldo, w końcu grał jak na kapitana przystało ;D

9. Największe rozczarowanie:
1. Andriy Pyatov - i jego bramka z Anglią

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Remis Polski z Grecją - prowadzenie 1-0, kilka 100% akcji nie trafionych i na dodatek gra w przewadze

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Bramka Kuby z Rosją - to chyba jedyny pozytyw z gry naszej reprezentacji(nie licząc Przemka Tytonia).

12. Najgorsza chwila:
1. Petr Jiracek i bramka dla Czechów

13. Najlepszy sędzia:
1. tutaj ciężko się wypowiedzieć, bo mi jakoś w pamięć żaden nie zapadł

14. Najgorszy sędzia:
1. jw

15. Najlepsi kibice:
1. Irlandia - popieram jeszcze raz Bartheza ;)

16. Jedenastka sezonu:
Tytoń - Lahm, Pepe, Pique, Gebre-Selassie - Iniesta, Pirlo, Xavi, van der Vaart - Mandzukić, Torres


17. Jedenastka nieudaczników:
Pyatov - Piszczek, Hubnik, Sokratis , Boenisch - Obraniak , Murawski , Rosicky , Duff  - Baros, Postiga
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2012, 08:18:42 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Anders Iniesta - główny motor napędowy Hiszpanów. Rozegrał fantastyczny turniej i miano najlepszego zawodnika w 100% mu się należy.
2. Andrea Pirlo - Tak, to głównie dzięki niemu Włochy dotarły tak daleko. Te podania, rozegranie piłki, rzut wolny z Chorwacją i karny z Anglią - klasa sama w sobie.
3. Iker Casillas - Przez cały turniej bronił fantastycznie. Kapitan Hiszpanów puścił tylko jedną bramkę i bronił fantastycznie strzały przeciwników w ważnych momentach meczu.

2. Najgorszy zawodnik:
1. Shay Given - Bardzo nieudany turniej. Dosłownie każdy strzał sprawiał mu kłopoty a puszczone bramki to zwykłe ''[cenzura]''.
2. Ludovic Obraniak - Nic nie pokazał. Dla mnie najgorszy Polski gracz w turnieju. Zero zaangażowania, Smuda powinien po meczu z Rosją z niego zrezygnować.
3. Arjen Robben - kompletnie nieudany turniej jak i cały sezon. W raz z kolegami powinien przynajmniej wyjść z grupy ale wszyscy zawiedli ale chyba najbardziej on.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Mario Balotelli - załatwił w półfinale Niemców swoimi pięknymi bramkami.

4. Najlepszy trener:
1. Cesare Prandelli - Choć nie zdobył z drużyną mistrzostwa to i tak doprowadził ją do finału czego nikt się nie spodziewał.

5. Najgorszy trener:
1. Franciszek Smuda - Moim głównym argumentem jest ''zajechanie'' piłkarzy przed samym turniejem dzięki czemu zawsze starczało sił na jedną połowę.

6. Najlepszy mecz:
1. Szwecja - Anglia - trudny wybór ale w tym meczu było pełno emocji i szybkich zwrotów akcji. Szwedzi grali o wszystko i mimo, że nawet wygrywali to jednak Walcott i Welbeck swoim pięknym golem odesłał ich do domu.

7. Najgorszy mecz:
1. Hiszpania - Irlandia - w tym meczu nic wyjątkowego się nie działo. Mecz do jednej bramki i wysoka a zarazem nudna wygrana Hiszpanów.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Przemysław Tytoń - obronił karnego i kapitalnie spisywał się w kolejnych meczach.

9. Największe rozczarowanie:
Odpadnięcie Polaków - miał być awans z grupy a niestety była jak zwykle katastrofa.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Przerwany mecz Ukraina - Francja z powodu burzy. - nie widziałem jeszcze takiego czegoś.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Gol Kuby z Rosją - po tym golu myślałem, że wygramy z Rosją i wyjdziemy jednak z grupy.

12. Najgorsza chwila:
1. Przegrana Polaków z Czechami - musieliśmy wygrać ale niestety z 3 defensywnymi pomocnikami ciężko było strzelić bramkę.

13. Najlepszy sędzia:
1. Pedro Proenca - Sędziował wzorowo. Chyba nikt nie miał do niego żadnych pretensji.

14. Najgorszy sędzia:
1. Sędzia bramkowy w meczu Ukraina - Anglia - nie zobaczył, że piłka minęła całym obwodem linie bramkową.

15. Najlepsi kibice:
1. Kibice Irlandii - bezapelacyjnie najlepsi ponieważ nawet gdy ich drużyna przegrywa to potrafią się świetnie bawić. Wspaniałe zachowanie i świętowanie.

16. Jedenastka turnieju:
Casillas - Lahm, Pique, Ramos, Alba - Silva, Pirlo, Busquets, Iniesta - Balotelli, Ronaldo

17. Jedenastka nieudaczników:
Given - Van der Wiel, Badstuber, Dunne, Williems - Robben, Obraniak, Van Bommel, Arshavin, Kierżakow, Huntelaar
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 08:22:52 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2012, 10:26:11 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Pirlo - pomimo wieku wciąż w wielkiej formie. Niesamowity spokój i profesjonalizm w tym co robi
2. Coentrao - zupełnie inny zawodnik niż w Realu. Był wszędzie , walczył o każdą piłkę , mógł nawet zdobyc gola po jednej z akcji
3. Casillas - wpuścił tylko jednego gola , pewne interwencje , szacunek dla rywala

2. Najgorszy zawodnik:
1. Xavi - grał poniżej swojego poziomu
2. Given - najwięcej razy wyciągał piłkę z siatki
3. Boenisch - zagrał poniżej krytyki , bardzo wolny , dużo strat

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Yann M'Vila - choć zbyt dużo nie grał pokazał się z bardzo dobrej strony

4. Najlepszy trener:
1. Paolo Bento - stworzył solidną drużynę z gwiazd

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - zachował się na turnieju jak amator , zwykły człowiek bez papierów na trenowanie lepiej by sobie poradził

6. Najlepszy mecz:
1. Szwecja - Anglia - piękne bramki , zwroty akcji

7. Najgorszy mecz:
1. Hiszpania - Chorwacja - bardzo nudny mecz , który nie porywał

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Zachowanie Polskiego społeczeństwa - wszyscy prawie wszyscy byli jednością

9. Największe rozczarowanie:
1. Reprezentacja Holandii - główny faworyt do mistrzostwa pożegnał się z turniejem już po fazie grupowej

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Negredo w wyjściowej '11'

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Wyjście polskiej reprezentacji na stadion narodowy w meczu z Grecją - niesamowite uczucie oraz gol Lewandowskiego

12. Najgorsza chwila:
1. Porażka Portugalii w półfinale z Hiszpanią

13. Najlepszy sędzia:
1. Cüneyt Çakır

14. Najgorszy sędzia:
1. -

15. Najlepsi kibice:
1. Irlandia oraz Chorwacja - byli niesamowici

16. Jedenastka turnieju:
Casillas , Ramos , Pepe , Coentrao , Glen Johnson , Alonso , Pirlo , Cassano , Ronaldo , Balotelli , Mandžukić

17. Jedenastka nieudaczników:
-

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:24:37 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Casillas - Świetnie bronił przez cały turniej, wpuścił tylko jedną bramkę, po strzale Di Natale który sam w sobie był trudny, ratował swoją reprezentację wiele razy. W dodatku godne zachowanie w finale
2.  - Pirlo - Ostoja Italii, świetnie panował nad piłką, widać jego wielkie doświadczenie, spokój i pomimo wieku dużą formę.
3.  Iniesta -  Świetny turniej, brał udział w prawie każdej akcji, widać że był w formie i robił różnicę na boisku

2. Najgorszy zawodnik:
1. Robin Van Persie - Mimo jednej strzelonej bramki seryjnie marnował sytuację, jak z resztą w kadrze, tracił piłki itp.
2.  Xavi - Mimo seryjnego wymieniania podań do nikogo, oprócz jednego podania z finału zagrał zdecydowanie poniżej poziomu
3. Barros - Przeszedł praktycznie obok każdego meczu, psuł wszystko co mógł

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Dzagoev -Świetnie się pokazał, zapewne gdyby brak awans został by samodzielnym królem strzelców

4. Najlepszy trener:
1. Jak dla mnie Cesare Prandelli. Zbudował coś z niczego. Doprowadził drużynę do finału i zdetronizował Niemcy

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - Zero taktyki, beznadziejna taktyka i brak profesjonalizmu

6. Najlepszy mecz:
1. Anglia Szwecja - Piękne bramki, zwroty akcji i szybkie tempo.

7. Najgorszy mecz:
1. Hiszpania vs. Chorwacja - nudy jak z flaki z olejem

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Jak dla mnie organizacja mistrzostw

9. Największe rozczarowanie:
1. Cóż, nic innego jak Holandia, wice-mistrz świata nie wychodzi z grupy? Co to ma być?

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Nie uznanie bramki w meczu Ukraina vs. Anglia

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Bramka Lewandowskiego z Grecją, wielkie emocje

12. Najgorsza chwila:
1. Ostatni gwizdek w meczu Polska vs. Czechy, wielkie rozczarowanie

13. Najlepszy sędzia:
1. Pedro Proenca - Żadnych poważnych błędów

14. Najgorszy sędzia:
1. Sędzia meczu Polska vs. Grecja. Kupa błędów i hiszpański typ sędziowania

15. Najlepsi kibice:
1. Irlandczycy - Mega pozytywnie

16. Jedenastka turnieju:
Casillas - Coentrao , Chiellini, Ramos, Gebre-Selassie - Iniesta, Pirlo, Ronaldo, Silva - Balotelli, Torres

17. Jedenastka nieudaczników:
Pyatov - Boenisch, Badstuber, Heitinga, Boateng - van Bommel, Murawski, Robben, Duff - Barros, van Persie






Nie wiem co wy macie z tym Obraniakiem, czemu nie jeździcie po Lewym, Szczęsnym, Murawskim którzy również nic nie pokazali? Forum dla Tomaszewskich i Kowalczyków:?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 13:26:40 wysłana przez Nitro »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:31:55 »
Nie wiem co wy macie z tym Obraniakiem, czemu nie jeździcie po Lewym, Szczęsnym, Murawskim którzy również nic nie pokazali? Forum dla Tomaszewskich i Kowalczyków:?
Czemu mam jeździć po Lewym? To nasze zdanie, uszanuj je.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:40:32 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Iker Casillas - 1 puszczony gol w całym turnieju i 509 minut bez wpuszczonej bramki, a do tego kilka świetnych interwencji.
2. Andrea Pirlo - Mimo 33 lat udowadnia, że jest jednym z najlepszych mózgów piłkarskich świata.
3. Sergio Ramos - Przesunięcie go na środek obrony było najlepsze co można zrobić, można mówić że to dzięki Pique ta brona grała tak dobrze, ale moim zdaniem to Ramos rządził z tyłu i do tego nie raz widzieliśmy go w polu karnym rywala.

2. Najgorszy zawodnik:
1. Wesley Sneijder - Miał być mózgiem Holendrów, a okazał się kompletnie nieprzydatny dla drużyny.
2. Ludo Obraniak - Kompletnie niewidoczny, kiedy już miał piłę to partolił bardzo wiele, słabe dośrodkowania.
3. Bastian Schweinsteiger - Niby wracał po kontuzji, ale od niej minęło dużo czasu, a i tak grał fatalnie, poza tym mało widoczny.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Mario Balotelli - Słabo grał w grupie, ale dzięki 2 bramkom z Niemcami w pojedynkę wywalczył awans do finału, brawo.

4. Najlepszy trener:
1. Cesare Prandelli - Zrobił prawdziwą drużynę rep. Włoch od 2006. Panował nad zawodnikami, a ci nie zawiedli go.

5. Najgorszy trener:
1. Bert van Marwijk - Nie panował w ogóle nad drużyną, mając takiego piłkarza jak Van der Vaart sadzał go na ławce i grał 2 defensywnymi pomocnikami. Zawalił to Euro kompletnie.

6. Najlepszy mecz:
1. Szwecja - Anglia - Wielu się już wypowiedziało ja tylko potwierdzam.

7. Najgorszy mecz:
1. Polska - Czechy - Stypa.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Postawa kibiców Irlandzkich - Widzieliście jak bawili się przegrywając 0:4 z Hiszpanami?

9. Największe rozczarowanie:
1. Reprezentacja Polski - Nie ma sensu uzasadniać każdy widział.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Gra polskich piłkarzy przy stanie 1:0 w meczu z Grecją.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Gratulacje piłkarzy Hiszpańskich dla zawodników Włoskich.

12. Najgorsza chwila:
1. Bramka Jiracka - 90% Polaków straciło wtedy nadzieję.

13. Najlepszy sędzia:
1. Pedro Proença - Jeden z niewielu, którzy nie dali się "zjeść" presji. Poza tym sędzia finału.

14. Najgorszy sędzia:
1. Carlos Velasco Carballo - Zawalił pierwszy mecz. Dałbym na to miejsce Viktora Kassai, ale on chociaż ma większe doświadczenie na arenie międzynarodowej.

15. Najlepsi kibice:
1. Kibice rep. Irlandii - Nie obchodził ich zbytnio wynik, chodziło o dobrą zabawę i waleczną postawę ich piłkarzy

16. Jedenastka turnieju:

Casillas - Lahm, Pique, Ramos, Coentrao - Pirlo, Xabi Alonso, Iniesta, Ozil - Ronaldo, Balotelli

17. Jedenastka nieudaczników:

Cech - Piszczek, Badstuber, Heitinga, Williems - Van Bommel, Sneijder, Obraniak, Milner - Van Persie, Benzema


_____________________________________________________________________________________________________________
Cytuj
Nie wiem co wy macie z tym Obraniakiem, czemu nie jeździcie po Lewym, Szczęsnym, Murawskim którzy również nic nie pokazali? Forum dla Tomaszewskich i Kowalczyków:?
Gdyby nie Lewy to nikt by tej bramki z Grecją nie strzelił. Pośrednio dzięki Szczęsnemy nie straciliśmy gola na 1:2, albo by faulował, albo by był gol, mógł przecież zagrać z Czechami i może by tego gola wybronił. Jeśli mówimy o Murawskim to on tylko zawalił mecz z Czechami.

Cytuj
17. Jedenastka nieudaczników:
Pyatov - Boenisch,
A ty czemu krytykujesz Boenischa? Zagrał na pewno lepiej niż Obraniak. Moim zdaniem, gdyby miał pomocnika na lewej stronie przed sobą to by mu lepiej szło, a i tak zagrał na 100%.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 17:51:47 wysłana przez Mejor »

Offline madridista1400

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2012, 22:46:53 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Iker Casillas - kilka swietnych interwencji, w tym ta z finału przy strzale Di Natale.
2. Andrea Pirlo - cieżko było mu odebrac piłke, zawsze cos rozsądnego z nią zrobił, pare swietnych podan, gorsze rzuty wolne. Wygrał taki wewnętrzny pojedynek z Xavim.
3. Sergio Ramos, dwa błedy - strata w meczu grupowym z Włochami na korzysc Balotelliego i nieprzyjęcie podania do nogi w finale

2. Najgorszy zawodnik:
1. Murawski - najgorszy nie dlatego że to po jego stracie poszła kontra Czechów (wtedy nawet nie myslałem po czyjej to było stracie), ale dlatego że nic nie wniósł do gry, ani w obronie a tym bardziej w ataku. Nic.
2. Badstuber - przynajmniej jeden gol padł po jego błedzie, ale cały czas Hummels udowadniał kto jest lepszy. Masa błedów w kryciu, z kazdym przeciwnikiem.
3. Mathijsen - j/w

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. K. Papadopulos - od chwili wejscia na boisko nie popełnił zbyt wielu błedów, wygrywał wiekszosc głowek

4. Najlepszy trener:
1. Del Bosque - aż chce sie napisac Prandelli ale to Del Bosque grając słabo wygrał EURO (słabo - porównując poprzednie turnieje, bo dla mnie Hiszpania i tak zagrał najlepsze zawody, grała lepiej z każdym. Od Hiszpanii wymaga się aby przez cały mecz była w posiadaniu piłki, kreowała grę, stwarzała sytuację. Na tym Euro tego aż tak dobrze nie robiła, ale robiła to najlepiej ze wszystkich drużyn. Mówi się że Włochy i Portugalia zagrały bardzo dobrze, ale z każdym rywalem grali bardziej równy football niż dominująca w każdym meczu Hiszpania)

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - Może druzyna była w szatni, przed kamerami, na treningu. Ale tam gdzie trzeba było byc dryzyną, drużyny nie było - na boisku. Jakieś pojedyncze zrywy, jedna piekna akcja na cały turniej (gola ze spalonego Polańskiego), gra ofensywna Piszczka i Kuby w pierwszym meczu. I tyle? W 3 lata selekcji bo to był bardziej selekcjoner niż trener. Cały czas robił selekcję, cały czas ktoś nowy dochodził, cały czas ktoś dobry odchodził. A gdzie zgranie? Przy ciągłych zmianach kadrowych zgrania się nie osiągnie.

6. Najlepszy mecz:
1. Szwecja-Anglia - jeden z nielicznych meczy przy ktorym zasypiałem, ale tylko ze skrajnego zmeczenia.

7. Najgorszy mecz:
1. Francja-Anglia - już nie pamietam. Anglia się broniła, a Francja na stojąco probowała kopiowac Hiszpanie.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Druga połowa meczu Portugalia-Holandia - takiej druzynie jak Holandia nie wypada w takiej sytaucji tak grac. No niewypada. Chociaż żeby się starali.

9. Największe rozczarowanie:
1. Franciszek Smuda - jego dryżyny zawsze grały przyjemny futbol dla oka. Tylko jak dostał za dużo zawodników to paru odzrzucił. W klubie tak często tego nie robił bo trzeba czekac pół roku na wzmocnienia. A lukę uzupełnił graczami którzy sie nie sprawdzili/jeszcze nie sprawdzili w Europie/na wschodzie [Murawski, Fabiański, Sobiech, Brożek, Wawrzyniak, Sandomierski, Matuszczyk], czy wział młodych zawodników (Kaminski) kryjąc się że po Euro też jest potrzebna kadra. Tak kadra po Euro tez bedzie istniec ale wez Glika, Augustyna, Fojuta a nie Kaminskiego.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Przerwnie meczu z powodu deszczu - może to i był dobra decyzja, ale 4 lata temu w meczu Szwajcarii i Turcji też padał taki deszcz, piłka po murawie, a raczej wodzie nie leciała. A mecz był jednym z najlepszych.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Gol Lewandowskiego - wyskoczyłem z kanapy i tylko klatę se stłukłem.

12. Najgorsza chwila:
1. Zejscie J. Willemsa w meczu z Portugalią - Chłopak słabo zagrał OK, ale tak kibice gwizdali na niego że to było dla mnie porównywalne ze łzami Pirlo po finale.

13. Najlepszy sędzia:
1. Proenca - sedziowac finał LM i ME w jednym sezonie. Fajnie.

14. Najgorszy sędzia:
1. Kassai - dwa błedy w meczu Ukrainy z Anglią. Powrót do domu.

15. Najlepsi kibice:
1. Polska - strefy kibica i ogólnie relacja przyjezdnych z Polakami.

16. Jedenastka turnieju:
Casillas - Balzaretti, Pepe, Ramos, Coentrao - Silva, Khedira, Pirlo, Iniesta - Ibrahimovic, Cassano

17. Jedenastka nieudaczników:
Chalkias - Van der Wiel, Mathijsen, Badstuber, Evra - A. Young, Murawski, Obraniak, McGeady - Nelson Oliveira, Welbeck


Dzagoev i Balotelii skończyli juz 21 lat...

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2012, 23:38:11 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Andres Iniesta - grał kosmiczny futbol, bezbłędny pod każdym aspektem.
2. Andrea Pirlo - mimo wielu wiosen na karku to był chyba jego turniej życia. Finał zadecydował, że Iniesta jest wyżej.
3. Iker Casillas - zaledwie jedna puszczona bramka przez cały turniej, bardzo pewny punkt mistrzowskiej drużyny.

2. Najgorszy zawodnik:
1. Robin van Persie - katastrofalny turniej dla tego zawodnika, od króla strzelców Premier League wymaga się jednak trochę więcej.
2. Łukasz Piszczek - wszyscy na niego liczyliśmy, a on pokazał swoją grą, że Arbeloa mógł się tylko uśmiechnąć pod nosem czytając plotki o zainteresowaniu Realu naszym rodakiem.
3. Milan Baros - drewno totalne, nie zostało nic z króla strzelców z 2004 roku.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):

1. Dzagoev - jedyny Rosjanin, który nie musi wstydzić się swojej gry.

4. Najlepszy trener:

1. Cesare Prandelli - nie miał w składzie jakichś wirtuozów, a mimo to doprowadził ich do finału.

5. Najgorszy trener:

1. Bert van Marwijk - wybierałem między nim, a Smudą, ale mieć taką pakę i nie zdobyć choćby punkcika trzeba być zdolnym.

6. Najlepszy mecz:
1. Niemcy - Włochy - może dlatego, że widziałem go na żywo, ale wydaje mi się, że był bardzo emocjonujący i ciekawy.

7. Najgorszy mecz:
1.Hiszpania - Chorwacja - chyba nie trzeba udowadniać, jedyny mecz na tych mistrzostwach, przy którym można było usnąć.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Że Polsce udało się zorganizować tak wielki turniej i nie dać plamy.

9. Największe rozczarowanie:
1. Nasza reprezentacja. Naprawdę wszyscy liczyliśmy na co najmniej wyjście z grupy.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Przerwany mecz Ukraina - Francja z powodu burzy.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Gol Kuby z Rosją, chyba każdy wtedy oszalał.

12. Najgorsza chwila:

1. Ostatni gwizdek w meczu Czechy - Polska, przygnębienie totalne.

13. Najlepszy sędzia:

-----

14. Najgorszy sędzia:
---

15. Najlepsi kibice:
1. Polacy - zarówno na stadionach, w strefach kibica, jak i wszędzie indziej.

16. Jedenastka turnieju:

Casillas - Pereira, Ramos, Pique, Alba - Pirlo, Xabi Alonso, Iniesta, Ozil - Torres, Gomez

17. Jedenastka nieudaczników:

Szczęsny - Piszczek, Badstuber, Heitinga, Boateng - Murawski, McGeady, Robben, van Bommel - Kerzhakov, van Persie
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 05, 2012, 23:44:56 »
Mario 22 lata skończy w sierpniu. Dzagoev ma już 22 lata.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 06, 2012, 09:12:21 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Iniesta - prowadził grę Hiszpanów, rozgrywał świetny turniej choć zaliczył tylko jedną asystę, po za tym MVP finału jak i całego Euro
2. Pirlo - gdyby nie on Włosi nie zdobyli srebra tego czempionatu, brał na siebie odpowiedzialność rozgrywania akcji, zachowywał spokój w najważniejszych momentach (patrz karne z Anglią)
3. Casillas - "Święty" potwierdził swoją wielkość. Wspaniale bronił przez cały turniej puszczając tylko jedną bramkę. Wielką klasę pokazuje filmik gdy podczas finału prosi arbitra żeby zakończyli mecz z szacunku do Italii. Szacun! :)

2. Najgorszy zawodnik:
1. Nani - gdyby nie on to kto wie, czy Portugalia nie byłaby w finale. W 30 minucie (?) miał sytuację 100% procentową, ale "zanurkował" a sędzia nie dał się nabrać, bardzo słaby turniej.
2. Murwaski - pupilek Smudy który nic nie dał Polsce, po jego stracie Czesi strzelili bramkę
3. Obraniak - okej, dobrze wykonuje stałe fragmenty, ale to za mało na zawodnika który nosi 10 na plecach. "Stałe fragmenty" to za mało na takiego zawodnika, zero zagrożenia z czystej gry

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Balotelli - chyba nie muszę tłumaczyć tego, świetny występ w półfinale, świetna cieszynka oraz 3 gole na końcie

4. Najlepszy trener:
1. Del Bosque - mimo że naciskali na ładniejszą grę (prasa) grał dalej swoje i zdobył Euro, 3 wygrana z rzędu Hiszpanów na wielkim turnieju i wprowadzenie czegoś zupełnie nowego w futbol, system 4-6-0

5. Najgorszy trener:
1. Smuda - co to za trener który nie robi zmian? Gdy musimy atakować mamy 3 defensywnych pomocników w pierwszym składzie. Taktyka się kłania panie Franciszku

6. Najlepszy mecz:
1. Hiszpania - Włochy (finał)  - cięzko było wybrać, ale jednak pokazało to siłę Hiszpanów. Bardzo dobry finał, nie tak jak dwa lata temu w RPA, choć włosi mogli coś strzelić gdy Hiszpanie prowadzili 1:0, było by arcyciekawie :)

7. Najgorszy mecz:
1. Francja - Anglia - wielkie ocekiwania, wielki klasyk a tutaj klops. Bardzo nudny mecz, choć nawet ładna bramka Nasriego

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Polska - Rosja - kto by się spodziewał (na tam tym momencie) że Polska stawi takie wysokie progi Rosjanom, po za tym piękna bramka Kuby, bardzo mnie ten mecz pozytywnie zaskoczył

9. Największe rozczarowanie:
1. Odpadnięcie Holandii - Pomarańczowi byli moimi faworytami tego turnieju zaraz po Hiszpanach. Jednak trzy porażki w grupie mówią same za siebie

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Gra Polaków w meczu otwarcia

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Początek Euro - Stadion Narodowy, ta ceremonia, wejście piłkarzy i gol Lewego; coś pięknego! Tym bardziej że już takiego czegoś prawdopodobnie żaden z nas nie przeżyje.

12. Najgorsza chwila:
1. Odpadnięcie Polski z Euro - kto wtedy nie był smutny ;(

13. Najlepszy sędzia:
--------

14. Najgorszy sędzia:
--------

15. Najlepsi kibice:
Kibice Irlandi - Mecz z Hiszpanami, przegrywali 4-0 a do ostatniej sekundy dopingowali swoich. Niesamowitą atmosferę wprowadzili, przed, w trakcie i po meczu. I jeszcze jak śpiewali policjantce "We love you" ;D Bardzo dobrze się zaprezentowali

16. Jedenastka turnieju:
Najlepiej w 4-4-2, żeby było sprawiedliwie.
Casillas; Alba, Hummels, Pique, Ramos*; Busquets, Khedira, Pirlo, Iniesta; Torres, Balotelli

*choć na PO nie zagrał ani minuty na tym turnieju jednak większą części kariery spędził na tej pozycji, brak godnego konkurenta z innych repr

17. Jedenastka nieudaczników:
Szczęsny - Boenisch, Badstuber, Heitniga, Piszczek; Murawski, Obraniak, Young, Robben; van Persie, Baros

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:28:40 »
1. Najlepszy zawodnik:
1. Andrea Pirlo - Znakomity turniej, król środka pola
2. Iker Casillas - 1 puszczona bramka, świetny finał
3. Cristiano Ronaldo - najlepszy turniej jaki zagrał w reprezentacji, poprowadził drużynę do zwycięstw w kilku meczach ale również grał bardzo zespołowo

2. Najgorszy zawodnik:
1. Robin van Persie - dno i metr mułu, fatalny turniej
2. Wesley Sneijder - sezon miał średni ale jednak takiemu zawodnikowi nie przystoi grać tak żenująco
3. Łukasz Piszczek - jeden z najlepszych prawych obrońców na świecie, w kadrze niestety zawsze gra o pułap gorzej niż w klubie, szkoda że na euro swoje loty obniżył o 3 pułapy.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Balotelli - chyba nie trzeba tłumaczyć.

4. Najlepszy trener:
1. Cesare Prandelli - poukładał grę Włochów wzorowo.

5. Najgorszy trener:
1. Laurent Blanc - miał wszystko,zbudował świetną drużynę a na Euro wszystko się rozsypało, nie potrafił scalić drużyny w trakcie turnieju

6. Najlepszy mecz:
1. Anglia - Szwecja - piękne bramki, emocje i bardzo dobra gra.

7. Najgorszy mecz:
1. Hiszpania : Francja - mocny zawód, głównie dzięki Francuzom, którzy całkowicie się wystraszyli

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1. Gra Eugena Polanskiego - najlepszy Polski piłkarz na turnieju

9. Największe rozczarowanie:
1. Polska - turniej u siebie, prawie 3 lata przygotowań a wynik koszmarny.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
1. Przerwany mecz Ukraina - Francja z powodu burzy.

11. Najpiękniejsza chwila:
1. Gol Lewandowskiego w meczu z Grecją

12. Najgorsza chwila:
1. Mecz z Czechami od 30 minuty

13. Najlepszy sędzia:

-----

14. Najgorszy sędzia:
---

15. Najlepsi kibice:
1. Irlandczycy - zrobili świetny nastrój  

16. Jedenastka turnieju:

Casillas - Arbeloa, Ramos, Pique, Alba - Pirlo, Xabi Alonso, Khedira, Ozil - Ronaldo, Balotelli

17. Jedenastka nieudaczników:

Isaksson - Piszczek, Badstuber, Bruno Alves, Boateng - Murawski, Sneijder, Robben, Podolski - Kerzhakov, van Persie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 12:31:29 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2012, 20:53:11 »
1. Najlepszy zawodnik:
1-Iker Casillas- znakomite Euro w jego wykonaniu, bardzo chciałbym mieć jego koszulkę z tych mistrzostw ;D.
2.Cesc Fabregas- strzelił kilka goli na Euro+asysta w finale.
3.Przemysław Tytoń-mimo, że nie lubię i nigdy nie polubię ludzi o tym imieniu, to Tytoń zrobił na mnie pozytywne wrażenie, zwłaszcza w meczu z Czechami.


2. Najgorszy zawodnik:
1.W.Szczęsny-nie mam nic za bardzo do niego, ale na Euro powinien bardziej rozumieć się ze swoimi obrońcami, a nie wpadać na nich.
2.Ludovik Obraniak-nigdy go nie lubiłem i nie polubię, jego bicie fragmentów-tragedia, oprócz gola z WKS-em nic nie pokazał przez cały okres gry w naszych barwach(poza inauguracją z Grecją), na Euro tylko potwierdził,że chyba się nie nadaję do naszej kadry(TO Tylko moje zdanie, nie musicie się z nim zgadzać)
3.Andrij Woronin- miał razem z Szewczenką wyprowadzić Ukrainę z grupy, a tylko Sheva pokazał się z dobrej strony na tym turnieju.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1.Alex Oxlade-Chamberlain-dostał szansę gry w meczu z Francją i grał bez kompleksów.Nikt inny nie przychodzi mi do głowy, skoro Alan Dżagoev ma 22 lata ::)

4. Najlepszy trener:
1. Vicente del Bosque- mimo, że Hiszpania to podobno samograje, to jednak miał niesamowitego nosa do zmian, w finale czy półfinale na przykład.

5. Najgorszy trener:
1.Bert Van Marwiijk- po udanych MŚ w RPA, na tym Euro za bardzo nakombinował, min. stawiając Van Persiego do pomocy, co poskutkowało brakiem punktów w grupie

6. Najlepszy mecz:
1.Anglia vs Szwecja- bardzo interesujący mecz, ze zwrotami akcji.

7. Najgorszy mecz:
1. Portugalia vs Hiszpania-naprawdę trudny to był wybór- brak bramek i mnóstwo niecelnych strzałów z obu stron

8. Największa (pozytywna) niespodzianka:
1.Awans Grecji z grupy po wygranej z Rosją- kibicowałem im po cichu i ucieszyłem się gdy pokonali Rosjan, miałem nadzieję na powtórkę z Euro 2004.

9. Największe rozczarowanie:
1. Gol Jiracka w drugiej połowie w meczu z Polską- nie tylko ja zapewne wkurzyłem się po jego bramce.

10. Najdziwniejsze wydarzenie:
Nie ma pomysłu przepraszam(burza w meczu Ukrainy z Francją odpada, bo ja akurat byłem wtedy poza domem, a gra się zaczęła gdy wróciłem do domu, więc nic nie przegapiłem ;D ;D)

11. Najpiękniejsza chwila:
Awans Włochów do finału-jak każdy patriota nie kibicuję Niemcom, a ta druga brama Ballotelliego ucieszyła mnie, nawet bardziej niż gol Błaszczykowskiego z Rosją.

12. Najgorsza chwila:
1.Nieuznanie bramki Ukraińcom w meczu z Anglią: cóż, wszyscy oglądający ten mecz widzieliśmy, że piłka była w bramce po uderzenie Devicia, szkoda,może to dałoby napęd podopiecznym Błochina i awansowaliby z grupy.

13. Najlepszy sędzia:
1.Pedro Proenca- chyba dobrze sędziował ten turniej.

14. Najgorszy sędzia:
1.Wiktor Kassai oraz sędziowie bramkowi- nieuznana bramka Devicia, spalony spalonym, ale ten gol powinien być uznany.

15. Najlepsi kibice:
1.Irlandzcy kibice- to jest dopiero wierność na dobre i na złe, a nie to co w polskich klubach ...

16. Jedenastka turnieju:
Casillas-Ramos,Pepe,Pique,Lahm-Khedira,Pirlo,Fabregas,Silva-Balotelli,Mandżukić

17. Jedenastka nieudaczników:
Chalkias-Boenisch,Dunne,St Ledger,Wilems-Murawski,Schweinsteiger,Obraniak,Rosicky-Kerżakow,Baros
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 20:54:49 wysłana przez Michal16ZenitSP »
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Sebaaa17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2012r.
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 06, 2012, 21:19:28 »
1. Najlepszy zawodnik :
1. Andrea Pirlo - mózg drużyny włoskiej, kreator akcji, piękna bramka z Chorwacją, świetny turniej w jego wykonaniu
2. Iker Casillas - jedna przepuszczona bramka świadczy, że cały czas jest świetnym bramkarzem, pewny w bramce
3. Anders Iniesta - najlepszy zawodnik całego turnieju, zagrywał świetne piłki do kolegów, przez niego przechodziły wszystkie akcje

2. Najgorszy zawodnik :
1. Robin van Persie - po nim spodziewałem się dużo więcej, bardzo zły turniej w jego wykonaniu
2. Arjen Robben - fatalny sezon i fatalny turniej
3. Łukasz Piszczek - może nie wytrzymał presji ? Mianowano go, że jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Turniej chyba tego nie potwierdził

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
1. Alex Oxlade-Chamberlain - jego gra mogła się podobać, dobra zmiana w meczu z Francją, warto będzie na niego stawiać

4. Najlepszy trener :
1. Vicente del Bosque - Hiszpanie wygrali turniej, wprowadzał do gry zawodników, którzy wiele dawali drużynie (np.w finale)

5. Najgorszy trener :
1. Franciszek Smuda - w jego teorii nie było miejsca na zmiany, zero taktycznego myślenia

6. Najlepszy mecz :
1. Anglia-Szwecja - znakomity mecz, piękne bramki po stronie drużyny angielskiej

7. Najgorszy mecz :
1. Hiszpania-Francja - mecz nudny, ostrożna gra Francji

8. Największa (pozytywna) niespodzianka :
1. Kibicom wszystkich drużyn podobało się w Polsce. Udało nam się zorganizować tak wielki turniej, i jako kraj wypadliśmy bardzo dobrze

9. Największe rozczarowanie :
1. Reprezentacja Polski - gospodarze, słaba grupa, a my nie zdołaliśmy nawet wygrać meczu, ani wyjść z grupy

10. Najdziwniejsze wydarzenie :
1. Ukraina-Francja - mecz przerwany z powodu burzy

11. Najpiękniejsza chwila :
1. Bramka Lewego z Grecją - chyba każdy wie dlaczego

12. Najgorsza chwila :
1. Bramka Jiracka w meczu z Polską

13. Najlepszy sędzia :
1. ------

14. Najgorszy sędzia :
1. ------

15. Najlepsi kibice :
1. Irlandczycy - "We love you" :)

16. Jedenastka turnieju :
1. Casillas -Arbeloa,Ramos,Pepe,Alba-Pirlo,Xabi Alonso,Iniesta,Ozil-Ronaldo,Balotelli

17. Jedenastka nieudaczników :
1.Chalkias-Boenisch,Badstuber,Mathijsen,Boateng-Murawski,Sniejder,Robben,Obraniak,-van Persie,Baros
Football - ♥

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 15, 2012, 04:29:17 »
1. Najlepszy zawodnik :
1. Andrea Pirlo - nie będę oryginalny. Zachwyciłem się nim już po pierwszym meczu z Hiszpanią. Takim przeglądem pola nie dysponuje chyba nawet Xavi.
2. Andres Iniesta - może troszkę zabrakło takiej wisienki na torcie, jaką byłoby strzelenie choć jednej bramki, ale to i tak był najlepszy Hiszpan podczas tego Euro. Ciągnął ten zmęczony, zblazowany team i sprawił, że coś mu się jeszcze zechciało. Imponująca postawa zwłaszcza w początkowej fazie turnieju.
3. Sergio Ramos - miałem w tym miejscu umieścić Casillasa, ale mimo wszystko ten miał za mało roboty, aby uwzględnić jego nazwisko. Dzięki komu? Swoim obrońcom. A liderem tej linii defensywnej był Sergio Ramos. Szkoda mi trochę, że już rzadko będę widywał jego efektowne ofensywne wejścia prawą flanką, ale trzeba przyznać, że ostatecznie potwierdził, iż jego miejsce jest na stoperze. Każde spotkanie Hiszpanii to prawdziwy koncert obrońcy Realu.

2. Najgorszy zawodnik :
1. Robin van Persie - żenada. Patrząc, że dogrywali mu piłki van der Vaart i Sneijder, oraz jaki kredyt zaufania otrzymał od van Maarwijka (mimo, że w kadrze nigdy nie zachwycał), trudno było pokazać się gorzej.
2. Milan Baros - trochę komiczna postać Euro 2012. Za van Persiem tylko dlatego, że jego drużyna trzy razy rzadziej atakowała, a i playmakerów miała sporo gorszych. Zabawne, że spoczął na laurach w wieku 23 lat.
3. Richard Dunne - niech fakt, iż piłkarz Crystal Palace radził sobie w defensywie dwa razy lepiej od niego, świadczy sam za siebie.

3. Najlepszy młody zawodnik (do 21 lat):
Kyriakos Papadopoulos - w tak młodym wieku potrafił przyzwoicie pokierować obroną Greków, zwłaszcza w spotkaniu z Rosją.

4. Najlepszy trener :
Slaven Bilić - potrafił idealnie podpasować taktykę pod każdego przeciwnika.

5. Najgorszy trener :
Szkoda Słów - liczą się tylko trzy punkty, taktyka 4-3-1-1 (Obraniaka nawet nie liczę).

6. Najlepszy mecz :
Najprzyjemniej oglądało mi się spotkanie Rosja-Czechy, może dlatego, iż z wysokości trybun. Świetne tempo i gra raz pod jedną, raz pod drugą bramką.

7. Najgorszy mecz :
Wszystkie z udziałem Grecji - nie mogę patrzeć na prezentowany przez nich futbol. Grają to, czego tak bardzo nie lubi Xavi - antyfutbol w czystej postaci.

8. Największa (pozytywna) niespodzianka :
Postawa Portugalii - po wieściach, jakie dochodziły do mnie tuż przed turniejem, pomyślałem, że absolutnie nie mają szans na wyjście z grupy. Tymczasem nie okazali się wcale zespołem skłóconym i zepsutym.

9. Największe rozczarowanie :
Holandia - po co uzasadniać? Wicemistrzowie świata nie zdobywają nawet punktu...

10. Najdziwniejsze wydarzenie :
Przerwanie meczu grupy D Ukraina-Francja z powodu ulewy.

11. Najpiękniejsza chwila :
Dla mnie, jako kibica, bramka na 1:0 z Grecją. Euforia w czystej postaci - krzyczałem tak głośno, że straciłem głos na prawie tydzień.

12. Najgorsza chwila :
Ostatnie minuty finału - przykro było patrzeć.

13. Najlepszy sędzia :
Wolę skupić się na poczynaniach zawodników.

14. Najgorszy sędzia :
----- | | -----

15. Najlepsi kibice :
Byłem tylko na jednym meczu i przez cały turniej przebywałem w jednym mieście-organizatorze, więc jak mam to ocenić? Nie zachwycam się tak Irlandczykami, bo mimo wszystko, "You'll never beat the Irish" w momencie, kiedy drużyna przegrywa 0:4, brzmi nieco groteskowo.

16. Jedenastka turnieju :
Wolałbym w 4-3-3, gdyż było to najczęściej używane ustawienie, ale trudno.

Casillas - Pereira, Pique, Ramos, Lahm - Moutinho, Alonso, Pirlo, Iniesta - Balotelli (umieszczam z "przykrością", bo jego gra jest irytująca, ale z tych, którzy strzelili 3 bramki, jego były najwięcej warte), Ronaldo

17. Jedenastka nieudaczników :
Szczęsny - Piszczek, Dunne, Rami, Boenisch - Mueller, Murawski, Nazarenko, Obraniak - Baros, van Persie

Cytuj
3. Anders Iniesta - najlepszy zawodnik całego turnieju, zagrywał świetne piłki do kolegów, przez niego przechodziły wszystkie akcje
???




Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2012, 11:04:45 »
Jedynie ten "Anders" tam nie pasuje, wiec co Cie dziwi?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Podsumowanie Euro 2012 - ankieta
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2012, 11:04:45 »