Autor Wątek: Inter Mediolan by Emilek1908 | Nerazzurri Messaggi #3  (Przeczytany 27027 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Klinsmann wzmacnia zespół!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:56:40 »
Adam Johnson nowym Nerazzurrim!

Na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu ligowego Klinsmann zorganizował jeszcze jedną konferencję prasową. Na dobrą sprawę nikt nie wiedział o co chodzi. Właściwie wszyscy byli pewni, że transferów już nie będzie. Może zwykła gadka o nadchodzącym sezonie? Klinsmann jednak już na początku powitał nowego zawodnika Interu. Został nim angielski skrzydłowy Adam Johnson. Johnson został sprowadzony z Manchesteru City, gdzie nie miał zbyt wielu szans na pokazanie się, zaś Klinsmann uznał, że w Interze ten zawodnik się przyda. Mediolańczycy zapłacili za niego 16 milionów euro, co jest największą kwotą wydaną przez Klinsmanna jako trenera Interu. Nowy nabytek "Nerazzurrich" będzie grał z numerem 14 i podpisał jak narazie roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia na kolejne lata!

_____________________________________________________________________

Klinsmann: To koniec transferów!

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało się pozyskać nam takiego zawodnika jak Adam. Będzie to na pewno wielkie wzmocnienie, aż dziwię się, że City puściło go bez żadnego żalu. Ale my możemy się z tego tylko cieszyć, bo pozyskaliśmy świetnego piłkarza. I to już nasze ostatnie wzmocnienie w tym okienku. Kadrę na rundę jesienną uważam za zamkniętą, teraz pozostało już tylko czekać nam na pierwszy gwizdek sezonu 2011/2012. Nie wiemy jeszcze czy Johnson wystąpi na inaugurację ligi. Jest jeszcze trochę czasu, ale to, czy wystąpi okaże się dopiero przed meczem. Jeśli jakoś zdąży się porozumieć z kolegami, choć odrobinę to nie widzę przeszkód, żeby nie mógł wystąpić w tym meczu i zrobię wszystko, żeby mógł się zaprezentować w barwach Interu już na starcie rozgrywek.

Zawodnik, który jeszcze przed Euro zakomunikował,iż od następnego sezonu będzie reprezentował AC Milan nagle zmienia zdanie i decyduje się na ich największego rywala ?
Nie nagle zmienia zdanie, tylko w ogóle tego zdania nie miał. Akcja zaczyna się przed sezonem 2011/12, a ja postanowiłem na tym nieco skorzystać.

Hmm..sam wczoraj w pracy sobie planowałem, żeby zagrać Interem :) Trochę mnie wyprzedziłeś ale myślę, że to nie problem bym ja także zagrał Interem a może Milanem dla konkurencji ?:)
No Milanem kariera na pewno byłaby ciekawa, sam nad nimi myślałem, ale jednak Sneijder po stronie Interu za bardzo mnie namawiał :D Kariera Milanem na pewno byłaby spoko, ale to już tylko i wyłącznie Twoja decyzja ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:04:05 »
Transfery dobre, a co najważniejsze nie musiałeś wydawać niebotycznych kwot. Johnson na pewno przyda się w pomocy, oby u Ciebie dostawał tych szans więcej. Inter po zdobyciu swojego ostatniego pucharu w Lidze Mistrzów trochę przygasł, mam nadzieje, że przywrócisz temu zespołowi ten blask i powalczysz o najwyższe trofea.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:21:01 »
Emilek powiem Ci, że transfery które przeprowadzasz są bardzo trafione, szczególnie mi się podobają. Johnson nie miał dużo szans w City a grac potrafi i to niesamowicie. Zobaczymy jak poradzi sobie we Włoszech.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline czejen99

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.06.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:25:13 »
Bardzo ciekawe transfery. Szczególnie Johnson najbardziej niedoceniony zawodnik $hity który powinien zapewnić Ci powiew świeżości na skrzydle
i jest gwarancją asyst i paru bramek w sezonie ! Ciekawe tylko jak zaaklimatyzuje się w nowym kraju,kulturze i jak mu pójdzie nauka języka.
Życzę Ci sukcesów i wielu wygranych tylko nie w spotkaniach z Lazio :).

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:36:13 »
No, Johnson w City nie zrobił jakiegoś wielkiego szału, ale potencjał ma. Myślę, że sprawdzi się w Serie A.
Dobrze, że już koniec transferów, jakbyś sprowadził jeszcze kogoś to kariera byłaby taka dziwna. (jak dla mojej osoby)

Cytuj
Ciekawe tylko jak zaaklimatyzuje się w nowym kraju,kulturze i jak mu pójdzie nauka języka.
Jest wiele piłkarzy grających w np. Anglii, którzy nie znają języka, a radzą sobie świetnie. :)

Offline czejen99

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.06.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:45:30 »
Syngenta:
Podaj przykład bo ciekawy jestem.
Chyba,że chodzi czy o jakiegoś lenia typu Tevez który nie ma na tyle ambicji by rozumiem co do niego ktoś mówi w kraju w którym akutalnie przebywa.

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 06, 2012, 18:22:07 »
No no Johnson kolejny ciekawy transfer ;) Czyżby następca Stankovicia ? Od Klinsmanna można nauczyć się, jak zakupić 5 zawodników za niespełna 50mln euro ;) Czekam na inaugarację, bo ciekawi mnie jak złożysz pierwszą 11 ;)

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 06, 2012, 18:51:02 »
Anglik we Włoszech? chyba na wczasach. nie znam piłkarza angielskiego, którty grałby  w tamtejszej lidze, co nie zmienia faktu, że AJ jest bardzo solidnym wzmocnieniem.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 06, 2012, 19:01:21 »
Może się przełamie. Beckham grał we Włoszech i mimo swojego wieku to w Milanie pokazał klasę. Adam może sobie także świetnie po radzić i na to liczę.

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 06, 2012, 19:06:51 »
Anglik we Włoszech? chyba na wczasach. nie znam piłkarza angielskiego, którty grałby  w tamtejszej lidze, co nie zmienia faktu, że AJ jest bardzo solidnym wzmocnieniem.
A w jakich ligach niby grają Anglicy ? Poza ligami w Wielkiej Brytanii, gdzie mogą bez problemu zagrać całą karierę, może 2% jest poza ligą, i to nie czołowi piłkarze.

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 06, 2012, 19:47:44 »
Ostatni transfer bardzo ciekawy,lecz aklimatyzacja Adama może trochę potrwać ;) Ogólnie kadrę masz teraz świetną czas aby ją zgrać. Widać,iż Klinsmann ma pomysł na Inter i go konsekwentnie realizuje. Czekam na inauguracje rozgrywek  :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 06, 2012, 22:01:42 »
No no, czyli Inter postanowił dać szansę Anglikowi w Seria A. Adam to nie byle jaki zawodnik, szkoda że gra w City, gdzie często jest pomijany przy ustalaniu składu. U was mam nadzieję, ze będzie grać. Lubię tego zawodnika. Klinsmann mocno ryzykuje odmładzając tak skład, ale kiedyś trzeba było to zrobić. Czekam na pierwszy mecz ligowy.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 07, 2012, 09:49:47 »
Syngenta:
Podaj przykład bo ciekawy jestem.
Chyba,że chodzi czy o jakiegoś lenia typu Tevez który nie ma na tyle ambicji by rozumiem co do niego ktoś mówi w kraju w którym akutalnie przebywa.
Valencia z Manchesteru, Ronaldo swojego czasu nie umiał angielskiego, Alijew, Tevez. No i mógłbym wymienić kilka reprezentantów Polski, ale nie będę wkładał nosa tam, gdzie mało wiem.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2012, 10:07:40 »
Johnson to świetny gracz. Ciężko go wyciągnąć nie było, bo w City zbyt wiele nie gra. Klinsmann dokonał bardzo dobrego wyboru. Myślałem, że to nie będzie koniec transferów, ale co za dużo to nie zdrowo :D

Offline Suchy35

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2012r.
  • ♥ SV Werder & Arsenal FC ♥
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2012, 12:22:56 »
Jestem pewien że gdybym ja miał przeprowadzać transfery Nerazzurrich to były by one niemal identyczne.  :D
Montolivo, Johnson - trafiasz w moje gusta. Taką drużynę chętnie bym poprowadził. :)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 07, 2012, 22:29:06 »
Bardzo ciekawy transfer. Johnson w Manchesterze City nie dostawał zbyt wielu szans, więc przenosiny do Interu mogą mu wyjść na dobre :D Klinsmann zapowiedział, ze to koniec transferów  bo kadrę macie bardzo dobrą. Pozostaje czekać na rozpoczęcie sezonu :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Ostatnie wzmocnienie Nerazzurrich!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:02:50 »
1 kolejka

Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan


Nieudany debiut Klinsmanna!


F.C. Internazionale 1:2 U.S.C. Palermo

Inter: Julio Cesar   -   Armand Traore, Cristian Chivu, Ivan Cordoba, Marco Faraoni   -   Angelo Palombo (65' Wesley Sneijder ), Andrea Poli , Philippe Coutinho   -   Ricardo Alvarez, Giampaolo Pazzini, Mauro Zarate

Palermo: Emiliano Viviano   -   Federico Balzaretti, Matías Silvestre, Andrea Mantovani, Matías Aguirregaray   -   Josip Iličič, Massimo Donati, Armin Bačinovič, Édgar Barreto   -   Agon Mehmeti (65' Giulio Migliaccio), Fabrizio Miccoli

Na inaugurację Serie A w sezonie 2011/12 Interowi przyszło zmierzyć się na Stadio Giuseppe Meazza z U.S.C. Palermo, które zajęło w poprzednim sezonie ósme miejsce oraz sensacyjnie sięgnęło po tryumf w Pucharze Włoch. Klinsmann miał ogromny ból głowy: kogo wystawić w pierwszej jedenastce? Zmęczonych po zgrupowaniach reprezentacji podstawowych graczy, czy też mniej ogranych młodych piłkarzy albo po prostu słabszych graczy. Zdecydował się na ten drugi wariant... W tym spotkaniu w barwach Interu mieliśmy tylko jednego debiutanta, którego sprowadził Klinsmann. Był nim Armand Traore.

Obie drużyny nie grały asekuracyjnie, jak to bywa na początku sezonu. Wręcz przeciwnie. Od razu chciały wyjść na prowadzenie. Już w 8 minucie dobrą okazję stworzyło sobie Palermo. Świetnie do podania wyszedł Miccoli, jednak Julio Cesar bardzo dobrze skrócił kąt i kapitan gości minimalnie chybił. Trzy minuty później mieliśmy już akcję pod bramką Palermo. Coutinho zagrał na piętnasty metr do Alvareza, który uderzył z pierwszej piłki, ale niestety piłka przeleciała obok słupka. W 33 minucie z dystansu próbował uderzać Balzaretti, jednak jego uderzenie było niecelne, a nawet gdyby leciało w światło bramki to golkiper Interu nie miałby problemów z jego wyłapaniem. Ciekawiej zrobiło się w 37 minucie. Dobrze dośrodkował z lewej strony Alvarez, kapitalnie uwolnił się od krycia Pazzini, jednak nieczysto trafił w piłkę i ta po jego woleju trafiła jedynie w bandy reklamowe. Podsumowując pierwszą połowę można powiedzieć tylko: były okazje, nie było skuteczności. Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęli goście. W 47 minucie Poli faulował przed polem karnym Ilicicia i sędzia podyktował rzut wolny. Około dwadzieścia metrów do bramki i Baretto zdecydował się oczywiście na uderzenie. Julio Cesar mógł tylko patrzeć, Paragwajczyk uderzył bezbłędnie. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Sfrustrowany tą sytuacją Klinsmann w 65 minucie spotkania wpuścił na boisko Sneijdera w miejsce Palombo. Tuż po wejściu Wesley dostał piłkę na czterdziestym metrze, miał trochę wolnego miejsca i z ok. dwudziestu metrów popisał się kapitalnym uderzeniem nie dając żadnych szans Viviano. Wejście smoka Holendra! Niestety, dla Interu w 74 minucie fenomenalnym podaniem popisał się Donati, ponownie kapitalnie na pozycję wyszedł Miccoli i tym razem w sytuacji sam na sam zachował ogromny spokój, minął Brazylijczyka i skierował piłkę do pustej bramki. Do końca Inter próbował, ale nie był już w stanie sforsować obrony gości i trzy punkty pojechały na Sycylię.


Zawodnik meczu

Wesley Sneijder (7.0) - Po wejściu na boisko zdecydowanie ożywił grę mediolańczyków w ofensywie. Niestety, ale było widać różnicę klas pomiędzy nim, a większością piłkarzy Interu na boisku. Świetnie wszedł w mecz, po minucie pobytu na boisku zdobył gola, ale było to za mało, żeby zdobyć chociaż punkt w starciu z Palermo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 23:43:46 wysłana przez Emilek1908 »

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Inauguracja sezonu 2011/12!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:17:03 »
No początek słaby. Wszystko przez braki w składzie. Brak Lucio, Samuela, Nagatomo, Maicona, Stanko, Zanettiego, czy Milito w pierwszej 11 to duża strata. Cieszy gol Wesley'a, i cieszy ogrywanie w pierwszej 11 takich zawodników jak Faraoni-za 2,3 lata to może być filar zespołu :) Czekam na następne zmagania, tym razem w najmocniejszej ekipie.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Inauguracja sezonu 2011/12!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:17:44 »
Nie ma co się załamywać, tym bardziej, że trener dał odpocząć najważniejszym zawodnikom pierwszego składu. Palermo nie było za bardzo skuteczne (2 na 7 w światło bramki), ale wystarczyły dwa celne strzały i akurat z tych strzałów padły bramki. Na analizy i zmiany nastrojów jeszcze przyjdzie czas, jedno spotkanie to wierzchołek góry lodowej, czas zawojować ligę.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Inauguracja sezonu 2011/12!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:45:26 »
No nie wyszedł Klinsmanowi debiut, przegrał... Można to po części tłumaczyć tym, że połowa jego graczy została zaatakowana wirusem FIFA... Zagraliście mocno rezerwowym składem, ale dzielnie walczyliście. Piękny gol dał gościom prowadzenie, a potem. No właśnie, Wesley niczym Bruce Lee wszedł i wyrównał. Niestety ten gol na nic się nie zdał. Micolli w dziecinny sposób ograł Cesara i zapewnił gościom trzy punkty. Nie ma co się jednak załamywać, to dopiero pierwsza kolejka. Jeszcze będzie lepiej.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Inter Mediolan by Emilek1908 | Inauguracja sezonu 2011/12!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:45:26 »