Autor Wątek: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.  (Przeczytany 27759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Dobra, napisałem, że ocenie, to ocenie.

Film nie jest straszny, co najgorzej - obrzydliwy, chociaż tutaj tez tak nie do końca... Najbardziej zapadła mi w pamięć scena z dzieckiem, akurat tutaj przegli pałkę. Film z początku jest nudny, w ogóle te pierwsze 60 minut można uciąć i obejrzeć sobie od 1:10:00, czyli tam gdzie zaczęła się cała sieka. ;)

Sama końcówka jest bardzo zaskakująca, szczerze mówiąc to klapa mi opadła aż do ziemi. A ostatnia scena - tutaj to nic, jak tylko się śmiać. Nie chce zdradzać, żeby nie popsuć seansu, tym którzy zdecydują się obejrzeć.

Muzyka bardzo fajna, dodająca klimatu, a sama fabuła tego filmu jakoś nie zachwyca. Jak wcześniej pisałem, jeśli chcemy poznać cały film w skrócie, to włączamy od "pierwszej godziny, dziesiątej minuty" i oglądamy, ponieważ tam wszystko się powtarza - tutaj też nie chce ujawniać szczegółów.

Na kinomaniaku dałem ocenę 8/10. Nie zaznaczyłem wyżej, ponieważ nie było w tym filmie nic strasznego, a obrzydliwego także nie, chociaż chwila... ja powinienem leczyć się tymi największymi pastylkami, więc nie, nie... film obrzydliwy i makabryczny. Polecam obejrzeć, ale tylko w nocy. Oglądałem go w dzień i nie zrobił na mnie większego wrażenia.

PS. Fajne aktorki. ;D
EDIT: Mówię wam, końcówka urywa dupę! Zna ktoś może tytuł tego utworu, co leci na napisach końcowych, bądź tutaj:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=33a0c51945bbb6850bab2ebbd4c37b52&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=33a0c51945bbb6850bab2ebbd4c37b52&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 22:26:03 wysłana przez syngenta »

Offline kopson

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.06.2012r.
  • Curva Nord
No to przeczytaj to:
Armin Meiwes

Fanom serialu "Technicy-magicy" (ang. "IT Crowd") ta historia może się wydać znajoma. W jednym z odcinków kultowej brytyjskiej produkcji pojawia się postać Niemca, który opublikował ogłoszenie, poprzez które poszukiwał chętnego, który dałby się zjeść.

 Wspomniany odcinek popularnej komediowej serii został zainspirowany historią Armina Meiwesa - potwora z Rotenburga, który w 1999 r. umieścił w Internecie ogłoszenie, w którym uczciwie przyznał, że poszukuje kogoś, kto dałby się zabić, a potem zjeść. Choć wydaje się to niewiarygodne, znaleźli się chętni. W 2001 r. na anons odpowiedział Bernd Jurgen Armando Brandes - inżynier z Berlina. Obaj mężczyźni spotkali się i przystąpili do realizacji upiornego scenariusza. Najpierw Meiwes odciął penisa ochotnika. Po przyprawieniu członka i usmażeniu go, wspólnie go zjedli. Do dalszej konsumpcji potwór z Rotenburga przystąpił już sam - po zabiciu Brandesa. Cały akt został zarejestrowany na filmie wideo. Za swój czyn Meiwes został skazany na dożywocie.

Słyszałem już o tym ;) Ta jego ofiara to z tego co pamiętam był to homoseksualista, i na pewno nie dokońca miał poukładane w głowie.


Up, hehe :D Według mnie najlepsze zakończenie horroru miało miejsce w Drodze bez Powrotu 4. Nikt tego nie przebije :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 23:11:57 wysłana przez kopson »

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Znacie może jeszcze jakieś inne straszne historie o duchach czy coś w tym stylu? Chętnie poczytam ;)

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 10, 2012, 00:15:04 »
Odświeżę trochę temat z pytaniem czy macie coś ciekawego do poczytania odnośnie takich tajemnic politycznych itp.? Wiecie o co chodzi. ;D

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 10, 2012, 20:57:12 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - To może być coś ciekawego.
" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:31:49 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=33a0c51945bbb6850bab2ebbd4c37b52&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=33a0c51945bbb6850bab2ebbd4c37b52&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Oglądał ktoś?
Ja dzisiaj oglądałem pierwszy raz i szczerze mówiąc, ciary miałem na całym ciele przez dobre 15 minut. (oglądałem w dzień)
Przeczytajcie opis, najlepiej po obejrzeniu, tam macie jeszcze spolszczony dialog.

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 19, 2012, 00:58:02 »
Łee, ani to straszne, ani prawdziwe.;)
" border="0
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 19, 2012, 10:59:03 »
Ogladalem wczoraj u kumpla Shutter. Tylko ten oryginalny, tajlandzki. Zdecydowanie najstraszniejszy z horrorow, ktore widzialem, do tego kapitalna koncowka. Ogolnie to ryje banie, mialem pozniej niezle schizy :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 19, 2012, 11:05:25 »
Ku mojemu zdziwieniu, wczoraj na TVP1 puścili "1408", liczyłem na naprawdę fajny psychologiczny horror, a tutaj pupcia... zaciekawiła mnie jedynie końcówka, sam nie wiedziałem co o niej myśleć - czy nadal są w klątwie pokoju czy co... wiele sytuacji niewyjaśnionych.

pawlodar, o ten Ci chodzi?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:38:17 »
Pozwole sobie odswiezyc.

Gral ktos z was w Slendera?

Slender można określić w trzech słowach: straszna, krótka i darmowa.Gracz rozpoczyna rozgrywkę w lesie
jedynie z latarką i paskiem staminy,
który maleje podczas biegania. Naszym zadaniem jest znalezienie
ośmiu kartek, które są rozmieszczone losowo w charakterystycznych miejscach typu samotne drzewo, ogromna skała czy w środku toalety. Wydaje się proste, ale po podniesieniu już pierwszych kartek mamy wrażenie, że coś nas śledzi. Przerażająca postać na którą w trakcie gry natkniemy się próbuje nas złapać, a gdy jej się uda gra natychmiast kończy się i zamyka. Nazwa gry i jej motyw pochodzi od mitycznej postaci Slender Man czy Slenderman, która została stworzona na forum Something Awful przez użytkownika Victor Surge.


Masakra jakas. Gralem przed chwila i po zebraniu 5 kartki wylaczylem, bo juz nie dalem rady. Zdecydowanie najstraszniejsza gra, jaka widzialem. Polecam wszystkim, ale wiecie, ostroznie :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:57:17 »
Ja grałem ale nie wywarła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. ;)
Lepsze ponoć są wersje Hospicjum i Sanatorium.

Swoją drogą, grał ktoś może w "Hotel 262"? Podobno masakra.
" border="0
" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:51:03 »
Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem telewizora z funkcją 3D - LG 47lm620s - wiem, że efekt nie będzie porównywalny do tego kinowego, ale jednak... Chciałbym obejrzeć sobie jakiś film właśnie w formacie 3D. Wiem, że filmów nie wyszło sporo jeszcze w takim systemie, ale.... Skąd mógłbym zassać jakiś film? Może jest jakaś specjalna strona?

PS. Jak ktoś poda link do powiedzmy torrentz.eu - to niech już powie co najlepiej wpisać...
Powinienem wpisywać "Side by Side" prawda ?

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 12, 2012, 20:33:27 »
Pozwole sobie odswiezyc.

Gral ktos z was w Slendera?
A jakie to ma wymagania? Bo dowiedziałem się tylko, że to niskobudżetowa produkcja, ze prostą grafiką, ale oficjalnych wymagań nie ma... Jutro może pobiorę i zobaczę, czy jest w niej coś strasznego.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 12, 2012, 20:35:44 »
Pewnie jakichś dużych nie ma. Gra jest zajebiście klimatyczna, ja tam się zestrachałem :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 13, 2012, 14:25:10 »
Grał ktoś w Amnesie: The Dark Descent?

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 03, 2012, 20:30:31 »
Oglądał ktoś może "Illuminati, przemysł muzyczny"?

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 03, 2012, 20:35:03 »
Ja mam zamiar obejrzeć, chociaż to może być jakiś wymysł, ale lubię takie spiski  :D
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 22:51:54 wysłana przez MaddiMNagic »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 03, 2012, 20:37:18 »
Raczej być. Polecam obejrzeć, na youtube macie 10 części, 11 jest tutaj:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko to co nie zostało wytłumaczone. Jak jesteś normalny, to nie zaglądaj.
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 03, 2012, 20:37:18 »