Autor Wątek: Demo PES 2013 juz jest!  (Przeczytany 121245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mazepa13

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:38:34 »
demo pes'a jest już dostępne w playstation store  :)

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:39:44 »
sciaglem zaraz testuje.

Tylko taka uwaga niektorzy niech nie tlumacza na sile konami ta firma ma tyle kasy ze nie potrzebuje darmowych adwokatow jak cos jest zle to jest zle jak dobre to dobre a nie

"ale czego bys chcial zawsze mozesz grac w 12\06\fife\nikt ci kupowac nie kaze\dla mnie liczy sie co innego blablabla"""  wymagajmy troche od tych zoltych gosci bo oni nie robia gier tylko charytatywnie ale trzepia niezla kase


no zobaczymy co to ten pes2013.......................

Offline PiNk!

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.10.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:43:32 »
Dajcie linka do tego co wydłuża czas meczu.

Może się się wypowiem, bo jestem po zagraniu 7-8 meczów:

- Cristiano Ronaldo nie jest już takim botem, spokojnie zatrzymywałem go obrońcami Niemieckimi, i gdy grałem Portugalią i próbowałem się kiwać to często zabierano mi piłkę (+)

- Poprawiono te bugerskie wrzuty po ziemi - nie są tak bugowe, w pierwszym meczu, pierwsze co zrobiłem to sprawdzałem te wrzuty - nie strzeliłem żadnej bramki (+)

- Podania prostopadłe nie są już takie automatyczne, urozmaicają gre (+)

- Obrońcy nie dają się kiwać jak tyczki (+)

Podsumowanie:

Niby gramy w tą samą gre, ale zupełnie inna, jestem mile zaskoczony, myślałem, że bedzie gorzej - pozdro

Offline tinc

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: asd
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2011r.
  • meserszmit
    • youtube.com/user/tinc321
  • Gram w: PES 6
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:46:00 »
twarze, pilki, buty, koszulki i stadiony beda pasowac z 2012.
takze to na pewno na duzy plus, po wyjsciu pelnej wersji szybko ukaza sie juz pokazne patche.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:46:52 »
Ty i te twoje zaślepienie jest tragiczne.
Jak nie podoba się pes to idż na forum o fifie.

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:47:10 »
w sumie tu się nie ma co kłócić.. nie które osoby po prostu są przywiązane do PES'a przez to że kiedyś był dobry.. i zal im jest ze KONAMI ich robi w chuja.. bo tak jest... ile to przecież zmian miało być.. nie ważne manipulują wami.. EA Sports jak powie ze coś zrobi to zrobi.. po za tym wystarczy spojrzeć jaką ocene miał PES 2012 a jaką FIFA 12 i pewnie w tym roku dalej FIFA wygra.. PES'y które były dobrymi grami to PES 4,5,6 i wzwyż na PS2

Offline Matiwoo

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:48:27 »
Plik C:\Users\Mati\Downloads\PES2013_DEMO.zip.part nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera.
Dzieje mi się tak zawsze, gdy pobieranie zostaje na moment zatrzymane. Nie wiem ci jedt bo pobieram już 3 raz a teraz miałem już naprawde dużo bo 42% i mi usuneło pobieranie. Pomocy!

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:50:04 »
1.Zauważyłem że KONAMi postarało się tworząc twarz Ronaldo. Widać duże detale takie jak mimika i zmarszczki he he.  ;D
2.Ciekawe jest to okienko przy wyborze taktyki. Fajny pomysł mieli z tym machającym trenerem.  :)
3.Menu jest piękne i bardziej przejrzyste. Ikonki są trochę mniejsze przez co teraz widać je wszystkie na ekranie.  :)
Zresztą liczba ikonek została chyba lekko skrojona. W PES 2012 było ich 14 a teraz jest ich 12. Najwyraźniej niektóre opcje upchnięto nieco lepiej . Może KONAMI szykuje także kilka niespodzianek.  :D
4.Zwody podania i sterowanie to, to co również przyciągnęło moją uwagę. Domyślny system sterowania jest teraz chyba bardziej przyjazny i lepszy bo łatwiej na padzie np. podkręcić piłkę czy wykonywać zwody jedną gałką. Łatwiej jest także zmienić taktykę bez zbędnych kliknięć bowiem wystarczy teraz tylko jeden przycisk. Sam się nawet zdziwiłem gdy udało mi się tak jak w trailerach czy gameplay'ach okiwać piłkarza i założyć mu siatkę. ;DNiestety mimo wszystko niektóre zagrania nie uległy zmianie. Zagranie crossowe to dla mnie wciąż zmora. >:(
5.Jeśli chodzi o bramkarzy to nie widzę w tej kwestii wielu albo prawie w ogóle zmian.  :(
6.W gameplay'u widać różnicę i to na plus ale nie ma fajerwerków. Animacje piłkarzy są ciekawsze.  ;)
7.Strzały są niczego sobie i wreszcie nie ma takich kosmicznych torped typu "rzut karny Sergio Ramosa z LM". ;D Fajnie bo łatwo można też podkręcać piłkę ale chyba już trudniej trafić.
8.Ciekawe są także odgłosy z trybun. Słychać podczas meczu jakieś krzyki itp.

KONAMI wprowadziło ciekawe zmiany lecz wiele ma do poprawy mimo wszystko. Dla mnie nie ulega jednak wątpliwości, że to nadal PES 2012 ale na dopalaczach. Oczywiście to dopiero demo i trudno już recenzować skoro się nie wie co będzie ostatecznie wypuszczone do sprzedaży ale i tak myślę, że dopiero za dwa lata będziemy mieli naprawdę ciekawą kopaninę i godnego przeciwnika FIFy o ile ta nie zaskoczy czymś rewolucyjnym. PES odstaje od przeciwnika ale ma fajny klimat i to mnie w nim użeka i użekało od zawsze dlatego nadal będę w niego grał.



Oczywiście można pisać więcej ale to dopiero demo i nie warto. :D
OGÓLNIE MÓWIĄC TO PES 2012 NA DOPALACZACH.  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 20:02:15 wysłana przez Remoo »

Offline Ronaldinho80m

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:51:27 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE FIFA 09 PC
REJESTRACJA lub LOGOWANIE FIFA 10 PC
REJESTRACJA lub LOGOWANIE FIFA 11 PC
REJESTRACJA lub LOGOWANIE FIFA 12 PC
i co to samo ? hah



PES 09 PC - REJESTRACJA lub LOGOWANIE
PES 10 PC - REJESTRACJA lub LOGOWANIE
PES 11 PC - REJESTRACJA lub LOGOWANIE
PES 12 PC - REJESTRACJA lub LOGOWANIE

I co to samo? Udzielasz się, a nie sprawdzisz, jak gra wygląda na screenach, żeby na idiotę nie wyjść. No, ale udało Ci się! Możesz oficjalnie czuć się idiotą!

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 25, 2012, 16:56:22 »
Pamiętajcie że za rok PES będzie inaczej wyglądał tylko pewnie jako że to będzie 1 gra na nowym silniku to będzie dużo błędów.

Offline Michał144

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 390
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.07.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:12:27 »
Wiem że zaraz będziecie pisali że mam grać w tamtą ale w fife ale...  :D
Dla mnie frajda z pes zakończyła się jak wyszedł pes 2012.Już nie chodzi mi tutaj o granie (Bramkarze , strzały itp) tylko o wygląd gry.Dla mnie to co zobaczyłem w pes 2012 to był szok.Nie wiem tam w ogóle grafike do gry była potrzebna  :D :D i tak samo znowu jest w pes 2013.Pes 2011 dla mnie tak powinien wygladać pes 2013. ;D tylko oczywiście (dodanie nowej ligi, stadionów itd).Dlaczego w tym demie i oczywiście w pes 2012 jest taka murawa jakby nie wiem w poprzedniej dekadzie grali albo i jeszcze dalej.Nowa gra a wygląda jakby z 2000 roku.Podsumując pes 2013 to będzie takie samo badziewie jak pes 2012  >:( >:( i znowu mi zostanie granie w pes 2011 przez cały roku i czekanie na pes 2014  :(

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:13:04 »
Rozumiem, ze Fifa nie ma w Polsce tak dużego forum jak pesleague.pl ale ludzie zlitujcie się, nie podoba wam się PES to na forum Fify. Pisze  do tych nastoletnich chłopców, którzy się napinają jakby to chodziło o ich honor.

Offline ignass

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.01.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:16:32 »
Wiem że zaraz będziecie pisali że mam grać w tamtą ale w fife ale...  :D
Dla mnie frajda z pes zakończyła się jak wyszedł pes 2012.Już nie chodzi mi tutaj o granie (Bramkarze , strzały itp) tylko o wygląd gry.Dla mnie to co zobaczyłem w pes 2012 to był szok.Nie wiem tam w ogóle grafike do gry była potrzebna  :D :D i tak samo znowu jest w pes 2013.Pes 2011 dla mnie tak powinien wygladać pes 2013. ;D tylko oczywiście (dodanie nowej ligi, stadionów itd).Dlaczego w tym demie i oczywiście w pes 2012 jest taka murawa jakby nie wiem w poprzedniej dekadzie grali albo i jeszcze dalej.Nowa gra a wygląda jakby z 2000 roku.Podsumując pes 2013 to będzie takie samo badziewie jak pes 2012  >:( >:( i znowu mi zostanie granie w pes 2011 przez cały roku i czekanie na pes 2014  :(
Michał144 co do tych muraw to sie zgadzam w 100% reszte przemilcze:)

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:18:55 »
Mozecie psioczyc na PESa, ale to demo jest naprawde dobre. Opadla mi szczena jak zobaczylem kilka strzalow z dystansu, to jest tak zajebiscie zrobione ze nie do wiary. Fizyka strzalow to najsilniejsza strona tego dema :)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:20:07 »
PES 2011 był lepszy pod względem grafiki niż PES 2012? Na prawdę nie wiem co wy ludzie widzicie, każdy moze mieć swoje zdanie, ale "wyglad gry" z roku na rok się polepsza. Mozna mieć zastrzeżenia do gameplayu, bo każdy ma inny gust, ale grafika na pewno nie jest gorsza.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:21:36 »
Spostrzeżenia po zagraniu kilku meczów:

- Gameplay stoi na wysokim poziomie. Genialnym go nie nazwę, ale jest poprawa w porównaniu do poprzedniej części.
- Żywiołowa reakcja kibiców na poszczególne wydarzenia na boisku.
- Przywrócenie opcji szybkiego rozpoczęcia gry przez komputer po faulu na jednym z zawodników. W PES 2011 taka możliwość istniała, jednak rok później zabrakło jej.
- Komputer przeprowadza wiele zmian, co w wersji wydanej rok temu było rzadkością.
- Bardzo ładnie wykonane menu.
- Bramkarze bronią świetnie. Niełatwo jest ich pokonać, jednak problemem są wyrzuty ręką sposobem górnym, które nie wyglądają realistycznie.
- Oddawanie strzałów to czysta przyjemność.
- Odbieranie piłki przeciwnikowi nie jest przesadnie trudne.
- Piłkarze wykonują masę zwodów.
- Kilka nowych sposobów celebracji gola.
- Zawodnicy przewracają się bardzo realistycznie.
- Niesamowicie trudno jest minąć Hummelsa.
- Markowanie strzału to dobra metoda na wymanewrowanie obrońc(-y, ów) oraz bramkarza.
- Sędzia główny to kretyn (nie odgwizduje zagrań ręką, za brutalne wejścia rzadko kiedy karze kartką).
- Sędzia liniowy jest zbędny. Kiedy piłkarz znajduje się na pozycji spalonej, najpierw rozlega się gwizdek sędziego głównego, a później liniowy macha chorągiewką. W rzeczywistym świecie w większości przypadków jest odwrotnie.
- Sposób poruszania się zawodników został udoskonalony.
- Efekt blur jest niepotrzebny, ale na szczęście można go wyłączyć.
- Zbyt wolne tempo rozgrywki.
- Podania prostopadłe odgrywają jakąś rolę.
- Piłkarze dalej przenikają przez siebie.
- Fizyka piłki została poprawiona.

Demo uważam za bardzo dobre. :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 17:34:17 wysłana przez Lewy23 »

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:21:54 »
Rozegrałem dwa mecze i mogę już podzielić się wrażeniami. Rzeczywiście, gra bardzo podobna do 2012, jednak odczuwa się lekką różnicę. Przede wszystkim poprawione są animacje, gracze poruszają się 'zgrabniej', realniej. Sama gra/gameplay stała się wolniejsza. Powiecie, że powinienem zwiększyć na +2, ale wiem, że na +2 w 2012 grało się szybciej niż teraz. Ja uważam, że jest to jednak plus, jest to teraz bardziej realistyczne. Postarali się także przy twarzach. Są może i bardziej 'gumiaste', że tak się wyrażę, ale moim zdaniem lepsze, widać więcej szczegółów itd. Co do smaczków - lepszy scoreboard, menu i sam wybór drużyn. :) Fajnie też reagują kibice na wydarzenia na boisku, krzyczą, są głośniejsi, nie jest już to pisk jak w poprzednich odsłonach PES-a. Szkoda, że nie ma więcej różnic, no, ale cóż - poprawiona wersja 2012. Po prostu, taka powinna być już wcześniejsza wersja. Jedynie szkoda, że nie zapisują się ustawienia rozgrywki (tzw. Presonal Setting). Mam nadzieję, że jakiś patch to poprawi.

EDIT: Po za tym zgadzam się prawie w 100% z Lewym. ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 19:38:53 wysłana przez blackout. »

Offline adrianklimas17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Usa
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.03.2012r.
    • Steam
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:26:44 »
Jak dla mnie trochę zwolnili tempo gry i poprawili kilka rzeczy. Ale poziom trudności jest zdecydowanie, zdecydowanie zbyt niski. Jak grając jestem w stanie mieć spokojnie 85% posiadania piłki i wygrywam mecz 2-0 na superstar w ciągu tych 5 min to chyba coś jest nie tak. A tak btw może ktoś się przerzuca już na pesa 13 i chciałby odsprzedać swój cd-key do gry online??? ewentualnie zamienie na cd-key z fify 12 :)) piszcie !

Offline GJ1906

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:36:35 »
Podoba mi się to demko, w sensie porównania wersji 2012 do 2013 widać poprawę co oczywiście nie oznacza tego samego biorąc pod uwagę pryzmat całej serii. PES ma jeden główny aspekt który od zawsze mnie w pc'owej fifie odrzuca...fizyka strzałów, specjalnie zawsze ogrywam oba tytuły żeby mieć porównanie i dla mnie jest to po prostu tragiczne, o ile reszta jest świetnie wykonana od panów z EA tak fizyka piłki to jak wzbijający się w powietrze balon i opadający kamień. Dlatego choćby nie wiem co wybieram PES'a, nie potrafię do Fify przywyknąć.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:38:42 »
na plusy

--menu, w koncu czytelne statystyki na caly prawie ekran mniej przelaczania :)
--dobra taktyczna gra wolna(ale nie uprzedzajmy pes 12 w demie tez byl gra z wieloma podaniami fajnym gameplejem zeby po paczach to spierdolic)
--na pewno obrona bardziej trzyma sie kupy
--strzaly!!!! to jest to sa kilery jesli nie mozna wejsc do bramki z dobrze broniacym mozna uderzyc petarde--oczywiscie nie kazdym.Ale to na plus jesli to skopia jak poprzednio gdzie je oslabiali gameplaj paczami to nie kupie tej gry.
--nie wiem czemu ale chyba mniejszy blur nie drazni mnie juz jak poprzednio.nawet moglbym z nim grac

ninusy
---to dalej pes12 ze zmienionym gameplajem jesli ktos nie chce nie musi kupowac wystarczy pobrac jakie z paczow do zmiany gameplaju yenkeya bodajze i pomajstrowac
--ten sam gameplan w menu szczegolnie liczylem na czytelniejsze suwaki oraz na strzalki jak w dawnych pesach ale coz.nie da sie u konami.....
---coz bramkarze nie bronia idealnie ale widzialem kilka nowych obron



to chyba tyle dopiero 3 mecze jest ewolucja szkoda jednak ze slamazarna i dla wielu bedzie to ulepszona 12ka a nawet 11ka ktora paczmejkerzy zrobiliby za darmo

I oby nie spieprzyli strzalow bo gra sie przyjemnie

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:38:42 »